Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa. Tom 2

Autor:

Rafał Kosik

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
532
Nasza cena: 32,18 zł 42,90 zł Taniej o: 25%

Trzymająca w napięciu powieść sensacyjna “Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa. Tom 2” dedykowana jest miłośnikom fantastyki.

Humorystyczna opowieść dla wszystkich młodych czytelników.

“Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa. Tom 2” to trzymająca w napięciu powieść sensacyjna, po którą sięgną chętnie nie tylko najmłodsi czytelnicy. Tytułowi bohaterowie to trójka młodych przyjaciół, którzy uczęszczają do warszawskiego gimnazjum im. profesora Stefana Kuszmińskiego. Poznali się pierwszego dnia nowego roku szkolnego. Felix zgubił się w szkolnych korytarzach. Spotkał wtedy Neta, a potem wspólnie pomogli Nice, którą gnębiło dwóch chłopaków: Marcel i Ruben.

Felix Polon, podobnie jak jego ojciec, ma zamiłowanie do majsterkowania i tworzenia rozmaitych urządzeń. Ponadto jest wielbicielem gadżetów, jest inteligentny, ambitny, a przy tym uczynny, rozsądny i opanowany. Ciekawy świata, lubi wiedzieć jak działa nowo napotkany mechanizm. Net Bielecki ma równie wysoki iloraz inteligencji, jest geniuszem matematycznym oraz informatycznym, a swój talent odziedziczył po ojcu. Nika Mickiewicz to dziewczyna z charakterem, odważna i samodzielna. Gdy umiera jej ojciec, odkrywa u siebie zdolności telekinetyczne.

Akcja książki “Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa” rozpoczyna się pod koniec pierwszego wspólnego roku szkolnego trójki czternastolatków. Co rusz popadają oni w nowe tarapaty. W szkolnych zakamarkach czyha na nich gigantyczna rosiczka, później pojawiają się dziwne świetliste istoty, które najwyraźniej śledzą trójkę bohaterów. Gdy podczas wakacyjnego wyjazdu odwiedzają podziemną poniemiecką bazę, znajdują w niej tajemnicze urządzenie. Jaką rolę w ich historii odegra ta maszyna?

Cykl “Felix, Net i Nika” liczy już kilkanaście tomów, a rozpoczyna go książka zatytułowana “Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”.


O autorze

Rafał Kosik to polski pisarz science fiction, grafik i autor rysunków satyrycznych. Debiutował powieścią “Mars”, na koncie ma również takie tytuły jak “Vertical”, “Kameleon”, “Różaniec” czy zbiory opowiadań. Oprócz cyklu “Felix, Net i Nika” jest również autorem cyklu “Amelia i Kuba. Kuba i Amelia”.

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Rafał Kosik oprócz cyklu „Felix, Net i Nika” opublikował również powieści science fiction dla dorosłych czytelników: Mars, Vertical oraz Kameleon. Jest laureatem licznych nagród: Książki Roku Polskiej Sekcji IBBY, Małego Donga, Nautilusa, Sfinksa, nagrody im. Janusza A. Zajd;a oraz Literackiej Nagrody im. Jerzego Żuławskiego.*

  Sięgnąłem po ten utwór, gdyż jest ON bardzo znany. Ponadto bardzo lubię czytać młodzieżówki. Niestety nie udało mi się sięgnąć po tom pierwszy, niemniej jakoś bardzo nie przeszkadzało mi to w czytaniu.

  Felix, Net i Nika są czternastolatkami, którzy przypadkowo przeżywają wiele przygód. Dlaczego zjawy podążają za nimi? O co chodzi z tajną maszyną?

  Akcja utworu dzieje się praktycznie we współczesnym świecie. Autor podrasował go trochę, aby pasował do konwencji powieści. Był to bardzo dobry i udany zabieg.

  Jestem oczarowany tą książką i wiem, że na pewno przeczytam wszystkie tomy, których jest sporo. Dzieło zostało napisane lekkim językiem, od samego początku zostajemy wciągnięci w wir akcji, jest bardzo dużo zabawnych momentów, z książki możemy dowiedzieć się wiele ciekawych i pouczających rzeczy. Pomysł jest oryginalny, ale nie za bardzo odkrywczy.

  „To co dzisiaj robimy, ma wpływ na całe nasze życie. Od nas samych zależy, czy będzie to przyszłość szczęśliwa, czy też nastąpi Teoretycznie Możliwa Katastrofa.”

  „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa” na pewno zainteresuje młodszego czytelnika (10-12 lat), ale zachęcam do sięgnięcia po to dzieło również starsze osoby. Istnieje duża szansa, że również pchnie go w literacki świat. Na pewno można dużo rzeczy dowiedzieć się na temat wynalazków i fizyki. Jest to takie science fiction dla młodzieży.

  Muszę wspomnieć o wydaniu. Dużym plusem jest okładka w twardej oprawie, która przykuwa wzrok. Znajdują się na niej główni bohaterowie. Wewnątrz książki znajdują się ilustracje obrazujące wszystkie przedmioty i stworzenia, które pojawiły się w utworze. Pomaga to nam je sobie wyobrazić.

  Moim zdaniem nie trzeba znać poprzedniego tomu, by przeczytać ten. Oczywiście lepiej jest zapoznać się z poprzednią częścią, gdyż w tej jest kilka małych spoilerów dotyczących jej. Nie są one jakoś bardzo rażące.

  Powieść ta pokazuje, że warto jest marzyć i robić to, co się kocha. Mówi nam również o tym, że prawdziwi przyjaciele pozostaną z nami na zawsze. Nawet jak nie jesteśmy bardzo bogaci. Oczywiście autor przemycił tu kilka problemów nastolatków, niemniej nie grają one pierwszych skrzypiec.

  Felix jest gadżetomaniakiem, Net to urodzony informatyk, a Nika humanistka, która miewa bardzo trafne uwagi. Razem tworzą zgraną paczkę kumpli.

  Podsumowując: polecam przeczytać tę książkę wszystkim tym, którzy chcą przeżyć bardzo ciekawą przygodę.

  Za przekazanie egzemplarza do recenzji dziękuję Wydawnictwu Powergraph.

  Tytuł: „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa”

  Autor: Rafał Kosik

  Wydawnictwo: Powergraph

  Cykl: Felix, Net i Nika (tom II)

  Korekta: Danuta Podgórska, Maria Aleskandrow

  Projekt graficzny i okładka: Rałaf Kosik

  Ilustracje: autor

  Wydanie: I

  Oprawa: twarda

  Liczba stron: 532

  Data wydania: 01.01.2005

  ISBN: 978-83-61187-99-8

  * Źródło – okładka.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  1 komentarz. Skomentuj
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka jest bardzo ciekawa i wciągająca do czytania następnych części.

  Głównymi bohaterami jest Felix, Net i Nika.

  Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  PRAKTYCZNIE BARDZO DOBRA KSIĄŻKA

  TMK. Teoretycznie Możliwa Katastrofa. Coś czego można by było uniknąć, gdyby wcześniej ruswzyć głową. Felix, Net i Nika wpadają w kolejne takie tarapaty. Ledwie co pokonali Gang Niewidzialnych Ludzi, rok szkolny powoli dobiega końca, ale oto w wyniku dziwnych zdarzeń, czeka ich wydalenie ze szkoły. A pomóc może tylko złamanie wszelkich przepisów. Ale to nie koniec problemów. Kiedy bowiem zaczynają się wreszcie wakacje, odwiedziny w tajemniczej podziemnej niemieckiej bazie, stają się wstępem do największej przygody życia trójki nastolatków. Ale czym jest tajemnicze urządzenie znalezione w bazie i czemu dziwne świetliste istoty zdają się śledzić naszą trójkę?

  Ten tom, w odróżnieniu od poprzedniego, to już rasowa, długa powieść przygodowa dla czytelników w każdym wieku. Nie przypomina już zbioru opowiadań przerobionego na jedną historię, a właśnie tą jedną historią jest. Historią, która nie ustrzeże się porównań do Harry’ego Pottera, książek Tove Janson i poleskiej literatury dziecięcej szczytowego PRL-u, ale z wszystkich tych porównań wyjdzie zdecydowanie obronną ręką. Głównie dzięki nowoczesności i swojskości, nadających jej charakterystyczny styl i klimat. Kosik pisze lekko, ciekawie, a pomysłowością zaskakuje na każdym kroku. Na dodatek nie traktuje czytelnika infantylnie, treść nadaje się dla każdego przedziału wiekowego i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dlatego, choć mogła to być teoretycznie możliwa katastrofa, w praktyce wyszła z tego bardzo dobra książka.

  FNiN to taka historia marzeń każdego małego chłopca (nawet zamkniętego w ciele dojrzałego już mężczyzny), który wychował się na kultowych już teraz książkach, które dawały radość kolejnym pokoleniom, filmach dla dzieci i tzw. Kinie Nowej Przygody. Nie chcę tu za wiele zdradzać, a porównania, które cisną mi się na usta (czy bardziej adekwatnie rzec, klawiaturę), stanowiłyby spoiler w chwili, w której wymieniłbym tytuły konkretnych filmów, ale jestem fanem przygodowego i fantastycznego kina lat 80 i mnóstwo z niego właśnie odnalazłem w tym tomie.

  Akcja, humor, przygody… Wszystko to przyjemnie narasta i kumuluje się, ujście znajdując w finale – udanym i zaskakującym zresztą. Wprawdzie Kosikowi wkradło się kilka błędów, ale na szczęście takich, na które nikt nie zwróci większej uwagi, a nawet jeśli, zignoruje je zachwycając się całą resztą.

  Tom, jak wszystkie inne, czytać można bez znajomości poprzedniego, ale dla fanów autor przygotował wiele smaczków. Nie będę ich wymieniał, ale powiem, że każdy, kto ciekaw był, co stało się z rodzicami Niki, teraz będzie miał okazję dowiedzieć się szczegółów. Czy wszystkich? To już oceńcie sami, czytając powieść. Zachęcam Was naprawdę gorąco.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Niezapomniane niezwykłe przeżycia razem z Felixem Netem i Niką. Dobrze, że pierścień będzie jeszcze w 9 i 10 części. Książka jak zwykle świetna

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Super ciekawa i wciągająca książka dla dzieci i młodzieży! Serdecznie polecam !

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Amelia i Kuba. Nowa szkoła. wyd. 2 0/5 Nasza cena:
26,73 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Amelia i Kuba. Nowa szkoła. wyd. 2

Wznowienie w nowej szacie graficznej. Książka Nowa szkoła opowiada o burzliwym wejściu bohaterów w nowe środowisko, obyczaje i relacje. Jedenastolatkowie Amelia i Kuba idą do nowej szkoły. Rafał Kosik opowiada o ważnych sprawach małych ludzi tak zabawnie i wciągająco, że dzieci uwielbiają jego...
Amelia i Kuba. Mi się podoba 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Amelia i Kuba. Mi się podoba

Wzruszająca i zabawna historia o dziewczynce, która marzy o psie, ale alergia nie pozwala jej na posiadanie futrzastego zwierzęcia. Kiedy sześciolatka Mi spotka łysego kundelka na trzech łapkach, zrobi wszystko, aby odmienić psi los i podarować mu ciepły dom z kochającym człowiekiem....
Felix, Net i Nika oraz świat Zero 2. Alternauci. Tom 10 0/5 Nasza cena:
32,07 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Felix, Net i Nika oraz świat Zero 2. Alternauci. Tom 10

Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, trafiają do światów alternatywnych, a każda wizyta pokazuje im (i nam), jak wyglądałby nasz świat, gdyby historia potoczyła się trochę inaczej. Lektura dla myślących czytelników od lat 7 do 107! Ostrzeżenie nr 1 - w tej książce znajdziesz gigantyczną...
Amelia i Kuba. Stuoki Potwór. 5/5 Nasza cena:
25,25 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Amelia i Kuba. Stuoki Potwór.

RAFAŁ KOSIK Amelia i Kuba. Stuoki Potwór Miejcie oczy szeroko otwarte... Amelia wrzuca do internetu śmieszne zdjęcie koleżanki, nie zastanawiając się, ile złego może z tego wyniknąć... Kuba konstruuje NPK (Niepodsłuchiwalne Połączenie Kablowe), Albert zaś uważnie obserwuje świat i doradza dopiero,...
Felix, Net i Nika oraz Klątwa Domu McKillianów. Tom 13 0/5 Nasza cena:
31,78 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Felix, Net i Nika oraz Klątwa Domu McKillianów. Tom 13

Mroczny szkocki zamek i Londyn spowity mgłą - oto sceneria wakacji Felixa, Neta i Niki. Przyjaciele tym razem zmierzą się z klątwą od stuleci prześladującą pewien szkocki klan. Będzie trochę steampunkowo, trochę wiktoriańsko, bardzo śmiesznie i bardzo... horrorystycznie. Już możecie się bać! Tom...
Felix, Net i Nika oraz Bunt Maszyn. Tom 8 0/5 Nasza cena:
32,07 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Felix, Net i Nika oraz Bunt Maszyn. Tom 8

Co się stanie, jeżeli roboty uznają, że należą im się takie same prawa jak ludziom? Jak Felix, Net i Nika poradzą sobie z buntem maszyn? Jak zwykle w serii `Felix, Net i Nika` czekają na Was: megadawka humoru, absolutnie szalone przygody i... nowe pomysły dyrektora gimnazjum - magistra inżyniera...
Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności. Tom 4 0/5 Nasza cena:
32,07 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności. Tom 4

Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, podczas szkolnej zabawy halloweenowej dostają tajemnicze zadanie od Ponurego Żniwiarza. Co wyniknie z gry, w którą wciągnie przyjaciół? W kim zakocha się samotny dotąd Felix i co ukrywają podziemia Warszawy? Czy nieśmiertelność to dar, czy przekleństwo?...
Pakiet Amelia i Kuba / Kuba i Amelia. Godzina duchów. 4/5 Nasza cena:
28,96 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Amelia i Kuba / Kuba i Amelia. Godzina duchów.

Wznowie w nowej szacie graficznej, połączenie w jednym tomie poprzednio wydanych: Amelia i Kuba. Godzina Duchów Kuba i Amelia. Godzina Duchów Jedenastolatkowie Amelia i Kuba oraz ich rodzeństwo – superinteligentny dziesięcioletni Albert i zwariowana sześciolatka Mi sprowadzają się na nowe osiedle....
Amelia i Kuba. Tajemnica dębowej korony. 5/5 Nasza cena:
25,13 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Amelia i Kuba. Tajemnica dębowej korony.

Jedenastolatkowie: uzdolniona plastycznie Amelia i łobuziak Kuba oraz ich rodzeństwo: dziewięcioletni Albert i sześcioletnia Mi odkrywają tajemnicę starego dębu. Co kryje się pośród liści dwustuletniego drzewa, kto chce je ściąć i czy dzieciaki je ocalą? Jak Albert przyczyni się do rozwiązania...
Amelia i Kuba. Wenecki spisek. 5/5 Nasza cena:
26,90 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Amelia i Kuba. Wenecki spisek.

Siostra Kuby, sześciolatka Mi, ściąga na siebie kłopoty. Jak zawsze. Tym razem połyka tabletkę, po której wyrastają jej włosy w miejscach, gdzie ich być nie powinno. Amelia i Kuba boją się powiedzieć o tym rodzicom i postanawiają pojechać do producenta leku po antidotum. Niestety okazuje się, że...
Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek. Tom 5 0/5 Nasza cena:
31,67 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek. Tom 5

Podczas imprezy sylwestrowej Felix, Net i Nika niechcący odpalają eksperymentalną rakietę kosmiczną. Tajne służby poszukują sprawców, a sytuacja pogarsza się jeszcze bardziej, kiedy okazuje się, że rakieta spadnie gdzieś na terytorium Polski. Bohaterowie muszą zlikwidować zagrożenie. Rozpoczyna się...
Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie. Tom 14 5/5 Nasza cena:
31,76 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie. Tom 14

Wakacyjny Londyn to świetne miejsce na przygodę, lecz jeśli pojadą tam Felix, Net i Nika, a dołączy do nich Laura... Jak zwykle u Kosika - będzie się działo! Gang elegantów, Net za ladą hotelowej recepcji, londyńskie szczury, pewien pies rasy corgi, agent Mamrot i... kłopoty z Niką. W wakacyjną...
Wybrane bestsellery
Mala M. 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M.

Świat Mali staje na głowie, kiedy dziewczyna zawiera bardzo bliską znajomość z niebieskookim bogiem seksu. Zadurzona, oszołomiona i zdezorientowana postanawia za wszelką cenę odszukać mężczyznę, który w pół godziny dał jej więcej rozkoszy niż wszyscy jej dotychczasowi faceci razem wzięci. Jak na...
eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub 5/5 Nasza cena:
35,62 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub

Bajeczna i pełna przygód podróż dookoła świata w poszukiwaniu Merope, zaginionej siódmej siostry D’Aplièse! Niecierpliwie wyczekiwane zamknięcie sagi Siedem Sióstr, jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych na świecie. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas! Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches,...
Chechło 5/5 Nasza cena:
22,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chechło

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco...
Sezonowe Alaantkowe BLW 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezonowe Alaantkowe BLW

Nowa książka autorek najpopularniejszego polskiego bloga o rozszerzaniu diety niemowląt i żywieniu dzieci! Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda! Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z...
Zakochane Zakopane latem 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakochane Zakopane latem

Siedem letnich historii o miłości w Zakopanem! Bo jeśli zakochać się latem, to tylko tam! Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Turyści masowo zjeżdżają do najsłynniejszego polskiego kurortu. Część z nich chce odpocząć, inni planują wysokogórską wspinaczkę, ale są i tacy, którzy chcą się po...
Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3

On powraca. I tym razem nie da jej odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane. Stanęłam na czele mafijnego imperium mojego ojca. Uciekłam od męża, który nienawidzi szantażu i zdrady, a ja dopuściłam się obu tych rzeczy. Moje rozdarte na pół serce nie pozwalało mi trzeźwo myśleć. Przez żal,...
Zmora 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmora

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 roku. Wtedy też przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama jest jedną...
Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 5/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2

Druga część powieści Słodki oszust bestsellerowej Laurelin Paige. Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia wspólnie spędzonych chwil uparcie do niego wracają. Wie, że tęsknota za tą „o wiele za młodą” dziewczyną jest bezcelowa. Nie może jej zaoferować...
Odwróć wzrok 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwróć wzrok

Królowa psychologicznego suspensu powraca! Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem. Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć. Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj...
Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
16,95 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia

Puzzle dwuelementowe skierowane do dzieci od 2 lat. Zabawka składa się z 20 elementów, czyli 10 par obrazków, wśród których należy znaleźć przeciwieństwa: mały i duży, stare i nowe, mokra i sucha, zdrowy i chory, smutny i wesoły, głodny i najedzony, lekkie i ciężkie, zimno i ciepło, cicho i głośno,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula