Nie wiesz dlaczego

Autor:

Marcel Moss

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 33
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2022
Wydawnictwo
Ilość stron
320
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 34,57 zł
Audiobooki mp3
za 34,57 zł
Nasza cena: 25,22 zł 44,90 zł Taniej o: 44%

Szokujący thriller psychologiczny autora bestsellerowej serii Liceum Freuda

POTRZEBUJĘ ICH. TYLKO ONE POMAGAJĄ MI CHOĆ NA KRÓTKO ZAPOMNIEĆ O BEZNADZIEI ŻYCIA.

Uczniami prestiżowego liceum Freuda wstrząsa tajemnicze zniknięcie nastoletniej Dagmary. Dziewczyna widziana była po raz ostatni w pobliżu szkoły, gdy wsiadała do nieznanego samochodu. Niektórzy sądzą, że zmagająca się z depresją Dagmara postanowiła uciec, by zacząć wszystko od nowa. Dwa miesiące później wychodzą na jaw przerażające fakty, a podejrzenia śledczych padają na skonfliktowane z Dagmarą Martę, Sarę i Wiki. Zdesperowane nastolatki próbują odkryć prawdę na temat zniknięcia dawnej przyjaciółki i oczyścić się z podejrzeń.

DLACZEGO DAGMARA UCIEKŁA? CZY ŻYJE? I JAKI ZWIĄZEK Z JEJ ZNIKNIĘCIEM MA POPULARNE W SIECI WYZWANIE SAMOBÓJCÓW, PRZEZ KTÓRE ZMARŁ INNY NASTOLATEK?

Recenzje (33)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  BRUNETTE BOOKS

  "Nie wiesz dlaczego" to czwarty tom opowieści o uczniach prestiżowego liceum Freuda. Przyznam się, że nie czytałam tej serii, ale teraz wiem, że koniecznie muszę zaopatrzyć się w poprzednie tomy. Inne tytuły autora znam i zapewniam Was, że książki @[Adres usunięty] można brać w ciemno. Autor ma fajny styl i potrafi wbić czytelnika w fotel. Tę książkę również przeczytałam z wielkim zainteresowaniem i szybko bijącym sercem. Autor potrafi trzymać czytelnika w napięciu, niepewności, zszokować oraz zapewnić dreszczyk emocji. Wrażenia gwarantowane i ciarki na skórze.

  Akcja powieści rozgrywa się dynamicznie. Bohaterzy zostali wykreowani bardzo ciekawie.

  Nie mogłam oderwać się od tej książki, aby dowiedzieć się co stało się z Dagmarą. Nie ma mowy o nudzie , a zakończenie wbija w fotel. Autorowi udało się mnie zaskoczyć.

  W tym tomie uczniów liceum wstrząsa zaginięcie Dagmary. Ostatni raz była widziana, gdy w okolicy szkoły wsiadała do nieznanego auta.

  Dwa miesiące później podejrzenia śledczych padają na koleżanki skonfliktowane z Dagmarą. Dziewczyny próbują odkryć na własną rękę, co stało się z Dagmarą i pragną oczyścić się z podejrzeń.

  Dlaczego Dagmara uciekła? Czy dziewczyna żyje?

  Dowiecie się czytając tę książkę.

  Autor tą historią pokazuje problemy współczesnych nastolatków. Młodzi ludzie mierzą się z samotnością , odrzuceniem, depresją i hejtem. Autor udowadnia, że nikt nie musi radzić sobie sam z problemami.

  Książki autora zmuszają do refleksji i przemyśleń.

  Bardzo emocjonalna historia, którą polecam miłośnikom autora oraz mrocznych thrillerów psychologicznych.

  Jestem pod wrażeniem twórczości autora i tego jak potrafi wyrazić treścią, co chce przekazać swoim czytelnikom.

  Zapewniam Was z własnego doświadczenia, że ludzie potrafią być bardzo bezmyślni i to już małe dzieci są perfidne do tego stopnia, że słowem krzywdzą. Takimi głupimi słowami, hejtem itd ludzie mogą spowodować, że może dojść do prawdziwej tragedii, a te osoby, które udają, że niczego nie widzą będą tak samo winne.

  Wspaniale, że książki autora są tak rozchwytywane.

  Książkę polecam również młodzieży i rodzicom.

  Warto w domu porozmawiać ze swoimi bliskimi i dowiedzieć się, czy coś złego nie dzieje się tuż obok.

  Dobrze, że autor porusza takie tematy.

  Z niecierpliwością będę wypatrywała kolejnych książek.

  Polecam gorąco!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dagmara - uczennica Liceum Freuda znika bez śladu, dziewczyna ostatni raz widziała była niedaleko szkoły, gdy władania do nieznanego auta. Niektórzy z uczniów podejrzewają, że dziewczyna postanowiła uciec i zacząć życie od nowa. Dwa miesiące po zaginięciu wychodzą na jaw fakty, które rzucają podejrzenia na Martę, Sarę i Wiki - dziewczyny były w konflikcie z Dagmarą. Dziewczyny usiłują odkryć prawdę i tym samym oczyścić się z zarzutów. Co się stało z Dagmarą? Kto stoi za jej zaginięciem? Jakie rozwiązanie ma ta sprawa?

  Było to moje trzecie spotkanie z autorem i pierwsze z uczniami Liceum Freuda, dlatego w zasadzie nie widziałam czego może się spodziewać po tej książce, jednak mimo nieznajomości wcześniejszych tomów bardzo szybko odnalazłam się w tej historii. Styl autora od początku przypadł mi do gustu, jego książki czyta się z dużym zaciekawieniem i w tym przypadku również tak było. Ja wciągnęłam się w tą historię już od pierwszych stron. Zdarzenia tutaj przestawione mamy ukazane z perspektywy wielu bohaterów, co pozwoliło mi lepiej poznać każdego z nich, dowiedzieć się z czym się mierzą, co myślą, jakie emocje nimi targają. Historia ta zademonstrowana jest w trzech zasadniczych przestrzeniach czasowych: teraźniejszości oraz w zależności od poszczególnych postaci dni bądź tygodnie sprzed i po zaginięciu Dagmary, dzięki czemu mogłam zdecydowanie lepiej zrozumieć tą historię. Autor skupia się tutaj nie tylko na postaci samej zaginionej, ale również również pozostałych uczniach, poruszając przy tym szereg ważnych i ponadczasowych problemów z jakimi mierzą się dzisiejsi nastolatkowie: depresja, narkotyki, wykluczenie, czy też uzależnienie od social mediów. Moss pokazuje jakie wyżej wymienione kwestię mogą następstwa, zarówno dla samej młodzieży, jak i dla rodziców. Wszystko zostało tutaj w bardzo realny sposób przedstawione, co niezmiernie mi się podobało. Nie zabraknie również zwrotów akcji, których kompletnie się nie spodziewałam i już teraz wiem, że na pewno sięgnę po kolejny tom z tego cyklu, bo po takim zakonczeniu nie ma innej opcji! Polecam! Moja ocena 8/10.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Czasami nawet ci, którzy najszerzej się uśmiechają, noszą w sobie ogromny smutek”

  Pewnego dnia znika Dagmara, uczennica liceum Freuda. Dziewczyna ostatni raz była widziana w pobliżu szkoły, kiedy wsiadała do nieznajomego samochodu. Jak się okazuje nikt nie wie co ostatnio działo się u dziewczyny. Niektórzy uważają, że zmagająca się z depresją Daga postanowiła uciec, żeby zacząć życie od nowa. Dwa miesiące później wychodzą na jaw przerażające fakty, a śledczy podejrzewają skonfliktowane z zaginioną Martę, Sarę i Wiki. Nastolatki starają się odkryć prawdę na temat zaginięcia dawnej przyjaciółki.

  “Nie wiesz dlaczego” to nie tylko historia zaginięcia Dagmary, to również problemy uczniów liceum Freuda. Autor porusza tu tematy depresji, wykluczenia, agresji, akceptacji, narkotyków czy social mediów.

  Marcel Moss po raz kolejny pokazał jak po mistrzowsku budować napięcie i pokazał, że dla człowieka nie ma gorszego wroga niż drugi człowiek, a świat nastolatków jest okrutny i bezwzględny. Zakończenie mnie zaskoczyło i nie mogę się doczekać kolejnej części.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Coraz rzadziej zdarza mi się czytać książkę od deski do deski bez żadnych przerw. Nie chodzi o to, że nie trafiam na wciągające lektury, znam już swój własny gust na tyle, że intuicyjnie dobieram sobie historię, które po prostu muszą mi się spodobać. Z reguły to proza życia zmusza mnie do oderwania się od fabuły, ale mam też takie wrażenie, że styl niektórych autorów utrudnia takie płynne połykanie ich dzieł. Nie dotyczy to jednak Marcela Mossa, bo jego powieści praktycznie zawsze wciągam w jeden wieczór.

  "Nie wiesz dlaczego" to czwarta książka związana z Liceum Freuda, choć trzecia z serii, mocno nawiązująca do "Wszyscy muszą zginąć", które fabularnie mieści się jakby pomiędzy rozdziałami najnowszego tomu. Niby skomplikowane, ale fani autora z pewnością nie będą mieli problemu, by się w tym połapać.

  "Nie wiesz wszystkiego" bardzo mi się podobało, nawet najbardziej ze wszystkich książek Marcela spośród tych, które miałam okazję czytać i lipcowa premiera mocno mi ją przypominała poziomem. Cykl z Liceum Freunda charakteryzuje się tym, że oprócz tej warstwy typowo thrillerowej, skupia się na problemach młodzieży. Można by uznać, że jest ich czasami zbyt wiele jednocześnie, ale dla mnie to właśnie dodaje tym powieściom realizmu. Jasne, niektóre sytuacje są uwypuklone, wręcz przerysowane, jednak tylko po to, by wzmocnić intrygę, a nie sprawia to wcale, że tracą one przez to wiarygodność. Marcel wlewa zresztą też sporo nadziei, pokazując jaśniejsze strony okresu dorastania oraz to, że z wieloma trudnościami można sobie poradzić, że warto pozwolić sobie pomóc.

  Siła przyjaźni to coś, co ja osobiście bardzo cenię w tej serii, tym bardziej, że to właśnie ona odgrywa ogromną rolę przy intrygach w poszczególnych powieściach. Celowo nie skupiam się na treści, bo w tym tomie pojawia się wyjątkowo dużo nawiązań do tych wcześniejszych, więc nie chcę nikomu psuć lektury.

  "Nie wiesz dlaczego" to kolejny dowód na to, że Marcel Moss jest autorem, który może łączyć pokolenia i ułatwiać im porozumienie. Wnikliwe obserwacje rzeczywistości ubrane w atrakcyjne, trzymające w napięciu fabuły otwierają oczy na bolączki naszego społeczeństwa i pokazują jak ważny jest wzajemny szacunek.

  Moje 9/10.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Daw­niej wie­rzy­łam w cha­otycz­ność i przy­pad­ko­wość na­sze­go ist­nie­nia. Póź­niej zro­zu­mia­łam, że wszyst­ko jest z góry za­pla­no­wa­ne. Jedni twier­dzą, że stoi za tym Bóg lub inne ta­jem­ni­cze siły wszech­świa­ta. W moim przy­pad­ku to ro­dzi­ce, któ­rych am­bi­cje się­ga­ją wyżej niż nie­bio­sa. To oni są moim prze­zna­cze­niem. Już dawno po­zba­wi­li mnie wła­snej woli i prawa do de­cy­do­wa­nia o swoim życiu."

  Jeżeli liczycie, że po ostatnich wydarzeniach w Liceum Freuda zrobiło się spokojniej, to niestety muszę was rozczarować, bo jest zupełnie inaczej, tak jakby ciążyła nad nim jakaś klątwa.

  Bohaterowie których znamy z poprzednich części (chociaż z każdym tomem jest ich coraz mniej), tym razem będą starać się dowiedzieć co się stało z ich zaginioną koleżanką, a to co odkryją... powiem tylko tyle, że z całą pewnością nie będziecie się nudzić.

  Jednak w tej serii nie chodzi tylko o opowiedzenie wciągającej historii, ale zdecydowanie o coś ważniejszego.

  Marcel Moss po raz kolejny pod płaszczykiem rozrywki porusza wiele ważnych społecznie tematów, dotyczących przede wszystkim młodzieży: wykluczenie społeczne, narkotyki, nieustająca presja, rywalizacja czy uzależnienie od mediów społecznościowych. Dorastanie samo w sobie jest niezwykle trudne, a gdy do tego dochodzą indywidualne problemy, traumy i wyżej wymienione czynniki, staje się ono nie do wytrzymania. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że młodzi ludzie często zostają z tym zupełnie sami, dlatego ważne jest by o tym mówić i mieć odrobinę więcej samoświadomości.

  Twórczość Marcela Mossa, można lubić mnie lub bardziej, ale konsekwencja z jaką cały czas stara się uwrażliwić swoich czytelników na to, co się dzieje dookoła, zasługuje na uznanie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 28 recenzji

Najczęściej kupowane razem
 • -43%
  Wojna. Saga wołyńska. Tom 2

  Wojna. Saga wołyńska. Tom 2

  Nadchodzi rok 1939. Ustabilizowane życie Marty, Nadii, Wissariona i Andrzeja nagle legło w gruzach. Tymczasem dla Marcela Lemańskiego wybuch wojny jest szansą na opuszczenie murów więzienia. Okupacja sowiecka a potem niemiecka odciska na bohaterach głębokie piętno, zaś ukraińscy nacjonaliści,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,40 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -42%
  Nie ufaj mu

  Nie ufaj mu

  Minął rok, od kiedy życie Iny Kobryn wywróciło się do góry nogami. Kiedy wreszcie jest gotowa ruszyć dalej i zostawić za sobą trudne przeżycia, poznaje mężczyznę, na którego czekała. Daje jej poczucie bezpieczeństwa, nie ma przed nią tajemnic i sprawia, że Ina po raz kolejny wierzy w lepszą...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,93 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -32%
  Brakujący element

  Brakujący element

  Gratka dla miłośników bestsellerowego „Chłopca z lasu”. Kolejna powieść Harlana Cobena - autora kultowych thrillerów i powieści kryminalnych Zgodnie z przypuszczeniami Coben nie kazał czekać długo zniecierpliwionym fanom „Chłopca z lasu”, zafascynowanych dalszymi losami Wilde’a. Po dwóch latach...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,33 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -41%
  Sztauwajery

  Sztauwajery

  Po bestsellerowych „Paprocanach” i „Chechle” intrygująca prawniczka prezentuje kolejny tom serii – „Sztauwajery”. Na czytelników czekają bezbłędne dialogi, wyraziste postaci i niespodziewane zwroty akcji! Julia Czerny nie nadaje się do tych wszystkich gier i podchodów. Zawsze dobrze o tym...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,43 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -43%
  Sidła

  Sidła

  Mroczny thriller od autora takich hitów jak Łowca, Zwierz czy Kuśnierz. Na wrocławski komisariat policji zgłasza się młoda kobieta informująca o zaginięciu koleżanki. Obie bawiły się wcześniej w jednym z lokali. Służby rozpoczynają poszukiwanie zaginionej. W tym samym czasie znika kolejna kobieta,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,40 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  Uważaj, czego pragniesz

  Uważaj, czego pragniesz

  A co, jeśli wygrana oznacza utratę… wszystkiego? Lexi i Jake Greenwoodowie są małżeństwem od prawie dwudziestu lat. Od piętnastu przyjaźnią się z Heathcote’ami i Pearsonami. Podczas wspólnych kolacji, drinków i letnich grillów rodziny plotkują i rozmawiają o ważnych sprawach – dzieciach,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,60 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Czerwony terror

  Czerwony terror

  Wszyscy stojący na naszym szlaku muszą zostać zniszczeni i starci w proch. Obywatel Uljanow. Władimir Iljicz. Lenin. Studium zła w jego najczystszej postaci. Historia człowieka, który przedłożył szalone idee nad życie całych narodów. Opowieść o drodze do bezgranicznej władzy. Drodze usłanej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,80 zł 49,90 zł
  w magazynie
 • -34%
  Wyrwana z piekła Talibów

  Wyrwana z piekła Talibów

  Wstrząsające świadectwo kobiety, której udało się uciec z piekła rozpętanego przez islamskich fundamentalistów. Talibowie nie mają skrupułów. Swój islamski radykalizm wprowadzają bezlitośnie i krwawo. Terroryzowani przez nich ludzie, by przeżyć, chwytają się tego, co z pozoru wydaje się zupełnie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,90 zł 42,00 zł
  w magazynie
 • -43%
  Saga wołyńska. Głód

  Saga wołyńska. Głód

  Najnowsza powieść bestsellerowej autorki – Joanny Jax! Wielki głód na Ukrainie, tygiel narodowościowy we Lwowie i skomplikowane relacje polsko-ukraińskie to pejzaż, w którym swoje miejsce musi odnaleźć piątka młodych ludzi. Nadia Szewczenko i Wissarion Zinowjew walczą o przetrwanie w czasie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,42 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Idealne morderstwo

  Idealne morderstwo

  Nawet najgłębiej skrywane tajemnice nie są bezpieczne, gdy stawką jest czyjeś życie. Victoria Ford miała romans z odnoszącym sukcesy pisarzem, którego martwe ciało znaleziono na balkonie jego luksusowej rezydencji. Całe miejsce zbrodni było pokryte śladami jej DNA, a nieodkryte dotąd poszlaki po...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,41 zł 47,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Nic o mnie nie wiesz 4/5 Nasza cena:
28,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic o mnie nie wiesz

Wciągający thriller psychologiczny dla fanów "Wielkich kłamstewek" i "Zaginionej dziewczyny". Rebecca i Paul to kochające się małżeństwo z wieloletnim stażem. Mają przytulny dom w spokojnej okolicy, spełniają się zawodowo i ufają sobie bezgranicznie. Ale wszystko, co dobre, musi się kiedyś...
Nie wiesz nic 5/5 Nasza cena:
27,26 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie wiesz nic

Szokujący thriller psychologiczny autora NIE WIESZ WSZYSTKIEGO W naszych czasach wyrazem najwyższej odwagi jest bycie sobą Życie jest za krótkie, by tracić je na nieustanny strach. Nie chcę już dłużej się bać. Tragiczna śmierć Alana, kapitana drużyny siatkówki z liceum Freuda, wpływa niekorzystnie...
Pakiet: Nie wiesz wszystkiego, Wszyscy muszą zginąć, Nie wiesz nic 0/5 Nasza cena:
62,04 zł 99,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Nie wiesz wszystkiego, Wszyscy muszą zginąć, Nie wiesz nic

Bestsellerowe thrillery psychologiczne osadzone w realiach liceum Freuda, poruszające ważne problemy społeczne takie jak „hejt” w Internecie czy depresja i samobójstwa wśród nastolatków. Pozycje obowiązkowe dla fanów mocnych i bezpardonowych historii!
Nie wiesz wszystkiego 5/5 Nasza cena:
25,78 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie wiesz wszystkiego

TEGO DNIA NIE IDĘ DO SZKOŁY. WRACAM DO DOMU I ZAMYKAM SIĘ W SYPIALNI. ODEBRANO MI WSZYSTKO, CO BYŁO DLA MNIE WAŻNE. NIE MAM JUŻ NIC. Uczniami prestiżowego warszawskiego liceum wstrząsa wiadomość o śmierci dwojga uczniów. Otylia – szkolny wyrzutek i niedoszła samobójczyni. Alan – najpopularniejszy...
To, O Czym Nie Wiesz 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, O Czym Nie Wiesz

Znakomicie napisany mroczny thriller o szalonym seryjnymi zabójcy i parze nietypowych detektywów Detektyw z Denver, Paul Hoskins, nie był ofiarą seryjnego mordercy, Jacky Seever?a. Hoskinsowi udało się rozwiązać jego sprawę, ale nie umie on pozbyć się wewnętrznych poranień. Przed sprawą Seever?a...
Nie wiesz, kim jesteś 4/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie wiesz, kim jesteś

Żadnych dowodów. Żadnych świadków. I ani śladu po zaginionej. Nowa powieść z Davidem Rakerem, śledczym zajmującym się niewyjaśnionymi przypadkami osób, które przepadły bez wieści. Pewna kobieta zatrzymuje samochód w urokliwym punkcie widokowym na wybrzeżu Somerset. Zostawia torebkę i telefon...
Pakiet: Nie patrz, Nie wiesz wszystkiego 0/5 Nasza cena:
52,71 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Nie patrz, Nie wiesz wszystkiego

Bestsellerowe thrillery psychologiczne wschodzącej gwiazdy polskiego kryminału! „Nie patrz” opowiada o tym, jak łatwo za pomocą Internetu można zrujnować komuś życie poprzez szerzenie hejtu i fałszywych oskarżeń. To też krytyka mediów i influencerów, którzy dzięki swoim ogromnym zasięgom mają...
Dlaczego właśnie ja 5/5 Nasza cena:
28,06 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dlaczego właśnie ja

Elektryzująca opowieść o Charlotte, która po zniknięciu jej chłopaka zostaje uwikłana w zagadkę śmierci obcej kobiety. Charlotte jest byłą neurochirurżką, która wraz ze swoją przyjaciółką Rachel, kobietą po przejściach, prowadzi gabinet akupunktury i masażu. Udziela się na czacie dla ofiar traumy,...
Co o mnie wiesz? 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Co o mnie wiesz?

Leah z dnia na dzień traci wszystko karierę, chłopaka, znajomych. Na szczęście może jeszcze liczyć na Emmy. Razem przeprowadzają się do małego miasteczka, gdzie Leah zaczyna wszystko od nowa. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się David Cobb, napastliwy adorator. Kiedy mężczyzna zostaje oskarżony...
Dlaczego mnie zabiłaś? 5/5 Nasza cena:
36,22 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dlaczego mnie zabiłaś?

DLACZEGO MNIE ZABIŁAŚ? Marcela ma sporo kłopotów, jednak niespodziewane zdarzenie sprawia, że wszystkie jej problemy w jednej chwili znikają, a młoda kobieta zaczyna uczestniczyć w śledztwie dotyczącym... jej własnej śmierci. Ta książka to nie tylko kryminał, to także "opowieści niesamowite"....
Nic o tobie nie wiem 5/5 Nasza cena:
23,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic o tobie nie wiem

Weronika Nowacka jest szkolnym pedagogiem. Gdy wśród uczniów dochodzi do konfliktu, kobieta podejmuje się mediacji między ich rodzinami. Nie wie, że wkrótce przyjdzie jej zmierzyć się z jedną z najtrudniejszych spraw w zawodowej karierze. Tuż przed feriami dochodzi do tragedii. Śledztwo prowadzą...
Nic o tobie nie wiem (pocket) 0/5 Nasza cena:
10,98 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic o tobie nie wiem (pocket)

Weronika Nowacka jest szkolnym pedagogiem. Gdy wśród uczniów dochodzi do konfliktu, kobieta podejmuje się mediacji między ich rodzinami. Nie wie, że wkrótce przyjdzie jej zmierzyć się z jedną z najtrudniejszych spraw w zawodowej karierze.Tuż przed feriami dochodzi do tragedii. Śledztwo prowadzą...
Wybrane bestsellery
Truskawkowy blond 0/5 Nasza cena:
33,21 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Truskawkowy blond

Miłość nie zna słowa „niemożliwe” Prawdziwe uczucie pozwala przekroczyć każdą granicę… Juwon, jak większość koreańskich idoli, ma absolutny zakaz randkowania. Do bycia gwiazdą przygotowywał się od czternastego roku życia – godziny wycieńczających treningów, żadnych wypadów ze znajomymi czy imprez....
Tysiąc bochenków. Zapiski z zaplecza wojny 5/5 Nasza cena:
31,84 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tysiąc bochenków. Zapiski z zaplecza wojny

Rosja nie wygra tej wojny. Wojacy Putina mierzą się z całym społeczeństwem. Do walki wysłano młodych chłopaków z rosyjskiego pokolenia bezideowych, konsumpcyjnych cwaniaków. Naprzeciw nich stają zdesperowani obrońcy Ukrainy, którzy odzyskali swój kraj przed zaledwie trzema dekadami. Ich głęboki...
Puls życia. Podręcznik do biologii. Szkoła podstawowa. Klasa 6 0/5 Nasza cena:
39,48 zł 40,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puls życia. Podręcznik do biologii. Szkoła podstawowa. Klasa 6

Nowa Edycja 2022-2024. Podręcznik do biologii „Puls życia” dla klasy 6 zawiera treści dotyczące różnorodności zwierząt. Ułatwia przyswojenie wiedzy dzięki krótkim zdaniom napisanym prostym językiem i wytłuszczeniu ważnych informacji. Wskazuje istotne treści poprzez elementy Zwróć uwagę naoraz To...
eBook Naznaczeni grzechem. Grzechy ojców. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
30,52 zł 33,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Naznaczeni grzechem. Grzechy ojców. Tom 2 mobi epub

Dalsze losy Marcelli Vitiello i Maddoxa White'a! Marcella postawiła Maddoxa przed najtrudniejszą decyzją w jego życiu, a on dokonał wyboru. Wybrał ją, córkę swojego wroga. Jednak dziewczyna nadal ma wątpliwości, czy mężczyzna będzie w stanie poświęcić dla niej wszystko. Maddox od zawsze miał...
Effekt Neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum 0/5 Nasza cena:
35,90 zł 41,74 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Effekt Neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum

Effekt Neu 1. Język niemiecki. Liceum i technikum. Zeszyt ćwiczeń ! Nowa edycja 2022-2024 Nowa seria podręczników i ćwiczeń Effekt Neu jest przeznaczona do języka niemieckiego dla uczniów liceum i technikum. Korzystając z zeszytu ćwiczeń  Effekt Neu 1. Język niemiecki. Liceum i technikum. Nowa...
MATeMAtyka. Podręcznik do matematyki. Liceum ogólnokształcące i technikum. Zakres podstawowy. Część 4 0/5 Nasza cena:
39,93 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

MATeMAtyka. Podręcznik do matematyki. Liceum ogólnokształcące i technikum. Zakres podstawowy. Część 4

Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych „MATeMAtyka” do zakresu podstawowego w przystępny sposób wprowadza uczniów w zagadnienia matematyczne. Pozwala na przeprowadzanie ciekawych lekcji, jednocześnie umożliwiając efektywną pracę w domu. Małe porcje teorii umożliwiają uczenie się krok po kroku, a...
Elementarz odkrywców. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna. Podręcznik zintegrowany. Szkoła podstawowa. Klasa 3. Część 1 0/5 Nasza cena:
20,41 zł 20,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Elementarz odkrywców. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna. Podręcznik zintegrowany. Szkoła podstawowa. Klasa 3. Część 1

NOWA EDYCJA 2022-2024. Podręcznik z serii „Elementarz odkrywców"" do klasy 3, część 1 prowadzi dalej ucznia przez świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej. Pomaga w tworzeniu właściwych postaw społecznych oraz systemu wartości, wspiera dziecko w radzeniu sobie z uczuciami i...
Planeta nowa. Podręcznik do geografii. Szkoła podstawowa. Klasa 6 0/5 Nasza cena:
39,67 zł 40,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Planeta nowa. Podręcznik do geografii. Szkoła podstawowa. Klasa 6

NOWA EDYCJA 2022-2024. Podręcznik do geografii „Planeta Nowa” dla klasy szóstej pozwala w przystępny sposób opanować wiedzę na temat współrzędnych geograficznych, ruchów Ziemi, a także geografii Europy. Ułatwia zrozumienie treści lekcji dzięki prostemu językowi, wytłuszczeniu ważnych informacji...
Effekt Neu 2. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum 0/5 Nasza cena:
40,49 zł 41,74 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Effekt Neu 2. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum

Effekt to seria podręczników bardzo dobrze oceniona przez nauczycieli. Effect Neu ma wszystkie zalety serii Effect, a ponadto materiał został dostosowany do wymogów nowej formuły egzaminu maturalnego. Wprowadzone zmiany uwzględniają dotychczasowe uwagi nauczycieli zgłaszane w trakcie dotychczasowej...
Wojna. Saga wołyńska. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,40 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wojna. Saga wołyńska. Tom 2

Nadchodzi rok 1939. Ustabilizowane życie Marty, Nadii, Wissariona i Andrzeja nagle legło w gruzach. Tymczasem dla Marcela Lemańskiego wybuch wojny jest szansą na opuszczenie murów więzienia. Okupacja sowiecka a potem niemiecka odciska na bohaterach głębokie piętno, zaś ukraińscy nacjonaliści,...
Ostatnia nadzieja. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 6 0/5 Nasza cena:
31,68 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnia nadzieja. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 6

Nadszedł czas walki o wszystko! Wrogie poczynania Mrocznej Puszczy wkrótce przybiorą realny kształt. Zebrana przez Tygrysią Gwiazdę armia martwych i żywych wojowników gotowa jest wypowiedzieć najstraszniejszą wojnę w historii klanów i unicestwić je raz na zawsze. Świadomi nadciągającego...
Apartament 5/5 Nasza cena:
26,23 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Apartament

W tak idealnym miejscu nawet zbrodnie muszą być doskonałe.   Wszystkie małżeństwa mają swoje tajemnice. Lecz tylko niektóre z nich są równie wstrząsające.   Nina i Tomasz Engelowie przyjeżdżają do luksusowego hotelu w Karkonoszach na upragniony weekend. Kurort zdaje się wymarzonym miejscem na...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula