Raki pustelniki

Autor:

Anne B. Ragde

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
312
Nasza cena: 26,33 zł 39,90 zł Taniej o: 34%

Kontynuacja bestsellerowej powieści "Ziemia kłamstw" autorstwa Anne B. Ragde! Co tym razem wydarzy się w rodzinie Neshov?

Od śmierci matki braci Neshov mija kilka miesięcy. Powrót do rzeczywistości wydaje się być bolesny, jednak każdy z mężczyzn stara się żyć normalnie. Choć rany po tragedii jeszcze nie zdążyły się zabliźnić, rodzina staje przed nowymi dylematami i pytaniami, na które nie ma łatwych odpowiedzi. Tor, najstarszy z braci, stara się odbudować relację ze swoim jedynym dzieckiem. Po latach rozłąki relacja ojca z córką jest znacząco nadwyrężona - Torowi i Torunn nie pomagają niewyjaśnione konflikty i niewypowiedziane pytania. Mimo trudnego początku, oboje cieszą się z odzyskanej więzi. Kobieta musi się jednak zmierzyć z oczekiwaniami ojca wobec niej - czy mimo dzielących ich różnic znajdą wspólny język?

Margido po śmierci matki stara się ułożyć na nowo swoją codzienność i życie osobiste. Niestety, nie wszystko idzie po jego myśli, a na drodze pojawiają się przeszkody, o których jeszcze chwilę wcześniej nigdy by nie pomyślał. Nowa rzeczywistość dosięgła także Erlenda, który staje przed trudnym życiowym wyborem. Jak potoczą się dalsze losy rodziny Neshov? Czy sytuacja, w której znaleźli się trzej bracia, okaże się dla nich błogosławieństwem czy przekleństwem? Czy wciąż mogą na sobie polegać i są zdolni zaufać sobie nawzajem?

"Raki pustelniki" jest kontynuacją cenionej przez Czytelników "Ziemi kłamstw". Autorka zderza swoich bohaterów z realiami życia po stracie i z pustką, którą trudno jest wypełnić. Anne B. Ragde nie boi się stawiać w swoich powieściach trudnych skłaniających do refleksji i zastanowienia pytań. Seria "Saga rodziny Neshov" przyniosła pisarce miano jednej z najlepszych norweskich autorek współczesnych.


Framenty recenzji

Piękna, choć czasem soczyście nieprzyzwoita, zabawna, a jednocześnie smutna książka... Raki pustelniki Ragde dadzą ci okazję do uśmiechu, czas na refleksję i z pewnością wzbudzą chęć na ciąg dalszy!

Berit Kobro, VG

Ci, którym spodobała się poprzednia książka, pokochają również i tę. Ragde jest jak zawsze absolutnie i wyjątkowo precyzyjna w tworzeniu scenografii.

Bjorn Gabrielsen

Ragde nie dopuszcza, aby akcja zdominowała urok książki. Przeciwnie, ma właśnie taką umiejętność zauważania zjawisk, która odróżnia wybitnego powieściopisarza od przeciętnego. Zaraz po przeczytaniu ostatniej strony czytelnik jest gotów na ciąg dalszy.

Mie Hindle, Stavanger Aftenblad

Mocna, wzbudzająca prawdziwe emocje saga rodzinna. Ragde napisała powieść zachwycającą, niesamowitą, a zarazem pouczającą i pełną współczucia.

"Andresseavisen" 

Powieść Anne B. Ragde zdobyła nie tylko rzesze czytelników, ale też uznanie krytyki i jurorów prestiżowych nagród. Ragde napisała wspaniałą wielowątkową powieść o postępującym rozpadzie dysfunkcjonalnej rodziny i nieudolnych próbach walki z chorymi emocjami. Dowiodła, że "popularna saga norweska" wcale nie musi być określeniem pejoratywnym.

Grzegorz Wysocki, "Tygodnik Powszechny"

Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wielokrotnie pisałam jak bardzo cenię sagi rodzinne. To książki, które są mi niesamowicie bliskie, szczególnie te mocno nacechowane emocjami. Dlatego nigdy nie odmawiam żadnej książce z tego gatunku - tak właśnie trafiłam na serię Anne B. Ragde. Przez zupełny przypadek i po części nieświadomie, ale uważam, że był to jeden z lepszych wyborów.

  "Raki pustelniki" to drugi tom cyklu, którego czytanie wyjątkowo odradzam bez znajomości wcześniejszych tomów. W tym przypadku historie zazębiają się ze sobą i stanowią kompletną całość, dlatego by zrozumieć i docenić fabułę - musicie rozpocząć od pierwszej części. Ale to fantastyczna przygoda i jestem pewna, że wielu doceni bogaty styl autorki czy jej potężną wyobraźnię. Szczególnie, że seria oparta została na typowym klimacie skandynawskim, który od latu udowadnia, że nie ma sobie równych.

  Fabuła rozpoczyna się tuż po dramatycznych wydarzeniach z pierwszej części. Bracia po pogrzebie decydują się na powrót do swoich dawnych wcieleń i nie zamierzają nic zmieniać w obecnym życiu. Jednak przewrotny los ma wobec nich swoje plany i nie pozwala im na chwile wytchnienia. Pojawiają się problemy a wraz z nimi - nieoczekiwana miłość, która mocno namiesza w życiu głównych bohaterów. Kto stanie przed najważniejszym wyborem, a kto nie pozwoli by los decydował o jego życiu? Nie zdradzę Wam odpowiedzi, bo sekret tkwi w szczegółach, które poznać możecie wyłącznie na własnej skórze decydując się na kontynuację cyklu.

  Powieść bardzo mocno opiera się na motywie rodzinnej tajemnicy. Po części została ona odkryta już w pierwszym tomie, ale klimat niepewności i sekretne znaczenie niektórych zachowań postaci świadczy o tym, że autorka nie odkryła jeszcze wszystkich kart. Dziś bracia bogatsi o nowe życiowe doświadczenia i przeświadczeni o tym, że już nic ich nie zaskoczy ponownie stają w obliczu trudnej sytuacji. A cała sytuacja wpływa na samego czytelnika, który od pierwszej strony żyje życiem głównych postaci - ludzkich, wiarygodnie wykreowanych, których po prostu nie sposób nie zrozumieć czy nie kibicować im w wędrówce przez życia.

  Do tej pory nie czytałam jeszcze tak czystej sagi rodzinnej, nie przekreślonej innymi, pobocznymi wątkami Tutaj na pierwszym planie stoi rodzina ze wszystkimi swoimi tajemnicami i wiedzie czytelnika przez akcję ściśle dotykającą członków rodziny Neshov. Autorka w fantastyczny sposób ukazała zależność braci, którzy odwrócili się od siebie i wybrali inne drogi w życiu, a jednak wciąż potrzebują siebie nawzajem. Prym wiodą tutaj sylwetki psychologiczne postaci - jest w tej książce miejsce na wszystko co dotyczy tej rodziny, dlatego czytelnik bardzo mocno angażuje się w ich życie. Otrzymałam drobiazgową wiedzę na temat wszystkich pierwszoplanowych postaci i jestem za to niezwykle wdzięczna autorce - nie spodziewałam się, że stworzy ona tak wiarygodny i realistyczny świat a jednak pociągnęła go także przez drugi tom. Okazuje się, że wyłącznie stylem i wyobraźnią, bez mnóstwa niepotrzebnych wątków, można stworzyć historię doskonałą. Seria Anne B. Ragde jest tego idealnym przykładem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Druga część niezwykle ciekawej norweskiej rodziny Neshov.

  Rodzina kojarzy nam się z bliskością, podporą i ostoją.

  Raki pustelniki zaś kojarzą nam się z samotnością, gdzie każdy jest sam sobie.

  A tu jednak naraz rodzina staje się potrzebna.

  W trudnych chwilach rodzina potrafi się zjednoczyć, dzwonić do siebie oraz wspierać się nawzajem.

  A jak jest w rodzinie Neshov?

  Po pogrzebie Anny jej synowie i wnuczka wracają do siebie, do swoich domów i obowiązków.

  Najstarszy z braci Tor ma problemy z gospodarstwem.

  Do tego ulega wypadkowi.

  Chce swojej córce przepisać całe swoje gospodarstwo, a tu jak na złość córka zakochuje się.

  Czy pomoże ojcu?

  Młodszy z braci też zakochuje się.

  A Erlend- najmłodszy żyjąc z partnerem Krumme - chcą mieć dziecko.

  Czy ich plany co do dziecka powiodą się?

  Autorka opisując losy bohaterów zagląda także w ich psychikę.

  Zmusza czytelnika do myślenia na temat zmienności życia i przemijania.

  Najbardziej zaciekawiła mnie córka Tora-Torunn.

  Opisana w kombinezonie roboczym, chodząca pomiędzy świniami i wiadrami paszy, które opróżniała przed zgłodniałymi zwierzętami.

  Czy więc córka przystosuje się do wiejskiego życia?

  Dużą uwagę autorka poświęciła w tej książce najmłodszemu synowi i jego partnerowi.

  Ich wspólne plany i marzenia na temat dziecka, przypominały swoim opisem sztywne i zimne manekiny wystawione u Benettona.

  A zbiór kryształów Svarovskiego zmuszony byłby zbudować wokół witrynki fosę pełną wody i wpuścić do niej żywe aligatory.

  Uważał, że dzieci i aligatory powinny chować się razem, bo słyszał, że dzieci dorastają razem ze zwierzętami.

  Czy więc para partnerów gotowa jest do wychowania dziecka?

  Bardzo zaskoczyło mnie zakończenie drugiej części sagi.

  Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tak drastycznego zakończenia.

  Co stanie się z Torem?

  Zachęcam Was do czytania drugiej części.

  Szczerze mówiąc liczyłam, że fabuła rozwinie się bardziej, ale autorka znana jest z chłodnych opisów norweskich mieszkańców.

  Nie mogę doczekać się trzeciej części sagi, co dalej stanie się z bohaterami powieści, bo bardzo wzbudzili moją sympatię.

  Przeczytaj więc o norweskiej rodzinie.

  Czy bohaterowie zbliżą się do siebie?

  Jakie chowają tajemnice?

  I czy rak-pustelnik- faktycznie jest nagi?

  Polecamy, zespół [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "...chociaż każdy na co dzień chodzi i zajmuje się swoim życiem i znojem we własnym gospodarstwie - to w chwili, gdy coś się stało, byli razem, byli jedną wioską."

  Wspaniałe zanurzenie w surowych i nieco smutnych norweskich klimatach, ale z jak mocno ciepłymi sercami głównych bohaterów. Wciągająca i uwodząca powieść, magnetycznie przyciąga prawdziwymi i wiarygodnymi barwami użytymi do zilustrowania ludzkich losów. Bezpośrednie odwołanie do naturalnych i autentycznych emocji, niezakłamane opisywanie każdego detalu. Postawy i czyny bohaterów brzmią niezwykle przekonująco, sugestywnie, mamy wrażenie jakby historia dotyczyła faktycznych postaci, ludzi głęboko osadzonych w dziedzictwie, którego nic nie jest w stanie w nich zagłuszyć.

  Rodzina przytłoczona wybrzmiewaniem świeżo ujawnionych tajemnic, starająca się poradzić sobie z nową odsłoną rzeczywistości. Staranne omijanie prawdy nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Rzeczy dotąd budowane na kłamstwie wytraciły stabilne podłoże i rozsypały się nieodwracalnie. Trzeba wpasować się nie tylko do nowej wiedzy o członkach rodziny, ale także odbudować relacje, oddać bliskim część siebie, ofiarować zrozumienie i akceptację, być gotowym do poświęceń, a przy tym nie zatracić własnej tożsamości. Z zainteresowaniem obserwujemy rozterki i wahania bohaterów, wysiłki sprostania konieczności przewartościowania życia, stawieniu czoła wielkim wyzwaniom, zaskakującym wyborom i decyzjom.

  Wiele się w powieści dzieje, jednak wszystko splecione niespiesznymi rytmami, tak aby był czas na przemyślenia i refleksje, dokładne zrozumienie pojawiających się dylematów i wątpliwości, uchwycenie potęgi więzi, poczucia odpowiedzialności i rodzącej się solidarności. Jakże różne charaktery, style życia, postawy i poglądy, lecz wszystko składa się na unikalną i zrównoważoną całość. Przyjemnie odbywa się tę podróż czytelniczą, obserwuje łapanie rytmów codzienności, poszukiwanie siebie samego, odnajdywanie odpowiedzi na pojawiające się pytania, zdobywanie odwagi, aby choćby sprawdzić, jakie są możliwości spełnienia marzeń. Bliżej o postaciach powieści napisałam we wrażeniach po przeczytaniu "Ziemi kłamstw", pierwszego tomu sagi.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Ziemia kłamstw. Saga rodziny Neshov. Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,33 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ziemia kłamstw. Saga rodziny Neshov. Tom 1

Kiedy na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia stara Anna Neshov nagle dostaje wylewu i leży na łożu śmierci, jej trzej synowie muszą stawić czoła nie tylko chorobie matki, lecz także własnemu życiu oraz skomplikowanym wzajemnym relacjom (bracia od wielu lat nie mieli ze sobą żadnego kontaktu)....
Kochankowie. Saga rodziny Neshov. Tom 5 4/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochankowie. Saga rodziny Neshov. Tom 5

Siedzieli wtedy przy stole jedząc obiad. Jedna z krów właśnie się ocieliła, ojciec rozharatał sobie kciuk gdy zwierzę wstało zbyt szybko i musiał błyskawicznie oddzielić je od cielaka, siedział teraz na swoim miejscu z zakrwawioną, brudną chustką owiniętą wokół, jedząc smażonego śledzia z...
Na pastwiska zielone. Saga rodziny Neshov. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,33 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na pastwiska zielone. Saga rodziny Neshov. Tom 3

Trzecia część bestsellerowej współczesnej sagi norweskiej autorki Anne B. Ragde. W powieści „Na pastwiska zielone” śledzimy dalsze losy ludzi i gospodarstwa, których poznaliśmy w powieściach „Ziemia kłamstw” i „Raki pustelniki”. Wiele może jeszcze Czytelnika zaskoczyć… Torunn walczy o utrzymanie...
Przebaczenie na zawsze. Saga rodziny Neshov. Tom 4 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przebaczenie na zawsze. Saga rodziny Neshov. Tom 4

Powrót po latach, czwarty tom sagi o rodzinie Neshov Przebaczenie na zawsze w zaskakujący sposób zaprasza nas do śledzenia losów bohaterów poprzednich tomów: Ziemi kłamstw, Raków pustelników i Na pastwiska zielone.  Minęły trzy lata od kiedy Torunn opuściła Neshov, by szukać schronienia u Christera...
Córka. Saga rodziny Neshov. Tom 6 5/5 Nasza cena:
30,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Córka. Saga rodziny Neshov. Tom 6

Margido nie żyje. Torunn przejęła Biuro Pogrzebowe Neshov i jednocześnie próbuje uczynić stare, zaniedbane gospodarstwo swoim domem. Dla dziadka najważniejsze jest, aby nad Neshov w różnych wyjątkowych okolicznościach powiewała flaga, zawsze w zgodzie z przepisami, postanowił więc zafundować Torunn...
eBook Ziemia kłamstw. Saga rodziny Neshov. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Ziemia kłamstw. Saga rodziny Neshov. Tom 1 mobi epub

Kiedy na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia stara Anna Neshov nagle dostaje wylewu i leży na łożu śmierci, jej trzej synowie muszą stawić czoła nie tylko chorobie matki, lecz także własnemu życiu oraz skomplikowanym wzajemnym relacjom (bracia od wielu lat nie mieli ze sobą żadnego kontaktu)....
eBook Na pastwiska zielone. Saga rodziny Neshov. Tom 3 mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Na pastwiska zielone. Saga rodziny Neshov. Tom 3 mobi epub

Trzecia część bestsellerowej współczesnej sagi norweskiej autorki Anne B. Ragde. W powieści „Na pastwiska zielone” śledzimy dalsze losy ludzi i gospodarstwa, których poznaliśmy w powieściach „Ziemia kłamstw” i „Raki pustelniki”. Wiele może jeszcze Czytelnika zaskoczyć… Torunn walczy o utrzymanie...
eBook Raki pustelniki. Saga rodziny Neshov. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Raki pustelniki. Saga rodziny Neshov. Tom 2 mobi epub

"Raki pustelniki" to kontynuacja losów rodziny Neshov, którą czytelnik poznał w bestsellerowej powieści "Ziemia kłamstw". Po burzliwych wydarzeniach, które mieliśmy okazję śledzić w "Ziemi kłamstw", rodzina Neshov staje przed nowymi dylematami. Po śmierci matki Tor nadal prowadzi rodzinne...
eBook Kochankowie. Saga rodziny Neshov. Tom 5 mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Kochankowie. Saga rodziny Neshov. Tom 5 mobi epub

Siedzieli wtedy przy stole jedząc obiad. Jedna z krów właśnie się ocieliła, ojciec rozharatał sobie kciuk gdy zwierzę wstało zbyt szybko i musiał błyskawicznie oddzielić je od cielaka, siedział teraz na swoim miejscu z zakrwawioną, brudną chustką owiniętą wokół, jedząc smażonego śledzia z...
eBook Córka. Saga rodziny Neshov. Tom 6 mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Córka. Saga rodziny Neshov. Tom 6 mobi epub

Margido nie żyje. Torunn przejęła Biuro Pogrzebowe Neshov i jednocześnie próbuje uczynić stare, zaniedbane gospodarstwo swoim domem. Dla dziadka najważniejsze jest, aby nad Neshov w różnych wyjątkowych okolicznościach powiewała flaga, zawsze w zgodzie z przepisami, postanowił więc zafundować Torunn...
eBook Zawsze jest przebaczenie. Saga rodziny Neshov. Tom 4 mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zawsze jest przebaczenie. Saga rodziny Neshov. Tom 4 mobi epub

Powrót po latach, czwarty tom sagi o rodzinie Neshov Przebaczenie na zawsze w zaskakujący sposób zaprasza nas do śledzenia losów bohaterów poprzednich tomów: Ziemi kłamstw, Raków pustelników i Na pastwiska zielone.  Minęły trzy lata od kiedy Torunn opuściła Neshov, by szukać schronienia u Christera...
Perskie narzeczone 0/5 Nasza cena:
26,33 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perskie narzeczone

Debiut literacki autorki bestsellerowej powieści „Żywopłot” Usytuowana na przełomie wieków w fikcyjnej perskiej wiosce Omidżan zamieszkałej przez perskich Żydów powieść “Perskie narzeczone” opowiada magiczną historię dwóch młodych dziewcząt – Flory i Nazie Ratoryan. Piętnastoletnia, ciężarna,...
Wybrane bestsellery
Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4

Już nie była jego ptaszyną. Stała się feniksem, który odrodził się z popiołów. Celia i Edward pokonali wspólnie wiele przeszkód. Choć to, co połączyło ich na początku, było podszyte mrocznymi intencjami, teraz ich relacja stała się naprawdę głęboka. Wspólnie dokonana zemsta okazał się dokładnie tak...
Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas! Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches,...
Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista 5/5 Nasza cena:
65,94 zł 109,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista

Trzymające w napięciu do ostatniego zdania połączenie thrillera z powieścią kryminalną! Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony! Tess Gerritsen Gerard Edling, specjalista od kinezyki, działu nauki zajmującego...
Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
16,95 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia

Puzzle dwuelementowe skierowane do dzieci od 2 lat. Zabawka składa się z 20 elementów, czyli 10 par obrazków, wśród których należy znaleźć przeciwieństwa: mały i duży, stare i nowe, mokra i sucha, zdrowy i chory, smutny i wesoły, głodny i najedzony, lekkie i ciężkie, zimno i ciepło, cicho i głośno,...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Gryfonów. Pamiętasz misję ratunkową Weasleyów? A przyjęcie w rocznicę śmierci? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu....
Zmora 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmora

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 roku. Wtedy też przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama jest jedną...
Mikołajek. Żeśmy się ubawili 5/5 Nasza cena:
24,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Żeśmy się ubawili

– Mamo, mogę zaprosić kolegów ze szkoły, żeby przyszli do nas pobawić się jutro po południu? – spytałem. – Nie – odpowiedziała mama. – Po tym, jak ostatnim razem byli u nas twoi koledzy, trzeba było wstawić dwie nowe szyby w oknie salonu i odmalować twój pokój. Wielka kolekcja najlepszych przygód...
Wielka księga Kici Koci 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga Kici Koci

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody. W tomie znajdują się opowiadania: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, „Kicia Kocia...
Mala M. 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M.

Świat Mali staje na głowie, kiedy dziewczyna zawiera bardzo bliską znajomość z niebieskookim bogiem seksu. Zadurzona, oszołomiona i zdezorientowana postanawia za wszelką cenę odszukać mężczyznę, który w pół godziny dał jej więcej rozkoszy niż wszyscy jej dotychczasowi faceci razem wzięci. Jak na...
Nie dla mnie 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie dla mnie

Dwa lata po rozwodzie Valentine na portalu randkowym poznaje Forda. Jest mądry, przystojny, bogaty i… młody. Zdaniem Val, zdecydowanie za młody. Ale przecież pożądanie nie zna się na matematyce i nie liczy lat. Rozśmieszał ją i był cudowny, ale z powodu jego wieku była nieugięta – mogli być co...
Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 5/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2

Druga część powieści Słodki oszust bestsellerowej Laurelin Paige. Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia wspólnie spędzonych chwil uparcie do niego wracają. Wie, że tęsknota za tą „o wiele za młodą” dziewczyną jest bezcelowa. Nie może jej zaoferować...
Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3

On powraca. I tym razem nie da jej odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane. Stanęłam na czele mafijnego imperium mojego ojca. Uciekłam od męża, który nienawidzi szantażu i zdrady, a ja dopuściłam się obu tych rzeczy. Moje rozdarte na pół serce nie pozwalało mi trzeźwo myśleć. Przez żal,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula