Podręczniki do języka angielskiego - Klasa 8 - Szkoła podstawowa

Polecane

więcej

Bestsellery - podręczniki do 8 klasy szkoły podstawowej - język angielski

Nowości - podręczniki do szkoły podstawowej - klasy 4-8

W kategorii Podręczniki do języka angielskiego dla 8 klasy szkoły podstawowej można znaleźć najlepsze książki, ćwiczenia i inne materiały do nauki tego języka. Prezentowane serie książek należą do najlepszych pozycji i najchętniej wybieranych przez nauczycieli języka angielskiego.

 

Ciekawą propoozycją jest seria Repetytorium ósmoklasisty, które pomoże zebrać zdobytą dotychczas wiedzę i przygotować się do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego.

Seria English Class prowadzi uczniów od klasy 4 i dorasta wraz z dziećmi. Oprócz przejrzystych i przyjaznych książek do serii dołączone są bogate opracowania multimedialne.

 

Seria książek All Clear to seria dla uczniów klas 7 i 8. Doskonale przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty, ponieważ wszystkie pozycje z tej serii są opracowane na podstawie nowej podstawy programowej. Podobnie jak seria New Voices, która również opiera się o najnowszy program. Dzięki zastosowaniu ciekawych i oryginalnych rozwiązań seria ta wzbogaca słownictwo uczniów.

Seria Teen Explorer uczy języka między innymi przez poznawanie kultury krajów anglojęzycznych, a przy tym doskonale przygotowuje do czekającego ósmoklasistów egzaminu.

 

Niezwykle popularna i powszechnie lubiana seria English Plus Options powraca z nowym wydaniem. Stworzona w oparciu o dotychczasowe sposoby nauki, została dostosowana do najnowszych wymagań oświaty, a ponadto daje uczniom możliwość nauki przy pomocy komputera.

 

Wszystkie pozycje umieszczone w kategorii Podręczniki do języka angielskiego dla 8 klasy szkoły podstawowej to doskonałe opracowania naukowe, dla których głównym celem jest jak najlepsze przygotowanie uczniów do końcowego egzaminu ósmoklasisty.