Krysia. Mała książka wielkich spraw

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
248
Rok wydania
2019
Inne wersje (3)
Outlet, Książka, op. twarda
za 21,95 zł
eBook, mobi, epub
za 26,03 zł
Audiobooki mp3
za 26,56 zł
Nasza cena: 25,03 zł 39,90 zł Taniej o: 37%

Książka, która zmusi do przemyśleń, a czasem nawet zaskoczy.

Popatrz na świat oczami pięcioletniego dziecka i przekonaj się, że świat może być zdecydowanie lepszy, jeśli będzie wolny od uprzedzeń.

"Krysia. Mała książka wielkich spraw" to dosyć osobliwa pozycja. Autorka opisuje w niej życie swojej pięcioletniej córeczki, przedstawiając wszystko widziane jej oczami. Krysia jest bardzo tolerancyjna, nie śmieje się z brata, kiedy też lubi pobawić się lalkami, a czasem nawet pomaluje sobie paznokcie na jakiś wystrzałowy kolor. Jednocześnie, jeśli miała wybierać, zdecydowanie bardziej do gustu przypadł jej hip-hop niż dziewczęcy balet.

W książce zostały ukazane błędy, jakie czasem przydarzają się każdej matce wychowującej dzieci, dzięki czemu Czytelnik ma pewność, że opowiadane w niej historie wydarzyły się naprawdę. W pozycji uwaga zostaje zwrócona na to, że dziecka nigdy nie powinno się ograniczać ani hamować, bo wtedy nie rozwija się tak, jak powinno. Choć naturalnie nie można mu pozwalać na wszystko, jako że młodzi ludzie miewają bardzo głupie pomysły, to jednak warto zadbać, by doświadczało przygód, które z czasem ukształtują jego charakter i oswoją z tym, co obce i inne, a przy okazji pozwolą to zaakceptować.


O książce

Szczęśliwe dzieci, które mogą być Krysiami i szczęśliwi dorośli, którzy z Krysi nie wyrośli. To wielka sztuka – zachować w sobie trochę dziecka. Nie myśleć kolorami skóry, konwenansami, opiniami innych, nie patrzeć na płeć. Wiedzieć, chociaż przez chwilę, co jest w życiu ważne. Znów zedrzeć buty, farbować włosy bibułą, gadać z mamą o przedszkolnych dramatach, a potem zasypiać w samochodowym foteliku.

Ta książka uczy słuchać uważniej, myśleć prościej, dostrzegać więcej. Ta książka budzi w czytelniku dziecko, które zasnęło znudzone dorosłością.

Anna Ciarkowska


O autorce

Michalina Grzesiak jest matką dwójki dzieci. Mieszka w Łodzi razem z całą rodziną. Swoją pierwszą książkę, która dotyczyła macierzyństwa, napisaną w dosyć żartobliwym tonie, stworzyła, będąc w ciąży. Nigdy nie uważała się i wciąż nie uważa za eksperta w sprawach wychowywania dzieci, jednak pisze tak, jak czuje, zwracając uwagę na własne doświadczenia.

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Michalina Grzesiak. Jesteśmy takie różne, a takie podobne. Mamy tak różne podejście do wszystkiego a tyle wspólnego. Świetnie się czyta. Nie znoszę poradników, mądrych recept na wychowanie dziecka, sztucznych odrealionych rad i... szczęśliwie nic takiego nie znalazłam. Bałam się infantylnej książeczki o bezstresowo wychowanym dzieciu a dostałam książkę o życiu. O życiu matki, twoim i moim. Po prostu. Z całą masą minusów i jeszcze większą plusów. Inteligentna, z rewelacyjnym poczuciem humoru, nieprzebierająca w słowach, dająca genialny reset. Krótka, na dwa wieczory. Za krótka.

  Nigdy nie ukrywała, że wolę te lata "teraz tu" z moją nastolatką niż "kiedyś tam" z przedszkolakiem. Ale i tak Kryśka bliska Zośce. Pamiętam te teksty, którymi nam zamykała otwory gębowe, pęd do przedszkola, żeby zdążyć odebrać, tv puszczane dla chwili wytchnienia. A już bardzo dobrze pamiętam, jeszcze nie odtajałam, wkurw na brak kompetencji pedagogicznych. Niestety już w przedszkolach dosięga dzieciaków. Ale tak najwięcej, najszczerzej to się nauśmiechalam, parskanie śmiechem budziło zainteresowanie wszystkich w domu. Ale i wzrusz spory jest, to chyba symptomy starość... 🤦‍♀️

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka ta opisuje życie autorki i jej córeczki Krysi. Nie jest to typowa książka o tym jak być dobrą matką i co robić aby dzieci były grzeczne, ale o tym jak zasiać w dziecku miłość i szacunek do innego człowieka. Pokazuje że mimo wielkiej różnicy wieku mamy brać wzór z dzieci. Głównie chodzi o to że dzieci widzą różnice między ludźmi ale nie przywiązują do tego uwagi. Gdyby wychować wszystkie dzieci w miłości i uczyć szacunku od pierwszych dni życia nie byłoby czegoś takiego jak rasizm. Jak wiadomo to rodzice mają być przykładem dla dziecka i w książce jest opisane jakim przykładem być aby nasze dziecko było dobrym człowiekiem. Znajdują się tam też momenty załamań matki bo chyba każdy wie że wychowanie dziecka to nie jest nic łatwego. Każda kobieta która urodzi dziecko czuje w sobie macierzyński instynkt i nie pozwoli aby jej dziecku stała się krzywda. Tak to jest w 100% prawda ale trzeba je wychować tak aby tej krzywdy też nikomu nie robiło. Momenty w których mama ma już dość zdarzają się mimo tej wielkiej miłości ale to przemija bo gdy nasze dziecko po raz pierwszy powie do nas mamo wszystkie smutki i żale mijają. Tak samo jest w późniejszym okresie dojrzewania. Tylko na innych przypadkach oparte. Autorka naprawdę dobrze opisuje przeżycia matki i dla młodych kobiet które mają dopiero przed sobą wszystko może być ostrzeżeniem ale też zachętą do tego co czeka młode matki. To nietypowa książka ale jak dla mnie same plusy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wyjątkowa książka, która pozwoli nam spojrzeć na świat oczami dziecka, czyli Krysi, która jest małą damą pełna męskich akcentów, co czyni ją wyjątkową i realistyczna, nieubarwioną. Przez oczy Krysi możemy dostrzec piękno w otaczającym nas świecie Czerpać życia i cieszyć się chwilą, bo to one kształtują nasze życie. Mimo iż autorka twierdzi, że opowieść o Krysi nie jest poradnikiem to w moim odczuciu możemy z niej dowiedzieć się więcej o wychowaniu i empatii niż z nie jednego promowanego dla rodziców poradnika. Książka wskaże i nauczy nas jak być dobrym rodzicem i człowiekiem, bo pełna jest pięknych i wartościowych prawd, którymi powinien kierować się każdy z nas. Czy świat nie byłby lepszy, gdybyśmy kierowali się tym by nasze czyny nie przy stwarzały nikomu smutków oraz zmartwień. Bylibyśmy wolni od rasistów, homofobów czy antysemitów, a nasze dzieci dorastałyby bez uprzedzeń co do koloru skóry, wiary, ani tego, czy chłopcu przystoi malować paznokcie, a lalki są skierowane wyłącznie dla dziewczynki. Bo właśnie te uprzedzenia mogą zawładnąć światem młodego człowieka i nie pozwolić mu być sobą, na co powinien mieć prawo. Piękna książka dla rodziców, dziadków, wujków i cioć a tak naprawdę to dla całego tego zepsutego dorosłością świata

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Pamiętaj, Jureczku, kisiel to się komuś robi, jak się jest w nim bardzo zakochanym.”

  Krysia. Mała książka wielkich spraw to historie z życia pięcioletniej Krysi. Dziewczynki bardzo tolerancyjnej (nie widzi problemu w tym, że jej młodszy brat bawi się lalkami i czasem tak jak ona pomaluje paznokcie). Sama lubi bawić się samochodami, kolekcjonuje siniaki i zdecydowanie bardziej woli Hip-hop niż balet. A wszystko dzięki jej rodzicom, którzy pozwalają pięciolatce na dokonywanie wyborów, nie narzucają jej z góry, że autami bawią się chłopcy a lalki są tylko dla dziewczynek.

  A małe dziecko chłonie wszystko jak gąbka, bardzo łatwo my rodzice wpajamy im, co jest złe a co dobre, a maluch sam w niektórych sprawach może do tego dojść, czasem popełniając jakiś błąd, ale to sprawi, iż sam odkryje, co będzie dla niego lepsze.

  „Mamo, gdybym ja ci jeszcze kiedyś potłukła szklankę, to pamiętaj, że strasznie cię przy tym tłuczeniu kochałam. Kochanie jest ważniejsze niż szklanka.”

  Książka porusza temat, iż przed nami rodzicami jest naprawdę nie łatwe zadanie by wychować dzieci na ludzi tolerancyjnych i bez uprzedzeń. I nie zawsze wszystko idzie jak po maśle. Czasem zdarzy się bardzo kręta droga pełna dziur, z którymi będzie się nam wydawało ze nie damy rady. I autorka książki wcale tego nie kryje. Pokazuje, że wychowując dwoje dzieci jej tez zdarzają się potknięcia i to dosyć często. Nic nie koloryzuje. Rodzic tez człowiek, może mieć gorszy dzień i czasem milimetr dzieli go od przepaści. Książka jest pełna emocji. Ja odnoszę wrażenie, iż jest taka prawdziwa, że autorka -mama Krysi nic przed nami nie ukrywa.

  „Chodź tu Jurek. Mama kazała się porządnie przeprosić, tak jak się przeprasza w tym domu. To oznacza, że muszę cię przytulić, mały gadzie.”

  Historie z życia Małej Krysi, które opisuje jej mama Michalina, nakierowują nas jak wychować dziecko na otwarte i tolerancyjne. Największym naszym (rodziców) błędem jest to, że staramy się chronić dziecko, przed „złym” światem według nas, a to nie daje możliwości rozwoju dla dziecka. Kiedyś dzieci same biegały po podwórkach, wspinały się po drzewach, i skakały przez strumyki. Dziś, mam takie wrażenie, że dziecko jest hamowane przed rozwojem. Tam nie idź, tu się nie wspinaj, bo spadniesz, uważaj, bo się poślizgniesz. My rodzice powinniśmy chronić dzieci, ale przed tymi najgłupszym pomysłami, bo wiadomo jak raz się pozwoli dziecku na „bycie samodzielnym” to w tej małej główce nagle zradza się milion pomysłów na minutę i nie wszystkie są najmądrzejsze. Ale od tego jesteśmy właśnie my, Rodzice.

  „Ale kiedy ja tak bardzo lubię prykać. Jak człowiek nie pryka, to ma zatwardzenie i myśli czarne…”

  Kończąc chciałabym tylko powiedzieć, że książka jest świetna naprawdę. Lekka zabawna, czyta się bardzo szybko.Nie raz wywołała uśmiech od ucha do ucha. Ukazuje, iż dzieci czasami maja mądrzejsze rzeczy do powiedzenia niż niektórzy dorośli.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jak napisała autorka, ta książka nie jest poradnikiem ani tutorialem jak wychowywać dzieci. Tytułowa Krysia ma pięć lat i jest rezolutną dziewczynką, która nie boi się głośno wyrażać swojego zdania na każdy temat. Mama bacznie ją obserwuje i wspiera. Zachowała w sobie dużo z dziecka więc nie uczy swoich dzieci nieufności, nie zmusza do poddawania się schematom, uważnie słucha i odpowiada na trudne pytania, dzięki czemu cieszy się ich zaufaniem. Krysia wie, że chłopcy mogą bawić się lalkami, pomalować paznokcie na różowo, czy ubrać spódniczkę. Dzieci z natury są tolerancyjne, współczujące i prawdomówne do bólu. Krysi refleksje są proste i prawdziwe, zmuszają nas - dorosłych, do przemyśleń, czy zostało w nas jeszcze coś z wrażliwości i szczerości dziecka. Krysia jest przesympatyczną dziewczynką, a jej mama wspaniałą, wspierającą matką. Książka jest ciepła i wzruszająca, pełna uczuć i emocji. Od pierwszych stron polubiłam Krysię i jej rodzinę. Przeczytałam z ogromną przyjemnością. ☺ Polecam wszystkim.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Krystyno nie denerwuj matki jaki kraj takie hygge 4/5 Nasza cena:
31,39 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krystyno nie denerwuj matki jaki kraj takie hygge

Kto by pomyślał, że odebrany odruchowo nad talerzem parujących klusek telefon zmieni moje życie o 180 stopni. Że wyląduję w mieszkaniu wielkości komórki pod schodami, zacznę systematyczną walkę z charczącym kiblem i tetrisem gratów uzbieranych w ciągu dwóch lat zmian, upychanych skrupulatnie w...
eBook Krysia. Mała książka wielkich spraw mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,03 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Krysia. Mała książka wielkich spraw mobi epub

Michalina Grzesiak, autorka bestsellerowej książki na podstawie bloga "Krystyno, nie denerwuj matki" powraca z nową książką! To nie jest przewodnik, który poprowadzi was przez gąszcz rodzicielskich wyzwań. Z tej książki niczego się nie nauczycie. Nie znajdziecie tu żadnego tutorialu, który...
Audiobook Krystyno, nie denerwuj matki mp3 1/5 Nasza cena:
26,56 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Krystyno, nie denerwuj matki mp3

Kto by pomyślał, że odebrany odruchowo nad talerzem parujących klusek telefon zmieni moje życie o 180 stopni. Że wyląduję w mieszkaniu wielkości komórki pod schodami, zacznę systematyczną walkę z charczącym kiblem i tetrisem gratów uzbieranych w ciągu dwóch lat zmian, upychanych skrupulatnie w...
Audiobook Krysia Mała książka wielkich spraw mp3 0/5 Nasza cena:
26,56 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Krysia Mała książka wielkich spraw mp3

"Michalina Grzesiak, autorka bestsellerowej książki na podstawie bloga ""Krystyno, nie denerwuj matki"" powraca z nową książką! To nie jest przewodnik, który poprowadzi was przez gąszcz rodzicielskich wyzwań. Z tej książki niczego się nie nauczycie. Nie znajdziecie tu żadnego tutorialu, który...
eBook Krystyno, nie denerwuj matki mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,41 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Krystyno, nie denerwuj matki mobi epub

"Kto by pomyślał, że odebrany odruchowo nad talerzem parujących klusek telefon zmieni moje życie o 180 stopni. Że wyląduję w mieszkaniu wielkości komórki pod schodami, zacznę systematyczną walkę z charczącym kiblem i tetrisem gratów uzbieranych w ciągu dwóch lat zmian, upychanych skrupulatnie w...
Zostań ze mną 4/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zostań ze mną

Prawdziwa, dojrzała miłość, która poruszy twoje serce Matylda i Kosma wreszcie znaleźli upragnione szczęście. W domu w mazurskiej głuszy wychowują córki i zajmują się nowym niecodziennym pomysłem na biznes. Gdy ona wyjeżdża w samotną podróż do Włoch, ON musi sprawdzić się w roli ojca i poradzić...
Widowisko 5/5 Nasza cena:
25,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Widowisko

Podczas parady ulicznej rozpoczynającej festiwal teatralny w Olsztynie ginie jeden z miejskich urzędników. Morderstwo zostało rozegrane w widowiskowy sposób, a policjanci odkrywają, że narzędzie zbrodni służyło wcześniej jako rekwizyt na scenie. Psycholog Zygmunt Rozłucki po raz kolejny zostaje...
Splecione letnie sny. Stacja Jagodno. Tom 10 5/5 Nasza cena:
22,69 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Splecione letnie sny. Stacja Jagodno. Tom 10

Niezapomniane lato w Jagodnie Weronika wie, że przeszłości nie da się wymazać z pamięci, ale można sprawić by poplątane losy ułożyły się na nowo. Przeznaczenie kieruje ją do dworku w Jagodnie gdzie prowadzi warsztaty z tkactwa i zaprzyjaźnia się z panną Julią. Nić porozumienia między kobietami...
Twój czas. Notes Agaty Przybyłek 5/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Twój czas. Notes Agaty Przybyłek

Każda z nas, kobiet, pełni w życiu wiele różnych ról. Każda z nas jest silna i piękna. To wyjątkowy notes dla każdej kobiety. Dla każdej z Was. Dla Ciebie. Bo to jest Twój czas – zapisuj przemyślenia, skup się na swoich emocjach i marzeniach, oceniaj nastrój, rozwijaj kreatywność. To również...
Wymruczane szczęście 4/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wymruczane szczęście

Zabawna opowieść o tym, że w miłości wszystkie chwyty są dozwolone. Nawet w miłości... do kota!Emilia, matka niesfornych bliźniąt, próbuje stanąć na nogi po rozwodzie. Decyduje się przyjąć propozycję kuzyna, który oferuje dach nad głową i pracę. Gdy w wyniku szalonych pomysłów bliźniaków, traci...
Sukcesja 5/5 Nasza cena:
32,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sukcesja

Zabytkowa willa, rodzinne spotkanie i morderca, który tylko czeka, aż odwrócisz wzrok Sara Blosh, spadkobierczyni majątku Aleksandrowiczów, organizuje w odziedziczonym dworku przyjęcie dla rodziny i znajomych. Spotkanie przebiega w dobrej atmosferze do chwili, gdy w jednym z pokojów na piętrze...
Za głosem serca 4/5 Nasza cena:
34,69 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Za głosem serca

Kiedy myślisz, że wszystko już stracone, na twojej drodze staje miłość.Życie lubi płatać figle i niespodziewanie komplikować to, co z pozoru proste. Marta i Piotr są małżeństwem prawie doskonałym. Ale „prawie” robi przecież ogromną różnicę. Do szczęścia brakuje im tylko roześmianych maluchów. Po...
Wybrane bestsellery
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
To, co najcenniejsze 5/5 Nasza cena:
26,38 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co najcenniejsze

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie...
Samotni 0/5 Nasza cena:
26,27 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samotni

W 1969 roku sześcioro młodych ludzi przyjeżdża do Uppsali. Tu krzyżują się ich drogi i zawiązuje się między nimi swego rodzaju przyjaźń. Jednak pewne wydarzenie zmienia wszystko. Koniec pobytu w Uppsali oznaczać będzie koniec czegoś jeszcze… Kilkadziesiąt lat później naukowiec z uniwersytetu w Lund...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Pierwsza miłość 5/5 Nasza cena:
22,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwsza miłość

Anka i Rozalia to dwie kobiety z tego samego rodu. Dzielą je dziesiątki lat. Jedna mieszka we współczesnej Warszawie, druga w starym dworze w dziewiętnastym wieku. Pozornie dzieli je wszystko. Realia, problemy, ludzie, czasy. Ale niespodzianie okazuje się, że bardzo wiele łączy. Czy to prawda, że...
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
27,60 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,66 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
26,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Boginie 4/5 Nasza cena:
35,81 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula