Clics

Clics to fantastyczne klocki konstrukcyjne, które pomagają rozwijać zdolności manualne każdej pociechy. Wysokiej jakości zabawki, przeznaczone dla dzieci już od czwartego roku życia, dadzą najmłodszym wiele okazji do inspirującej zabawy.

Kolorowe klocki Clics nie są zwykłą zabawką. Wyjątkowe elementy, przeznaczone do tworzenia trójwymiarowych konstrukcji, wspierają rozwój zarówno młodszych, jak i nieco starszych dzieci. Klocki, rozwijają nie tylko zdolności manualne, ale także pomagają ćwiczyć cierpliwość, spostrzegawczość oraz zdolność logicznego myślenia.

Różnobarwne klocki konstrukcyjne, proponowane w atrakcyjnych zestawach, przypadną do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Doskonała zabawka, która inspiruje i rozwija wyobraźnię, umożliwia budowanie aut, wozów strażackich i innych pojazdów. Zestawy, dostępne w praktycznych pudełkach, pozwalają również tworzyć zabawne zwierzątka, dając satysfakcję z wyśmienitej zabawy.

Wysokogatunkowe klocki konstrukcyjne, tworzone przez belgijskiego producenta zabawek, są tworzone z materiałów, bezpiecznych dla zdrowia dziecka. Elementy, znajdujące się w zestawach Clics spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa, wymagane w Unii Europejskiej, jak również Stanach Zjednoczonych. Zapoznaj się z atrakcyjnymi zestawami, które sprawią radość Twojemu dziecku. Dzięki dużej różnorodności, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla swojej pociechy.

Klocki konstrukcyjne Clics to wspaniała propozycja na udany prezent dla dziecka.