Pojazdy i samochody wojskowe dla dzieci

Bestsellery - Pojazdy

Nowości - zabawki

Zabawki wojskowe od lat cieszą się dużą popularnością i zarażają kolejne pokolenia najmłodszych. W naszej kategorii znajdziecie szeroki ich przekrój, począwszy od czołgów czy samolotów, po samochody, łodzie podwodne, a także zestawy zawierające pojazdy na baterie oraz figurki żołnierzy.

Pojazdy militarne – szeroki wybór wojskowych zabawek

Militarne pojazdy od zawsze pobudzały wyobraźnię dzieci i były przez nie często wykorzystywane w trakcie zabawy. W naszej kategorii znajdziesz wozy bojowe wykorzystywane przez wojsko, które doceni każdy początkujący młodociany strateg! Jeśli Twoje dziecko interesuje się tematyką wojskową, to właśnie to auto wojskowe może rozbudzić w nim pasję do motoryzacji. Stworzony z bezpiecznego plastiku oraz gumy, a także wyposażony w karabin, ten samochód wojskowy posiada funkcję pull&back, dzięki której zabawka porusza się do przodu po jej popchnięciu!


Dużą gratką dla wszystkich młodych fanów armii będzie również zestaw pojazdów militarnych, a jego bogata zawartość (helikopter, 3 figurki, quad, łódź wojskowa oraz akcesoria) to gwarancja wielu godzin dobrej zabawy! 

Zabawkowe czołgi z dźwiękiem i światłem

W naszej kategorii nie mogło zabraknąć także wielu modeli czołgów. Niektóre z nich wchodzą w skład większych zestawów, ale są też i takie, które stanowią odrębną pozycję. Świetną propozycją będzie czołg na baterie, który pozwoli najmłodszym poznać tajniki wojska oraz sprawi, że zabawa nabierze innego wymiaru dzięki realnym efektom dźwiękowym, które wydaje pojazd (odgłos strzału, pracę silnika i alarm). Niektóre z zabawek są wyposażone także w światła, jak ten czołg zabawkowy, którego układ gąsienicowy świetnie imituje pracę prawdziwego pojazdu, a oświetlenie będzie widoczne w ciemności.

Ciężarówki wojskowe, jeepy, samochody z burtami i inne

Samochody wojskowe to grupa produktów, w których jedną z najpopularniejszych zabawek jest jeep wojskowy - wyposażony w ruchomy karabin maszynowy pojazd wojskowy, doceni z pewnością każdy młody miłośnik armii. Na polu walki nie mogłoby zabraknąć również dużych pojazdów! Ciężarówka wojskowa w specjalnym, wojskowym malowaniu, pozwoli na przewiezienie każdego dużego ładunku, a jej kamuflaż sprawi, że będzie niewidoczna dla wroga!  Znajdziemy tutaj także samochody z burtami, nadające się do transportu żołnierzy i niezbędnego sprzętu.


W naszej kategorii występują nie tylko pojazdy wojskowe, ale także zabawki dotyczące innych specjalizacji, jak np. zestaw marynarki wojennej, zawierający bojowe myśliwce, a także dwa, duże okręty podwodne, będące strażnikami mórz i oceanów! Okręty posiadają możliwość wystrzelenia, ładowanych od góry, pocisków, a także są wyposażone w kółka, które ułatwią poruszanie się nimi po dywanie.