Poza rytmem

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Ilość stron
384
Rok wydania
2018
Nasza cena: 30,10 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

Produkt niedostępny

"Poza rytmem" to wciągająca powieść obyczajowa, w której poznajemy historię dwójki zagubionych ludzi. Ich ponowne spotkanie może odmienić wszystko!

Elliot poznał Jasmine Greene, kiedy grał na ulicy. Ona była wtedy licealną pięknością i za chwile miała rozpocząć wielkie życie. On nie miał nic i nie mógł jej nic zaproponować. Mimo tego, że byli tak różni, wiele ich łączyło.

Elliot czekał na codzienne spotkanie z Jasmine, bo jej pogoda ducha i lekkość sprawiały, że wszystko było znośniejsze i lepsze. Niestety, przyszedł dzień, kiedy Jasmine się nie pojawiła.

Spotkali się ponownie dopiero po kilku latach w zupełnie innych okolicznościach. Przez te kilka lat życie odcisnęło na nich swoje piętno, a w ich relacje wkradła się ostrożność i wycofanie.

Serce Elliota przy tym ponownym spotkaniu, znów zabiło mocniej. Chciałby otrzymać drugą szansę, jednak nie jest przekonany, czy Jasmine również tego chce. Czy kobieta otworzy się na starą znajomość?

"Poza rytmem" to powieść, która pokazuje, że bycie zapobiegliwym nie popłaca, bo gdy nie ryzykujemy, to często wiele tracimy. Druga szansa nie zawsze jest możliwa i Elliot nie jest pewien, czy ją dostanie.

Brittainy Cherry jest amerykańską autorką, która tworzy głównie powieści romantyczne i obyczajowe dla kobiet. Napisała między innymi: "Powietrze, którym oddycha", "Art&Soul", "Kochając pana Danielsa".
Recenzje (10)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,Po czasie i wielkim bólu złamanego serca nauczyłam się najtrudniejszej życiowej prawdy: nie istnieje wysiłek, którym można by zmusić drugą osobę do miłości. Nie można nakłonić nikogo do miłości, dumy, troski.”

  Mówi się, że prawdziwa miłość zdarza się rzadko, za to, jeśli ją spotkamy, to zostanie w nas do końca świata i jeden dzień dłużej. Brittainy C. Cherry w swoich powieściach zawsze wykazuje się idealną równowagą. Treść nigdy nie jest nie dopracowana czy przesadzona, wręcz odwrotnie- dostarcza nam wachlarz emocji w idealnej postaci. I tym razem było tak samo.

  Jasmine i Elliot to nastolatkowie, którzy swoje życie dzielą z muzyką, jednak każdy z nich na swój indywidualny sposób. Jasmin kocha soul, jednak jej matka pragnie dla niej spektakularnej kariery. Ich życie opiera się na lekcjach aktorstwa, baletu i śpiewu. Wszystko musi być idealnie i nieomyłkowo. Co chwilę nowe przesłuchania i jeszcze więcej treningów. Jas nie znosi tego życia, jednak pragnie miłości matki i dla tego jest w stanie zrobić wszystko. Poświęca własne szczęście by zasłużyć na uczucie, do którego nie można przecież nikogo zmusić. Elliot jest prześladowany w szkole; wątłej postury nastolatek każdego dnia zmaga się z upokorzeniami i wyśmiewaniem, jednak jego serce jest ogromne i przepełnione miłością do rodziny. Jego ucieczkę od codzienności stanowi muzyka, przynosząca ukojenie i nadzieję na lepsze jutro. Spotykają się na ulicy, gdzie dźwięki unosiły się z wiatrem. Wszak to dopiero początek ich historii. Żyją marzeniami i wiarą. Wszystko się ulega zmianie, gdy Jasmin musi wyjechać. Oboje rozpoczynają nowy okres w swoim życiu i oddalają się od siebie. Ich ponowne spotkanie może okazać się szokiem po zderzeniu z rzeczywistością. Czas spędzony osobno wyrył na nich swoje piętno i nie są już osobami, którymi kiedyś byli.

  W tej książce zawarte jest wszystko. Przedstawione motywy mogłabym wymieniać bez końca i zapewne tak nie udałoby mi się to w stu procentach. Muzyka, miłość nastoletnia, miłość rodzicielska, niespełnione ambicje, walka o samą siebie, smutek, żałoba, determinacja, wyrzuty sumienia … i tak bez końca. Więc czego mogę chcieć więcej? Pięknie napisana opowieść o życiu i problemach. Czytałam całą noc i nawet świadomość wczesnej pobudki nie oderwała mnie od tekstu. W stylu autorki od razu można zauważyć profesjonalizm, dokładność i ogrom pracy włożony w kreację bohaterów. Ich charaktery, emocje, reakcje i zachowania zawsze mają jakieś głębsze podłoże. Jesteśmy w stanie stać się jednym z nich i wspólnie przeżywać wszystkie wzloty i upadki. Ogromnym plusem tej powieści jest podzielenie jej na dwie części. W efekcie możemy oglądać metamorfozę naszych bohaterów na przestrzeni lat. Widzimy jak trwałe potrafi być prawdziwe uczucie i jak wiele przeszkód pod nogi może rzucić nam życie. Kolejnym przewodnim motywem tej powieści jest muzyka. Jej wpływ na życie jest czymś niesłychanym. To ona jest nieodłącznym elementem ich egzystencji, i mimo, że nieraz przynosi ból- to zawsze stanowi element rekonwalescencji i pozwala ponownie otworzyć się na bliskich. Jest świadkiem najlepszych i najgorszych momentów jakich może doświadczyć człowiek.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Historia Eliotta i Jasmine porusza nie tylko serce, ale i duszę. Powieść napisana sercem i duszą. Jest piękną historią nie tylko miłości kobiety do mężczyzny, lecz również miłości matki do swego dziecka i miłości do muzyki. Gdzie muzyka łączy ludzi. Tam gdzie miłość, wiara, nadzieja gaśnie, pozostaje muzyka, ona potrafi pomóc nam odnaleźć siebie.

  Książka pokazuje nam jak pd najmłodszych lat można nam wpoić miłość, dobro, muzykę, ale również jak można nas zniszczyć. Zdeptać nasze marzenia i uczucia. Pokazuje jak trudno po czymś takim odnaleźć własną drogę.

  Eliott w obliczu tragedii próbuje odnaleźć sam siebie, widzimy wtedy jak ciężko podnieść sie po upadku, gdy tracimy kogoś bardzo ważnego w naszym życiu.

  Uczucia emocjonalne zaczynają w nas tworzyć rodzice, w dobrym lub złym kierunku, w tej powieści ukazana jest ogromna waga, jaką jest miłość matki.

  Czytając płakałam nie raz, próbując ustosunkować sie do treści.

  To smutne ile naszego życia możemy odnaleźć na kartkach tej książki.

  Ciężko było sie rozstać z bohaterami.

  Zamykając książkę zamknelam pewien etao mojego dzieciństwa, mojego życia.

  Polecam z całego serca!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Jasmine i Elliott poznają się w szkole, ona jest licealną pięknością, ON jest dręczony przez innych na każdym kroku. Elliott sądzi, że taka dziewczyna nie mogłaby się z nim zadawać, nie wie jednak, że w głębi ona także jest samotna. Kiedy wreszcie wszystko zaczyna się powoli układać okazuje się, że Jasmine ma wyjechać i wszystko ponownie ulega zmianie...

  Tak wiele książek Cherry już przeczytałam, a jednak każda z nich jest dla mnie pewnym zaskoczeniem, bardzo mnie to cieszy, bo kiedy większość książek nie potrafi zaskoczyć niczym nowym, ta autorka zawsze wychodzi ze świeżością i wyjątkowością. Nie wiem dlaczego, ale po "Poza rytmem" spodziewałam się czegoś innego. Przecież powinnam wiedzieć, że to nie u Cherry łatwe rozwiązania i lekkie historyjki. Chyba okładka trochę mnie zmyliła, bo zwiastowała lekką wakacyjną lekturę. Tymczasem powieść zaskakuje realnością. Pokazuje, że nie zawsze jest kolorowo, pokazuje brutalność, ale też siłę. Pod tą jasną i słoneczną okładką kryje się naprawdę dobra, wartościowa powieść, która przypadnie do gustu fanom Cherry, ale nie tylko.

  Jak zwykle Cherry stworzyła ciekawych, niebanalnych bohaterów, w których losy nietrudno się wczuć. Elliott ma problemy z wymową, przez co staje się obiektem kpin. Inni chłopacy znęcają się nad nim zarówno psychicznie jaki i fizycznie. Czytając o tym wręcz włos się jeży na głowie. Elliott jednak stara się wierzyć, że kiedyś w końcu nadejdzie dla niego lepszy czas. Jasmine z kolei stała się możliwością zdobycia sławy i pieniędzy dla swojej matki, której ona sama nie zdobyła. Chodzi na lekcje tańca, śpiewa i poświęca mnóstwo czasu, aby zadowolić swoją nieustannie nieusatysfakcjonowaną matkę, dla niej liczy się tylko to by córka była sławna nieważne jakim kosztem. Nie obchodzą jej marzenia córki, liczy się tylko kariera, w jej świecie nie istnieje nawet miłość. Wręcz chciało się płakać widząc taką postawę matki Jasmine.

  Zarówno Elliott jak i Jasmine są samotni, wydaje się, że razem są w stanie to zmienić, niestety coś znowu staje im na drodze...

  Autorka pokazuje, że odnajduje się w każdej kategorii wiekowej, czy to kiedy opisuje historię doświadczonych, dorosłych ludzi, czy też nastolatków. Im więcej książek Cherry czytam tym częściej przyznaję, że niewielu autorów ma tak wyjątkowe pióro jak ona. Każda jej powieść jest wyjątkowa i zaskakująca. Chyba nigdy nie przestanę chwalić i polecać tej autorki! Jeżeli ktoś jeszcze nie przeczytał żadnej książki tej Pani, to zachęcam, naprawdę warto. Te książki, wzruszają, wywołują uśmiech i poruszają. Są istną mieszanką emocji. Czytajcie Cherry, bo warto!

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Miłość i muzyka - oto dwa tematy przewodnie nowej powieści Brittainy C. Cherry, jednej z najlepszych autorek gatunku New Adult, której powieści dla kobiet podbijają świat.. Czym tym razem zaskoczy nas "Poza rytmem"?

  Najpierw poznali się na szkolnym korytarzu, a następnie los rozdzielił ich na sześć długich lat. Czy przyjaźń zawarta w licealnych ławkach ma szansę przetrwać w odmętach ponurej rzeczywistości?

  Jasmine i Elliot zaprzyjaźnili się od razu, chociaż jak na dłoni było widać, że dzieli ich przepaść. Spędzali ze sobą wolne chwile, dzielili się troskami i marzeniami oraz wspólną pasją do muzyki. Jednak wydarzyło się coś, co zaprzepaściło rozwój przyjaźni i rozdzieliło dwójkę młodych ludzi. Spotkanie po latach miało okazać się dla nich kolejnym testem na łączącą ich nić porozumienia. Czy tym razem im się uda?

  Brittainy C. Cherry słynie z wiarygodnych kreacji wszystkich bohaterów i ilości drugoplanowych postaci, które zawsze odgrywają w historii kluczową rolę na równi z pierwszoplanowymi postaciami. Tym razem nie było inaczej. Jasmine, przykładna córka, dobra uczennica, dziewczyna bez własnego zdania na początku budziła we mnie skrajne emocje. Całkowicie podporządkowana apodyktycznej matce zapomniała w tym wszystkim zawalczyć o siebie. Zadowalała kolejne wymysły matki tylko po to, by móc chodzić do szkoły i łapać kontakt z rówieśnikami. Jednak nie byłam w stanie zarzucić jej nic, czego bym nie rozumiała - ona chciała wieść zwykłe życie, podobne do miliona innych nastolatków, więc poddała się roli marionetki sterowanej przez ręce matki w jej niespełnionych ambicjach.

  Jednak nie tylko ten motyw jest trudny emocjonalnie dla czytelnika. Inaczej niż zawsze, główny bohater stający na przeciw swojej potencjalnej drugiej połówki nie jest łamaczem kobiecych serc tylko niechcianym, porzuconym przez rówieśników chłopcem. Trudności z wymową, nieśmiałość, odrzucenie przez uczniów i brak zrozumienia ze strony nauczycieli prowadzi Elliota do trudnych decyzji, które zaważą na jego dalszym życiu. To niesłychane, że otrzymujemy kreację bohatera tak różną od tych znanych nam do tej pory - a jednak jest to powiew świeżości mocno stąpający w realiach prawdziwego świata.

  Elliot może jednak pochwalić się czymś, czego Jasmine nigdy nie będzie miała - prawdziwą miłością rodziny. Ten skrajnie przedstawiony motyw zdobył moje największe uznanie, ponieważ kontrast między wielką miłością siostry i mamy Elliota w porównaniu do surowości matki Jasmine przedstawił całą prawdę o rodzinie - bez jej podpory trudno nam będzie odbić się od dna. Bez wsparcia najbliższych droga do odnalezienia siebie będzie niemal niewidoczna. Jednak i w tym wszystkim jest jakieś jasne światło dające nadzieję, gdy patrzy się na siłę i determinację bohaterów, potęgę uczucia, przyjaźni i rodzinnego oddania oraz muzykę, która zawsze obroni się sama.

  Wiele emocji, głębokich prawd i wspaniałych bohaterów odnajdziecie w najnowszej powieści Brittainy C. Cherry. "Poza rytmem" podobnie jak inne książki autorki odbiega od schematów gatunku i uderza w prawdziwe życie ciągnąć za sobą duże pokłady realizmu i wiarygodności. Nie szukajcie tu wielkich miłości, słodkich wyznań i przerysowanych związków. Tutaj króluje samo życia i dlatego powieść jest tak dobra. Pośród lawiny problemów spotkanie po latach zmieniło się w powrót do przeszłości. Czy z muzyką w tle i świadomością swoich wyborów bohaterowie podejmą dobre decyzje?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Jasmine jest przyszłą gwiazdą muzyki pop, a Eliot szkolnym popychadłem. Kochają muzykę i to uczucie ich zbliża. Oboje są zagubieni i szukają ukojenia. Pewnego dnia Jasmine znika, a Elii musi sam radzić sobie z problemami. Pewna nieoczekiwana tragedia zmienia bezpowrotnie Eliota. Kilka lat później spotykają się, lecz wszystko się zmieniło i nic już nie jest takie jak dawniej. Czy dawne uczucia przetrwały próbę czasu?

  Twórczość autorki nie jest mi obca. Chętnie sięgam po książki Pani Cherry, bo wiem , że to będzie coś mocnego i wyciskającego łzy. I w tym przypadku się nie zawiodłam, a historia Eliota i Jazz mnie nie rozczarowało. Łatwo można się zatracić w tej powieści, lecz dla mnie nie jest to najlepsza książka autorki. To, że książka ma wady, nie znaczy wcale, że jest zła, czy może się nie podobać. Tak właśnie mam w przypadku tej książki. Dostrzegam jej minusy, a jednak płakałam nad losem bohaterów, bo nie da się ukryć, że Brittainy C. Cherry potrafi grać na emocjach.

  Książka można podzielić na dwie części. Oddziela je wielka i druzgocąca tragedia. W pierwszej poznajemy dwoje szesnastolatków, którym nie jest łatwo odnaleźć się wśród rówieśników. Jasmine zaczyna naukę w „prawdziwej” szkole i cieszy się z możliwości ucieczki od wymagającej matki. Eliot jest chudy, uwielbia grać na saksofonie i ponad wszystko kocha swoją rodzinę. Połączyła ich muzyka. Piękna i pełna emocji. Dwoje wrażliwych nastolatków przeciw światu. Ta część podobała mi się najbardziej. Przemoc w szkole i rodzinne problemy, to częsty problem i jestem zachwycona, w jaki sposób autorka go przedstawiła. Mało prawdopodobne wydaję mi się nonszalancja dyrektora i nauczycieli oraz bagatelizowanie problemu przemocy w szkole. Druga część pokazuję, jak łatwo się zmienić. Sześć lat odmieniło bohaterów, choć to Eliot przeżył prawdziwą przemianę. Jazz w końcu walczy o siebie! Matka dziewczyna i jej postawa mocną mnie poruszyła i chyba każdy dłużej zastanowi się nad postępowaniem tej kobiety. Choć Eliot i Jasmine są głównym bohaterami i to z ich punktu widzenia poznajemy tę historię, to moim ulubieńcem został Ray. Koniecznie musicie go poznać!

  Muzyka odgrywa bardzo istotną rolę, w końcu to ona połączyła Eliota i Jazz. Klimat jest niezwykły i czuć miłość i magię, jaką roztaczają bohaterowie. Akcja jest bardzo szybka, a dialogi burzliwe. W tej książce nie ma miejsca na nudę. Czyta się bardzo szybko, a ja zatraciłam się w lekturze. Jednak… pod koniec dosłownie przewracałam oczami i ciągle powtarzałam: Serio? Oni tak naprawdę rozmawiają? Widać, że autorką jest kobieta, bo dialogi momentami wydają się przesadzone, wręcz karykaturalne. Naprawdę trudno uwierzyć, by jakikolwiek facet, nawet ten najbardziej wrażliwy, rzucał tak patetycznymi tekstami. Nie mam namyśl jednego wybuchu uczuć, bo druga część tej książki jest pełna poczucia winy, a Eliot i Jazz ponownie nawiązują więź w bardzo podniosłym stylu. Z tego też powodu „Poza rytmem” jest prawdziwą kopalnią pięknych cytatów, jednak jak dla mnie autorka trochę przesadziła.

  Eliot i Jasmine pokazują, że przyjaźń może przetrwać, a upływ czasu tylko ją cementuję. Czy książka mi się podobała? Jak najbardziej! Nie mogłam oderwać się od lektury, lecz nadmiar tej teatralności i ckliwych rozmów, pod koniec mnie męczył. Książkę jak najbardziej polecam, szczególnie, jeśli szukacie lektury lekkiej, a przy tym wzruszającej. Możne nie jest to idealna powieść, ale z pewnością czyta się ją bardzo przyjemnie.

  7/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Poza ringiem. Amelia i ja 4/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poza ringiem. Amelia i ja

Porywający romans, który rozpali wasze zmysły! Bezczelny Ivan zawsze dostaje to, czego chce. Na ringu i poza nim ma tylko jeden cel – zwyciężać. Kiedy jego bokserska kariera zostaje niespodziewanie przerwana, Ivan zostaje całkiem sam. Szybko okazuje się, że pasja i adrenalina są dla niego jak...
Poza siebie 0/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poza siebie

Laureatka "Mara-Cassens-Preis 2017". Finalistka "Deutscher Buchpreis". Kto ma ci mówić, kim jesteś? O tym i o nienasyconym pragnieniu samego życia, o wyzwaniach, jakie rodzi jego bezmiar, opowiada Sasha Marianna Salzmann w swoim debiucie powieściowym "Poza siebie". Intensywnie, bezkompromisowo i...
Poza czasem szukaj 5/5 Nasza cena:
29,58 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poza czasem szukaj

Każdy sięgnąłby po taką miłość. A Ty? Lena jest kobietą piękną i piekielnie inteligentną. Wszystkim dookoła wydaje się, że jest szczęśliwa. Ona jednak postanawia jeszcze ten jeden raz pokusić los. Zostawia dotychczasowego faceta, pakuje walizki i wyjeżdża z rodzinnego Koszalina do Warszawy....
Poza prawdą 3/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poza prawdą

Jak zrozumieć decyzję o rozstaniu nie znając jej powodów? Miłość Adama do Antoniny skończyła się nagle. Odszedł bez wyjaśnienia. Została po nim pustka, dziesiątki pytań bez odpowiedzi. Odszedł jak drań... jednak ta decyzja również dla niego oznaczała katastrofę. Kochał Antoninę i nienawidził losu,...
Gra Poza prawem 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra Poza prawem

Pochłaniająca opowieść o trudnej miłości matki i córki, o ludzkich tęsknotach i ograniczeniach. I o tym, że każdy jest zdolny do zbrodni. Dorota ma dwadzieścia lat. Nigdy nie opuściła domu, nie ma dostępu do telefonu ani internetu. Ola jest młodą bibliotekarką, wychowanką domu dziecka. Zmaga się z...
W rytmie passady 5/5 Nasza cena:
32,10 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W rytmie passady

„Zapomnij o całym świecie, zapomnij, że stoję za twoimi plecami. Daj się ponieść muzyce. Otwórz się na ten rytm…” Julita, uczennica warszawskiego liceum, w niczym nie przypomina typowej nastolatki. Nie chodzi na imprezy ani na randki, nie spotyka się z przyjaciółmi. Żyje w cieniu wydarzenia z...
Zawrotny rytm fokstrota 4/5 Nasza cena:
28,27 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zawrotny rytm fokstrota

Szalone lata dwudzieste, kiedy to świat wchodzi w nową epokę i chce nadrobić stracony czas wojny. Zawrotny rytm fokstrota i rewiowych popisów splata się z tradycjami, których usilnie stara się bronić starsze pokolenie, choć pod skórą czuje, że już nic nie zatrzyma tego pochodu wyzwolenia kobiet,...
Na szczycie. Tom 4. Właściwy rytm 4/5 Nasza cena:
36,54 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na szczycie. Tom 4. Właściwy rytm

Każde uczucie niesie za sobą konsekwencje. Ten kto kocha, poświęca się dla miłości. Po dramatycznych wydarzeniach, osamotniony Sedrick próbuje ułożyć swoje życie na nowo. Opieka nad dwójką maleńkich dzieci jest jednak ogromnym wyzwaniem, a demony przeszłości nie dają mu normalnie funkcjonować....
Rytm. Na scenie. Tom 2 4/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rytm. Na scenie. Tom 2

Gorąca miłość w rytmie rocka! Lucky może uważać się za prawdziwą szczęściarę. Umawia się ze sławną gwiazdą rocka, pociągającym Dylanem Ryderem, w którym podkochiwała się jeszcze jako nastolatka. Wydaje się, że jej marzenia się spełniły. Jednak kiedy do trasy koncertowej jej chłopaka, w której...
We wspólnym rytmie 4/5 Nasza cena:
30,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

We wspólnym rytmie

Dobry jeździec wie, że ma tylko jedną szansę, aby zaskarbić sobie szacunek konia. Wie też, że przez jeden wybuch gniewu może na zawsze stracić jego zaufanie. Konia można bowiem skrzywdzić tylko raz. Potem latami odbudowuje się zerwaną relację. Z ludźmi bywa podobnie… Świat Natashy rozsypał się wraz...
Leah gubi rytm 4/5 Nasza cena:
32,10 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Leah gubi rytm

Bestseller „New York Timesa”! Autorka, którą pokochały miliony nastolatków. Sequel zekranizowanego hitu „Simon i inni homo sapiens”. Leah Burke, perkusistka żeńskiego zespołu Emoji, mistrzyni sarkazmu i najlepsza przyjaciółka Simona przejmuje ster we własnej historii o przyjaźni, pierwszej miłości...
W rytmach charlestona 0/5 Nasza cena:
20,01 zł 23,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W rytmach charlestona

W przedwojennej Warszawie nie brakuje niebezpiecznych zdarzeń, tajemnych zagadek i podejrzanych osobników. W tych okolicznościach grupa czterech gimnazjalistek wpada na pewien trop. Dziewczęta przypuszczają, że Zula Pogorzelska znana aktorka, śpiewaczka i tancerka scen warszawskich padnie ofiarą...
Wybrane bestsellery
Dom stu szeptów 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom stu szeptów

Najnowsza powieść grozy brytyjskiego mistrza horroru, Grahama Mastertona. Autorska interpretacja opowieści o nawiedzonym domu. Na smaganych wiatrem wrzosowiskach stare domostwo strzeże swych sekretów… Allhallows Hall jest rozległą rezydencją w stylu Tudorów, położoną na ponurych i mglistych...
Odkryć fizykę 2. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
42,72 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkryć fizykę 2. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa

"Odkryć fizykę" dla klasy 2. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego. Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy,...
Triumf chaosu. Koło Czasu. Tom 6 5/5 Nasza cena:
48,24 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Triumf chaosu. Koło Czasu. Tom 6

Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie Koło Czasu się obraca, wichry losu omiatają ziemię, a Rand al'Thor walczy o zjednoczenie narodów przed Ostatnią Bitwą. Walczy z pułapkami zastawionymi przez nieśmiertelnych...
Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do E-testów. Szkoły ponadgimnazjalne 5/5 Nasza cena:
41,56 zł 48,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do E-testów. Szkoły ponadgimnazjalne

Zawiera treści dotyczące genetyki, biotechnologii, ewolucjonizmu, ochrony przyrody oraz ekologii z elementami ochrony przyrody. Zastosowano w nim szereg rozwiązań umożliwiających skuteczne przygotowanie do matury. Dzięki interaktywnej aplikacji Matura-ROM wspomaga samodzielne przygotowanie do...
Uczę się mówić. Pucio mówi pierwsze słowa 5/5 Nasza cena:
29,39 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uczę się mówić. Pucio mówi pierwsze słowa

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi cały dzień! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy! Druga część przygód Pucia skoncentrowana jest na pierwszych słowach typowych dla rozwoju mowy dziecka. Ich...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie 0/5 Nasza cena:
69,51 zł 79,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie

Pakiet 3 książek: Powrót do Jedwabnego, Powrót do Jedwabnego 2, Powrót do Jedwabnego 3 - To tylko Polin. Zapis wielkiej gry i manipulacji, dla których fundamentem stały się kłamstwa o zbrodni w Jedwabnem, a paliwem Justice for Uncompensated Survivors Today - Ustawa 447. Kulminacyjna praca...
Nie dla mnie 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie dla mnie

Dwa lata po rozwodzie Valentine na portalu randkowym poznaje Forda. Jest mądry, przystojny, bogaty i… młody. Zdaniem Val, zdecydowanie za młody. Ale przecież pożądanie nie zna się na matematyce i nie liczy lat. Rozśmieszał ją i był cudowny, ale z powodu jego wieku była nieugięta – mogli być co...
Złamane więzi 5/5 Nasza cena:
31,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane więzi

Czwarty tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Kiara i Nino ze Złamanych emocji powracają! Kiara zawsze marzyła o kochającej się rodzinie. Nigdy nie sądziła, że stworzy ją z jednym z braci Falcone. Teraz ma coś, o co warto walczyć. Nino i Kiara zostali naznaczeni przez traumatyczne...
Miłość w zamkniętej kopercie 5/5 Nasza cena:
38,17 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość w zamkniętej kopercie

Birdie Maxwell miała na pieńku ze Świętym Mikołajem. Cztery lata temu poprosiła go o coś naprawdę ważnego, ale zawiódł. Mama nie wyzdrowiała. Po namyśle dziewczynka zdecydowała się dać mu ostatnią szansę i ponownie napisała do niego list, choć do Bożego Narodzenia pozostało kilka miesięcy. Sadie,...
Panie Czarowne 4/5 Nasza cena:
31,04 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panie Czarowne

Przyszedł na nie czas Zawsze są przynajmniej trzy. Może być więcej, ale nigdy mniej. Psotna dziewka, chutliwa matka i groźna, samotna starucha. Obdarzona pierwotną mocą Trójnia. Głuchołazy, małe miasteczko na polsko-czeskim pograniczu, mają w herbie kozi łeb. To miejsce, gdzie w XVII wieku wieszano...
Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1

„Nie do naprawienia” to kolejna ekscytująca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Czas na pierwszą część nowej serii od Tijan, specjalistki od gorących powieści new adult. „Nie do naprawienia” to kolejna historia, która rozpali czytelniczki! Pokochają ją wszystkie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula