Moje ulubione pieski

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2022
Wydawnictwo: Arti
Ilość stron: 20
Opis
Książeczka edukacyjna z zadaniami i naklejkami dla najmłodszych. Doskonała zabawa dla dzieci - koloruj, rysuj i uzupełniaj!

Dłuższy opis


Tytuł "Moje ulubione pieski" to opracowanie zbiorowe, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

"Moje ulubione pieski" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Jest to świetna opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat fabuły korzystnie wpływa na rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez problemu można ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

Jest to bardzo krótka produkcja - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Moje ulubione pieski" udostępniło Wydawnictwo Arti. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii kreatywne i rozwijające

Dla dzieci w jakim wieku przeznaczona jest ta książeczka?

Publikacja jest skierowana do najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym, głównie od 3 do 5 lat. Proste ćwiczenia grafomotoryczne oraz duże kolorowanki są dostosowane do możliwości manualnych maluchów. Zadania polegające na wyklejaniu naklejek pomagają w ćwiczeniu precyzji i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Dzięki tematyce zwierzęcej dzieci chętnie angażują się w naukę poprzez zabawę.

Jakie konkretnie rodzaje zadań znajdziemy w środku?

Wewnątrz znajdują się klasyczne kolorowanki, proste rysunki do uzupełnienia oraz zadania z wykorzystaniem naklejek. Dziecko ma okazję ćwiczyć spostrzegawczość poprzez dopasowywanie elementów do pustych miejsc na ilustracjach. Formuła zeszytu zachęca do kreatywnego spędzania czasu bez konieczności czytania długich tekstów. Całość opiera się na interakcji z obrazkiem i naklejką, co buduje pewność siebie u małego artysty.

Czy książka "Moje ulubione pieski" zawiera naklejki wielokrotnego użytku?

Dołączone do zestawu naklejki są przeznaczone do jednorazowego naklejenia w wyznaczonych miejscach na stronach książki. Mocny klej zapewnia, że ozdoby pozostają na swoim miejscu po zakończeniu pracy nad zadaniem. Arkusz z naklejkami jest zintegrowany z publikacją, co ułatwia dziecku samodzielne korzystanie z materiałów. Taka forma zabawy uczy planowania i podejmowania decyzji o rozmieszczeniu elementów na grafice.

Czy do wykonania zadań potrzebna jest pomoc osoby dorosłej?

Młodsze dzieci mogą potrzebować wsparcia rodzica przy odczytywaniu krótkich poleceń, jednak same zadania są bardzo intuicyjne. Większość aktywności opiera się na rozpoznawaniu kształtów i kolorów, co pozwala dziecku na samodzielną pracę po krótkim objaśnieniu. Wspólna zabawa z opiekunem staje się okazją do rozmowy o różnych rasach psów i ich zwyczajach. Zeszyt stanowi świetne narzędzie do rozwijania samodzielności u przedszkolaka.

Dla kogo ta książeczka edukacyjna nie będzie odpowiednim wyborem?

Produkt nie jest polecany dla dzieci w wieku szkolnym, które oczekują zaawansowanych zagadek logicznych lub rozbudowanych opowiadań. Ze względu na uproszczoną formę graficzną i bardzo proste polecenia, starsi odbiorcy mogą uznać treść za zbyt mało wymagającą. Książka skupia się na podstawowych umiejętnościach manualnych, a nie na nauce czytania czy pisania liter. Brak skomplikowanych labiryntów sprawia, że jest to pozycja wyłącznie dla początkujących użytkowników.

Szczegóły
  • Wydawnictwo Arti
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2022
  • Ilość stron: 20
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788382751345
  • Język: polski
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788382751345
  • EAN: 9788382751345
  • Wymiary: 20.5x29 cm
  • Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Drobne elementy. Ryzyko połknięcia.
  • Dane producenta: P.W.H. ARTI, ul. Sochaczewska 31, 05-850 Ożarów Mazowiecki, Polska, artibiuro@op.pl, tel. 226 316 080
Recenzje
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula