Poza rytmem

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 8
Wysyłka w:
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
384
Rok wydania
2018
Promocja! Do końca pozostało:
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,01 zł
Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł Taniej o: 40%

"Poza rytmem" to wciągająca powieść obyczajowa, w której poznajemy historię dwójki zagubionych ludzi. Ich ponowne spotkanie może odmienić wszystko!

Elliot poznał Jasmine Greene, kiedy grał na ulicy. Ona była wtedy licealną pięknością i za chwile miała rozpocząć wielkie życie. On nie miał nic i nie mógł jej nic zaproponować. Mimo tego, że byli tak różni, wiele ich łączyło.

Elliot czekał na codzienne spotkanie z Jasmine, bo jej pogoda ducha i lekkość sprawiały, że wszystko było znośniejsze i lepsze. Niestety, przyszedł dzień, kiedy Jasmine się nie pojawiła.

Spotkali się ponownie dopiero po kilku latach w zupełnie innych okolicznościach. Przez te kilka lat życie odcisnęło na nich swoje piętno, a w ich relacje wkradła się ostrożność i wycofanie.

Serce Elliota przy tym ponownym spotkaniu, znów zabiło mocniej. Chciałby otrzymać drugą szansę, jednak nie jest przekonany, czy Jasmine również tego chce. Czy kobieta otworzy się na starą znajomość?

"Poza rytmem" to powieść, która pokazuje, że bycie zapobiegliwym nie popłaca, bo gdy nie ryzykujemy, to często wiele tracimy. Druga szansa nie zawsze jest możliwa i Elliot nie jest pewien, czy ją dostanie.

Brittainy Cherry jest amerykańską autorką, która tworzy głównie powieści romantyczne i obyczajowe dla kobiet. Napisała między innymi: "Powietrze, którym oddycha", "Art&Soul", "Kochając pana Danielsa".

Czytaj całość

Recenzje (8)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2018-08-06
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jasmine i Elliott poznają się w szkole, ona jest licealną pięknością, ON jest dręczony przez innych na każdym kroku. Elliott sądzi, że taka dziewczyna nie mogłaby się z nim zadawać, nie wie jednak, że w głębi ona także jest samotna. Kiedy wreszcie wszystko zaczyna się powoli układać okazuje się, że Jasmine ma wyjechać i wszystko ponownie ulega zmianie...

  Tak wiele książek Cherry już przeczytałam, a jednak każda z nich jest dla mnie pewnym zaskoczeniem, bardzo mnie to cieszy, bo kiedy większość książek nie potrafi zaskoczyć niczym nowym, ta autorka zawsze wychodzi ze świeżością i wyjątkowością. Nie wiem dlaczego, ale po "Poza rytmem" spodziewałam się czegoś innego. Przecież powinnam wiedzieć, że to nie u Cherry łatwe rozwiązania i lekkie historyjki. Chyba okładka trochę mnie zmyliła, bo zwiastowała lekką wakacyjną lekturę. Tymczasem powieść zaskakuje realnością. Pokazuje, że nie zawsze jest kolorowo, pokazuje brutalność, ale też siłę. Pod tą jasną i słoneczną okładką kryje się naprawdę dobra, wartościowa powieść, która przypadnie do gustu fanom Cherry, ale nie tylko.

  Jak zwykle Cherry stworzyła ciekawych, niebanalnych bohaterów, w których losy nietrudno się wczuć. Elliott ma problemy z wymową, przez co staje się obiektem kpin. Inni chłopacy znęcają się nad nim zarówno psychicznie jaki i fizycznie. Czytając o tym wręcz włos się jeży na głowie. Elliott jednak stara się wierzyć, że kiedyś w końcu nadejdzie dla niego lepszy czas. Jasmine z kolei stała się możliwością zdobycia sławy i pieniędzy dla swojej matki, której ona sama nie zdobyła. Chodzi na lekcje tańca, śpiewa i poświęca mnóstwo czasu, aby zadowolić swoją nieustannie nieusatysfakcjonowaną matkę, dla niej liczy się tylko to by córka była sławna nieważne jakim kosztem. Nie obchodzą jej marzenia córki, liczy się tylko kariera, w jej świecie nie istnieje nawet miłość. Wręcz chciało się płakać widząc taką postawę matki Jasmine.

  Zarówno Elliott jak i Jasmine są samotni, wydaje się, że razem są w stanie to zmienić, niestety coś znowu staje im na drodze...

  Autorka pokazuje, że odnajduje się w każdej kategorii wiekowej, czy to kiedy opisuje historię doświadczonych, dorosłych ludzi, czy też nastolatków. Im więcej książek Cherry czytam tym częściej przyznaję, że niewielu autorów ma tak wyjątkowe pióro jak ona. Każda jej powieść jest wyjątkowa i zaskakująca. Chyba nigdy nie przestanę chwalić i polecać tej autorki! Jeżeli ktoś jeszcze nie przeczytał żadnej książki tej Pani, to zachęcam, naprawdę warto. Te książki, wzruszają, wywołują uśmiech i poruszają. Są istną mieszanką emocji. Czytajcie Cherry, bo warto!

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2018-08-02
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miłość i muzyka - oto dwa tematy przewodnie nowej powieści Brittainy C. Cherry, jednej z najlepszych autorek gatunku New Adult, której powieści dla kobiet podbijają świat.. Czym tym razem zaskoczy nas "Poza rytmem"?

  Najpierw poznali się na szkolnym korytarzu, a następnie los rozdzielił ich na sześć długich lat. Czy przyjaźń zawarta w licealnych ławkach ma szansę przetrwać w odmętach ponurej rzeczywistości?

  Jasmine i Elliot zaprzyjaźnili się od razu, chociaż jak na dłoni było widać, że dzieli ich przepaść. Spędzali ze sobą wolne chwile, dzielili się troskami i marzeniami oraz wspólną pasją do muzyki. Jednak wydarzyło się coś, co zaprzepaściło rozwój przyjaźni i rozdzieliło dwójkę młodych ludzi. Spotkanie po latach miało okazać się dla nich kolejnym testem na łączącą ich nić porozumienia. Czy tym razem im się uda?

  Brittainy C. Cherry słynie z wiarygodnych kreacji wszystkich bohaterów i ilości drugoplanowych postaci, które zawsze odgrywają w historii kluczową rolę na równi z pierwszoplanowymi postaciami. Tym razem nie było inaczej. Jasmine, przykładna córka, dobra uczennica, dziewczyna bez własnego zdania na początku budziła we mnie skrajne emocje. Całkowicie podporządkowana apodyktycznej matce zapomniała w tym wszystkim zawalczyć o siebie. Zadowalała kolejne wymysły matki tylko po to, by móc chodzić do szkoły i łapać kontakt z rówieśnikami. Jednak nie byłam w stanie zarzucić jej nic, czego bym nie rozumiała - ona chciała wieść zwykłe życie, podobne do miliona innych nastolatków, więc poddała się roli marionetki sterowanej przez ręce matki w jej niespełnionych ambicjach.

  Jednak nie tylko ten motyw jest trudny emocjonalnie dla czytelnika. Inaczej niż zawsze, główny bohater stający na przeciw swojej potencjalnej drugiej połówki nie jest łamaczem kobiecych serc tylko niechcianym, porzuconym przez rówieśników chłopcem. Trudności z wymową, nieśmiałość, odrzucenie przez uczniów i brak zrozumienia ze strony nauczycieli prowadzi Elliota do trudnych decyzji, które zaważą na jego dalszym życiu. To niesłychane, że otrzymujemy kreację bohatera tak różną od tych znanych nam do tej pory - a jednak jest to powiew świeżości mocno stąpający w realiach prawdziwego świata.

  Elliot może jednak pochwalić się czymś, czego Jasmine nigdy nie będzie miała - prawdziwą miłością rodziny. Ten skrajnie przedstawiony motyw zdobył moje największe uznanie, ponieważ kontrast między wielką miłością siostry i mamy Elliota w porównaniu do surowości matki Jasmine przedstawił całą prawdę o rodzinie - bez jej podpory trudno nam będzie odbić się od dna. Bez wsparcia najbliższych droga do odnalezienia siebie będzie niemal niewidoczna. Jednak i w tym wszystkim jest jakieś jasne światło dające nadzieję, gdy patrzy się na siłę i determinację bohaterów, potęgę uczucia, przyjaźni i rodzinnego oddania oraz muzykę, która zawsze obroni się sama.

  Wiele emocji, głębokich prawd i wspaniałych bohaterów odnajdziecie w najnowszej powieści Brittainy C. Cherry. "Poza rytmem" podobnie jak inne książki autorki odbiega od schematów gatunku i uderza w prawdziwe życie ciągnąć za sobą duże pokłady realizmu i wiarygodności. Nie szukajcie tu wielkich miłości, słodkich wyznań i przerysowanych związków. Tutaj króluje samo życia i dlatego powieść jest tak dobra. Pośród lawiny problemów spotkanie po latach zmieniło się w powrót do przeszłości. Czy z muzyką w tle i świadomością swoich wyborów bohaterowie podejmą dobre decyzje?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2018-08-02
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ta książka to dla mnie muzyka, muzyka mojego serca. Kocham Brittainy C. Cherry, a tą historią złamała moje serce, jednocześnie je sklejając taśmą. „Poza rytmem” urzeka prostotą, ale w głównej mierze emocjami, które skaczą jak nutki po pięciolinii😍📚.

  Wiecie doskonale, że ta autorka jest moją naj, naj, najulubioną autorką po wsze czasy. Złota lista i wszystkie nagrody ode mnie zgarnia zawsze. Dlatego ucieszyłam się, gdy pojawiła się informacja, że książka pojawi się jako jedna z nowości na naszym rynku wydawniczym. I na wstępie - tak to będzie też recenzja, w której znajdują się gify. Spodobało mi się to urozmaicenie pisanych recenzji. Ażebyście nie byli też zmęczeni samym czytaniem. I tak... książka mnie rozwaliła, jest muzyką, a emocje to dla mnie nutki jak na pięciolinii. Piękna, cudowna...

  Powieść podzielona jest na dwie części i ta historia, mimo że jest prosta to rozwala system. Głównymi bohaterami powieści jest dwoje bohaterów. Jasmine dziewczyna, która ma przepiękny głos, kocha soul oraz Eli uroczy chłopak, który gra na saksofonie. Ona pragnie sprostać wymaganiom matki, która chce za wszelką cenę by stała się kolejną gwiazdką popu, i nie zważając na to jej matka biegnie za tym marzeniem, mimo że sama Jasmine nie czuje się dobrze z tym. Z kolei Eli to uroczy chłopak, który jest bardzo niepewny siebie, przez co jest dręczony w szkole. Dziewczyna pewnego dnia słyszy jak chłopak gra na instrumencie na ulicy i zakochuje się w jego muzyce. Od tego też dnia między tą dwójką nawiązuje się nić porozumienia. Niestety pewnego dnia, gdy Jazz jest zmuszona wyjechać i jej nie ma, Eli jest zdany sam na siebie, gdy zdarza się tragedia w jego życiu, która jednocześnie odciśnie piętno na relacji tej dwójki...

  Płakałam w pierwszej części, a serce dosłownie mi pękło, w drugiej części było podobnie, ale na szczęście autorka posklejała też moje serce taśmą klejącą, bo nie wiem, co by się stało. Ta historia była piękna, a muzyka, która z niej wypłynęła to było jak najpiękniejsza piosenka. Sama nie wiem, co mogę powiedzieć Wam o książce „Poza rytmem”, ponieważ nie chce za wiele spojlerować, ponieważ nie chce nikomu zabierać frajdy z czytania. Jeśli uwielbiacie motyw muzyki w książkach to bez wątpienia ta lektura jest dla Was. Do tego kreacja bohaterów. Tak. Pokochałam ich od pierwszego wejrzenia. Szczególnie w Elliocie. Ten bohater przeszedł naprawdę wielką przemianę i z takiego strachliwego chłopaka, stał się pewnym siebie mężczyzną, ale nie można też się dziwić temu, że się zmienił, ponieważ przeszedł wielką tragedię w życiu, gdy zginęła bliska mu osoba. Oczywiście, jeśli chodzi o Jasmine, to ona również musiała dojrzeć do wielu spraw, aby potrafić postawić się jej apodyktycznej matce.

  Druga część książki różni się od pierwszej, ale wiadomo, że w powieściach Cherry musi wszystko pójść w stronę dobrego zakończenia. Styl książki jest taki sam, jaki już znacie, więc na pewno nie zrazicie się nim, ponieważ powieść czyta się przyjemnie i jest to książka na jeden wieczór, jeśli się w nią zagłębicie, a jeśli z kolei o to chodzi, to gwarantuje, że jej nie odłożycie. Warto też mieć przy sobie chusteczki.

  Czy polecam? Oczywiście, że tak. To powieść obowiązkowa dla fanów autorki oraz dla tych, którzy uwielbiają zaczytywać się w powieściach emocjonalnych i szukają naprawdę dobrego romansu. Skoro to dopiero pierwszy tom serii to ja już nie mogę doczekać się kolejnego. Czuję, że autorka przyszykuje dla nas kolejną bombę emocjonalną. Kocham!

  Recenzja pochodzi z bloga: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2018-07-27
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jasmine jest przyszłą gwiazdą muzyki pop, a Eliot szkolnym popychadłem. Kochają muzykę i to uczucie ich zbliża. Oboje są zagubieni i szukają ukojenia. Pewnego dnia Jasmine znika, a Elii musi sam radzić sobie z problemami. Pewna nieoczekiwana tragedia zmienia bezpowrotnie Eliota. Kilka lat później spotykają się, lecz wszystko się zmieniło i nic już nie jest takie jak dawniej. Czy dawne uczucia przetrwały próbę czasu?

  Twórczość autorki nie jest mi obca. Chętnie sięgam po książki Pani Cherry, bo wiem , że to będzie coś mocnego i wyciskającego łzy. I w tym przypadku się nie zawiodłam, a historia Eliota i Jazz mnie nie rozczarowało. Łatwo można się zatracić w tej powieści, lecz dla mnie nie jest to najlepsza książka autorki. To, że książka ma wady, nie znaczy wcale, że jest zła, czy może się nie podobać. Tak właśnie mam w przypadku tej książki. Dostrzegam jej minusy, a jednak płakałam nad losem bohaterów, bo nie da się ukryć, że Brittainy C. Cherry potrafi grać na emocjach.

  Książka można podzielić na dwie części. Oddziela je wielka i druzgocąca tragedia. W pierwszej poznajemy dwoje szesnastolatków, którym nie jest łatwo odnaleźć się wśród rówieśników. Jasmine zaczyna naukę w „prawdziwej” szkole i cieszy się z możliwości ucieczki od wymagającej matki. Eliot jest chudy, uwielbia grać na saksofonie i ponad wszystko kocha swoją rodzinę. Połączyła ich muzyka. Piękna i pełna emocji. Dwoje wrażliwych nastolatków przeciw światu. Ta część podobała mi się najbardziej. Przemoc w szkole i rodzinne problemy, to częsty problem i jestem zachwycona, w jaki sposób autorka go przedstawiła. Mało prawdopodobne wydaję mi się nonszalancja dyrektora i nauczycieli oraz bagatelizowanie problemu przemocy w szkole. Druga część pokazuję, jak łatwo się zmienić. Sześć lat odmieniło bohaterów, choć to Eliot przeżył prawdziwą przemianę. Jazz w końcu walczy o siebie! Matka dziewczyna i jej postawa mocną mnie poruszyła i chyba każdy dłużej zastanowi się nad postępowaniem tej kobiety. Choć Eliot i Jasmine są głównym bohaterami i to z ich punktu widzenia poznajemy tę historię, to moim ulubieńcem został Ray. Koniecznie musicie go poznać!

  Muzyka odgrywa bardzo istotną rolę, w końcu to ona połączyła Eliota i Jazz. Klimat jest niezwykły i czuć miłość i magię, jaką roztaczają bohaterowie. Akcja jest bardzo szybka, a dialogi burzliwe. W tej książce nie ma miejsca na nudę. Czyta się bardzo szybko, a ja zatraciłam się w lekturze. Jednak… pod koniec dosłownie przewracałam oczami i ciągle powtarzałam: Serio? Oni tak naprawdę rozmawiają? Widać, że autorką jest kobieta, bo dialogi momentami wydają się przesadzone, wręcz karykaturalne. Naprawdę trudno uwierzyć, by jakikolwiek facet, nawet ten najbardziej wrażliwy, rzucał tak patetycznymi tekstami. Nie mam namyśl jednego wybuchu uczuć, bo druga część tej książki jest pełna poczucia winy, a Eliot i Jazz ponownie nawiązują więź w bardzo podniosłym stylu. Z tego też powodu „Poza rytmem” jest prawdziwą kopalnią pięknych cytatów, jednak jak dla mnie autorka trochę przesadziła.

  Eliot i Jasmine pokazują, że przyjaźń może przetrwać, a upływ czasu tylko ją cementuję. Czy książka mi się podobała? Jak najbardziej! Nie mogłam oderwać się od lektury, lecz nadmiar tej teatralności i ckliwych rozmów, pod koniec mnie męczył. Książkę jak najbardziej polecam, szczególnie, jeśli szukacie lektury lekkiej, a przy tym wzruszającej. Możne nie jest to idealna powieść, ale z pewnością czyta się ją bardzo przyjemnie.

  7/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2018-07-15
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Brittainy C. Cherry to jedna z tych autorek, której książki biorę w ciemno. W jej powieściach znajduję to czego szukam, czyli pięknie opisaną przyjaźń i miłość, wulkan emocji, wyrazistych bohaterów i wspaniałą historię.

  Mam mały problem z ocenieniem "Poza rytmem", bo czuję się jakbym stała na rozdrożu. Z jednej strony to była naprawdę świetna, pełna emocji i bólu książka. Z drugiej jednak w pewnym stopniu czuję się rozczarowana. I jeśli czekacie teraz na wyjaśnienie dlaczego, to muszę napisać, że sama nie wiem. Czuję jakąś lukę, pustkę, czegoś mi brakowało, albo coś przeoczyłam. Nie do końca jednak jestem w stanie napisać o co chodzi. Nie zrozumcie mnie źle, ja jestem zachwycona tą książkach, jednak paradoksalnie czuję też zawód.

  "Poza rytmem" idealnie ukazuje przemianę bohaterów. Na początku poznajemy bohaterów w wieku 16 lat, na szkolnych korytarzach. Nie jest to jednak przyjemna część. Jasmine to popularna, ładna i lubiana dziewczyna. Jednak Elliot to wyrzutek, który stał się obiektem kpin i drwin. Codziennie dręczony, zastraszany i wyzywany. Sprawy nie poprawia fakt, że bohater się jąka, co tylko podsyca niechęć do niego. Nasi bohaterowie to dwie kompletnie odmienne osobowości. Jasmine widzi w Elliocie coś więcej, niż chudego, mizernego okularnika, dręczonego przez jej kolegów. Elliot natomiast nie potrafi zrozumieć dlaczego śliczna, popularna dziewczyna chce się z nim przyjaźnić. I co jest w stanie dla niego zrobić. Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają, jednak w tej powieści bohaterzy wewnątrz toczą swoje walki i dla obojga z nich jest jeden sposób na uśmierzenie bólu. Rytm.

  W tej książce nie dostaniecie super przystojniaka, pewnego siebie i lubianego. Elliot to całkowite przeciwieństwo i autorka naprawdę zrobiła świetną robotę tworząc jego kreację. Od samego początku ten chłopak zyskuje sympatię czytelnika, a im dalej w treść, ta sympatia tylko się nasila. Jemu się kibicuje, współczuje i chce się mu pomóc. Jasmine natomiast chociaż kreowana na tą popularną, tak naprawdę żyje pod ciągłą presją, pchana w świat show biznesu przez matkę. Ona nie zwraca uwagi na szczeble popularności, a w ludziach dostrzega więcej niż widać na pierwszy rzut oka. Poza tym nie ma mowy by się poddała. Mimo ciężaru, który nosi i presji, którą czuje, prze do przodu służąc pomocą i wierząc w spełnienie marzeń.

  Pojawia się też matka, niespełniona artystka, która przelewa swoje ambicje na córkę, zapominając o ludzkich uczuciach. Przykro było czytać o kobiecie zaślepionej pieniędzmi i zdobyciem sławy, która nie chciała dostrzec, że jej córka pragnie czegoś innego.

  "Muzyki nie odbiera się oczami, ją się czuje. Muzyka nie ma koloru, wykracza ponad wszelkie stereotypy."

  Najważniejszym bohaterem tej książki jednak jest muzyka. To ona jest nadzieją, uzdrowieniem i życiem. Wszyscy kochający równie mocno muzykę co ja i bohaterzy, będę odczuwać każdą melodię, nutę i słowo. Jestem niezwykle poruszona umiejętnością autorki w dokładnym opisaniu uczuć poprzez melodię, której przecież nigdy nie słyszałam i nie usłyszę. Jazz, Soul, występy uliczne, śpiew (nie zawsze ten, który chce się pokazać światu). Zaślepienie rodzica, ale i miłość rodzica, niekoniecznie tego z krwi. "Poza rytmem" ukazuje, że rodzic to ten, który wychowuje, kocha i wspiera, że więzy krwi nie mają znaczenia. Przynajmniej w tym przypadku.

  Brittainy C. Cherry napisała piękną, mądrą, ale i smutną książkę. Punkt zwrotny w połowie powieści łamie serce, wyciska łzy i sprawia, że jesteśmy wściekli. Nie mogłam wybaczyć tego co zrobiła autorka. Jednak to wydarzenie sprawiło, że Elliot zdobył w sobie siłę, ale kosztem szczęścia, muzyki i życia. Zbudował wokół siebie mur, którego nikt nie był w stanie zburzyć. Do czasu, aż w jego życiu po latach, znów pojawiła się jego przyjaciółka, druga połówka i jego Jazz.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Poza rytmem
 • Autor: Brittainy C. Cherry
 • Wydawnictwo Filia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 384
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380754638
 • Język: polski
 • Tłumacz: Dyrek Katarzyna Agnieszka
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788380754638
 • EAN: 9788380754638
 • Wymiary: 13.9x20.1x3 cm
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula