Seria Połączeni - Laurelin Paige

Połączeni to cykl książek przygotowany przez Laurelin Paige, który określić można jako spin-off trylogii Uwikłani, która sprzedawała się doskonale i wzbudzała bardzo duże zainteresowanie Czytelników. Dlatego autorka postarała się to wykorzystać i pociągnęła dalej swoich bohaterów wprowadzając ich do dwóch książek cyklu Połączeni.

 

Postać Gwen Anders ponownie do nas wraca i będziemy mogli znów poznać jej kolejne pragnienia i instynkty, które będą pobudzone przez otaczających ją mężczyzn. Wygląda na to, że cykl Połączeni to rzeczywiście świetna okazja do tego, by kontynuować wyjątkową serię Uwikłani, w nieco innej scenerii, jednak w podobnym charakterze, dlatego książka można przypaść do gustu fanom tej wcześniejszej serii.

 

Obecnie w ramach cyklu Połączeni dostępne są dwa tytuły Uwolnij mnie oraz Znajdź mnie. Obie książki napisane są w bardzo lekki sposób, dlatego całość czyta się doskonale.

 • eBook Połączeni. Znajdź mnie mobi epub

  Kontynuacja najgłośniejszego duetu ostatnich lat powieść przepełniona zmysłowością, która sięga granic obłędu. Połączeni: Znajdź mnie to kontynuacja Uwolnij mnie, jednej z najgłośniejszych powieści miłosnych ostatnich lat, która oczarowała miliony czytelniczek na całym świecie. Znana nam z...
  eBook, mobi, epub
  22,33 zł
  Plik do pobrania
 • eBook Połączeni. Uwolnij mnie mobi epub

  Spin-off najbardziej kultowej trylogii uwikłani. Wejdź w nadzwyczajny świat zmysłów, który sięga granic obłędu. Połączeni to jedna z najgłośniejszych powieści miłosnych ostatnich lat. Gwen Anders to twarda zawodniczka. Jest managerką prestiżowego nowojorskiego klubu nocnego. Nie miała łatwego...
  eBook, mobi, epub
  22,33 zł
  Plik do pobrania