Gwiazdozbiór

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
520
Inne wersje (3)
Książka, op. miękka
za 35,59 zł
eBook, mobi, epub
od 29,74 zł
Nasza cena: 30,91 zł 39,99 zł Taniej o: 23%

Fabryką talentów, podwarszawską szkołą dla wybitnie uzdolnionych uczniów, wstrząsa informacja o śmierci jednego z wychowanków. Wkrótce zamordowani zostają kolejni uczniowie, a autopsja u każdego z nich wykazuje postępujące kalectwo, przekreślające ich drogę do sławy. W trakcie śledztwa, prowadzonego przez policyjną detektyw Julię Krawiec, do warszawskiej ASP wpływa list z rysunkami zamordowanych dzieci. Ktoś uwiecznia moment ich śmierci na swoich pracach. Julia musi odnaleźć autora rysunków zanim dojdzie do kolejnego zabójstwa.


O autorce

Marta Zaborowska – z wykształcenia politolog, zawodowo związana z jedną z międzynarodowych instytucji finansowych. Jej debiutancka powieść Uśpienie (2013) odniosła duży sukces czytelniczy. W kolejnych latach ukazały się jeszcze dwie powieści z bezkompromisową detektyw Julią Krawiec w roli głównej – Rajskie ptaki oraz Gwiazdozbiór, za który otrzymała nominację do Nagrody Wielkiego Kalibru. Autorka pracuje obecnie nad powieścią z zupełnie nowymi bohaterami.

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Gwiazdozbiór” autorstwa Marty Zaborowskiej jest doskonałą odpowiedzą na pytanie „za co kocham kryminały?”. Ta książka to kwintesencja tego gatunku. Tutaj jest wszystko, co składa się na prawdziwy, krwisty i mięsisty kryminał.

  To również trzecia część serii z policyjną detektyw Julią Krawiec. I choć to pierwsza książka z tą bohaterką, którą miałem przyjemność przeczytać, to muszę przyznać, że zdobyła moją sympatię. A Pani Marta Zaborowska moje pełne uznanie, co do pomysłowości w wykreowaniu tej bohaterki jak i również historii. Historii, która elektryzuje od pierwszej chwili poznawania, trzymając w napięciu aż do samego finału.

  Akcja powieści rozgrywa się w podwarszawskiej szkole, do której uczęszczają wybitnie uzdolnieni uczniowie. To tutaj w fabryce talentów szlifują swoje zdolności plastyczne, muzyczne oraz sportowe. Niestety informacja o śmierci jednego z nich sprawia, że wśród uczniów i nauczycieli wybucha panika. Jak się okazuje wkrótce dochodzi do kolejnych morderstw. Sekcja zwłok wykazuje wśród zamordowanych postępujące kalectwo, przekreślające ich drogę do sławy. Wówczas do akcji wkracza detektyw Julia Krawiec.

  Napięcie wzrasta, gdy do warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych docierają listy z rysunkami zamordowanych dzieci. Czas nie gra na korzyść policjantki. Musi ona jak najszybciej złapać autora rysunków, by zatrzymać falę zbrodni. Policjantka zrobi wszystko, by powstrzymać chore fantazje mordercy. Jej bezkompromisowy plan oraz upór w działaniu, sprawią, że nie będziemy nudzić się przy poznawaniu kolejnych kart zbrodni rozpisanej na niespełna pięciuset stronach tego kryminału. Kryminału, który pochłania nas wartką akcją i mistrzowsko poprowadzoną fabułą.

  Marta Zaborowska miała genialny pomysł na stworzenie kryminalnej historii i przedstawiła ją w gwiazdorskim stylu. Lecz nie tylko wątek zbrodni przykuwa naszą uwagę. Również osobiste życie policjantki nie pozwoli nam oderwać się od tej książki. Przyznać muszę, że „Gwiazdozbiór” wskakuje na moją półkę Najlepszych Interesujących Książek. Myślę, że nie jestem w tej kwestii odosobniony.

  Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Czarna Owca [Adres usunięty]

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Trzecie spotkanie z detektyw Julią Krawiec.

  Zespół, w którym pracuje kobieta dostaje zawiadomienie o odnalezieniu zwłok chłopca. Okazuje się, że był ON uczniem szkoły dla wybitnie zdolnych osób. Chłopak był świetnym pianistą i miał niedosłuch. Po pewnym czasie giną wybitnie zdolna gimnastyczka z wadą wzroku i tancerka z wadą postawy. Oprócz niepełnosprawności ofiary łączy jedno-bieda. Czyżby ktoś chciał „oczyścić” szkołę ze słabszych jednostek?

  Julia musi odpowiedzieć na to pytanie zanim zginie kolejne dziecko. Pracy nad sprawą nie ułatwia jej fakt, że jest w ciąży z Arturem Maciejewskim. Czy wreszcie jej życie osobiste się ustabilizuje?

  Michalina Bodnar, asystentka detektyw Krawiec, nawiązuje kontakt z siostrą Szymona-pierwszej ofiary seryjnego mordercy. Czy dziewczyna będzie chciała pomóc w śledztwie?

  W między czasie, policjantka otrzymuje propozycje awansu i przenosin do Warszawy. Spełnia się jej marzenie! Jednak czy mogłaby teraz opuścić Artura?

  … Śmierć kolejnego dziecka ułatwia Julii podjęcie decyzji! Kto będzie ofiarą? Kogo Julia nie ochroniła przed utratą życia? Jak wpłynie to na jej własny los?

  To już koniec trylogii pt. „Julia Krawiec”. Czy będzie kontynuacja? Szczerze powiem- polubiłam tą bohaterkę i chętnie przeczytałabym o jej kolejnych przygodach…

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Marta Zaborowska zadebiutowała ,,Uśpieniem", czyli pierwszym tomem z policyjną detektyw Julią Krawiec. Następnie wydała kolejne tomy - ,,Rajskie ptaki" oraz ,,Gwiazdozbiór".

  Szkoła talentów, wyobrażacie sobie, by już w podstawówce klasy miały określone profile - uczono gry na instrumencie, tańców i innych dyscyplin. W mury szkolne przyjmowano tylko najbardziej zdolne dzieci, ta podstawówka miała być wyjątkowa. I z pewnością była. Szkoda tylko, że musiało wiązać się to z serią zabójstw dzieci, które do niej uczęszczały. Jakie tajemnice kryły szkolne mury? Czy był tam ktoś o nieposzlakowanej reputacji? W jaki sposób wszystkie wątki miały się połączyć? Ile dzieci miało zginąć zanim Julia Krawiec odnajdzie mordercę?

  Pierwszą część czytałam dwa lata temu, więc od tamtego czasu zdążyłam zapomnieć, o czym był tamten tom. Jedynie miałam kilka przebłysków związanych z Julią Krawiec. Fabuła trzeciego tomu jednak tak mnie zaciekawiła, że postanowiłam zapoznać się z tą powieścią. Jest to lektura, w którą początkowo trochę ciężko się wciągnąć, jednak z biegiem stron to wrażenie ustaje i książkę czyta się z zapartym tchem.

  Pamiętam, że pierwszy tom czytałam non stop od pierwszej do ostatniej strony, rozmiarowo był podobny do ,,Gwiazdozbioru". W przypadku trzeciej części nie jest już tak kolorowo. Nie jest to książka, którą się czyta na raz, bo może nieco przytłoczyć. Mimo wszystko, przeczytałam ją w dwa wolne popołudnia.

  Pomimo tego, że jest to obszerna publikacja do samego końca nie wiadomo, kto stoi za zabójstwami. Z przykrością muszę stwierdzić, że niektóre wątki są dość przewidywalne i nawet jeśli dane osoby nie są mordercami to i tak snujemy przypuszczania, że są w jakiś sposób zamieszane w tę sprawę. Nie wiem, jak Was, ale mnie intuicja nie zawiodła. Oprócz wszystkich wątków kryminalnych toczy się życie osobiste Julii Krawiec z pewnym doktorem. To jednak dopiero początek zawirowań, które czekają panią detektyw w tym tomie.

  ,,Gwiazdozbiór" Marty Zaborowskiej to trzeci tom serii, który można czytać jako odrębną powieść. Pierwszy tom moim zdaniem bardziej trzymał w napięciu i bardziej wciągnęła mnie intryga. Ta część nie jest zła, aczkolwiek w porównaniu do ,,Uśpienia" wypada słabiej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Morderca nie śpi, tylko czeka w ukryciu by znów uderzyć. Skrupulatnie wybiera swoje kolejne ofiary, wszystko planuje z niezwykłą dokładnością i starannością. Nie ma mowy o żadnym błędzie. Jest nieuchwytny i przebiegły. Czeka przyczajony w cieniu i nie cofnie się przed niczym by osiągnąć swój cel...

  W okolicach podwarszawskiej szkoły dla wybitnie uzdolnionych dzieci dochodzi do morderstwa. Ofiarą jest chłopiec, który jak się okazuje uczęszczał na zajęcia do tej placówki. Sprawą zajmuje się detektyw policyjna Julia Krawiec. Niestety, kilkanaście dni później zostaje zamordowane kolejne dziecko. Julia nie ma wątpliwości, że mają do czynienia z seryjnym mordercą, który zabija dzieci. Dziwne jest również to, że ofiarami są uczniowie szkoły talentów. Z pozoru różne sprawy zdaje się łączyć wspólny element – kalectwo dzieci. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy do warszawskiej ASP dociera koperta z rysunkami przedstawiającymi zamordowanych uczniów. Julia musi się spieszyć, zwłaszcza że morderca planuje znowu uderzyć. Czy uda się jej odkryć kto stoi za tymi makabrycznymi zbrodniami?

  „Gwiazdozbiór” to kolejna książka Marty Zaborowskiej opowiadająca o losach detektyw Juli Krawiec. Niestety nie miałam okazji zapoznać się z poprzednimi książkami autorki, jednak po przeczytaniu „Gwiazdozbioru” wiem, że w przyszłości na pewno będę się starała to nadrobić. Najnowsza książka Marty Zaborowskiej to świetnie skonstruowany kryminał, który do samego końca trzyma w napięciu i niepewności. Choć zdarzają się elementy przewidywalne, trzeba przyznać że zakończenie okazuje się zaskakujące i na pewno będziecie zdziwieni takim obrotem spraw.

  „Gwiazdozbiór” to książka dość mocno rozbudowana, bo poza wątkiem morderstw, który odgrywa tutaj kluczową rolę, możemy też przyglądać się życiu osobistemu Julii Krawiec, jak również innych bohaterów. Poznajemy uczucia głównej bohaterki, widzimy jak trudne decyzje musi podjąć, jak ogromne dylematy nią targają. Jednak pomimo problemów w życiu, Julia ma jeden cel – odnaleźć mordercę dzieci i dowiedzieć się dlaczego zabija. Kobieta całkowicie wrzuca się w wir pracy i obowiązków, a sprawa zabójcy dzieci pochłania ją na tyle, że zapomina o sobie samej, co niestety w pewnym stopniu odbije się na jej zdrowiu i relacjach z partnerem.

  Książka Marty Zaborowskiej wyróżnia się ciekawą i przemyślaną fabułą, w której każdy wątek idealnie ze sobą współgra. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani i ukazani. Autorka stworzyła postacie, które poprzez swoje problemy w życiu prywatnym, nabierają realności i autentyczności. To nadaje im ludzkich cech i wartości. Jedynymi minusem, jest akcja, która jak na mój gust, płynie zbyt wolno. Może wywoływać znużenie i zniecierpliwienie, co niestety w moim przypadku miało miejsce. Podoba mi się natomiast motyw morderstwa i trzeba przyznać że autorka świetnie go poprowadziła. Do samego końca nie miałam pojęcia jak rozstrzygnie się ta historia. Finał książki to jedna z mocniejszy stron „Gwiazdozbioru”. Zaskakuje i wprowadza czytelnika w stan zdumienia. Podczas czytania, próbujemy na własną rękę rozgryźć zagadkę i odnaleźć zabójcę. W przypadku książki Marty Zaborowskiej, nie jest to takie proste. To ważny element w każdym kryminale, w końcu co to za frajda, gdy od samego początku wiemy kto jest mordercą? Książka okazała się dla mnie istną łamigłówką, z genialnie poprowadzonym śledztwem i niezwykłymi bohaterami.

  „Gwiazdozbiór” to dobrze skonstruowany kryminał z wątkiem obyczajowym w tle. W połączeniu z lekkim piórem autorki i świetną fabułą, otrzymujemy książkę, która ciekawi i intryguje. Nie jest to jednak powieść, która na długo zostanie w mojej pamięci. Ot zwykły kryminał jakich wiele. Choć zakończenie okazało się niezwykłe, a całość naprawdę świetnie przedstawiona, to jednak czegoś mi zabrakło. Tego efektu „wow”, który po przeczytaniu wręcz wbija w fotel i nie pozwala dojść do siebie. „Gwiazdozbiór” zaliczam więc do książek dobrych, ale nie fenomenalnych. I to od was zależy, czy będziecie mieli ochotę po nią sięgnąć. Wybór zostawiam wam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Jej wszystkie śmierci 5/5 Nasza cena:
34,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jej wszystkie śmierci

Erwin Cis wymazał z pamięci swoją przeszłość. Kiedy pewnego dnia podnosi słuchawkę telefonu, dowiaduje się, że ktoś dla niego ważny pozostawił przesyłkę, po którą ma się zgłosić do warszawskiej kancelarii prawnej. Nadawcą przesyłki jest dawna miłość Erwina, Izabela. Od Polski dzielą go setki...
Gwiazdozbiór 4/5 Nasza cena:
35,59 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiazdozbiór

Fabryką talentów, podwarszawską szkołą dla wybitnie uzdolnionych uczniów, wstrząsa informacja o śmierci jednego z wychowanków. Wkrótce zamordowani zostają kolejni uczniowie, a autopsja u każdego z nich wykazuje postępujące kalectwo, przekreślające ich drogę do sławy. W trakcie śledztwa,...
Lęki podskórne 4/5 Nasza cena:
34,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lęki podskórne

W noc swoich czterdziestych urodzin uznany scenarzysta teatralny Bernard Bielak trafia do szpitala w wyniku wypadku. Po powrocie do domu opiekuje się nim jego żona, Luna. Podawane przez nią leki powodują, że stan zdrowia mężczyzny nieustannie się pogarsza. Bernard próbuje przypomnieć sobie, co...
eBook Jej wszystkie śmierci mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Jej wszystkie śmierci mobi epub

Erwin Cis wymazał z pamięci swoją przeszłość. Kiedy pewnego dnia podnosi słuchawkę telefonu, dowiaduje się, że ktoś dla niego ważny pozostawił przesyłkę, po którą ma się zgłosić do warszawskiej kancelarii prawnej. Nadawcą przesyłki jest dawna miłość Erwina, Izabela. Od Polski dzielą go setki...
eBook Uśpienie mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Uśpienie mobi epub

Z podwarszawskiej kliniki psychiatrycznej ucieka groźny psychopata. Dwa dni później zostaje brutalnie zamordowana jedna z lekarek. Dochodzenie prowadzi bezkompromisowa detektyw Julia Krawiec, samotna matka z problemami. W miarę upływu czasu śledztwo zatacza coraz szersze kręgi. Julia musi przedrzeć...
eBook Gwiazdozbiór mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Gwiazdozbiór mobi epub

Fabryką talentów, podwarszawską szkołą dla wybitnie uzdolnionych uczniów, wstrząsa informacja o śmierci jednego z wychowanków. Wkrótce zamordowani zostają kolejni uczniowie, a autopsja u każdego z nich wykazuje postępujące kalectwo, przekreślające ich drogę do sławy. W trakcie śledztwa,...
eBook Rajskie ptaki mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Rajskie ptaki mobi epub

Parna czerwcowa noc. W odrestaurowanym dworku miejscowych notabli odbywają się długo oczekiwane zaręczyny ich syna Eryka z piękną dziewczyną. Dom tonie w kwiatach, a szampan leje się strumieniami. Uroczystość zostaje przerwana tuż po północy. Narzeczona znika z posiadłości w tajemniczych...
eBook Lęki podskórne mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Lęki podskórne mobi epub

W noc swoich czterdziestych urodzin uznany scenarzysta teatralny Bernard Bielak trafia do szpitala w wyniku wypadku. Po powrocie do domu opiekuje się nim jego żona, Luna. Podawane przez nią leki powodują, że stan zdrowia mężczyzny nieustannie się pogarsza. Bernard próbuje przypomnieć sobie, co...
Gorące krzesła 0/5 Nasza cena:
34,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gorące krzesła

Muzyka przestaje grać Kto zostanie bez krzesła - umiera Detektywi Opcopu - specjalnej jednostki Europolu z Hagi - z Paulem Hjelmem na czele muszą wyjaśnić nietypową sprawę i powiązać ze sobą jej makabryczne wątki. W różnych częściach Europy dochodzi do nagłych i zaskakujących zgonów. Na światło...
Czy można umrzeć dwa razy? 5/5 Nasza cena:
36,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czy można umrzeć dwa razy?

Podczas letniego obozu skautów dziesięcioletni Edvin znajduje na jednej z wysp jeziora Mälaren ludzką czaszkę. Chłopiec starannie wkłada znalezisko do torby, ucieka z obozu i jedzie do swojego sąsiada - komisarza Everta Bäckströma. W drodze dokonuje wstępnej analizy, by przekazać swoje...
Trzeci stopień 3/5 Nasza cena:
27,71 zł 32,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trzeci stopień

Gdy w domku na działce w śródmieściu Sztokholmu znalezione zostają zwłoki okaleczonego mężczyzny, sprawa trafia na biurko inspektora policji kryminalnej Magnusa Kalo. Trop prowadzi daleko w przeszłość, do ESMA – ośrodka tortur junty wojskowej w Argentynie – ale również na północne, willowe...
Ostatnia para ucieka 0/5 Nasza cena:
26,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnia para ucieka

Ostatnia para ucieka to czwarta i zarazem ostatnia część cyklu o grupie Opcop. Grupa Opcop zdążyła już stracić kilku członków, blizny innych nigdy się nie zagoją. Mafia jest silniejsza niż kiedykolwiek, handel narkotykami bardziej zaawansowany, a metody brutalniejsze, czego Paul Hjelm i jego...
Wybrane bestsellery
Sapiens. Od zwierząt do bogów 5/5 Nasza cena:
41,00 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sapiens. Od zwierząt do bogów

Światowy hit. Książka, dzięki której rozpoczęła się międzynarodowa kariera Harariego. Całościowa historia człowieka - od ukrywania się w jaskiniach do podróży na Księżyc i inżynierii genetycznej. Sto tysięcy lat temu ludzie z trudem walczyli o przetrwanie, cały czas żyjąc w strachu przed...
Dom stu szeptów 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom stu szeptów

Najnowsza powieść grozy brytyjskiego mistrza horroru, Grahama Mastertona. Autorska interpretacja opowieści o nawiedzonym domu. Na smaganych wiatrem wrzosowiskach stare domostwo strzeże swych sekretów… Allhallows Hall jest rozległą rezydencją w stylu Tudorów, położoną na ponurych i mglistych...
Odmęty grozy 0/5 Nasza cena:
299,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odmęty grozy

Parowiec Atlantica płynie do Bostonu, ale za statkiem podąża mroczny cień, skrywający się pod falami. Twoi współpracownicy wydają się dziwnie zagubieni i wpatrują się w morze z cichą, rozpaczliwą tęsknotą. Gdy zasypiasz, nękają Cię niepokojące koszmary o mrocznych głębinach. Budzi Cię krzyk - na...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 5/5 Nasza cena:
17,43 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1

„Nie do naprawienia” to kolejna ekscytująca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Czas na pierwszą część nowej serii od Tijan, specjalistki od gorących powieści new adult. „Nie do naprawienia” to kolejna historia, która rozpali czytelniczki! Pokochają ją wszystkie...
Sanatorium Zagłada 5/5 Nasza cena:
29,24 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sanatorium Zagłada

Nikt nie miał prawa skazać na śmierć drugiego człowieka, nikt nie miał też prawa odebrać mu bez jego winy wolności. Lew Wilcek to potomek prastarego rodu, wychowywany w całkowitym odosobnieniu i przeświadczeniu, że wciąż trwa belle époque. Człowiek dawnych ideałów oraz minionych wartości, który...
Billy Summers 5/5 Nasza cena:
29,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Singielka 0/5 Nasza cena:
19,01 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Singielka

Singielka. Saga rodziny Donellów Meg ucieka przed Erickiem do Londynu. Tam postanawia zacząć życie od nowa. Znajduje mieszkanie, pracę w uroczej kawiarni i ludzi, którzy stają się jej nowymi przyjaciółmi. Wśród nich jest Tom, syn szefów dziewczyny i chyba ostatni porządny facet. I gdyby nie wyrzuty...
Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś 0/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś

Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta to kolejna książka w serii o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. W środku mały czytelnik znajdzie aż 45 otwieranych okienek, które kryją w sobie niejedną (świąteczną!) tajemnicę. To idealna okazja, żeby zapoznać dzieci z bożonarodzeniowymi tradycjami. Zbliżają się...
Nie powinniśmy 0/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie powinniśmy

„Nie powinniśmy” to najnowsza gorąca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez polskie miłośniczki romansów Vi Keeland! Upalne lato to idealna pora roku na poczytanie gorącego romansu. Według wielu osób nikt nie umie tak doskonale podgrzać atmosfery w książce jak właśnie Vi Keeland.  Autorka...
Ring 5/5 Nasza cena:
26,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad. Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula