Książki dla 2 latka - 10 książek dla dzieci do 2 lat sprawdzonych przez... dzieci :)

Te książki nie stoją spokojnie na półkach w dziecięcych pokojach, bo to książki dla dzieci do 2 lat sprawdzone przez… dzieci. To książki, które mogą się kleić od zaschniętego jedzenia, niektóre pewnie będą miały pourywane kartki, inne zagniecione strony :) Ale jedno jest pewne - ich właściciele mają dzięki nim super zabawę. Nic przecież w tym wieku nie daje tyle frajdy, co możliwość rozłożenia książeczki na części pierwsze :)

Dzieciaki naprawdę czytają (a właściwie słuchają, jak my im czytamy) i polecają je teraz Twoim dzieciom. :)

Jaka książka dla 2-latka?

Książki dla dwulatków to cała masa możliwości. Można przebierać wśród wielu pozycji, a każda z nich na swój sposób jest wyjątkowa. Nie, nie tylko dlatego, że zupełnie inaczej wyglądają w niej plamy albo inaczej urywa się strona :)
 
Niemal każdy dwulatek będzie oczarowany przygodami “Bardzo głodnej gąsienicy”! Warto wiedzieć, że to publikacja, która skończyła już 50 lat, a mimo wszystko tak chętnie wybierana jest przez rodziców i najmłodszych z kolejnych pokoleń. Doskonałym pomysłem będzie także poruszająca opowieść o codziennych czynnościach, zatytułowana “Nie płacz, króliczku”. Każda z tych pozycji z pewnością będą stanowić dobry wybór jako odpowiedniej książki dla dzieci 1-2 lata.

Książeczki edukacyjne dla 2-latka

Dwuletnie dzieci nie muszą być karmione tylko fikcyjnymi opowieściami. To również doskonały czas, by zaczęły coraz lepiej poznawać otaczający świat. A jak nie nauczyć się go lepiej, aniżeli podczas wieczornej czytanki?
 
W takim przypadku można śmiało postawić chociażby na “Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem”. Książki edukacyjne, takie jak ta, niosą za sobą wartość w postaci przekazywania pierwszych słów w ciekawej dla dziecka formie. Najważniejsze, by książka dla dwulatka była sama przez niego chętnie wybierana. Z pewnością taką będzie “Rok w lesie”. To nie tylko pozycja edukacyjna, bo pełno w niej dodatkowych walorów rozrywkowych i artystycznych.
 
Książki dla 2-latka, które będą inspirowały nie tylko do poznawania świata, ale i spędzania przy nich czasu, są szczególnie ważnym w tym okresie rozwoju. Dobrze jest je mieć na swojej półce!

Książki interaktywne dla 2-latka

Książki dla dzieci w wieku 2 lat powinny być opublikowane przede wszystkim w atrakcyjnej formie. Taką z pewnością mają książeczki interaktywne. 2-latek z uśmiechem na twarzy będzie wsłuchiwał się we wszystkie słowa i sam uczestniczył w nowoczesnej lekturze. Na taką okazję wybierz “Turlututu, gdzie jesteś” lub te spod szyldu “Akademii mądrego dziecka”. Każda z nich to książka dla 2-latka, która często będzie gościła w Waszych uszach!


 • -27%
  Wydaje mi się, że widziałem… dinozaura

  Wydaje mi się, że widziałem… dinozaura

  Seria dla najmłodszych czytelników, wspierająca spostrzegawczość i rozwój małej motoryki. Gdzieś w domu ukrył się dinozaur. Może jest za kanapą? A może wskoczył do wanny? Podnieś i przesuń ruchome elementy tej książki, aby sprawdzić, gdzie się schował.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:blister
  Cena: Nasza cena: 21,90 zł 29,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Turlututu, gdzie jesteś?

  Turlututu, gdzie jesteś?

  Turlututu, Gryzmołstwór, Tarlatata i Herve Tullet, autor bestsellera NACIŚNIJ MNIE, zapraszają Was do wspólnej zabawy! Tak jak w poprzednich książkach - Turlututu. Akuku, to ja! oraz Turlututu na wakacjach - tak i w tej znajdziecie mnóstwo interaktywnych zabaw, zagadek i zadań do wspólnego...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 23,92 zł 29,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -30%
  Rok w lesie

  Rok w lesie

  Dziki, wilki, bażanty, niedźwiadek, mrówki, dzięcioł, lisy, borsuk, zaskrońce, żaby, łoś i wiele innych zwierzaków zamieszkuje pewien las. Jak się bawią, a jak odpoczywają? Kto śpi w dzień, a kto w nocy? Kto się z kim lubi? Kto jakie ma przysmaki? Poszukajcie odpowiedzi na kartach tej niezwykłej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 31,43 zł 44,90 zł
  produkt niedostępny
  chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostępności
 • -20%
  Nie ma jak w domu

  Nie ma jak w domu

  Czy chcielibyście zobaczyć, jak wyglądają mieszkania innych rodzin? Jak mieszka młoda para z dzieckiem albo starsze małżeństwo? Jak wygląda pokój dziecięcy na poddaszu, a jak rodzinna kuchnia na parterze? Gdzie straszą duchy, a gdzie opala się kominiarz? Dzięki tej książce możecie zajrzeć do wielu...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 25,60 zł 32,00 zł
  w magazynie
 • -18%
  Strażacy. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa

  Strażacy. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa

  Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Strażacy Wszystko co maluch chciałby wiedzieć o zawodzie strażaka: jak wygląda strój strażacki, jakiego sprzętu używa i jakimi pojazdami się poruszać.  "Pierwsze słowa to seria książeczek dla dzieci i rodziców do wspólnego oglądania i czytania. Ruchome...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 22,13 zł 26,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -15%
  Masło śpi

  Masło śpi

  Czy wiecie, że rzeczy też śpią, a nawet mają sny? Kartonowa książka-kołysanka z otwieranymi klapkami. Masło śpi już w maselniczce, sól zasnęła już w solniczce. Wszystko już śpi: parasole, ławki w parku, skarpetki, okruszki, kredki… A wy? W tej wdzięcznie zilustrowanej, rytmicznej wyliczance...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 29,67 zł 34,90 zł
  wysyłka w 48 godzin