Niewinny. Wydanie filmowe

Autor:

Harlan Coben

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 29
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Nasza cena: 29,31 zł 39,90 zł Taniej o: 27%

"Niewinny" to ceniona powieść Harlana Cobena, która doczekała się serialowej adaptacji na Netfliksie!

Jeden czyn mógł przekreślić życie Huntera, ale po odbyciu kary bohater staje się nowym człowiekiem. Kiedy wiec dowiaduje się, że żona go zdradza, a policja podejrzewa o kolejną zbrodnię - postanawia bronić swojego imienia.

Matt Hunter potrzebował dziewięciu lat, by przegnać z życia dawne demony. Głupia bójka w czasach studenckich zakończyła się dla niego odsiadką w więzieniu za nieumyślne spowodowanie śmierci.

Po prawie dekadzie wreszcie wychodzi na prostą. Jego kariera prawnicza nabiera rozpędu, poznaje piękną Olivię, która wkrótce zostaje jego żoną. Para spodziewa się dziecka. Wszystko zaczyna się układać, przynajmniej w oczach Huntera.

Sielankę burzą zdjęcia, które pewnego dnia przychodzą na jego komórkę. Matt widzi na nich Olivię z innym mężczyzną, nie może jednak uwierzyć w zdradę żony. Tymczasem w jego domu zjawia się policja. Okazuje się, że zginął człowiek, który z nieznanego powodu śledził prawnika. Matt - jako były skazaniec - jest idealnym podejrzanym.

Hunter rozpoczyna własne śledztwo, ale intryga, której staje się częścią, zdecydowanie go przerasta...


O autorze

Harlan Coben jest poczytnym amerykańskim pisarzem, wielokrotnie nagradzanym za bestsellerowe kryminały. Debiutował w roku 1990 powieścią zatytułowaną "Mistyfikacja", ale największy rozgłos przyniósł mu dreszczowiec "Nie mów nikomu" (2001). Dzieła Harlana Cobena są chętnie ekranizowane przez producentów filmowych, w tym również popularną platformę Netflix. Ukazały się na niej polska adaptacja "W głębi lasu" oraz hiszpańska "Niewinnego".

Recenzje (29)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Nawet kiedy jesteś niewinny, cały świat będzie dążył do udowodnienia Ci winy.

  Matt Hunter – student prawa, w czasie jednej ze studenckich imprez, w wyniku bójki nieumyślnie zabił człowieka. Mimo to wylądował we więzieniu i odbył swoją karę. Od tych wydarzeń minęło dziewięć lat. Matt jest teraz przykładnym mężem Olivii, a wkrótce również zostanie ojcem. Rozwija też swoją karierę prawniczą. Wszystko się zmienia, kiedy z numeru telefonu swojej żony otrzymuje tajemnicze zdjęcie i nagranie, na którym jest ona z innym mężczyzną w stroju prostytutki. Hunter za wszelką cenę próbuje dowiedzieć się, czy Olivia go oszukuje. Postanawia więc śledzić mężczyznę ze zdjęcia. Nie trwa to jednak długo, gdyż wkrótce jego podejrzany zostaje znaleziony martwy, a FBI podejrzewa właśnie jego, jako byłego więźnia o jego zabójstwo. Czy Matt udowodni swoją niewinność? Co wspólnego z całą historią ma zakonnica, prostytutki i jego żona Olivia?

  Jest to historia bogata w wiele postaci, i w wiele wątków, ale zupełnie nie przeszkadza to w odbiorze całości. Mimo, że na początku trzeba się zorientować w fabule, to później książka czyta się praktycznie sama.

  Coben jest autorem, który pisze według pewnego schematu. Długo, długo niewiele wiadomo, wszystko wydaje się bardzo prawdopodobne. Z chęcią dajemy się porwać i angażujemy się w wątek, sami oceniamy, który z bohaterów jest naszym podejrzanym oraz próbujemy odgadnąć dalszy ciąg wydarzeń, aby na zakończenie to wszystko uległo zburzeniu, bo myśleliśmy zupełnie inaczej. Owszem czegoś się domyślamy i być może nawet trafimy w myśl autora, ale z pewnością trafimy na elementy zaskoczenia.

  Ten kryminał podobał mi się, dlatego, że autor wciągnął mnie w historię od początku do końca. Mogłam zapoznać się z uczuciami osób, które opuszczają zakład karny, a także z szufladkowaniem takich osób – skoro zabił raz, z pewnością nie sprawi mu problemu dokonanie tego czynu po raz kolejny. Coben wprowadził mnie również w świat prostytucji i walki tych kobiet o każdy dzień. Nie zabrakło też intryg oraz tajemnic, które tak naprawdę były kluczem do poznania wyników i rozwiązania śledztwa. Wszyscy bohaterowie i wątki poboczne ubarwiły tę opowieść i pozwoliły stać się ich uczestnikiem.

  Cała akcja natomiast rozwijała się od powolnej i leniwej, aby dobrze zapoznać się z naszymi bohaterami, po wartką, szybką i trzymającą w niepewności do samego końca.

  Zdaję sobie sprawę, że nie jest to kryminał, który trafi do każdego. Niemniej Ci, którzy lubią twórczość Cobena nie rozczarują się. A Ci, którzy go nie znają, będą mieli okazję poznać go od dobrej strony.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Niekiedy jeden nierozważny krok może zmienić całe życie. Niestety w przypadku niektórych ludzi los jakby specjalnie działa na niekorzyść sprawiając, że znajdują się w niewłaściwym miejscu i czasie, ściągając na siebie kłopoty, które determinują ich przyszłość sprawiając, że stają się zupełnie innymi ludźmi.

  Tak właśnie działo się w przypadku Matta Huntera, studenta pierwszego roku, który przez przypadek w trakcie bójki zabił mężczyznę. Spędził cztery lata w więzieniu o zaostrzonym rygorze, w trakcie których nie tylko skończył prawo czy nauczył się programowania, ale przekonał się, że już w nic nie wierzy, że nie jest w stanie odnaleźć w sobie głębszych uczuć czy emocji. Po wyjściu z więzienia pomocną dłoń podał mu brat, bowiem zostało mu niewiele rodziny. Ojciec zmarł niedługo po jego skazaniu, matka uciekła od tego bólu i oskarżycielskich spojrzeń otoczenia do innego stanu. Natomiast brat umożliwił mu pracę w zawodzie, choć jako były skazany nie może być ON przyjęty do palestry, nie może też prowadzić swoich spraw przed sądem. Niestety brak zmarł nagle, pozostawiając piękną żonę z dwójką dzieci i zrozpaczonego Huntera.

  Szansa na normalność pojawiła się wraz z Olivią, kobietą, którą widział przed laty raz w życiu i która na zawsze pozostała w jego pamięci. Związek, który stworzyli jest wciąż dla Huntera nie do uwierzenia, bowiem żona pomogła mu odzyskać wiarę w siebie i ludzi, pokazała, co znaczy miłość. Teraz, po dziewięciu latach po wyjściu z więzienia, jego życie obrało kierunek, w który sam nie wierzy. Nie dość, że ma wspaniałą żonę, buduje dom, to jeszcze Olivia nareszcie spodziewa się dziecka.

  Ten sielski obraz zmienia jedno połączenie telefoniczne. Wiadomość za pośrednictwem wideofonu, którą odbiera w trakcie, kiedy Olivia wyrusza w delegacje, jest zatrważająca i stawia pod znakiem zapytania jego małżeństwo. Na ekranie widać bowiem Olivię leżącą na hotelowym łóżku i mężczyznę uśmiechającego się do kamery. Szybko okazuje się, że tak naprawdę nikt nie wie, gdzie przebywa Olivia, zaś hotele które podała w rozmowie, nie mają zameldowanego nikogo o takim jak Olivia nazwisku. Jednocześnie Hunter orientuje się, że jest śledzony, a małe dochodzenie przeprowadzone przy udziale znajomej wskazuje, że prawdopodobnie obserwuje go niejako Charles Talley, przynajmniej ON wynajął podążający za Hunterem samochód. Jakby sprawa była jeszcze za mało skomplikowana, to Talley jest … mężczyzną z filmu przesłanego przez wideofon.

  O co tak naprawdę chodzi? Czy Hunter naprawdę może podejrzewać żonę o zdradę? A może platynowa blondynka z filmu, to wcale nie Olivia? Czego może chcieć od niego kryminalista? CZY Hunter powinien się obawiać o życie swoje i swoich bliskich? Skąd w ich życiu postać zakonnicy? Na te wszystkie, i kolejne pytania, rodzące się w trakcie lektury, odpowiada Harlan Coben, w książce „Niewinny”. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Albatros wielowątkowa historia po raz kolejny pozwala docenić talent autora do tworzenia skomplikowanych opowieści. Książka, mimo iż chwilami nieco zbyt szczegółowa, zbyt statyczna, nie pozwala się nudzić, a rozwiązanie skomplikowanej łamigłówki zachwyci nie tylko miłośników autora, ale i fanów gatunku. Szczególnie, że frapująca fabuła gwarantuje nam niesłabnące emocje, podtrzymywane przez gwałtowne zwroty akcji i zaskakujący kierunek, jaki obierają wydarzenia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To miał być jego nowy początek.

  Matt, wyszedł z więzienia, założył rodzinę, oczekiwał narodzin dziecka.

  Tym samym jedna wiadomość a także jedno wydarzenie doprowadziło do jego kolejnego upadku...

  Od bardzo dawna książki @harlancoben są dla mnie ogromnym wyzwaniem. Autor posiada bardzo specyficzny styl, którego nie potrafię okiełznać. Wynikiem tego nigdy nie potrafiłam całościowo "wejść" w fabułę danej powieści.

  Z tą książka było inaczej.

  Już początkowe strony wywarły na mnie ogromne wrażenie, choć to był dopiero początek historii.

  Idąc tropem stylu pisarskiego autora, mogę śmiało powiedzieć że akcja rozgrywała się w swoim tempie. Początkowo, bardzo się dłużyła, wydawało mi się że nie wszystkie detale jakie ukazały autor miały związek z akcją. Jak się później okazało, "te" detale odegrały kluczową rolę.

  Powieść nie wydaje się łatwa. Wymaga ogromnego skupienia i łączenia wątków. Wszelkie wnioski nie są łatwe do wysunięcia, co pokazało mi jak bardzo można manipulować człowiekiem. Tak, właśnie w mojej ocenie autor bardzo dobrze manipuluje czytelnikiem, tym samym odsuwając go od spektakularnego finału.

  Dużym atutem książki, są bardzo dobrze zarysowani bohaterowie. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić że autor poświęcił im bardzo dużo pracy, gdyż ich charakter, oraz osobowość można wyczytać z kart papieru a nie z domysłów. Mogę także śmiało powiedzieć że ich życie wydawało mi się bardzo realne, gdyż ich niektóre problemy dotyczyły problemów takich realnych, naszych.

  Duża część historii poświęcona została żonie Matta, i właśnie te wątki szczególnie dotyczące jej przeszłości interesowały mnie najbardziej !

  Tym razem nie zaskoczyła mnie duża dawka opisów. Byłam na nią gotowa.

  Choć ich szczegóły czasem mnie denerwowały to potrafiły także naprowadzić mnie na pewien trop, który w rezultacie i tak okazał się mylny! Całość mi się podobała, gdyż autor dawkował napięcie i zawsze w zanadrzu miał jakiś zwrot akcji:) zakończenie książki okazało się prawdziwą wisieńką na torcie !:) Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Bezpieczna posada prawnicza, własny dom i dziecko w drodze. Nie zawsze życie Matta było takie spokojne. Dziewięć lat. Tyle czasu Matt potrzebował aby otrząsnąć się po tym, jak przypadkiem zabił mężczyznę.

  Spokój kończy się wraz z otrzymaniem szokującego zdjęcia jego żony z tajemniczym mężczyzną. Zdjęcie rozpoczyna serię nieszczęść. Na progu domu pojawia się policja, która oznajmia Mattowi, że znaleziono zwłoki mężczyzny, który go śledził. A to nie wszystko…

  .

  Nie mogłam się doczekać, aż sięgnę po tę książkę. Z każdej strony atakowały mnie informacje o tej książce i serialu. Czytaj! Oglądaj! Nie czytaj! Nie oglądaj!

  Co zrobiłam? Musiałam się dowiedzieć o co tyle szumu 😁

  Czy warto czytać? Warto 😊

  Świetnie poprowadzona fabuła, ciekawie wykreowani bohaterowie, a w historii nie brakuje zaskoczeń!

  Wiele osób miało rację. "Niewinny" jest pozycją wartą uwagi i zachęcam do przeczytania.

  Ja po sesji zabieram się za oglądanie serialu!

  .

  Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Albatros 💚

  ~

  sylwiaczyta

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Bezpieczna posada prawnicza, własny dom i dziecko w drodze. Nie zawsze życie Matta było takie spokojne. Dziewięć lat. Tyle czasu Matt potrzebował aby otrząsnąć się po tym, jak przypadkiem zabił mężczyznę.

  Spokój kończy się wraz z otrzymaniem szokującego zdjęcia jego żony z tajemniczym mężczyzną. Zdjęcie rozpoczyna serię nieszczęść. Na progu domu pojawia się policja, która oznajmia Mattowi, że znaleziono zwłoki mężczyzny, który go śledził. A to nie wszystko…

  .

  Nie mogłam się doczekać, aż sięgnę po tę książkę. Z każdej strony atakowały mnie informacje o tej książce i serialu. Czytaj! Oglądaj! Nie czytaj! Nie oglądaj!

  Co zrobiłam? Musiałam się dowiedzieć o co tyle szumu 😁

  Czy warto czytać? Warto 😊

  Świetnie poprowadzona fabuła, ciekawie wykreowani bohaterowie, a w historii nie brakuje zaskoczeń!

  Wiele osób miało rację. "Niewinny" jest pozycją wartą uwagi i zachęcam do przeczytania.

  Ja po sesji zabieram się za oglądanie serialu!

  .

  Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Albatros 💚

  ~

  sylwiaczyta

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 24 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
eBook Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu. Wydanie II mobi epub 0/5 Nasza cena:
36,54 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu. Wydanie II mobi epub

Bestseller wg list “New York Timesa” Ar-Ramadi, stracone miasto, piekło na ziemi. Jednostka specjalna komandosów SEALs pod wodzą Jocko Willinka i Leifa Babina stanęła przed misją zabezpieczenia jednego z najgroźniejszych rejonów świata. Dokonali niemożliwego, a ich historia pokazuje, że przywództwo...
eBook Nigdziebądź mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,78 zł 31,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Nigdziebądź mobi epub

Wersja preferowana przez autora. Zawiera nowy wstęp i opowiadanie "O tym jak markiz odzyskał swój płaszcz". Pod ulicami Londynu leży świat, o którym ludziom nawet się nie śniło. Kiedy Richard Mayhew pomaga znalezionej na ulicy rannej dziewczynie, jego nudne życie w mgnieniu oka zmienia się nie do...
eBook Dym i lustra. Wydanie rozszerzone mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,33 zł 32,15 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Dym i lustra. Wydanie rozszerzone mobi epub

Nowe, rozszerzone wydanie zbioru historii z krain `po drugiej stronie lustra`. Opowiadają o wydarzeniach zabawnych, wzruszających, budzących grozę lub po prostu cudownych, łączy je niezwykła sugestywność i oryginalność kreowanych wizji.
Bliżej geografii 3. Gimnazjum. Zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
26,68 zł 27,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bliżej geografii 3. Gimnazjum. Zeszyt ćwiczeń

Zeszyt ćwiczeń do geografii w wersji papierowej oraz elektronicznej na WSiPnet.pl to najlepszy sposób na skuteczne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego. Zeszyt jest ściśle związany z podręcznikiem i zawiera zadania typu egzaminacyjnego odnoszące się do konkretnych wymagań podstawy programowej....
Matematyka 2001. Podręcznik do gimnazjum 0/5 Nasza cena:
38,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka 2001. Podręcznik do gimnazjum

Cykl Matematyka 2001 kładzie nacisk na samodzielne odkrywanie, myślenie, wnioskowanie, ćwiczy twórcze myślenie. Liczne zadania problemowe pozwalają spojrzeć na zagadnienia matematyczne z nowej perspektywy. Atrakcyjne infografiki zachęcają do zainteresowania się matematyką. W klasie 3 systematyczne...
Perfekt 2. Język niemiecki dla liceów i techników. Książka nauczyciela. Wydanie uzupełnione 0/5 Nasza cena:
62,95 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perfekt 2. Język niemiecki dla liceów i techników. Książka nauczyciela. Wydanie uzupełnione

"Perfekt" to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo. Układ książki nauczyciela zapewnia...
Audiobook Oprogramowanie szyte na miarę. Jak rozmawiać z klientem, który nie wie, czego chce. Wydanie II rozszerzone mp3 0/5 Nasza cena:
46,78 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Oprogramowanie szyte na miarę. Jak rozmawiać z klientem, który nie wie, czego chce. Wydanie II rozszerzone mp3

Przy tworzeniu projektów informatycznych ludzie muszą umieć się dogadać. Brak wspólnej wizji, świadomości istnienia innych perspektyw czy zrozumienia potrzeb pomiędzy współpracującymi stronami zawsze prowadzi do porażki. Tym bardziej w środowisku Agile, gdzie ludzie ze świata biznesu i developerzy...
Kroniki filmowe 0/5 Nasza cena:
8,70 zł 10,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kroniki filmowe

Grzegorz Olszański - poeta, incydentalnie prozaik, czasami krytyk. Pracuje w zakładzie Poetyki Historycznej i Sztuki Interpretacji UŚ. Wydał dwie książki: "Tamagotchi w pustym mieszkaniu" i "Sztukę mięsa". Za pierwszą z nich otrzymał nagrodę im. Kazimiery Iłłakówiczówny przyznawaną za najlepszy...
Ciekawa Biologia. Gimnazjum. Część 1. Podręcznik 0/5 Nasza cena:
33,85 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ciekawa Biologia. Gimnazjum. Część 1. Podręcznik

Podręcznik do biologii dla gimnazjum Ciekawa biologia. Część 1 podzielony jest na cztery działy: Powitanie biologii, Funkcjonowanie organizmów, Od wirusów do glonów, Świat roślin. W podręczniku: najważniejsze informacje są łatwo dostrzegalne, ponieważ oznaczono je barwnym tłem, bogaty i barwny...
Chopin - mini w.rosyjska 0/5 Nasza cena:
23,18 zł 25,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chopin - mini w.rosyjska

Album prezentujący rodzinne strony największego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina - dworek w Żelazowej Woli, jego wnętrza i otoczenie, oraz urokliwy park. Klika wersji językowych albumu, w tym wersja japońska - album stanowi piękny prezent dla odwiedzających Polskę cudzoziemców. Wersja...
I góry odpowiedziały echem (pocket) 0/5 Nasza cena:
9,23 zł 12,53 zł
Do koszyka dodaj do schowka

I góry odpowiedziały echem (pocket)

Poruszająca opowieść o miłości, rozstaniu, przyjaźni, rodzinie i poświęceniu autora bestsellerów Chłopiec z latawcem oraz Tysiąc wspaniałych słońc. Afganistan, rok 1952. Abdullah i jego siostra Pari mieszkają wraz z ojcem i macochą w ubogiej wiosce. Ledwie wiążą koniec z końcem ? znalezienie pracy...
Krótka piłka. Myron Bolitar. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,03 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krótka piłka. Myron Bolitar. Tom 2

Druga powieść z Myronem Bolitarem w roli głównej! Od kuli ginie była gwiazdka tenisa, dwudziestoczteroletnia Valerie Simpson. Przed śmiercią próbowała bezskutecznie umówić się z Myronem Bolitarem. Głównym podejrzanym jest klient Myrona, utalentowany czarnoskóry tenisista, Duane Richwood, który...
Wybrane bestsellery
Wigilia z nieznajomym 5/5 Nasza cena:
25,86 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wigilia z nieznajomym

Odkryj magię świątecznej bliskości Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje...
Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele 5/5 Nasza cena:
27,15 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele

Zmieniają się księża, zmieniają się biskupi, a patologie w polskim Kościele pozostają. Nierozliczone przestępstwa, w tym pedofilia, brak kontroli nad finansami, arbitralność awansów, wykluczenie kobiet, feudalny model władzy, afery seksualne, skorumpowani biskupi, rozpusta, kolesiostwo, cynizm,...
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
36,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli… Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa...
Czterdzieści dusz 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czterdzieści dusz

Czy działanie w imię wyższego dobra może gwarantować bezkarność? Czy wszyscy zasługują na drugą szansę? W klasztorze na odludziu, będącym schronieniem dla czterdziestu duchownych o nadwerężonej reputacji, dochodzi do makabrycznej zbrodni. Zamordowano opiekuna placówki, a jego ciało powieszono na...
Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4

Władza, bogactwo, zemsta i... namiętność. Co okaże się najsilniejsze? Marcello jest synem bossa z Sycylii, Enrica. Nie został jednak uznany jako pełnoprawny członek rodziny, co sprawiło, że nosi w sercu nienawiść. Chce przejąć władzę w klanie Vedettich. Jego surowy wygląd, chłodne spojrzenie oraz...
Znów to zrobiliśmy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znów to zrobiliśmy

„Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Nigdy 5/5 Nasza cena:
37,78 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy

Wielkie katastrofy zaczynają się od małych problemów, z którymi nie uporano się w porę. Takich jak sploty okoliczności, w wyniku których w różnych miejscach świata wybuchają - wydawałoby się, że niewielkie - konflikty między wojskami różnych państw. A chwilę później prezydent USA trzyma palec na...
Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
376,50 zł 499,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe

Kultowy cykl fantasy Andrzeja Sapkowskiego "WIEDŹMIN" w nowym serialowym wydaniu. Tomy 1-8. Osiem tomów w nowej szcie graficznej. Pierwszt tom z obwolutą filmową. Pakiet 8 tytułów sagi Wiedźmin Sapkowskiego: 1. Sezon Burz Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
39,88 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
Pacjent. Komisarz Eryk Deryło. Tom 9 5/5 Nasza cena:
24,20 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pacjent. Komisarz Eryk Deryło. Tom 9

Telefon ze szpitala to dopiero początek. Informacja przekazana przez dyspozytorkę wzbudza niepokój komisarza Deryły. Coś się stało z jego partnerką, Tamarą Haler. Po przeprowadzeniu serii badań kobieta zniknęła ze szpitalnego oddziału i nie ma po niej śladu. Gdzie jest? Dlaczego przepadła bez...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula