Moltani Kids Run. Biegiem do zabawy!

Moltani Kids Run - zapisz dziecko już dziś

Rodzicu!

Masz w domu dziecko, które nie może usiedzieć spokojnie na miejscu? Wciąż czuje niepohamowaną potrzebę ruchu? A może ciężko je odciągnąć od elektroniki, a o wyjściu na zewnątrz nie chce nawet słyszeć? 

Nie zastanawiaj się nad tym, która z tych postaw zdominowała jego życie i po prostu zapisz je na Moltani Kids Run! Przecież to bieg dla wszystkich dzieci, niezależnie od temperamentu. Zaszczep pasję do biegania i zobacz, jak Twoje dziecko szeroko uśmiecha się na mecie.

Moltani Kids Run Zapisy

Moltani Kids Run już 9 września!

Fundacja Białystok Biega skupia się nie tylko na dorosłych miłośnikach truchtu, ale zachęca do biegania również dzieciaki. I to nie po placu zabaw czy parku, ale w specjalnych, profesjonalnie zorganizowanych biegach. 

Jako TaniaKsiazka.pl z wielką chęcią wspieramy wysiłki Fundacji i wspólnie organizujemy Moltani Kids Run. Razem aktywizujemy dzieciaki.

Buzujące endorfiny i eksplozja pozytywnych emocji, która otwiera małą buzię w jasnym, szczerym uśmiechu to coś, czego możesz się spodziewać na końcu trasy. Właśnie takie momenty warto uwiecznić na zdjęciu, by potem pokazywać je dziecku w chwilach zwątpienia i strachu przed porażką. Przypomnisz mu wtedy tą fotografią, że przy odpowiednim zaangażowaniu jest w stanie osiągnąć wszystko!

Już możesz zapisać dziecko na bieg Moltani Kids Run, który odbędzie się w sobotę, 9.09.2023 w Białymstoku.

Biegiem do zabawy

Dzięki Moltani Kids Run każde dziecko może poczuć się zwycięzcą. W trakcie trwania biegu nikt nie mierzy czasu małym biegaczom. Nie ma typowej dla zawodów rywalizacji, a tym samym nikt tu nie jest lepszy czy gorszy. Ten bieg to czysta zabawa i moc frajdy, ale z nagrodą! 

Po przekroczeniu linii mety każdy zawodnik otrzymuje pamiątkowy medal. Kto wie, może w chwili, gdy taki krążek zawiśnie blisko serca Twego dziecka, to zabije mocniej na znak chęci sięgnięcia po olimpijskie złoto? A nawet jeśli nie, sam udział w Moltani Kids Run na pewno wzmocni poczucie własnej wartości Twojego małego sportowca. Zwłaszcza gdy podczas biegu spotka się z gorącym dopingiem - nie tylko Twoim, ale również obcych ludzi stojących wzdłuż trasy.

Zapisz dziecko na Moltani Kids Run!

Radość najmłodszych z uczestnictwa Moltani Kids Run jest bezcenna. Dlatego nie zwlekaj dłużej i zapisz dziecko na bieg Moltani Kids Run już dziś!


Formularz rejestracji oraz szczegóły imprezy znajdziesz pod tym linkiem


Organizatorem biegu jest Fundacja Białystok Biega, a sponsorem tytularnym my - księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl.Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać