Geomag - klocki magnetyczne

Kreatywność i nauka już od lat są priorytetem firmy Geomag. Zatem, jeśli właśnie szukasz zabawek dla twórczego dziecka, które uwielbia konstruować, a jego wyobraźnia nie ma granic, to zwróć uwagę na oryginalne klocki magnetyczne.

Klocki magnetyczne Geomag to wykorzystanie potencjału magnesów w zabawkach. Dzięki temu dziecko może jednocześnie się uczyć, rozwijać zdolności manualne i przede wszystkim dać upust swojej naturalnej kreatywności!

Klocki Geomag powstają na południu Szwajcarii, więc cechuje je szwajcarska jakość wykonania. To marka, która już była niejednokrotnie nagradzana za jakość. Na swoim koncie ma tytuły” “Najlepsza zabawka roku”, “Najlepszy wybór dla rodziców” oraz “Rekomendowana zabawka specjalistyczna”.

Jeżeli szukasz zabawki, która poza rozrywką stymuluje kreatywność i intelekt, to klocki magnetyczne Geomag zapewnią to Twojemu dziecku.

W ofercie znajdziesz klocki, którymi mogą się już bawić 2,5-letnie dzieci - Magicube to zestawy z ulubionymi bohaterami kreskówek np. "Psiego Patrolu". Wśród klocków magnetycznych znajdziesz też propozycje dla nieco starszych, 5 i 7-letnich konstruktorów i konstruktorek .

Sprawdź klocki magnetyczne Geomag i podaruj swojemu dziecku wyjątkową zabawkę edukacyjną.