Moltani Kids Run. Biegiem do zabawy!

Moltani Kids Run - zapisz dziecko już dziś

Rodzicu!

Masz w domu dziecko, które nie może usiedzieć spokojnie na miejscu? Wciąż czuje niepohamowaną potrzebę ruchu? A może ciężko je odciągnąć od elektroniki, a o wyjściu na zewnątrz nie chce nawet słyszeć? 

Nie zastanawiaj się nad tym, która z tych postaw zdominowała jego życie i po prostu zapisz je na Moltani Kids Run! Przecież to bieg dla wszystkich dzieci, niezależnie od temperamentu. Zaszczep pasję do biegania i zobacz, jak Twoje dziecko szeroko uśmiecha się na mecie.

Moltani Kids Run Zapisy

Moltani Kids Run już 17 września!

Fundacja Białystok Biega skupia się nie tylko na dorosłych miłośnikach truchtu, ale zachęca do biegania również dzieciaki. I to nie po placu zabaw czy parku, ale w specjalnych, profesjonalnie zorganizowanych biegach. 

Jako TaniaKsiazka.pl z wielką chęcią wspieramy wysiłki Fundacji i wspólnie organizujemy Moltani Kids Run. Razem aktywizujemy dzieciaki.

Buzujące endorfiny i eksplozja pozytywnych emocji, która otwiera małą buzię w jasnym, szczerym uśmiechu to coś, czego możesz się spodziewać na końcu trasy. Właśnie takie momenty warto uwiecznić na zdjęciu, by potem pokazywać je dziecku w chwilach zwątpienia i strachu przed porażką. Przypomnisz mu wtedy tą fotografią, że przy odpowiednim zaangażowaniu jest w stanie osiągnąć wszystko!

Już możesz zapisać dziecko na bieg Moltani Kids Run, który odbędzie się w sobotę, 17.09.2022 w Białymstoku.

Biegiem do zabawy

Dzięki Moltani Kids Run każde dziecko może poczuć się zwycięzcą. W trakcie trwania biegu nikt nie mierzy czasu małym biegaczom. Nie ma typowej dla zawodów rywalizacji, a tym samym nikt tu nie jest lepszy czy gorszy. Ten bieg to czysta zabawa i moc frajdy, ale z nagrodą! 

Po przekroczeniu linii mety każdy zawodnik otrzymuje pamiątkowy medal. Kto wie, może w chwili, gdy taki krążek zawiśnie blisko serca Twego dziecka, to zabije mocniej na znak chęci sięgnięcia po olimpijskie złoto? A nawet jeśli nie, sam udział w Moltani Kids Run na pewno wzmocni poczucie własnej wartości Twojego małego sportowca. Zwłaszcza gdy podczas biegu spotka się z gorącym dopingiem - nie tylko Twoim, ale również obcych ludzi stojących wzdłuż trasy.

Zapisz dziecko na Moltani Kids Run!

Radość najmłodszych z uczestnictwa Moltani Kids Run jest bezcenna. Dlatego nie zwlekaj dłużej i zapisz dziecko na bieg Moltani Kids Run już dziś!


Formularz rejestracji oraz szczegóły imprezy znajdziesz pod tym linkiem


Organizatorem biegu jest Fundacja Białystok Biega, a sponsorem tytularnym my - księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl.Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać