Książki i podręczniki do nauki języka polskiego dla obcokrajowców

Bestsellery - Dla obcokrajowców

Nowości - Podręczniki do nauki języków

Oferowane tej kategorii książki do nauki języka polskiego pozwolą obcokrajowcom szybko poznać podstawowe zwroty i zasady gramatyczne.

Książki do nauki polskiego dla obcokrajowców - do szkoły i do samodzielnej nauki

Nauka języka polskiego nie jest łatwa. Mnogość zasad gramatycznych, takich samych słów o innym znaczeniu, odmian słownictwa nie ułatwia obcokrajowcom nauki. W nauce języka polskiego najważniejsza jest systematyczność i cierpliwość, aby ze spokojem zapoznać się z wszystkimi zasadami. Język polski posiada różnorodne słownictwo, jednak należy pamiętać o tym, że wystarczą podstawy, aby móc się porozumieć. Oferowane przez nas podręczniki stworzone są w taki sposób, aby zapewnić efektywną naukę od samego początku.

Książka do nauki polskiego dla obcokrajowców, która jest niezwykle przydatna, to “Po polsku? Tak! Elementarz dla cudzoziemców do nauki języka polskiego”. Pozycja ta zawiera starannie opracowany i dobrany materiał, który przy codziennej nauce szybko pozwoli cieszyć się znajomością języka. Język polski przedstawiony jest za pomocą uatrakcyjnionego ilustracjami słownictwa, co gwarantuje przyjemną naukę.

“Polski krok po kroku” - doskonała seria podręczników dla cudzoziemców

Nasza księgarnia oferuje różnorodny wybór podręczników do nauki języka polskiego. Znajdziecie tu zarówno podręczniki do polskiego dla dzieci obcokrajowców z całego świata, jak i specjalne wydania dla dzieci z Ukrainy. “Język polski dla ukraińskich dzieci” to pozycja, która na pewno przypadnie do gustu nawet najmłodszym. Ilustracje znajdujące się w książce pozwalają łatwiej przyswajać naukę. Jest to pozycja napisana specjalnie dla ukraińskich dzieci, które rozpoczynają naukę w polskiej szkole.

W Taniej Książce znajdziecie jednak nie tylko klasyczne podręczniki, ale również pozycje, które pozwolą ułatwić naukę. “Polski krok po kroku. Gry i zabawy językowe. Poziom 2” to pozycja, która zawiera 61 gier aktywizujących uczniów do wykorzystywania języka polskiego w praktyce. Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców powinien być dobrze dobrany do poziomu nauki. Oferowany przez sklep bogaty wybór podręczników i zeszytów ćwiczeń daje ogromne możliwości nauki oraz dopasowane pozycji do potrzeb i wieku obcokrajowca.

Podręczniki do nauki języka polskiego dla Ukraińców

Języka polskiego uczą się nie tylko dzieci, ale również dorośli. W sklepie można znaleźć wszechstronne i kompleksowe podręczniki. Każdy obcokrajowiec znajdzie odpowiednią pozycję dla siebie. “Słowa i słówka. Podręcznik do nauki języka polskiego. Słownictwo i gramatyka dla początkujących. Poziom A1, A2” to pozycja przeznaczona dla cudzoziemców, którzy chcą poznać podstawowe zwroty. Jest to podręcznik, który zawiera niezbędne do komunikacji podstawowe zwroty, które powinien znać każdy obcokrajowiec.

Dla cudzoziemców znających już podstawy języka idealnie sprawdzi się książka “Z polskim w świat. Podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego”, która posłuży do opanowania umiejętności mówienia, pisania, czytania i rozumienia. Oferowane przez sklep produkty pozwolą dobrać odpowiednią pozycję do siebie oraz sprawić, że nauka języka nie będzie męczącym obowiązkiem, ale dobrą zabawą.