Podręcznik w komplecie z multipodręcznikiem – cyfrowym podręcznikiem interaktywnym.
Multipodręcznik to cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego, wzbogacony o dodatkowe zadania i materiały. To najnowsza wersja podręcznika o nr dopuszczenia 340/3/2014.
Multipodręczniki GWO są jedynymi w Polsce cyfrowymi interaktywnymi podręcznikami dla uczniów. Pozwalają korzystać z zalet nowych technologii w codziennej nauce. Gwarantują dostęp do wysokiej jakości materiałów na każdym komputerze połączonym z internetem i na dowolnym tablecie z systemem Android (bez połączenia z internetem).
Cyfrowy podręcznik to nie tylko bardziej atrakcyjny sposób zdobywania wiedzy, ale i lżejszy plecak! Poza szkołą uczeń może korzystać z multipodręcznika, a w szkole – z podręcznika papierowego (lub też odwrotnie).
Multipodręcznika można używać przez rok od pierwszego uruchomienia. W komplecie znajdują się podręcznik drukowany oraz podręcznik cyfrowy.
Pomaga słabym, wspiera najlepszych
Podręczniki są dostosowane do możliwości każdego ucznia: uwzględniając potrzeby najsłabszych, rozwijają umiejętności uzdolnionych. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia pracę w klasach o zróżnicowanym poziomie.
Przed sprawdzianem
Ostatni rok nauki w szkole podstawowej potraktowaliśmy ze szczególną uwagą. Na końcu każdego rozdziału w podręczniku zamieściliśmy zestaw zadań testowych, przygotowujący uczniów do sprawdzianu.
Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii matematyka lub z serii Matematyka z plusem
