Historie miłosne

Autor:

Kamila Cudnik

Średnia: 4.0 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
140 x 205 mm
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 25,50 zł
Audiobooki mp3
za 23,33 zł
Nasza cena: 32,10 zł 36,90 zł Taniej o: 13%

Od miłości do zdrady, od zdrady do nowego początku

Sara jest doktorantką na uczelni i żoną Tomasza, adwokata, który ma własną kancelarię. Oboje młodzi, ambitni, inteligentni – wydawałoby się, idealna para. A jednak kiedy Sara wraca z pogrzebu ukochanej ciotki, spotyka się z obojętnością i brakiem zrozumienia. Wkrótce potem na paradzie święta Trzech Króli poznaje Sergiusza, kolegę męża ze szkoły. Obu mężczyzn łączy nie tylko dawna przyjaźń, ale również niewyjaśnione wydarzenia z przeszłości.

Sergiusz jest reporterem wojennym, który właśnie wrócił z kolejnej zagranicznej wyprawy. Sara wynajmuje mu swoje, akurat wolne, mieszkanie. I chociaż sama tego nie chce, mężczyzna coraz częściej gości w jej myślach. W jej małżeństwie trudności narastają, Sara dopytuje o tragedię z przeszłości, Tomasz wydaje się mieć coraz więcej tajemnic.

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy biorąc za męża wymarzonego człowieka wiemy o nim wszystko? Czy na prawdę jest taki jak nam się wydaje? A może skrywa tajemnicę? Prawda może być bolesna i niebezpieczna. W każdej chwili bowiem mogą zawisnąć burzowe ciężkie chmury a porywisty wiatr i grad rozbiją nasz idealny świat w drobny mak. Czy jest o co walczyć? czy warto trwać w takim toksycznym związku? Dla kogo? Dla siebie? Dla wyobrażenia? Dla ...

  Sarę May poznajemy w momencie, gdy wraca z pogrzebu ukochanej cioci Anny. Niestety jej dobrze zarabiający mąż adwokat nie raczy pojechać z zoną. Woli sobie zostać w domu. I mieć do niej pretensje. Już na samym początku wychodzi z niego taki zimny i sztywny typ, który musi mieć wszystko dopasowane pod siebie. A żona? Żona powinna być mu posłuszna i najlepiej nie mieć własnego zdania. Powinna chodzić jak w zegarku i czekać na jego rozkazy. I w żaden sposób nie powinna niczego negować. Dlaczego? Bo to może się skończyć dla niej źle. Na domiar złego nie jest jej wierny i wcale tego nie ukrywa. A co ona na to? Co zrobi, gdy na horyzoncie pojawi się tajemniczy Sergiusz, znajomy Tomka Maya i Karoliny Wesołowskiej? Główna bohaterka choc się buntuje to nie potrafi odejść i zostawić swego męża. Ma cały czas nadzieję?... Wielkimi krokami zbliżają się konkretnie zmiany w ich małżeństwie. Ona chce aby było dobrze. Ale kosztem siebie? Jakoś trudno mi w to było uwierzyć, że Tomek się raptem zmieni. Na domiar złego popada w tarapaty finansowe. Na kim najlepiej odreagować? Na żonie. Jak skończy się ta historia? A o co chodziło z dawną znajomą jej męża - Asią? Więcej pytań niż odpowiedzi. Aby je poznać musicie przeczytać książkę.

  Powiem Wam, że opis i okładka mnie zmyliła. Oczekiwałam słodkiej historii, z dawką miłosnych uniesień a dostałam dobrą mroczna historię o dobrej kobiecie i złym do szpiku kości mężczyźnie. A to wszystko w czterech ścianach. To ona stara się łatać związek na wszelkie możliwe sposoby. On natomiast ma to wszystko w głębokim poważaniu - jest jego żoną i nigdy nie pozwoli jej odejść. Groźba? Zapowiedź tragedii? Autorka bardzo mocno umiejscowiła w tym wszystkim psychikę męża głównego bohatera. To jak stopniowo wychodzi przysłowiowe szydło z worka. Wpadałam do kotłującej się wody, by ostatkiem sił wypłynąć na powierzchnię. Złapałam oddech, dwa i ponownie wir wydarzeń wciągnął mnie w swoje głębiny. Niektóre opisy czytałam z przerażeniem malującym się na twarzy. Czułam to niebezpieczeństwo towarzysząc Sergiuszowi w tej niebezpiecznej wyprawie a także cały ten ból Sary, gdy wydarzenia za granicą kraju zniszczyły jej ostatnią nadzieję. To było straszne. Walczyła o każdy oddech. Do samego końca tej powieści nie miałam pewności jak się zakończy. Czy prawda o Asi wyjdzie na jaw? Czy Tomek pozwoli Sarze pójść własną drogą? Czy Karolina nadal będzie w tym wszystkim tkwiła? Powiem Wam, że prawda będzie mroczniejsza niż Wam się może wydawać. Kawał dobrej roboty. Książka wędruje na półkę książek, do których z chęcią powrócę.

  Historie miłosne mogą być szczęśliwe ale i tragiczne. Nie wiemy bowiem wszystkiego o swoim partnerze, swojej partnerce. Zauważając pierwsze symptomy zmiany zachowania i gdy zapala nam się lampka w głowie to nie można czekać na rozwój wydarzeń. Warto wyjaśnić wszystko i uwolnić się z toksycznego związku póki jest jeszcze na to czas.

  Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jedni mają z pozoru wszystko, o czym mogliby zamarzyć: miłość, luksusowe życie, pracę, którą kochają. Jednak życie czasami układa się przewrotnie. Czasami droga od miłości do zdrady jest bardzo krótka, a wielkie uczucie się wypala. Debiutująca Kamila Cudnik postanowiła opowiedzieć nam historię Sary - kobiety mającej wydaje się wszystko, czego tylko zapragnie, jednak jej małżeństwo nie jest aż tak udane, jak się na początku wydaje.

  (...)

  Cudnik pisze przystępnym językiem, nie jest ON może bardzo lekki, ale powieść czyta się szybko. Niestety, najbardziej przeszkadzało mi to, że były w niej momenty nudne, szczególnie na początku, albo te opisujące pobyt Sergiusza w Syrii, które praktycznie nie wnosiły nic do fabuły. Sama jednak nie wiem, do jakiego gatunku literackiego zaliczyć tę książkę. Na początku wydaje się, że czytamy powieść obyczajową, jednak w trakcie książki szybko to się zmienia i miałam wrażenie, że wzięłam się za jakiś thriller lub kryminał. Autorka zgrabnie łączy style, a mieszanka gatunków nawet całkiem dobrze jej wyszła. Mimo wszystko byłam bardzo zaskoczona tym, w jaki sposób została poprowadzona ta historia. Z pozoru delikatna okładka, ciekawy i równie delikatny tytuł, a dostaliśmy w niej kryminał i thriller, co niektórych czytelników może rozczarować. Nie mogę też powiedzieć, że niewiele się w niej dzieje. Cudnik zastosowała tutaj wiele zwrotów akcji, ale niestety dla mnie książka była ogólnie przewidywalna, choć momentami mnie zaskakiwała. Tak jak wcześniej wspominałam, denerwowały mnie te opisy czynności i zwykłego dnia bohaterów. Gdy po raz kolejny czytałam o tym, że jakiś bohater zrobił herbatę, albo Sara położyła się w łóżku i spała, zaczęłam nabierać niechęci do tej lektury. Były też momenty, które autorka opisywała bardzo dokładnie, jak chociażby codzienne czynności bohaterów, akcja momentami była rozwleczona, a w pewnych miejscach pędziła tak, że można być pogubić się w tym, co się wydarzyło, szczególnie przy scenach w Egipcie. Mimo wszystko warto pochwalić autorkę za to, że wplotła w powieść temat przemocy domowej czy trudnej sytuacji w krajach ogarniętych wojną. Niewielu autorów decyduje się na poruszenie takich tematów, a autorce udało się je nawet całkiem zgrabnie wpleść w fabułę tej powieści.

  ,,Historie miłosne" to powieść o miłości i nadziei. I chociaż okładka, albo sam tytuł mogą sugerować lekką literaturę obyczajową, Kamila Cudnik połączyła ją z elementami thrillera i kryminału. Nie jest to jednak książka idealna - ma wiele niedopracowanych elementów, w szczególności zbyt dokładnych opisów codziennego życia bohaterów, wiele sytuacji cały czas się powtarzało. Sądzę jednak, że jest to udany debiut. Dodatkowym atutem jest to, że autorka porusza wiele trudnych tematów, takich jak zdrada, przemoc domowa. Jeśli więc szukacie historii z wątkiem sensacyjnym, to powieść Cudnik może się Wam spodobać.

  Całą recenzję możecie przeczytać na blogu [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Już po okładce i tytule widać, że będzie to powieść obyczajowa z wątkiem romansu, lub taki pełnowymiarowy romans. To znaczy, ja tak pomyślałam po zobaczeniu tej okładki. Jednak kiedy przeczytałam opis, stwierdziłam, że może to być obyczajówka z takim rozbudowanym wątkiem tajemniczym, czy coś w ten deseń. No cóż. Tego, co zaserwowała Kamila Cudnik, się kompletnie nie spodziewałam.

  Główną bohaterką jest Sara. Kiedy poznałam ją na początku książki, wzbudziła ona moje współczucie. Jednak nagła bezinteresowność oraz praktycznie niechęć ze strony męża jest okropnie przykra i było mi szkoda tej bohaterki, kiedy słuchała tych wszystkich złych słów z jego strony.

  Nie mogę powiedzieć, że jest to bohaterka w stu procentach pozytywna. W pewnym momencie wykazała się tak dużą głupotą, że mnie autentycznie zabrakło słów. Miałam wówczas ochotę nią potrząsnąć i to solidnie.

  O Tomaszu, czyli mężu głównej bohaterki wolałabym za bardzo się nie wypowiadać. Ilekroć otwierał usta i wypowiadał kompletne pierdoły, podnosił mi tylko ciśnienie. Muszę jednak przyznać, że pod względem psychologiczny został ON przez autorkę naprawdę świetnie wykreowany. Jego działania nie są zrobione, że tak powiem, na siłę, ale zostały zrobione naturalnie. Jest to jeden jedyny plus, jaki mogę przypisać tej postaci.

  Moją ciekawość wzbudził Sergiusz, który jest reporterem wojennym i co rusz wyjeżdża w kolejne rejony ogarnięte wojną, aby przedstawić innym te tragedie. Wydał mi się ON naprawdę w porządku człowiekiem, który jest tak zwyczajnie, po ludzku dobry. W niektórych rozdziałach autorka postawiła Sergiusza w roli narratora i przedstawiła jego relację z pobytu w Syrii. Wszystko to było opisane bardzo szczegółowo i choć w pewnym stopniu jest to pewnie fikcja literacka, to jednak te fragmenty poruszyły mnie najbardziej.

  Już od razu napiszę tutaj, że to nie jest taka książka, o której myślicie, patrząc na tytuł. Nie jest to tylko i wyłącznie historia o miłości. Ta powieść zawiera w sobie coś zdecydowanie lepszego niż tylko sam romans. Mogę powiedzieć, że tak do mniej więcej połowy, przewijają się te wątki romantyczne, a potem akcja zaczyna pędzić, a napięcie narasta.

  Przyznam się szczerze, że nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. A jednak autorka stworzyła taką historię, która wciąga, zaskakuje na każdym kroku oraz wzbudza ogromne emocje. Po skończeniu Historii miłosnych nie jestem w stanie uwierzyć, że naprawdę jest to debiut literacki autorki. Po prostu dla mnie ta książka jest tak dobra, że mogłabym powiedzieć, że napisała to autorka znanych już książek.

  Jedynym zarzutem, jaki mam do tej książki, jest tytuł i okładka. Według mnie nie pasują one za bardzo do tej historii, a przez to wprowadzają w błąd. Tytuł w żywe oczy sugeruje, że jest to literatura romantyczna, podczas kiedy pojawiają się tutaj również elementy thrillera psychologicznego oraz sensacji.

  Jest to jeden z najlepszych debiutanckich powieści, jakie miałam okazję czytać w całym swoim życiu. Jeżeli poszukujecie książki, która wciągnie Was od pierwszej strony i jest nie tylko prostym romansem czy obyczajówką, to serdecznie polecam Wam tę powieść.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wyobraźcie sobie, że macie z pozoru wszystko o czym mogłybyście pomarzyć, dajmy na to wspaniała praca, cudowny mąż i wymarzone mieszkanie. A teraz spójrzcie na to wszystko spod nieco innej perspektywy: wymagający i obojętny wobec was mąż, który krytykuje wszystko, co robicie, a dla niego liczą się tylko jego sprawy, to jego spotkania są najważniejsze, to dla niego nie możecie przeleżeć jednego dnia w łóżku, będąc chorą i wyczerpaną, to ON co i rusz wypomina wam, co robicie źle. Nie brzmi to aż tak dobrze, prawda? Jak widzicie, wszystko zależy od punktu widzenia, który może zmylić, a czasem jest to wręcz diametralna różnica.

  Moim zdaniem mimo iż jest to naprawdę dobra książka, wiem że niektóre osoby mogłyby się przy niej zbulwersować. Czytając ją dosłownie widziałam, jak te wszystkie poirytowane kobiety, które najchętniej czym prędzej pozbyłyby się męża głównej bohaterki za jego niezbyt przyjemne nastawienie do płci przeciwnej. A mianowicie: "Robienie zakupów to zajęcie dla kobiet, nie dla mężczyzn", "Już kolejny dzień z rzędu nie ma obiadu", "Weź się w garść, od czterech dni tylko śpisz" i wiele, wiele więcej innych sytuacji. Według mnie nie ma się czym bulwersować, gdyż ta powieść obrazuje, jak tak naprawdę wygląda życie pewnej grupki kobiet. Prawda jest taka, że nie wszystkie są wolne i niezależne i nie każda z nich może liczyć, że jej wybranek ni z tego ni z owego powie "odpocznij sobie, dzisiaj to ja zrobię kolację i pozmywam naczynia". Autorce należy się nie mała pochwała za ukazywanie chociażby skrawka tego świata.

  Sara May jak mogłoby się wydawać wiedzie wspaniałe życie. Ma dobrą, sprawiającą jej przyjemność pracę i dobrze zarabiającego męża mającego własną kancelarię. Cały czar jednak pryska, gdy wraca z pogrzebu i zaczyna patrzeć zupełnie inaczej na zachowanie Tomka. Na jego obojętność, niezrozumienie i postawę: "moje sprawy są ważne, a twoje to błahostki". Cała historia mogłaby się zamknąć w tym temacie, ale nie. Jest jeszcze Sergiusz. Reporter wojenny a zarazem kolega jej męża ze szkolnych lat, który chcąc nie chcąc coraz częściej gości w jej głowie.

  Imię i nazwisko nie mówiły mi nic, poza tym, że jest raczkującą polską autorką, przed którą najprawdopodobniej długa droga, żeby na dobre zaistnieć w świecie literatury. Chociaż co prawda już teraz jej historia cieszy się jedną z lepszych opinii na [Adres usunięty], a recenzenci są według niej zgodni. Na ten moment jest to 8,2/10, co jest niewiarygodnie dobrym wynikiem.

  "Historie miłosne" to doskonałe odzwierciedlenie związku. Jest dobrze albo źle. Albo kogoś kochasz i darzysz szacunkiem, bądź też jest zupełnie przeciwnie. Sara i Tomasz to doskonały przykład toksycznych relacji, która mimo iż powinna ich uskrzydlać i każdego dnia wywoływać uśmiech, podcina te skrzydła i ciągnie w dół. Sam Tomasz jest postacią, której bez dwóch zdań nie chciałabym spotkać w świecie rzeczywistym, gdyż dosłownie bije od niego agresja, co z pewnością nigdy nie wróży niczego dobrego.

  Tyle że na całe szczęście całość zakończyła się mniej więcej szczęśliwe, no i dobrze, gdyż każdy powinien wpleść radość w swoją codzienność.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Odette i inne historie miłosne 3/5 Nasza cena:
24,82 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odette i inne historie miłosne

Drogi Panie,Nigdy nie piszę, bo choć znam zasady, brak we mnie poezji. A wiele trzeba by poezji, bym potrafiła wyrazić, jak ważny jest Pan dla mnie. Prawdę mówiąc, zawdzięczam Panu życie...Pisarz Balthazar Balsan ma wszystko, czego tylko zapragnie - w przeciwieństwie do Odette, która ledwo wiąże...
Inne historie miłosne 0/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Inne historie miłosne

Inne historie miłosne to współczesna powieść wybitnego rumuńskiego pisarza i scenarzysty, Luciana Dana Teodorovici. Głównym tematem powieści jest niespełniona miłość, a jedenaście rozdziałów, które mogą być traktowane zarówno jak samodzielne opowiadania, jak i epizody tworzące większą całość, spaja...
Miłosne szyfry 0/5 Nasza cena:
31,04 zł 39,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosne szyfry

Zakradając się w noc balu do pałacowej biblioteki, panna Charlotte Highwood nie spodziewała się, że już za chwilę znajdzie się w ramionach markiza Granville. Mężczyzny, którego zamierzała unikać za wszelką cenę. Najbardziej aroganckiego i najbardziej tajemniczego dżentelmena, jakiego miała pecha...
Ostatnie historie 0/5 Nasza cena:
32,24 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnie historie

Trzy historie, trzy sposoby oswajania śmierci w jednej z najbardziej poruszających powieści Olgi Tokarczuk. „Tokarczuk ożywia zapomniane, porzucone miejsca, opowiadając historie trzech życiowych wojowniczek samotnie kreujących własne losy”. „FRANKFURTER RUNDSCHAU” „Pisarka wpuszcza nieco światła do...
Opowieści miłosne. Śmiertelne i tajemnicze 0/5 Nasza cena:
60,81 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści miłosne. Śmiertelne i tajemnicze

Oto jedna z najobszerniejszych polskich edycji opowiadań Edgara Allana Poe: trzydzieści siedem utworów w klasycznych przekładach i w unikalnym wyborze, obejmującym teksty niewznawiane od przedwojnia. Są wśród nich: piękne i mroczne opowiadania miłosne: Morella, Ligeja, Eleonora, ironiczne...
Opowieści miłosne. Śmiertelne i tajemnicze 5/5 Nasza cena:
46,30 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści miłosne. Śmiertelne i tajemnicze

Edgar Allan Poe (1809-1849): amerykański poeta, prozaik, krytyk i teoretyk literatury, romantyk. Żołnierz, redaktor, alkoholik, opiumista. Osierocone dziecko aktorów, skazane na ubóstwo przez przybranego ojca. Pasjonat fizyki, kosmologii, kryptografii, Mąż, kochanek. Geniusz. Żył w tych samych...
Historie o zwykłym szaleństwie 5/5 Nasza cena:
25,23 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Historie o zwykłym szaleństwie

Nikt tak jak Charles Bukowski nie potrafi zręcznie przeplatać kultury wysokiej z niską. Mieszając prostytucję z filozofią Kanta, przechodząc od rozpaczy do muzyki klasycznej, "stary świntuch" tworzy własną, współczesną dystopię. Nie inczej jest w przypadku nowych, niepublikowanych w Polsce...
Opowieści miłosne. Groteski i makabreski 0/5 Nasza cena:
20,79 zł 23,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści miłosne. Groteski i makabreski

Oto jedna z najobszerniejszych polskich edycji opowiadań Edgara Allana Poe: trzydzieści siedem utworów w klasycznych przekładach i w unikalnym wyborze, obejmującym teksty niewznawiane od przedwojnia. Są wśród nich piękne i mroczne opowiadania miłosne: Morella, Ligeja, Eleonora; ironiczne moralitety...
Romans prowincjonalny i inne historie 5/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Romans prowincjonalny i inne historie

„Kiedy po latach wróciłam do opowiadań Filipowicza, zadziwiło mnie, jak bardzo współczesnym zdaje się pisarzem, jak wiele mówi o nas”.Justyna SobolewskaNowelista, powieściopisarz, scenarzysta, poeta. Jeden z najważniejszych powojennych prozaików. „Realista metafizyczny”, „piewca polskiej...
Moje historie prawdziwe 5/5 Nasza cena:
39,06 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje historie prawdziwe

Kolekcjonerskie wydanie tekstów Janusza L. Wiśniewskiego.  Prawdziwa uczta dla miłośników opowiadań jednego z najpopularniejszych pisarzy w Polsce - i za granicą. "Moje historie prawdziwe" to kilkaset stron opowieści, które od lat zachwycają czytelników. Bawią, skłaniają do refleksji, zaspokajają...
Dworek w Miłosnej 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dworek w Miłosnej

Wyobraź sobie długą, wysadzaną strzelistymi drzewami aleję, wiodącą do pełnego wspomnień dworku w stylu angielskim. Zajrzyj do rosarium z ogrodnikiem Antonim, przejdź się nad staw, odetchnij zapachem lawendy… Zajrzyj do miejsca, gdzie przeszłość splata się z teraźniejszością. Daj się uwieść...
Zgadnij kim jestem 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zgadnij kim jestem

Robert to policjant, mężczyzna z przeszłością. Pewnej nocy wraca ze spotkania z informatorem. Na moście dostrzega coś, co każe mu się zatrzymać. Młoda kobieta wchodzi na barierkę. Robert działa błyskawicznie. Ściąga ją na ziemię i zabiera na komisariat. Kobieta oznajmia, że właśnie tak świętowała...
Wybrane bestsellery
Pierwsza miłość 5/5 Nasza cena:
22,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwsza miłość

Anka i Rozalia to dwie kobiety z tego samego rodu. Dzielą je dziesiątki lat. Jedna mieszka we współczesnej Warszawie, druga w starym dworze w dziewiętnastym wieku. Pozornie dzieli je wszystko. Realia, problemy, ludzie, czasy. Ale niespodzianie okazuje się, że bardzo wiele łączy. Czy to prawda, że...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Święto ognia 4/5 Nasza cena:
29,66 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święto ognia

Tata tańczy  za szybą. Podnosi rozmazane  przez deszcz ręce  i kołysze  rozmazaną przez deszcz głową, ma zamknięte oczy i ja w końcu też zamykam swoje, i śpię, i budzę się rano, i znowu jesteśmy razem. Łucja  wierzy,  że  przed  wspomnieniami  uratuje  ją  balet.  Nastka  obserwuje  świat  przez ...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
27,60 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Zero 0/5 Nasza cena:
39,14 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zero

Z sieci nigdy nie znikniesz. Londyn. Podczas pościgu zostaje zastrzelony młody chłopak. Cynthia Bonsanth, dziennikarka, próbuje wyjaśnić jego śmierć. Trop wiedzie do popularnej platformy internetowej Freemee, która specjalizuje się w gromadzeniu i analizowaniu danych, obiecując milionom swoich...
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Samotni 0/5 Nasza cena:
26,27 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samotni

W 1969 roku sześcioro młodych ludzi przyjeżdża do Uppsali. Tu krzyżują się ich drogi i zawiązuje się między nimi swego rodzaju przyjaźń. Jednak pewne wydarzenie zmienia wszystko. Koniec pobytu w Uppsali oznaczać będzie koniec czegoś jeszcze… Kilkadziesiąt lat później naukowiec z uniwersytetu w Lund...
Uwikłana 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5

Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne. Na...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula