Połączeni. Uwolnij mnie

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 33
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2016
Wydawnictwo
Ilość stron
344
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 20,18 zł
Nasza cena: 33,58 zł 36,90 zł Taniej o: 9%

"Połączeni. Uwolnij mnie" to wciągająca i pobudzająca zmysły powieść eorytyczna i romantyczna. Przedstawia historię nietypowej relacji, która niespodziewanie zamienia się w coś głębszego.

Czy można uchronić się od miłości, kiedy zbliża się w najmniej oczekiwanym momencie? Zapewne bohaterowie powieści "Połączeni. Uwolnij mnie" byli przekonani, że te uczucie ich nie dopadnie. Niestety, jak to bywa w życiu, niewiele można w nim przewidzieć!

Gwen Anders jest niezwykle twardą i silną kobietą. To managerka prestiżowego nowojorskiego klubu nocnego, a chociaż nie miała łatwego dzieciństwa, uparcie stara się, aby nie wracać do niego myślami i nie pozwolić na zepsucie sobie życia. Jej kluczem do sukcesu jest przede wszystkim poczucie kontroli, które uwielbia. Nie wyobraża sobie, żeby ktoś, kiedykolwiek mógł decydować za nią lub miałaby oddać się swobodnej zabawie.

Kontrola jest dla bohaterki, czymś najważniejszym w życiu, do czasu. Kiedy poznaje przystojnego i bogatego JC, nie spodziewa się, jak bardzo mężczyzna namiesza w jej życiu. Niedługo Gwen przeżywa spore załamanie nerwowe, a u boku ma do dyspozycji tylko JC. Kochanek wspiera ją i pokazuje, w jaki sposób przetrwać posługująć się pragnieniami i pierwotnymi instynktami. To dzięki jego wskazówkom kobieta czuje, pierwszy raz w życiu, że mogłaby porzucić kontrolę.

Gwen zobaczy również, że poza murem, który zbudowała wokół siebie istnieje naprawde piekny i ciekawy świat. Nieskrępowana swoboda i wolność, tak przypadną jej do gustu, że nie zorientuje się, kiedy uczucia do JC zaczną ewoluować w coś o wiele poważniejszego. Szczególnie będzie to nie na rękę Gwen, gdyż JC nie ma zamiaru wiązać się na poważnie! Czy dla kochanki zmieni zdanie i spróbuje czegoś odpowiedzialnego i dojrzałego?

"Połączeni. Uwolnij mnie" to historia pobudzająca zmysły i ukazująca, jak łatwo można zatracić się w uczuciu. Gwen od początku wie, że to nic dobrego: kiedy ktoś nie jest gotowy do poważnej relacji, nie można zmuszać go siłą. A może JC okaże się zupełnie innym człowiekiem?

Laurelin Paige jest amerykańską pisarką, autorką głównie powieści romantycznych i erotycznych. Najbardziej znana z uwielbianej przez miliony Czytelników serii "Uwikłani."
Recenzje (33)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  13 z 19 osób uznało recenzję za przydatną

  E.L. James popełnia naprawdę poważny błąd. Rozpoczęła nową erę w dziedzinie literatury erotycznej i wciąż kręci się wokół tej samej historii. Owszem, fajnie jest poznać punkt widzenia Christiana Greya, ale dla niektórych ludzi ta sama opowieść jest już… męcząca. Pewnie zastanawiacie się, o co mi właściwie chodzi. Ano o to, że są takie autorki jak Laurelin Paige, które bez przerwy dostarczają czytelnikom nowych, erotycznych wrażeń. Dzięki nim wciąż odkrywamy coś nowego i tylko nie mówcie mi, że erotyki, to literatura dla mamusiek i sfrustrowanych seksualnie kobiet. Gdyby tak było, wtedy oznaczałoby to, że chyba cały świat sfiksował i mnóstwo kobiet nie myśli, o niczym innym tylko o seksie. Więc, kiedy znajdują czas, żeby kupić książkę?

  Wracając do naszej kochanej Laurelin, właśnie mamy okazję poznać pierwszą część kolejnego bestsellerowego cyklu Połączeni. Tym razem mamy do czynienia ze Spin Offem. Co to właściwie oznacza? Mianowicie to, że czytamy historię drugoplanowych bohaterów z pierwszej serii książek danego autora, w tym przypadku serii Uwikłani. Jednak Laurelin postarała się, aby ta historia mogła być czytana bez znajomości fabuły serii o Hudsonie i Alaynie. Tak więc seria Połączeni skupia się wokół Gwen Anders, która wspólnie z Alayną prowadzi klub nocny

  Gwen ma za sobą naprawdę paskudną przeszłość, od której, podobnie jak Alayna, próbuje uciec. Niewątpliwie jest to cecha, która łączy obie bohaterki, jednak na tym podobieństwo wydaje się kończyć. Gwen jest złamana, a jej przeszłość wydaje się w sposób niezwykle aktywny wpływać na jej teraźniejszość i przyszłość. Dziewczyna chce sprawować całkowitą kontrolę nad swoim życiem, jest cicha, ułożona i poważna. W jej życiu wszystko jest zaplanowane i poukładane, jak krawaty w szufladzie Christiana Greya. I tutaj nagle na scenę wkracza boski JC. Jakby tego było mało, zamiast zaproponować jej randkę z kwiatami i przynajmniej obiad, ustala wraz z zainteresowaną, że połączy ich tylko seks, nic więcej.

  JC, o mój Boże, co to za facet. Seksowny, pewny siebie, uważa, że wszystko mu się należy i wszystko może mieć tu i teraz. Odmowa go nie interesuje. JC jest dokładnie tym wszystkim, czym Gwen nie jest. Oczywiście możecie pomyśleć, że jak zwykle przeciwieństwa się przyciągają. W tym przypadku przyciąganie jest czymś znacznie bardziej intensywnym, to prawdziwa miłosna magia.

  Rozwój uczuć, który poprzedza przyciąganie fizyczne nie jest oczywiście niczym odkrywczym w literaturze erotycznej. Jednak Laurelin Paige pisze o tym, w taki sposób, że chcemy/musimy poznać losy jej bohaterów. Mimo, że końcówka będzie dla Was prawdziwym szokiem, i to takim, na który nawet autorka Uwikłanych nas nie przygotowała, będziecie chciały sięgnąć po kolejną część. Książki Laurelin Paige rozgrzewają lepiej niż lampka wina czy najcieplejszy, jesienny koc. Przygotujcie się na spotkanie z Gwen i JC, szczególnie z JC.

  Czy ta recenzja była przydatna? nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  8 z 11 osób uznało recenzję za przydatną

  Przeprowadzając ostatnio porządki w mojej domowej biblioteczce, doszłam do wniosku, że bardzo rzadko sięgam po typową literaturę erotyczną. Na taką lekturę trzeba mieć chyba odpowiednie, niewymagające, nastawienie, a ja przeważnie szukam historii, które mnie porwą i coś po sobie we mnie zostawią. W erotykach trudno doszukiwać się rozwiniętej fabuły, zawrotnej akcji, świeżości i wyrazistych bohaterów z krwi i kości, czyli wszystkich tych elementów, które zawiązują chemię pomiędzy mną, a daną książką. Ale skoro już Połączeni wpadli w moje łapki, postanowiłam zaryzykować i poznać tę historię, tym bardziej, że to moje pierwsze spotkanie z twórczością Laurelin Paige.

  Mimo iż „Połączeni” w jakimś stopniu nawiązują do poprzedniego cyklu Uwikłani, to nieznajomość historii o Alaynie i Hudsonie, w niczym nie przeszkadza i nie zaważy na ogólnym odbiorze lektury. Bo choć w Uwikłanych Gwen zostaje współpracownicą Alayny Whiters, to w Połączonych autorka postanowiła cofnąć się w czasie o kilka miesięcy, zanim jeszcze Gwen rozpoczęła pracę w klubie The Sky Lunch. I takim oto sposobem zostajemy uczestnikami pełnej temperamentu, tajemnic i dzikiego pożądania historii płomiennego, ale zawiłego romansu Gwen i JC. Historii, która miała być tylko układem bez zobowiązań, opartym na seksie, dyskrecji i anonimowości.

  Nie mogę zaprzeczyć, że Uwolnij mnie w przyjemny sposób, na chwilę zajęło mi czas. Choć trudno w literaturze erotycznej o nieszablonowość, to jednak Paige wprowadziła do swojej książki jakiś rodzaj świeżości, a co za tym idzie wykreowana przez nią historia, nie pozbawiona zwrotów akcji i pewnej dozy zaskoczenia, potrafi wciągnąć czytelnika w swój świat na kilka godzin. Jak na publikację zaliczaną do tego gatunku przystało, nie brakuje nasycenia scenami erotycznymi, które mimo iż pełne namiętności, zostały opisane w subtelny i wyważony sposób, skutecznie podnosząc temperaturę i zabarwiając policzki czytelników ognistym różem, ale nie wykraczając przy tym poza granice dobrego smaku.

  Cała recenzja na blogu - zapraszam :)

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  7 z 11 osób uznało recenzję za przydatną

  W książce Laurelin Paige kolejny raz stery narracji pierwszoosobowej przejmuje kobieta. Gwen, piękna, aczkolwiek tłumiąca swoje wdzięki pani menager lubi trzymać się zasad, w pracy przybierając często surowe oblicze. Wrażliwa, chociaż potrafiąca odezwać się głośno wtedy, kiedy coś dzieje się nie po jej myśli, nosi w sobie spore pokłady strachu związanego z przeszłością, która właśnie teraz postanowiła zbudzić się z długiego snu. Kobieta potrzebuje silnego, męskiego ramienia, kogoś, kto tchnie w nią nadzieję. Czy jednak JC okaże się właściwą osobą na właściwym miejscu?

  On, cała istota powieści tego gatunku, jak na erotyk przystało nie od razu rzuca na stół wszystkie swoje karty. Proponuje prosty układ zdzierając szaty tylko fizycznie, ponieważ wciąż zachowuje dla siebie każdy szczegół swojego prywatnego życia. W kwestii seksu bardzo swobodny, pewny siebie, przekraczający granice przyzwoitości. Inteligentny i bystry nie będzie w stanie jednak zapanować nad tym, co zaczyna rodzić się w jego wnętrzu. A temat wcale nie jest taki prosty, kiedy ma się na koncie pewne tajemnice.

  Wiodącym tematem powieści jest oczywiście seks, przez długi czas pełniący rolę istotniejszą, aniżeli sama miłość. Dialogi skupiające się na bliskim fizycznym kontakcie przepełnione kuszącymi propozycjami, ogniste myśli kotłujące się w głowie głównej bohaterki, w końcu sam akt zbliżenia i to z pewnością niejeden. Potem na scenę wkracza coś głębszego i powieść nabiera smaczku. Książka nie jest utrzymana w klimacie ordynarnych czy wulgarnych scen. Wręcz przeciwnie. Te za każdym razem mają swoją klasę. Namiętności jest jednak tak wiele, że poszukiwacze „czegoś więcej” mogą przez pewien czas odczuwać dyskomfort. A „coś więcej” jest, jednak przygotowane tylko dla wytrwałych.

  Otóż drugim wątkiem tej powieści są tajemnice JC oraz przeszłość Gwen. Już na wstępie dowiadujemy się o tym, że kobieta drży z powodu wyjścia ojca na wolność. Dlaczego? To właśnie pod koniec następuje prawdziwy galop akcji, która początkowo wolno rozkręcana, nieraz wymagając cierpliwości czytelnika, potem już leci pociągając za sobą. I kończy się tak, że trzeba sięgnąć po następną część. A ja, z racji że całkiem polubiłam głównych bohaterów, chcę poznać ich dalsze losy.

  Wielką zaletą tej książki jest nie tylko sympatyczna Gwen i enigmatyczny JC. Laurelin Paige ma naprawdę dobry styl i talent opisywania poszczególnych sytuacji. Powieść czyta się przyjemnie, chociaż z nieodpartym wrażeniem, że to już było. I ów fakt zaliczam do jej największych wad, bo z pewnością znajdziecie tutaj elementy zaskoczenia, jednakże ogólny schemat fabuły nie należy do oryginalnych.

  Szukacie dobrej powieści erotycznej, w której apetyczne sceny zbliżeń i tajemniczy główny bohater przyprawią Was o purpurowe policzki? Macie ochotę na mieszankę klasy oraz dzikich instynktów, bezpiecznych granic oraz ich nieplanowanego przekraczania, fizyczności oraz nadciągających niczym burza uczuć? „Uwolnij mnie” to książka dla Was. Pamiętajcie jednak, że nie porazi Was powiewem świeżości, ani też nie zabije napięciem wątku pobocznego. Książka jest dobra w zależności od tego, jakich treści szukacie i czy macie ochotę na coś więcej, aniżeli dominujące pożądanie.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 9 osób uznało recenzję za przydatną

  Uwolnij Mnie to następna książka Laurelin Paige. Autorkę mogliście poznać już czytając jej Trylogię-Uwikłani. Ale nie myślcie, że to kontynuacja, chociaż poprzednia historia była świetna, to nie ma co przedłużać.

  Historia w książce Uwolnij mnie, jest napisana o Gwen. Pamiętacie ją? Siostra Normy-pracownicy Hudsona.

  Gwen w Uwikłanych została menadżerką klubu Hudsona i pracowała razem z Alayną. Ale akcja w książce dzieje się wcześniej, gdzie Gwen pracuje w innym klubie.

  Gwen jest bardzo stateczną i surową kobietą. Utrzymującą dystans do ludzi. Nie ma przyjaciół. Wie czego oczekiwać od życia. Jest zamknięta w sobie i trzyma się swoich zasad. Okazuję się, że oprócz Normy ma jeszcze brata Bena i ojca.

  Gwen idzie do pracy w dzień, ktory się zamieniła, nie spodziewając się kogo tam pozna. Pana JC.

  Czy to, że bohaterka nie jest przyzwyczajona do okazywania uczuć, da jej możliwość zaznajomienia się z playboyem ?

  Wszyscy bohaterowie wykreowani przez Laurelin są genialni w swoich rolach. A w szczególności dziękuję autorce za mężczyzn! Takich jak ona sobie ich wymysli, to aż dech zapiera.

  JC jest przystojnym biznesmenem. I tak naprawdę Laurelin owiała jego postać tajemnicą. Bowiem ON dobrze maskuje swoje emocje. Ale czy mimo tego uwolni uczucia Gwen ? Pozowoli jej poczuć jaką piękną jest kobietą? Obudzi w niej uśpione pragnienia ?

  Bardzo podobało mi się to, że sceny seksu są świetnie wkomponowane w całość. Są napisane ze smakiem, klasą. Oczywiście w stylu autorki, ale książka nie jest przesycona seksem ! Co ważne, chociaż to erotyk. Kipi ona od zmysłowości i pragnień.

  Kryje też również wiele innych tajemnic rodziny Gwen, Normy, Bena oraz samego JC !

  Jeśli chcecie przeczytać erotyk z klasą i wypiekami na twarzy, to gorąco polecam tę właśnie historie. Nie zawiedziecie się !

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  ksiażka bardzo ciekawa, wartka akcja, zaskakujące zakonczenia, czekam na drugą część

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 28 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Laurelin Paige
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Seria Połączeni
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 344
 • Format: 135 x 205 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365506283
 • Język: polski
 • Podtytuł: Uwolnij mnie
 • Oryginalny tytuł: The Found Duet: Free Me
 • Tłumacz: Brodzik Agnieszka
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788365506283
 • EAN: 9788365506283
 • Wymiary: 13.5x20.5x2.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Uwikłani Tom 3. Na zawsze 5/5 Nasza cena:
19,20 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłani Tom 3. Na zawsze

Trzecia część najbardziej elektryzującej trylogii, przez wielu określanej jako lepsza od Greya! Dalsze losy obłędnie pięknej i inteligentnej Alayny oraz nieziemsko przystojnego miliardera. Spotkanie ślicznej Alayny i nieziemskiego Hudsona dało początek wszechogarniającemu zafascynowaniu i wielkiej...
Uwikłani. Chandler 4/5 Nasza cena:
19,20 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłani. Chandler

Pamiętacie Hudsona? Jego młodszy braciszek to niezłe ziółko. Pełnokrwisty biznesmen przy stole konferencyjnym prezentuje się nienagannie. Jeśli jednak chodzi o stoły, to twierdzi, że do seksu nadają się lepiej od łóżka. Chandler Pierce rzuca na kobietę urok playboya, któremu nie sposób się oprzeć....
Obsesja. Uwikłani. Tom 2 5/5 Nasza cena:
19,20 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obsesja. Uwikłani. Tom 2

Trylogia przez wielu określana jako lepsza od Greya. Jesteś moja. A ja jestem twój. A to oznacza, że jestem z tobą związany pod każdym względem i w każdej sytuacji. Na dobre i na złe. Jeśli tego nie widzisz, to nie mamy szans... Do tej pory Alayna Withers wchodziła z mężczyznami w związki, przez...
Pokusa. Uwikłani. Tom 1 5/5 Nasza cena:
19,20 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokusa. Uwikłani. Tom 1

Elektryzująca… hipnotyzująca… fascynująca… książka, o której mówią wszyscy! Ona zatraca się w swoich chorobliwych obsesjach. On skrywa mroczne tajemnice z przeszłości. Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w...
Pierwszy dotyk 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwszy dotyk

Emily Wayborn otrzymuje osobliwą wiadomość. Na poczcie głosowej nagrywa się jej przyjaciółka z dawnych lat, z którą Emily od dawna nie miała kontaktu. W przeszłości kobiety spędziły razem szalone chwile na dzikich imprezach, lecz ich drogi się rozeszły. Mimo to nawet po takim czasie, Emily potrafi...
Uwikłani. Hudson 5/5 Nasza cena:
19,20 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłani. Hudson

W końcu doczekaliśmy się historii Uwikłanych, tym razem sugestywnie opisanej z perspektywy przystojnego biznesmena Hudsona Pierce’a. Jego życie można podzielić na dwie części: przed nią i po niej…
Ostatni pocałunek 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni pocałunek

Druga część emocjonującej powieści Pierwszy dotyk Laurelin Paige Emily Wayborn dokładnie wie, czego pragnie najbardziej. Może to niebezpieczne. Może balansuje na krawędzi. Prawdopodobnie nie może mu zaufać. Reeve Sallis, zabójczo przystojny miliarder, to jedyny facet, który potrafi ją zaspokoić....
Gwiazdor 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiazdor

Logan O’Toole jest słynnym aktorem filmów dla dorosłych i kocha swoją pracę. Nie ma sceny, której by nie zagrał, i kobiety, której by nie zaspokoił. Jednak kiedy poznaje Devi Dare, koleżankę po fachu, wszystko się zmienia. W grę zaczynają wchodzić uczucia, a do takiej roli Logan nie został...
eBook Chandler. Uwikłani. Tom 5 mobi epub 0/5 Nasza cena:
18,68 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Chandler. Uwikłani. Tom 5 mobi epub

ŻYWIOŁOWA NAMIĘTNOŚĆ GODNA PRZEDSTAWICIELA RODU PIERCE Obłędnie przystojny biznesmen przy stole konferencyjnym prezentuje się nienagannie. Jeśli chodzi o stoły, to twierdzi, że są lepsze od łóżka. Przynajmniej, jeśli chodzi o seks. Chandler Pierce rzuca na kobietę czar zawadiackiego playboya....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula