Połączeni. Uwolnij mnie

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 33
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Rok wydania
2016
Ilość stron
344
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 14,12 zł
Nasza cena: 23,99 zł 36,90 zł Taniej o: 35%

Produkt niedostępny

SPIN-OFF NAJBARDZIEJ KULTOWEJ TRYLOGII UWIKŁANI.

WEJDŹ W NADZWYCZAJNY ŚWIAT ZMYSŁÓW, KTÓRY SIĘGA GRANIC OBŁĘDU.

Połączeni to jedna z najgłośniejszych powieści miłosnych ostatnich lat.

Gwen Anders to twarda zawodniczka. Jest managerką prestiżowego nowojorskiego klubu nocnego. Nie miała łatwego dzieciństwa, ale pozornie to właśnie dzięki temu nauczyła się, jak przetrwać, gdy wszystko się sypie i wali na głowę. Jej kluczem do sukcesu jest dążenie do zachowania poczucia kontroli nad swoim życiem. Nie pozwala sobie na chwile swobodnej i niczym nieskrępowanej zabawy, ponieważ podświadomie obawia się tego, co nieznane.

Jednak wszystko ulega diametralnej zmianie, gdy pewnego wieczoru w prowadzonym przez nią klubie zjawia się przystojny, bogaty i cudownie szarmancki JC – zdobywca i kolekcjoner kobiecych serc, totalne przeciwieństwo charakterologiczne Gwen.

Kiedy dziewczyna przeżyje załamanie nerwowe, to właśnie JC nauczy swoją kochankę nieznanych jej wcześniej technik przetrwania – opartych na pierwotnych instynktach i pragnieniach. To dzięki tym „lekcjom” Gwen w końcu przestanie odczuwać potrzebę ciągłego kontrolowania swojego otoczenia i odkryje, że poza murem, który wokół siebie zbudowała, istnieje piękny świat.

Poczucie nieskrępowanej swobody okaże się jednak przerażające, zwłaszcza gdy Gwen zda sobie sprawę, że JC nie jest jej obojętny…

CZY MIŁOŚĆ ZDOŁA ULECZYĆ SERCA KOCHANKÓW? DOKĄD DOPROWADZI ICH ŻARLIWY ROMANS I CZY BĘDĄ W STANIE ZAPANOWAĆ NAD SWOIMI INSTYNKTAMI?

Przeczytaj darmowy fragment książki


O autorce:

Laurelin Paige - amerykańska pisarka, autorka powieści i romansów. Miłośniczka seriali typu Gra o tron czy Walking Dead. Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

Recenzje (33)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  13 z 19 osób uznało recenzję za przydatną

  E.L. James popełnia naprawdę poważny błąd. Rozpoczęła nową erę w dziedzinie literatury erotycznej i wciąż kręci się wokół tej samej historii. Owszem, fajnie jest poznać punkt widzenia Christiana Greya, ale dla niektórych ludzi ta sama opowieść jest już… męcząca. Pewnie zastanawiacie się, o co mi właściwie chodzi. Ano o to, że są takie autorki jak Laurelin Paige, które bez przerwy dostarczają czytelnikom nowych, erotycznych wrażeń. Dzięki nim wciąż odkrywamy coś nowego i tylko nie mówcie mi, że erotyki, to literatura dla mamusiek i sfrustrowanych seksualnie kobiet. Gdyby tak było, wtedy oznaczałoby to, że chyba cały świat sfiksował i mnóstwo kobiet nie myśli, o niczym innym tylko o seksie. Więc, kiedy znajdują czas, żeby kupić książkę?

  Wracając do naszej kochanej Laurelin, właśnie mamy okazję poznać pierwszą część kolejnego bestsellerowego cyklu Połączeni. Tym razem mamy do czynienia ze Spin Offem. Co to właściwie oznacza? Mianowicie to, że czytamy historię drugoplanowych bohaterów z pierwszej serii książek danego autora, w tym przypadku serii Uwikłani. Jednak Laurelin postarała się, aby ta historia mogła być czytana bez znajomości fabuły serii o Hudsonie i Alaynie. Tak więc seria Połączeni skupia się wokół Gwen Anders, która wspólnie z Alayną prowadzi klub nocny

  Gwen ma za sobą naprawdę paskudną przeszłość, od której, podobnie jak Alayna, próbuje uciec. Niewątpliwie jest to cecha, która łączy obie bohaterki, jednak na tym podobieństwo wydaje się kończyć. Gwen jest złamana, a jej przeszłość wydaje się w sposób niezwykle aktywny wpływać na jej teraźniejszość i przyszłość. Dziewczyna chce sprawować całkowitą kontrolę nad swoim życiem, jest cicha, ułożona i poważna. W jej życiu wszystko jest zaplanowane i poukładane, jak krawaty w szufladzie Christiana Greya. I tutaj nagle na scenę wkracza boski JC. Jakby tego było mało, zamiast zaproponować jej randkę z kwiatami i przynajmniej obiad, ustala wraz z zainteresowaną, że połączy ich tylko seks, nic więcej.

  JC, o mój Boże, co to za facet. Seksowny, pewny siebie, uważa, że wszystko mu się należy i wszystko może mieć tu i teraz. Odmowa go nie interesuje. JC jest dokładnie tym wszystkim, czym Gwen nie jest. Oczywiście możecie pomyśleć, że jak zwykle przeciwieństwa się przyciągają. W tym przypadku przyciąganie jest czymś znacznie bardziej intensywnym, to prawdziwa miłosna magia.

  Rozwój uczuć, który poprzedza przyciąganie fizyczne nie jest oczywiście niczym odkrywczym w literaturze erotycznej. Jednak Laurelin Paige pisze o tym, w taki sposób, że chcemy/musimy poznać losy jej bohaterów. Mimo, że końcówka będzie dla Was prawdziwym szokiem, i to takim, na który nawet autorka Uwikłanych nas nie przygotowała, będziecie chciały sięgnąć po kolejną część. Książki Laurelin Paige rozgrzewają lepiej niż lampka wina czy najcieplejszy, jesienny koc. Przygotujcie się na spotkanie z Gwen i JC, szczególnie z JC.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  9 z 12 osób uznało recenzję za przydatną

  Przeprowadzając ostatnio porządki w mojej domowej biblioteczce, doszłam do wniosku, że bardzo rzadko sięgam po typową literaturę erotyczną. Na taką lekturę trzeba mieć chyba odpowiednie, niewymagające, nastawienie, a ja przeważnie szukam historii, które mnie porwą i coś po sobie we mnie zostawią. W erotykach trudno doszukiwać się rozwiniętej fabuły, zawrotnej akcji, świeżości i wyrazistych bohaterów z krwi i kości, czyli wszystkich tych elementów, które zawiązują chemię pomiędzy mną, a daną książką. Ale skoro już Połączeni wpadli w moje łapki, postanowiłam zaryzykować i poznać tę historię, tym bardziej, że to moje pierwsze spotkanie z twórczością Laurelin Paige.

  Mimo iż „Połączeni” w jakimś stopniu nawiązują do poprzedniego cyklu Uwikłani, to nieznajomość historii o Alaynie i Hudsonie, w niczym nie przeszkadza i nie zaważy na ogólnym odbiorze lektury. Bo choć w Uwikłanych Gwen zostaje współpracownicą Alayny Whiters, to w Połączonych autorka postanowiła cofnąć się w czasie o kilka miesięcy, zanim jeszcze Gwen rozpoczęła pracę w klubie The Sky Lunch. I takim oto sposobem zostajemy uczestnikami pełnej temperamentu, tajemnic i dzikiego pożądania historii płomiennego, ale zawiłego romansu Gwen i JC. Historii, która miała być tylko układem bez zobowiązań, opartym na seksie, dyskrecji i anonimowości.

  Nie mogę zaprzeczyć, że Uwolnij mnie w przyjemny sposób, na chwilę zajęło mi czas. Choć trudno w literaturze erotycznej o nieszablonowość, to jednak Paige wprowadziła do swojej książki jakiś rodzaj świeżości, a co za tym idzie wykreowana przez nią historia, nie pozbawiona zwrotów akcji i pewnej dozy zaskoczenia, potrafi wciągnąć czytelnika w swój świat na kilka godzin. Jak na publikację zaliczaną do tego gatunku przystało, nie brakuje nasycenia scenami erotycznymi, które mimo iż pełne namiętności, zostały opisane w subtelny i wyważony sposób, skutecznie podnosząc temperaturę i zabarwiając policzki czytelników ognistym różem, ale nie wykraczając przy tym poza granice dobrego smaku.

  Cała recenzja na blogu - zapraszam :)

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  7 z 11 osób uznało recenzję za przydatną

  W książce Laurelin Paige kolejny raz stery narracji pierwszoosobowej przejmuje kobieta. Gwen, piękna, aczkolwiek tłumiąca swoje wdzięki pani menager lubi trzymać się zasad, w pracy przybierając często surowe oblicze. Wrażliwa, chociaż potrafiąca odezwać się głośno wtedy, kiedy coś dzieje się nie po jej myśli, nosi w sobie spore pokłady strachu związanego z przeszłością, która właśnie teraz postanowiła zbudzić się z długiego snu. Kobieta potrzebuje silnego, męskiego ramienia, kogoś, kto tchnie w nią nadzieję. Czy jednak JC okaże się właściwą osobą na właściwym miejscu?

  On, cała istota powieści tego gatunku, jak na erotyk przystało nie od razu rzuca na stół wszystkie swoje karty. Proponuje prosty układ zdzierając szaty tylko fizycznie, ponieważ wciąż zachowuje dla siebie każdy szczegół swojego prywatnego życia. W kwestii seksu bardzo swobodny, pewny siebie, przekraczający granice przyzwoitości. Inteligentny i bystry nie będzie w stanie jednak zapanować nad tym, co zaczyna rodzić się w jego wnętrzu. A temat wcale nie jest taki prosty, kiedy ma się na koncie pewne tajemnice.

  Wiodącym tematem powieści jest oczywiście seks, przez długi czas pełniący rolę istotniejszą, aniżeli sama miłość. Dialogi skupiające się na bliskim fizycznym kontakcie przepełnione kuszącymi propozycjami, ogniste myśli kotłujące się w głowie głównej bohaterki, w końcu sam akt zbliżenia i to z pewnością niejeden. Potem na scenę wkracza coś głębszego i powieść nabiera smaczku. Książka nie jest utrzymana w klimacie ordynarnych czy wulgarnych scen. Wręcz przeciwnie. Te za każdym razem mają swoją klasę. Namiętności jest jednak tak wiele, że poszukiwacze „czegoś więcej” mogą przez pewien czas odczuwać dyskomfort. A „coś więcej” jest, jednak przygotowane tylko dla wytrwałych.

  Otóż drugim wątkiem tej powieści są tajemnice JC oraz przeszłość Gwen. Już na wstępie dowiadujemy się o tym, że kobieta drży z powodu wyjścia ojca na wolność. Dlaczego? To właśnie pod koniec następuje prawdziwy galop akcji, która początkowo wolno rozkręcana, nieraz wymagając cierpliwości czytelnika, potem już leci pociągając za sobą. I kończy się tak, że trzeba sięgnąć po następną część. A ja, z racji że całkiem polubiłam głównych bohaterów, chcę poznać ich dalsze losy.

  Wielką zaletą tej książki jest nie tylko sympatyczna Gwen i enigmatyczny JC. Laurelin Paige ma naprawdę dobry styl i talent opisywania poszczególnych sytuacji. Powieść czyta się przyjemnie, chociaż z nieodpartym wrażeniem, że to już było. I ów fakt zaliczam do jej największych wad, bo z pewnością znajdziecie tutaj elementy zaskoczenia, jednakże ogólny schemat fabuły nie należy do oryginalnych.

  Szukacie dobrej powieści erotycznej, w której apetyczne sceny zbliżeń i tajemniczy główny bohater przyprawią Was o purpurowe policzki? Macie ochotę na mieszankę klasy oraz dzikich instynktów, bezpiecznych granic oraz ich nieplanowanego przekraczania, fizyczności oraz nadciągających niczym burza uczuć? „Uwolnij mnie” to książka dla Was. Pamiętajcie jednak, że nie porazi Was powiewem świeżości, ani też nie zabije napięciem wątku pobocznego. Książka jest dobra w zależności od tego, jakich treści szukacie i czy macie ochotę na coś więcej, aniżeli dominujące pożądanie.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 9 osób uznało recenzję za przydatną

  Uwolnij Mnie to następna książka Laurelin Paige. Autorkę mogliście poznać już czytając jej Trylogię-Uwikłani. Ale nie myślcie, że to kontynuacja, chociaż poprzednia historia była świetna, to nie ma co przedłużać.

  Historia w książce Uwolnij mnie, jest napisana o Gwen. Pamiętacie ją? Siostra Normy-pracownicy Hudsona.

  Gwen w Uwikłanych została menadżerką klubu Hudsona i pracowała razem z Alayną. Ale akcja w książce dzieje się wcześniej, gdzie Gwen pracuje w innym klubie.

  Gwen jest bardzo stateczną i surową kobietą. Utrzymującą dystans do ludzi. Nie ma przyjaciół. Wie czego oczekiwać od życia. Jest zamknięta w sobie i trzyma się swoich zasad. Okazuję się, że oprócz Normy ma jeszcze brata Bena i ojca.

  Gwen idzie do pracy w dzień, ktory się zamieniła, nie spodziewając się kogo tam pozna. Pana JC.

  Czy to, że bohaterka nie jest przyzwyczajona do okazywania uczuć, da jej możliwość zaznajomienia się z playboyem ?

  Wszyscy bohaterowie wykreowani przez Laurelin są genialni w swoich rolach. A w szczególności dziękuję autorce za mężczyzn! Takich jak ona sobie ich wymysli, to aż dech zapiera.

  JC jest przystojnym biznesmenem. I tak naprawdę Laurelin owiała jego postać tajemnicą. Bowiem ON dobrze maskuje swoje emocje. Ale czy mimo tego uwolni uczucia Gwen ? Pozowoli jej poczuć jaką piękną jest kobietą? Obudzi w niej uśpione pragnienia ?

  Bardzo podobało mi się to, że sceny seksu są świetnie wkomponowane w całość. Są napisane ze smakiem, klasą. Oczywiście w stylu autorki, ale książka nie jest przesycona seksem ! Co ważne, chociaż to erotyk. Kipi ona od zmysłowości i pragnień.

  Kryje też również wiele innych tajemnic rodziny Gwen, Normy, Bena oraz samego JC !

  Jeśli chcecie przeczytać erotyk z klasą i wypiekami na twarzy, to gorąco polecam tę właśnie historie. Nie zawiedziecie się !

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  ksiażka bardzo ciekawa, wartka akcja, zaskakujące zakonczenia, czekam na drugą część

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 28 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Laurelin Paige
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
 • Seria Połączeni
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 344
 • Format: 135 x 205 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365506283
 • Język: polski
 • Podtytuł: Uwolnij mnie
 • Oryginalny tytuł: The Found Duet: Free Me
 • Tłumacz: Brodzik Agnieszka
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788365506283
 • EAN: 9788365506283
 • Wymiary: 13.5x20.5 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -47%
  Manwhore +1

  Manwhore +1

  Drugi tom kultowej serii, która już podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. Katy Evans po raz kolejny uwodzi grono wiernych czytelniczek historią  Malcolma Sainta. Manwhore + 1 to drugi tom kultowej serii, która zdobyła i stale zdobywa miliony zwolenniczek na całym świecie. W tej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 19,65 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Manwhore

  Manwhore

  Pierwszy tom bestsellerowej serii, która już podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. Książka, o której mówią wszyscy! Ona – delikatna, wrażliwa, kobieca… On – tajemniczy, władczy, męski do bólu… Młoda, piękna i niezwykle wrażliwa Rachel Livingstone jest utalentowaną dziennikarką....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 19,60 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Ms. Manwhore

  Ms. Manwhore

  Jeśli nie mogłaś doczekać się kolejnej części Manwhore’a, będziesz zachwycona. Pełna namiętności i zwrotów love story, która wywołała dozę emocji u niejednej kobiety, wybucha ze zdwojoną siłą na kartach Ms. Manwhore. Co los postawi na drodze najmodniejszej pary w Chicago? Czy między Malcolmem i...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 18,61 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -46%
  Uwikłani. Hudson

  Uwikłani. Hudson

  W końcu doczekaliśmy się historii Uwikłanych, tym razem sugestywnie opisanej z perspektywy przystojnego biznesmena Hudsona Pierce’a. Jego życie można podzielić na dwie części: przed nią i po niej…
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 18,73 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -46%
  Chandler. Uwikłani

  Chandler. Uwikłani

  Pamiętacie Hudsona? Jego młodszy braciszek to niezłe ziółko. Pełnokrwisty biznesmen przy stole konferencyjnym prezentuje się nienagannie. Jeśli jednak chodzi o stoły, to twierdzi, że do seksu nadają się lepiej od łóżka. Chandler Pierce rzuca na kobietę urok playboya, któremu nie sposób się oprzeć....
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 18,71 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Na zawsze. Uwikłani. Tom 3

  Na zawsze. Uwikłani. Tom 3

  Trzecia część najbardziej elektryzującej trylogii, przez wielu określanej jako lepsza od Greya! Dalsze losy obłędnie pięknej i inteligentnej Alayny oraz nieziemsko przystojnego miliardera. Spotkanie ślicznej Alayny i nieziemskiego Hudsona dało początek wszechogarniającemu zafascynowaniu i wielkiej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 18,62 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Obsesja. Uwikłani. Tom 2

  Obsesja. Uwikłani. Tom 2

  Trylogia przez wielu określana jako lepsza od Greya. Jesteś moja. A ja jestem twój. A to oznacza, że jestem z tobą związany pod każdym względem i w każdej sytuacji. Na dobre i na złe. Jeśli tego nie widzisz, to nie mamy szans... Do tej pory Alayna Withers wchodziła z mężczyznami w związki, przez...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 18,64 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Pokusa. Uwikłani. Tom 1

  Pokusa. Uwikłani. Tom 1

  Elektryzująca… hipnotyzująca… fascynująca… książka, o której mówią wszyscy! Ona zatraca się w swoich chorobliwych obsesjach. On skrywa mroczne tajemnice z przeszłości. Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 18,62 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Pierwszy dotyk

  Pierwszy dotyk

  Emily Wayborn otrzymuje osobliwą wiadomość. Na poczcie głosowej nagrywa się jej przyjaciółka z dawnych lat, z którą Emily od dawna nie miała kontaktu. W przeszłości kobiety spędziły razem szalone chwile na dzikich imprezach, lecz ich drogi się rozeszły. Mimo to nawet po takim czasie, Emily potrafi...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -9%
  Uwikłana

  Uwikłana

  Prawdziwa historia królowej narkotykowego imperium, która zaczęła pracować jako tajna agentka Oparta na faktach elektryzująca opowieść przedstawia życie kobiety uwięzionej między dwoma światami, która niebezpiecznie balansuje na krawędzi. Pochodzącą z wyższych kolumbijskich sfer i wykształconą w...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 36,34 zł 39,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Uwolnij mnie 5/5 Nasza cena:
33,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwolnij mnie

Jak bardzo miłość może zaślepić?Diana przekona się o tym, gdy wpadnie w sidła bezwzględnego Patryka. Jak wiele będzie musiała przejść dziewczyna, by w końcu podjąć decyzję o wyrwaniu się z objęć szaleńca, i czy wymarzone wakacje okażą się pierwszym krokiem do uwolnienia? Diana zostanie zmuszona do...
To ty mnie uwolnisz 5/5 Nasza cena:
23,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To ty mnie uwolnisz

Autorka bestsellera "Zaopiekuj się mną" powraca! Paryż to miasto, które ma stać się dla Chloe furtką do lepszego życia. Opuszczając znienawidzoną Anglię, liczy, że we Francji spotka ją szczęście. Kiedy poznaje Oscara, pragnie zaznać u jego boku spokoju i miłości. Nie wie jeszcze, że on także skrywa...
Wyjdź za mnie, kochanie 5/5 Nasza cena:
23,26 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyjdź za mnie, kochanie

Niełatwo postawić w życiu na miłość. Zaryzykować wszystkim. Ale czy to nie jest jedyna sprawa, o którą naprawdę warto walczyć? W domu państwa Darskich szykuje się ślub marzeń. Najpiękniejsza sukienka, najdłuższy welon, dekoracje sprowadzane aż z Mediolanu oraz orkiestra z najwyższej półki. Apolonia...
Napraw mnie 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Napraw mnie

Żelki i Netflix to zdaniem Amy jedyny sposób na leczenie złamanego serca. Przynajmniej do czasu, aż na horyzoncie pojawia się nowa praca w agencji reklamowej. Pełna wyzwań i okazji, w których można się wykazać, na pewno pozwoli odwrócić uwagę od myśli kotłujących się w głowie. Jednak osiągnięcie...
Przysięgnij, że mnie kochasz 5/5 Nasza cena:
25,68 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przysięgnij, że mnie kochasz

Wyobraź sobie, że czytasz książkę, w której ktoś opisuje twoją przeszłość, wiedząc o niej wszystko… Emiline kocha książki, jednak jej własne projekty literackie ostatnio utknęły w martwym punkcie. Postanawia sięgnąć po najnowszy bestseller tajemniczego autora ukrywającego się pod pseudonimem J....
Postscriptum. Pamiętaj o mnie. Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Postscriptum. Pamiętaj o mnie. Tom 2

Drugi tom cyklu "Pamiętaj o mnie", który skradł serca czytelniczkom. Ta historia zostaje w pamięci na długo. I bohaterka, której decyzje budzą emocje. Małgorzacie udaje się spotkać z tajemniczym nadawcą listów, ale odkrycie, kim ON jest, bardzo ją zaskakuje. Musi ponownie zajrzeć w przeszłość, by...
Uratuj mnie 0/5 Nasza cena:
29,35 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uratuj mnie

Nie wyznając sobie swoich uczuć, para zakochanych żegna się na lotnisku. Samolot, do którego wsiada dziewczyna, rozbija się krótko po starcie z lotniska Kennedy`ego. Ale to jeszcze nie koniec... ...bo oto następnego dnia ON spotyka w parku tajemniczą kobietę, która oznajmia mu, że ONA żyje. Ale...
Zaczekaj na mnie 5/5 Nasza cena:
28,66 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaczekaj na mnie

Czy będziesz na mnie czekał? Aleksander Domański ma już dość śledzących go paparazzi i czytania w prasie wciąż nowych rewelacji na temat swoich romansów. Wyjeżdża nad morze, by zaszyć się w cichym miejscu i zastanowić, czy kiedykolwiek jeszcze napisze o miłości. Już dawno przestał w nią wierzyć....
Zawsze możesz na mnie liczyć. Jagodowa miłość. Tom 4 5/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zawsze możesz na mnie liczyć. Jagodowa miłość. Tom 4

Natalia Sońska powraca z ukochaną serią czytelniczek. Prawdziwe emocje i zapach waniliowego sernika – to musi być „Jagodowa miłość”! Jagoda w końcu jest szczęśliwa z Tomaszem i jest pewna, że już nic nie zmąci ich spokoju. Młoda i ambitna kobieta reorganizuje pracę „Słodkiej”, stara się zaprowadzić...
Before. Chroń mnie przed tym czego pragnę. After. Tom 5 4/5 Nasza cena:
28,25 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Before. Chroń mnie przed tym czego pragnę. After. Tom 5

Tylko gniew pobudzał go do działania. Nikt nie nauczył go, co to znaczy kochać. Hardin zawsze był sam. Imiona kolejnych dziewczyn zlewały mu się w jedno. Pragnął ich dotyku, ale od uczuć trzymał się z daleka. Dzięki temu życie było proste.
Zapomnij o mnie 5/5 Nasza cena:
14,90 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapomnij o mnie

Pierwszy gorący tytuł New Adult od bestsellerowej autorki K.N. Haner! Przeprowadzka do Nowego Jorku jest dla 28-letniego Marshalla szansą na odcięcie się od dawnego życia i błędów, które popełniał w młodości. Nowa praca, nowe miejsce, nowe życie. Kiedy Marshall dowiaduje się, że para studentów...
Zniszcz mnie 5/5 Nasza cena:
25,68 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zniszcz mnie

Fascynują Cię tajemnice i zagadki? Chętnie sięgasz po książki o miłości przekraczającej granice, pełne odważnych scen namiętności? Lubisz wyrazistych, targanych sprzecznymi emocjami bohaterów? W takim razie z pewnością nie zawiedziesz się, czytając najnowszą książkę Anny Langner, “Zniszcz mnie”....
Wybrane bestsellery
Puzzle Pucio. Historyjki obrazkowe Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
31,15 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio. Historyjki obrazkowe Nasza Księgarnia

Historyjki obrazkowe znajdziemy w każdym gabinecie logopedycznym, przedszkolu i wielu innych bliskim dzieciom miejscach. Dają one okazję do dobrej zabawy, a przy tym wspomagają rozwój m.in.: mowy na różnych poziomach (od poszerzania zasobu słownictwa po rozwój umiejętności opowiadania i prowadzenia...
Serce wiedźmy 5/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce wiedźmy

„Serce wiedźmy” to czerpiąca z nordyckich legend, ponadczasowa opowieść o miłości i zdradzie, przyjaźni i lojalności. Umierają ludzie. Umierają bogowie. Ona wciąż trwa. Opowieść o Angerbodzie rozpoczyna się tam, gdzie inne historie o wiedźmach się kończą: na płonącym stosie. Ukarana przez Odyna za...
Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
22,69 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia

Gra Pucio Pierwsze Zabawy Wreszcie są! Długo wyczekiwane, mądre i piękne zabawki z PUCIEM! Uwielbiany przez dzieci i rodziców bohater bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry, fenomenalnie ilustrowanej przez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także w grach...
LEGO Marvel Spider-Man Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204 5/5 Nasza cena:
35,87 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Spider-Man Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204

Akcja na dużą skalę z mechem i minifigurką Iron Mana Posadź Iron Mana za sterami jego niezwykłej mechanicznej zbroi i zamień latającego geniusza w giganta walki. Naładowany miotacz klocków, ogromna tarcza energetyczna i potężne, ruchome ręce i nogi — dzięki takiemu wyposażeniu nic nie stanie na...
Ciężarówką przez Galaktykę 5/5 Nasza cena:
104,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ciężarówką przez Galaktykę

Wyzysk i Spółka, międzygalaktyczny lider rozwiązań sanitarnych, zaprasza do swojego elitarnego zespołu galaktycznych kierowców! Jedyne, czego oczekujemy, to otwarty umysł i nastawienie na cel. Zbuduj statek kosmiczny swoich marzeń z naszych znamienitych rur kanalizacyjnych i poleć nim w przestrzeń....
Porządne dziewczyny. Zbrodnia i hańba w Indiach 5/5 Nasza cena:
28,30 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porządne dziewczyny. Zbrodnia i hańba w Indiach

W maju 2014 roku Sonia Faleiro zobaczyła w mediach społecznościowych zdjęcie: ciała dwóch młodych dziewczyn wiszące na drzewie. Internauci pisali, że dorastające w Indiach kuzynki, czternastoletnia Lalli i szesnastoletnia Padma, zostały zgwałcone i zamordowane przez mężczyzn z wyższej kasty....
Magnetyczna mapa świata Brimarex 5/5 Nasza cena:
77,12 zł 77,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magnetyczna mapa świata Brimarex

Brimarex Top Bright Magnetyczna mapa świata Magnetyczna mapa świata firmy Top Bright. Pozwól swojemu dziecku rozwijać zdolności językowe i topograficzne od najmłodszych lat! Duża, kolorowa, edukacyjna, 88 elementowa mapa świata z opisami w języku polskim pomoże Twojemu dziecku od najmłodszych lat...
Szóstka wron. Tom 1 5/5 Nasza cena:
33,74 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szóstka wron. Tom 1

Sześcioro niebezpiecznych wyrzutków. Jeden niewykonalny skok. Przestępczy geniusz Kaz Brekker otrzymuje ofertę wzbogacenia się ponad wszelkie wyobrażenie wystarczy w tym celu wykonać zadanie, która z pozoru wydaje się niewykonalne: włamać się do niesławnego Lodowego Dworu (niezdobytej wojskowej...
Noc na ulicy Czereśniowej 5/5 Nasza cena:
24,69 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Noc na ulicy Czereśniowej

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Nocna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat. Zapada noc. Ludzie i zwierzęta układają się do snu. Ale nie wszyscy spędzą tę noc w ciepłym łóżku....
Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry!" w języku ukraińskim 5/5 Nasza cena:
9,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry!" w języku ukraińskim

Киця-Миця! Історії про Кицю-Мицю підкорили серця...
Mortalista 4/5 Nasza cena:
28,80 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mortalista

Od śmierci nie można uciec. Nigdzie. W trakcie sprzątania domu, w którym niedawno natrafiono na zwłoki, zostaje odnaleziona sieć tuneli. Firma specjalizująca się w porządkowaniu miejsc zbrodni, odnajduje w nich makabrycznie upozowane ciała dzieci. Czy lubiany przez wszystkich, emerytowany...
Moje skarby 5/5 Nasza cena:
104,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje skarby

Gra pełna niezwykłych, rzadkich i fascynujących przedmiotów! Któż nie lubi zbierać ciekawych przedmiotów, które często można znaleźć na przeróżnych szlakach, plażach czy w głębokiej dziczy? Jednak niewielu jest prawdziwych kolekcjonerów, potrafiących stworzyć naprawdę unikatowe zbiory. Zostań...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula