Just F*cking Do It

Autor:

Noor Hibbert

Średnia: 4.1 Ilość ocen: 15
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2022
Ilość stron
256
Wydawnictwo
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,50 zł
Nasza cena: 22,94 zł 37,00 zł Taniej o: 38%

Zastanawiasz się, w jaki sposób spełnić swoje marzenia, pozbyć się negatywnych myśli i poprawić komfort swojego życia? Sięgnij po książkę "Just F*cking Do It" autorstwa Noor Hibbert.

Lektura książki Hibbert umożliwia czytelnikom uświadomienie sobie, że wewnątrz większości z nas znajdują się autodestrukcyjne przekonania, stojące na drodze do świadomego kierowania swoim życiem. W taki sposób, aby czuć się szczęśliwym. Według autorki to, że czegoś naprawdę pragniemy, pozwala na uniknięcie wampirów emocjonalnych, spełnianie marzeń oraz szukanie pozytywnych, inspirujących ludzi. Osiągnięcie celu i spełnianie marzeń wymaga planowania, odpoczywania oraz umiejętności pozostawania w życiowej równowadze.

Czytając książkę "Just F*cking Do It", można uświadomić sobie, że bycie uczciwym z samym sobą jest kluczowe, tak samo jak praktykowanie wdzięczności. W książce znajdują się praktyczne ćwiczenia, które pozwolą na poznanie samego siebie, swoich marzeń i potrzeb. Warto pamiętać, że większa świadomość to szansa na szczęśliwsze, bardziej satysfakcjonujące życie. Dając szansę tej książce, dajesz szansę również sobie. Szansę na zmianę swojego życia na lepsze.

Jeżeli książka Noor Hibbert przypadnie Ci do gustu, sięgnij również po publikację "Mówili, że jestem zbyt wrażliwa. Dla tych, co za dużo myślą i za bardzo się przejmują" napisaną przez Federicę Bosco lub po pozycję "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" autorstwa Dale’a Carnegie. Wszystkie te książki pomogą Ci w kierowaniu swoim życiem w sposób bardziej świadomy.
 

Recenzje (15)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Noor Hibbert „Just f*cking do it”

  Zmień swoje życie, realizując swój potencjał

  „Szczęście sprawia, że czujemy się dobrze, a dobre samopoczucie to cel większości z nas.”

  Książka łączy pracę mentalną z rozwojem osobistym. Jeśli chciałbyś/chciałabyś coś zmienić w swoim życiu na lepsze, to ta książka naprawdę podnosi na duchu!

  Autorka w lekki sposób i na własnych doświadczeniach omawia jak skutecznie pozbyć się presji, aby nasze działania zakończyły się sukcesem. Dużo wiedzy psychologicznej, rad i wskazówek, czy praktycznych ćwiczeń. Podobało mi się to, że przytoczono historie ludzi do danego aspektu.

  Pozycja zmusza do refleksji, by realizować swoje marzenia. A jaki jest twój cel? 🎯

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ile razy sami lub inni powtarzali nam, że trzeba po prostu „zrobić to”. Obojętnie co miałoby to być, po prostu należy zabrać się za to. No i pojawia się słynna prokrastynacja czyli swojskie odwlekanie, ale również wiele przeciw, jakie zniechęca do działania oraz oczywiście rozmyślanie nad tym. Coś jeszcze zaczyna nam świtać – być może albo na pewno wysiłek włożony nie będzie tego warty lub nie damy rady. W ten sposób nasz cel oddala się, a my czujemy się niespełnieni i daleko nam do bycia szczęśliwym.

  Sukces dla każdego oznacza co innego, chociaż niekiedy wydaje się, że niejeden z nas zdąża do tego samego. Noor Hibbert w swojej książce nie przekonuje, że jej wizja powodzenia, a tym bardziej innych ludzi, są jedyne słuszne. Banał? Oczywiście, ale powiedzmy sobie szczerze ile razy dążymy do czegoś, bo nie tyle tego chcemy, lecz daliśmy się przekonać, że tak trzeba, gdyż inaczej nie będziemy szczęśliwi i nikt nas nie docenieni? Autorka „Just F*cking Do It” pokazuje na swoim przykładzie, ale nie tylko, jak osiągnąć to, czego pragniemy, lecz nim do tego dojdzie musimy wiedzieć co faktycznie chcemy. Nie zapomina też o tym, iż nie zawsze jest pięknie, kolorowo, zresztą osiągnięcie takiego stanu, na krócej albo dłużej, nie jest aż tak proste i wymaga jednak od nas aktywności. Każdy rozdział książki nie jest sam i wyłącznie dla siebie, stanowi fragment całości i pozwala czytelnikowi na zapoznanie się z nim i pójście dalej, w swoim tempie. Nie ma w nich magicznych zaklęć, za to często powtarzane – szczerość wobec siebie, realność, konkretność, wiara w siebie, planowanie. Noor Hibbert często wskazuje na metody psychologiczne, jakie mogą pomóc, dodając do tego coachingowe zasady, jednak za każdym razem nie podaje ich w suchej formie. Stara się je zilustrować tak, by czytelnik mógł je zrozumieć, dając wskazówki przypomina, że bez wprowadzenia ich w praktykę nie ma co oczekiwać efektów.

  „Just F*cking Do It” jest ciekawą lekturą nie jedynie dla zainteresowanych tematem samorozwoju, ale również dla każdego, kto chciałby coś zmienić w swoim życiu lub szuka informacji z obszaru podejmowania decyzji. Książka ta to nie same „złote rady”, hura optymizm, położono w niej nacisk na pracę z samym sobą, poznawaniem siebie, uświadomieniem sobie czego tak pragniemy i co jest dla nas ważne.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  🌼ℝ𝕖𝕔𝕖𝕟𝕫𝕛𝕒🌼

  Przyznajcie,
  że ten tytuł wpada w oko! 😁

  Od czasu do czasu lubię przeczytać jakiś poradnik, dobrą książkę przekierowującą moje myśli na inne tory, pokazującą, co mogę robić inaczej i, przede wszystkim, motywującą mnie do działania. Takie też oczekiwania miałam w stosunku do "Just f*cking do it" autorstwa Noor Hibbert. Czy zostały zaspokojone?

  I tak, i nie. 😉

  Autorka w swojej publikacji pisze głównie o tym, że mamy wpływ na właściwie wszystko w naszym życiu.

  Na sferę uczuć, finansów, wyglądu i na sukcesy na innych polach. Chciała stworzyć poradnik, który krok po kroku pokaże, w jaki sposób osiągnąć to, czego pragniemy, ale również, w jaki sposób dowiedzieć się, czym te prawdziwe, głębokie pragnienia są. 🤔

  Autorka jako bazy używa swoich doświadczeń, a także historii innych, jak i wymyślonych przykładów, które pozwalają nam zobaczyć, jak nasze postępowanie i nastawienie czy myśli, mogą wpłynąć na skutki tychże doświadczeń.

  Hibbert przekazuje wszystko w bardzo jasny, prosty sposób, używając również języka potocznego (co widać już w tytule😉), więc książka w odbiorze nie jest trudna.

  Musicie jednak się zastanowić, czy jest to pozycja dla Was. 🤔

  Ja przyznam szczerze, że chwilami się po prostu nudziłam. 🤷🏼‍♀️

  Owszem, wpadłam na kilka ciekawych spostrzeżeń, ale jednak większość była już mi znana, a nawet oczywista. Cieszę się jednak, że przeczytałam tę książkę, ponieważ zdałam sobie sprawę, w jakim punkcie mojego życia jestem, co robię dobrze, a co mogę jeszcze poprawić.

  Należy podejść do tego tekstu z otwartym umysłem, jeśli jesteście uczuleni na coachingowe gadki o energii, przyciąganiu, sile Wszechświata i mocy, która w Was drzemie, to nie macie po co tego czytać. Chociaż, może właśnie po to, aby się przekonać do tego typu sposobu myślenia? 🤔

  Na pewno książka jest fajnie skonstruowana, po każdym rozdziale znajdziecie zadania do wykonania oraz podsumowanie, więc jeśli naprawdę znajdujecie się w miejscu, w którym nie chcecie być, a nie wiecie, jak się z niego wydostać, to tutaj macie podany plan działania, który Wam w tym pomoże.

  Polecam jako lekturę motywującą do działania! Chociaż niewiele mnie tu zaskoczyło, to gdzieś tam poczułam jakieś tam wewnętrzne, nowe siły. A może to wiosna? 😄

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Just f*cking do It", to kolejny poradnik, który ostatnimi czasy udało mi się przeczytać.

  Zacznę od tego, że książka napisana jest w lekki i przystępny sposób, idealnie nadaje się zarówno dla starszych jak i młodych czytelników, co sprawia, że czyta się ją z zaciekawieniem.

  Autorka w swoim poradniku przedstawia wiele działań, metod i rozwiązań obrazujących poprawę naszego stylu życia, zmiany na lepsze. Ich skuteczność udowadnia od teoretyczne, ale również praktycznej strony. Autorka wierzy, że jeśli czegoś bardzo pragniemy, spełni się to tylko w momencie kiedy będziemy myśleć pozytywnie, otaczać się inspirującymi ludźmi oraz wygospodarujemy dla sobie trochę ciszy i spokoju. Myślę, że może mieć rację! Na pewno lepiej postrzega się Nam niektóre kwestie, kiedy patrzymy na świat w kolorowych i przyjaznych dla oka barwach.

  Z tej książki czytelnik dowie się: dlaczego nie warto porównywać się do innych ludzi (co nagminnie się zdarza), jak mówić ludziom "nie" lub jak pokochać siebie, to tylko jedne z kluczowych porad i informacji jakich można zasięgnąć w tym poradniku. Może ta książka nie odmieni mojego życia, jednak kilka porad autorki na pewno spróbuję wcielić w życie. Moja ocena to 7/10.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Just fucking do it” to książka, poradnik od Wydawnictwa Muza. Autor: Noor Hibbert.

  Z pewnością wiele razy trafiliście na strony, posty coachingowe, motywujące filmiki, w których ktoś przemawia do nas i mówi nam, że w zasadzie wszystko w życiu jest tak proste, a osiągnięcie tego, czego pragniemy, to tylko kwestia zmiany myślenia, lepszego podejścia, odcięcia się od wampirów energetycznych, nie zważanie na opinię otoczenia, a po prostu, właśnie – po prostu, dążenie do celu. Niestety na nasz własny, prywatny sukces nie składa się tylko chęć i motywacja. Istnieje wiele czynników, przez które możemy czegoś nie osiągnąć, albo i bez których. Osobiście podchodzę do takiej tematyki z dużym dystansem i świadomością, że każdy ma inne doświadczenia, każdy żyje w innym środowisku, a do tego każdy ma inne predyspozycje, inne umiejętności, inny charakter… Dlatego byłam też ciekawa w jaki sposób autorka pociągnie swoją narrację.

  Przekonałam się, że autorka ma swoją rację w wielu kwestiach. Z pewnością do sukcesu potrzebny jest nam odpoczynek, zadbanie o własne zdrowie i swój komfort psychiczny, bo bez tego nie jesteśmy w stanie jakkolwiek działać. Tak samo chwila spokoju, relaks, odkrycie swoich destrukcyjnych zachowań i planowanie działań. Również otaczanie się inspirującymi ludźmi jest istotne, to akurat zupełna prawda.

  Książka składa się z trzynastu części, rozdziałów, w których poruszane są inne tematy, pozwalające nam na głębsze poznanie, uświadomienie sobie problematycznych kwestii, poznanie prawa przyciągania i skupienie się na pozytywnych wibracjach. Autorka stara się poruszyć w nas coś, zmotywować do zmiany, a przede wszystkim – do działania. W swojej książce opisuje nie tylko teorię i praktykę, ale bazuje także na własnych doświadczeniach i przeżyciach ludzi, których zna. Opisuje wpływ jednostek na otoczenie, wpływ otoczenia na jednostki i oddziaływania jednych jednostek na drugie – dlatego tak ważne jest, aby nie trwać w czymś, co nas niszczy i męczy. Nie należy też zbytnio skupiać się na opinii otoczenia czy porównywać do innych, bo przecież nikt, nawet bliskie nam osoby, nie są nami i nie przeżyją za nas życia. Są to podstawy, które każdy wie, ale które każdy od czasu do czasu powinien przeczytać czy usłyszeć.

  Książka w dużej mierze uświadamia nam, jak ważne jest pozytywne postrzeganie siebie. I jak bardzo uważam, że „po prostu pokochaj siebie” to nic niewarte frazesy, tak próba przeżycia życia w zgodzie ze samym sobą, próbą zrozumienia siebie i reagowania na własne potrzeby, jest bardzo ważna. Autorka w książce „Just fucking do it” kładzie duży nacisk na to, że z jednej strony powinniśmy w jakimś stopniu polubić siebie, celebrować każdy dzień, ale też z drugiej strony „nie wywierać na sobie zbyt dużej presji bycia wiecznie uśmiechniętym”. Chodzi właśnie o tę próbę życia ze sobą w zgodzie, harmonię z otoczeniem, ale i umiejętność odpuszczania, mówienia „nie”, stawiania granic.

  Autorka pokazuje nam blokady, które ograniczają nas w odniesieniu sukcesu. Opisuje sposoby, jak sobie z tymi blokadami poradzić, a także przytacza ćwiczenia, dzięki którym będziemy mogli zastanowić się nad sobą, nad swoim sposobem działania i podchodzić bardziej refleksyjnie do tego, co robimy.

  Jeśli uważacie, że jest to kolejna, nic nie wnosząca książka, którą się rozczarujecie, to nic bardziej mylnego. Ta książka ma wiele zalet – po pierwsze: autorka, która sprostała zadaniu, pisze w sposób ciekawy, angażujący, niewymuszony, lekki i momentami nawet zabawny. Po drugie – autorka jest świadoma tego, jak ludzie odbierają tego pokroju poradniki i stara się przedstawić wszystko po swojemu, dotrzeć do czytelnika. Po trzecie - przy lekturze tej książki można przyswoić bardzo istotne pojęcia i poznać sposoby na ćwiczenie siebie i trenowanie własnego życia.

  Jeśli chcecie dowiedzieć się, czym jest Kosmiczna Inteligencja, urzeczywistnianie, duchowy facelifting i kac porównawczy, czym są wibracje i jak zostać mistrzem wibracji, jakie są zasady wyznaczania celów, na czym polega poszukiwanie duszy, a także co to właściwie znaczy „być bardziej krabem” i dowiedzieć się, czy warto niekiedy wychodzić ze swojej sfery komfortu… to „Just fucking do it” będzie idealną lekturą dla Was. Znacie powiedzenie „[motyla nóżka] w troki i do dzieła”? A no właśnie!

  Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Muza

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 10 recenzji

Najczęściej kupowane razem
Warto zwrócić uwagę na...
Ekipa do naprawy świata. Jak dziesięć milionów gatunków staje na głowie, by uratować ci tyłek 5/5 Nasza cena:
37,19 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekipa do naprawy świata. Jak dziesięć milionów gatunków staje na głowie, by uratować ci tyłek

Natura wie najlepiej, jak naprawić wszystko, co zepsuliśmy! Jesteśmy jednym z dziesięciu milionów gatunków. Wcale nie najbardziej potrzebnym naszej planecie, choć zdecydowanie najbardziej pewnym siebie. Tymczasem to one – zwinne, cwane i często anonimowe stworzenia – ratują nam tyłek każdego dnia....
Zarządzanie czasem. Biblioteka sukcesu Briana Tracy 0/5 Nasza cena:
24,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zarządzanie czasem. Biblioteka sukcesu Briana Tracy

Czy wystarcza nam czasu na wszystko? Większość z nas na podobne pytanie odpowie „nie”. W rzeczywistości jednak każdy z nas ma go więcej, niż mu się wydaje, tylko nie umie nim zarządzać. Z książką Briana Tracy’ego nauczymy się, jak w krótkim czasie osiągnąć więcej, lepiej zarabiać i bardziej cieszyć...
Maszyna do pisania. Kurs kreatywnego pisania 0/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Maszyna do pisania. Kurs kreatywnego pisania

Pisania, jak każdego zawodu, można się nauczyć. Kurs kreatywnego pisania Katarzyny Bondy, królowej polskiego kryminału, da początkującym pisarzom narzędzia, by mogli swoje pisarskie pomysły realizować pewnie, świadomie i coraz doskonalej. Wyjaśni, jak wygląda struktura powieści i w przystępny...
Idź krok po kroku 5/5 Nasza cena:
23,11 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idź krok po kroku

Prowokująca do myślenia opowieść o czerpaniu korzyści z chodzenia, szukaniu własnej drogi i kontrolowaniu emocji. Autorem książki jest norweski podróżnik i pisarz Erling Kagge – pierwszy człowiek, który dotarł samotnie na biegun południowy, zdobył Mount Everest, biegun północny i dwukrotnie...
Porażka znaczy zwycięstwo 0/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porażka znaczy zwycięstwo

"Porażka znaczy zwycięstwo" to mądra, pozytywna i budująca książka, która pokazuje, jak nie bać się potknięć, jak wykorzystać ten nieodłączny element naszego życia do osiągnięcia sukcesu. Za każdym sukcesem stoi wiele niepowodzeń, a potknięcia mogą mieć zalety. Pépin przekonuje, że porażki to...
Jak uspokoić swoje myśli 0/5 Nasza cena:
23,26 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak uspokoić swoje myśli

Czy zdarza Wam się martwić rzeczami, które jeszcze nie nastąpiły? Albo takimi, które nie tylko jeszcze się nie wydarzyły, ale zapewne nigdy się nie wydarzą? Mózg podsuwa nam milion różnych scenariuszy, z których każdy następny jest coraz bardziej niepokojący. Zaczynamy się stresować i coraz...
Być szczęśliwym na Alasce 5/5 Nasza cena:
24,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Być szczęśliwym na Alasce

Rafael Santandreu pokazuje, jak zamieniać emocje negatywne w postawę wewnętrzną sprzyjającą czerpaniu satysfakcji z życia praktycznie niezależnie od niesprzyjających okoliczności, bo szczęście jest w głowie każdego z nas, a nie w wygodzie ani statusie. Potrzebujemy bardzo niewiele, by czuć się...
Challenge Accepted! 0/5 Nasza cena:
16,16 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Challenge Accepted!

Znają ją wszyscy, którzy mają profil na Instagramie. Szturmem podbiła Internet, publikując na swoim koncie ironiczne parodie zdjęć celebrytów. Beyonce, Celine Dion, Justin Bieber czy rodzina Kardashianów… Lista jest naprawdę długa. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 6 milionów osób. Celeste...
Siedem zmysłów. Jak je zrozumieć i wykorzystać, by lepiej żyć 4/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem zmysłów. Jak je zrozumieć i wykorzystać, by lepiej żyć

Słuch, wzrok, smak, węch, dotyk, czucie, równowaga ciała – dzięki nim łączymy świat wewnętrzny z zewnętrznym. Za sprawą zmysłów jesteśmy w ogóle w stanie odbierać nasze otoczenie. Doznania zmysłowe można wyostrzyć i zmienić. Nie jesteśmy wobec nich bezradni, pozwalają nam one kształtować nasze...
Jak czerpać radość z pracy 5/5 Nasza cena:
16,83 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak czerpać radość z pracy

Najnowsza książka autorki kultowej "Magii sprzątania". Japońska guru porządkowania teraz postanawia uprzątnąć bałagan nie tylko w naszych domach, ale również w pracy i naszym podejściu do niej. Pokazuje, jak doprowadzić do porządku biura i gabinety, a także dane cyfrowe, sieci kontaktów, czas...
Odkryj w sobie psychopatę i osiągnij sukces 0/5 Nasza cena:
36,08 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkryj w sobie psychopatę i osiągnij sukces

Jak w najlepszy sposób wykorzystać naszego psychopatę wewnętrznego, by odnosić sukcesy i wycisnąć z życia jak najwięcej? Dobry psychopata – kto to taki? Jakim cudem myślenie jego kategoriami może ci pomóc w osiągnięciu pełni możliwości? Doktor nauk psychologicznych Kevin Dutton spędził całe życie...
Kintsugi Jak czerpać siłę z życiowych trudności 0/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kintsugi Jak czerpać siłę z życiowych trudności

To książka o tym, jak odnaleźć siłę i piękno, które pomoże pokonać przeszkody, jak wyciągnąć z nich naukę i zyskać poczucie, że jest się w stanie stawić czoła wszystkiemu, co przyniesie los. Tomás Navarro jest doświadczonym psychologiem specjalizującym się w tematyce siły emocjonalnej, którą...
Wybrane bestsellery
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Drapieżne bestie 4/5 Nasza cena:
27,84 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drapieżne bestie

Debiut, którego nie można przegapić. Panafrykańska mieszanka dynamicznej, pełnej zwrotów akcji, mrocznej mitologii i nieoczekiwanej miłości. Pierwsza część trylogii. Szesnastoletnia Koffi pracuje dla cieszącego się złą sławą Nocnego Zoo. Zajmuje się groźnymi, magicznymi stworzeniami, by spłacić...
Szpony mocy. Skrzydła ognia. Tom 9 0/5 Nasza cena:
28,90 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szpony mocy. Skrzydła ognia. Tom 9

Nie przegapcie kolejnej części bestsellerowej serii Skrzydła Ognia! Wojna dobiegła końca. Spełniło się fałszywe proroctwo. Jednak smoczęta nadal mają wrogów. Mroczne zło, pogrzebane przed wiekami, zaczyna się budzić. A młoda Nocoskrzydła mogła wygłosić pierwszą od pokoleń prawdziwą przepowiednię....
Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2 0/5 Nasza cena:
49,67 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2

Pięćdziesiąt lat temu interwencja ludzi obudziła obcą, uśpioną od wieków strukturę, stworzoną dawno temu po to, by ostrzegała o pojawieniu się istot inteligentnych w tym rejonie galaktyki. Teraz nastąpi reakcja. Kiedyś Clavain uciekł, by walczyć po stronie Hybrydowców - pewnego odłamu ludzi,...
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,79 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam 5/5 Nasza cena:
33,36 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam

Po pięciu latach pobytu w więzieniu Kenna Rowan wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Chce zmierzyć się z przeszłością i odzyskać córkę. Niestety, okazuje się, że mostów, które spaliła, nie da się odbudować. Bez względu na to, jak ciężko pracuje, wciąż są ludzie, którzy wykluczają ją z życia jej...
Epoka mitu 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Epoka mitu

Od niepamiętnych czasów ludzie czcili bogów, których zwali Fhrejami, prawdziwie odmienną rasę: niepokonanych w boju, mistrzów magii, z pozoru nieśmiertelnych. Gdy jednak jeden z bogów pada martwy pod ciosem ludzkiej broni, równowaga sił pomiędzy ludźmi a tymi, którym przypisywano boską naturę,...
Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka 0/5 Nasza cena:
53,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka

Dzieci pokochają budowanie własnej Spycharko-betoniarki Rubble’a inspirowanej animacją „Psi Patrol Film”. W tym zestawie konstrukcyjnym jest 1 figurka Rubble’a do ustawiania w różnych pozach i 16 małych klocków wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może złożyć spycharko-betoniarkę z...
Nic wam nie jestem winna 4/5 Nasza cena:
28,79 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic wam nie jestem winna

Takie książki zmieniają świat. Feministyczna, świeża, inspirująca opowieść o tym, co się dzieje, gdy dziewczyna naprawdę (naprawdę) postanawia być sobą. Izzy jest bohaterką, jakiej nie znacie: odważna, uczciwa, ostra i piekielnie zabawna. Jako młoda, ambitna komiczka i standuperka nie boi się...
Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu. Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej,...
Hopeless 5/5 Nasza cena:
29,36 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hopeless

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa. To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula