Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie

Autor:

Regina Brett

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Ilość stron
346
Rok wydania
2017
Inne wersje (2)
Audiobooki mp3
od 31,49 zł
Nasza cena: 25,89 zł 34,99 zł Taniej o: 26%

Produkt niedostępny

"Kochaj" to głęboka i wciągająca książka pełna trafnych porad i przemyśleń autorki. To propozycja szczególnie dla tych, którzy byli skrzywdzeni przez miłość lub bardzo jej pragną oraz każdego, kto sam chciałby pokochać.

Czy kiedykolwiek czułeś się samotny, zraniony lub pozbawiony miłości? Kochasz kogoś, kto cierpi lub sam unieszczęśliwiasz się w niesatysfakcjonującym związku? Pragniesz poczuć cokolwiek, niezależnie od kogo i przez to wydajesz się być osobą zdesperowaną? Właśnie dla takich sytuacji, a zarazem jednocześnie i dla wszystkich innych, Regina Brett stworzyła książkę "Kochaj". Pełną porad, wzruszających wyznań i niesamowitych historii dających nadzieję na lepsze jutro.

Nie ma nic złego w poszukiwaniu miłości. Nie można jednak tego robić za wszelką cenę i zapominać, że dla nas samych to my powinniśmy być w tym wszystkim najważniejsi. Regina Brett czuła, że jest niesamowicie głodna miłości. Szukała jej wszędzie i przez to nie raz podejmowała niezbyt racjonalne decyzje. Gdyby mogła, nie wróciłaby do niektórych wydarzeń z przeszłości, jednak żadnego z nich nie żałuje. Jak do tego doszła? O swoim losie, akceptacji i wewnętrznym spokoju dzieli się z Czytelnikami w swoim dzieje "Kochaj".

Książka dla tych, którzy pogubili się trochę w swoim życiu i niekoniecznie wiedzą jak ponownie poskładać je do kupy. Dla tych, którzy chcą zastanowić się nad sobą i zajrzeć głębiej ponad to, co widzą na co dzień. Autorka śmiało może dziś powiedzieć, że kocha siebie i pragnie zarazić nas podobnymi uczuciami. Nie ma sensu żywić nienawiści do swojej osoby, skoro jesteśmy swoim towarzyszem przez całe życie. Nauka miłości powinna zacząć się od nas samych i to ku sobie powinniśmy w pierwszej kolejności ją kierować. Wydaje się trudne lub niemożliwe? Lekcje zawarte w książce z pewnością ułatwią cały proces i sprawią, że w pełni zrozumiesz ich przesłanie. Prawdę, którą odnajdziemy będziemy mogli zachować w sercu na długie lata.

Regina Brett jest amerykańską pisarką i felietonistką. Autorka, takich znanych książek jak: "Bóg nigdy nie mruga", "Bóg zawsze znajdzie Ci pracę" czy "Jesteś cudem". Dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu. Od lat znajduje się na czele listy bestsellerowych autorów "New York Timesa".

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  "Mam nadzieję, że po tych lekcjach zrzucisz pelerynę superbohatera, otworzysz serce i wzniesiesz się jeszcze wyżej, niż wydawało ci się to możliwe."

  "Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół" to najnowsza książka uwielbianej przeze mnie Reginy Brett. Jest to jak do tej pory najbardziej osobista książka, a dzięki temu najlepiej trafia do czytelnika. Jeśli czujesz się zraniony/zraniona, jeśli ktokolwiek kiedyś cię skrzywdził lub kochasz osobę w jakiś sposób skrzywdzoną, to musisz tę książkę poznać.

  W każdej kolejnej książce pani Brett otwiera przed czytelnikami nowe pokłady wiary i miłości, a jej działanie motywuje nas do rozpoczęcia własnego. W prosty sposób przekazuje bardzo trudne fakty i przeżycia z własnej przeszłości, z którymi mało kto by sobie sam poradził. Regina Brett jest osobą poważnie doświadczoną przez życie, a próby te trwają już od samego dzieciństwa. Mimo wszystkich krzywd i osobistych dramatów nie poddała się i ma teraz siłę i odwagę, by o tym pisać. Czy można ją już uznać za bohaterkę? Jeśli będziecie już po lekturze, to wróćcie do tego tekstu i w komentarzu dajcie znać czy się ze mną zgadzacie.

  "Mówią, że przeszłość jest za nami. Ale to nieprawda - przeszłość jest w nas. Uczyniła nas tym, kim jesteśmy dziś. Ukształtowała i przeniknęła wszystkie komórki i tkanki naszego organizmu. Istnieje w każdym pociągnięciu pędzla na twoim obrazie samego siebie. Przeszłość to część arcydzieła, którym jesteś pod warstwami opinii innych ludzi i własnych ocen."

  Jeśli chodzi o moją własną historię, to wydaje mi się, że na Kochaj trafiłam w odpowiednim momencie życia. Nie chodzi oczywiście o wiek, a zdarzenia, które zaczęły mnie przytłaczać. Nawarstwiały się już od dłuższego czasu, ale to we wrześniu wszystko zaczęło się u mnie sypać, a ja zaczęłam się w pewnym stopniu poddawać. Felietony Brett nie dały mi złudnej nadziei na szczęście, o nie! Pokazały, że teraz muszę sobie poradzić, bo los jest jaki jest i mogę w przyszłości trafić z deszczu pod rynnę. Dały mi siłę do działania i wiarę w to, że zawsze sobie poradzę z każdą trudnością. Przeczytałam kiedyś zdanie podsumowujące to i staram się o nim pamiętać zawsze: Nigdy nie dostajemy więcej, niż jesteśmy w stanie znieść.

  Jak autorka pisze we wstępie, chce pomóc swoim czytelnikom osiągnąć stan miłości do samego siebie. Ona sama borykała się z tym problemem wiele lat i zawsze o wszystko obwiniała siebie, ale czy potrzebnie? Większość z nas ma problem z powiedzeniem o sobie czegoś miłego, jak zauważyła ostatnio moja wychowawczyni. Negatywami o samym sobie możemy rzucać całe godziny, ale choćby jedna, dwie, pięć pozytywnych cech przeraża nas i możemy zastanawiać się dniami i nocami, a i tak nic nie wymyślimy - nie chodzi o bezpodstawne słówka na poczekaniu, tylko takie z głębi serca. Sama nikogo nie neguję, bo i ja mam z tym problem. Nie wiem kiedy pokocham siebie za to jaka jestem, ale dzięki słowom Reginy Brett wiem, że jest to możliwe i tego również życzę wam!

  Autorka wielokrotnie w swoich felietonach powołuje się na filmy, piosenki, wiersze, ale i na słowa osób zajmujących się prowadzeniem motywujących warsztatów lub piszących książki pomagających w ułożeniu swojego życia. Pokazuje nam, że sama nie odkryła jeszcze wszystkiego i stara się rozwijać, ale i dokształcać. Wie, że pokochanie siebie nie jest proste, tak jak zebranie się na odwagę i stawienie czoła swoim lękom. Jak sama pisze: "Przeczytałam gdzieś, że odwaga to moment, kiedy nikt nie wie jak się boimy. Dlatego dla inspiracji sięgam po książki o dzielnych kobietach takich jak Maria Curie-Skłodowska, Rosa Parks i Joanna d'Arc(...)". Dzięki temu znamy jej sposoby na odważenie się i możemy je wykorzystać we własnym życiu. Rodzaje strachu są przeróżne - poczynając od pająków przez wypowiadanie się publicznie po postawienie się komuś w swojej sprawie. Mam nadzieję, że ta książka wam, jak i mi pomoże pokonać choć jeden z nich. Zawsze to mała wygrana, która z czasem może przerodzić się w wielki sukces! Ale to wszystko zależy od was...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  "Życie wyśle Ci pewną wiadomość. Jeśli wiadomość do Ciebie nie dotrze, da Ci nauczkę. Jeśli nie nie zrozumiesz nauczki, pojawi się problem. Jeśli nie rozwiążesz problemu, zacznie się kryzys".

  Długo się zastanawiałam co napisać o tej książce. I ciągle kłębi mi się w głowie jedno zdanie: jak mogłam wcześniej nie trafić na autorkę i jej publikacje?!

  Owszem, słyszałam wcześniej o książkach "Bóg nigdy nie mruga", "Bóg znajdzie ci pracę" czy "Twój dziennik", jednak nigdy nie czułam specjalnego "pociągu" do podobnego typu literatury. Poradniki; teksty, gdzie ktoś uczy "jak żyć lepiej" nigdy do mnie nie przemawiały, osobiście wolałam skupić się na czymś zupełnie odmiennym. Psychologiczny bełkot zostawiałam dla ludzi, którzy nie za bardzo wiedzieli co zrobić ze swoim życiem i potrzebowali wyraźnego: czarno na białym; krok po kroku, by pomóc samym sobie. Dopiero, gdy w moje ręce wpadła najnowsza książka słynnej Reginy Brett, powiedziałam sobie: czemu nie? Kolejny światowy bestseller wchodzi na rynek wydawniczy, dajmy mu zatem szansę i dowiedzmy się, co takiego kryje się w felietonach amerykańskiej pisarki?

  A kryje się... Wiele. Ogromnie dużo. Mnóstwo. Tego, czego akurat potrzebowałam, i zaręczam, czego potrzebuje każdy z nas.

  Książka "Kochaj" to pięćdziesiąt felietonów dotyczących prozy życia codziennego. Ich bohaterką jest sama autorka; nadaje to wiarygodności i autentyczności całemu zbiorowi, Czytelnik może utożsamiać się z jej postacią. Regina Brett opisuje swoje dzieciństwo, dorastanie, problemy, z którymi musiała się zmierzyć, wyzwania, którym musiała sprostać i przeciwności losu, które pozornie miały ją osłabić. Stało się jednak zupełnie inaczej... W każdym z felietonów morał jest jasny i klarowny: MIŁOŚĆ może mieć wiele znaczeń, ale - aby je odkryć - trzeba się sowicie napracować. Nagroda za trud jest cenna - zatem nie ma na co czekać!

  Czytając poszczególne rozdziały, Czytelnik ma wrażenie, jakby autorka siedziała tuż obok niego i przy kubku dobrej kawy opowiadała mu o swoim życiu. Jest bardzo osobiście; rodzinnie, bezpardonowo, bez złudnej otoczki upiększającej każde słowo. Regina nie wstydzi się mówić (momentami niekorzystnie) o swoim domu, rodzicach czy rodzeństwie; trudności nazywa po imieniu, wie, jak z perspektywy czasu chłodno ocenić postępowanie swoje i innych ludzi. Opowiada o chorobie, która zatruła jej życie i o walce z nią, o lęku o swoją rodzinę, o słabościach i doświadczeniach, które tak naprawdę drzemią w każdym z nas. Autorka - oprócz tego, iż zabiera Czytelnika w swój prywatny świat, wie również, jak znaleźć w nim część uniwersalną dla każdego. To nie jest zwykły poradnik, który powie, jak krok po kroku naprawić swoje życie. To książka dająca nadzieję; pozytywny wymiar duchowy i fizyczny, optymistyczne założenie patrzenia w przyszłość. Rady w niej zawarte są niby tak oczywiste, jednak tak momentami trudne do zrealizowania. MIŁOŚĆ, szczęście, dotrzymywane obietnice składane sobie i bliskim, poczucie spełnienia, dowartościowywania się, ale i podnoszenia sobie poprzeczki wyzwań, radość z najmniejszych elementów codziennego życia - oto klucz do sukcesu! Do spokoju ducha i pogody serca.

  "Goniąc za tym, czego pragniesz, możesz stracić to, czego potrzebujesz".

  Jak mogłam wcześniej nie poznać twórczości Reginy Brett? Nie mam pojęcia, ale obiecuję sobie nadrobić zaległości, gdyż naprawdę wierzę, iż warto. Sama autorka twierdzi, że "Kochaj" napisała dla ludzi, którzy albo nie wiedzą, jak pokochać samych siebie (kompleksy!), albo zostali zranieni i nie umieją na nowo zaufać, lub sami ranią w jakiś sposób, gdyż nie radzą sobie ze swoją osobą. Zatem ta książka jest dla każdego, gdyż każdy odnajdzie tu część siebie. Mądre, życiowe cytaty dodają uroku; warto zapamiętać choć kilka z nich, by później móc te dobre (naprawdę dobre!) rady zastosować w swoim życiu. "Kochaj" nastraja pozytywnie; daje poczucie mocy, SIŁY, sprawstwa, że naprawdę MOŻEMY WSZYSTKO, jeśli tylko czegoś bardzo pragniemy. Żadne słowo nie jest tu zbędne; każda lekcja to konkretna sytuacja, treściwa porada, wnosząca "coś" pomocnego. Byłam naprawdę bardzo zaskoczona powyższą lekturą; pochłonęłam ją w kilka dni i to tylko dlatego, iż dosłownie nie mogłam się z nią rozstać. Zabierałam ją wszędzie: do autobusu, na spacer, czy zasypiałam przeczytawszy kolejny rozdział. Polecam i polecać będę ją każdemu, przy czym przymierzam się do kupna poprzednich książek autorki. W "Kochaj" Regina brata się z Czytelnikiem, jak ze starym znajomym; nie zataja niczego, mówi wprost, co szalenie się docenia. Wszędzie jest jednak morał, dobitna puenta - która zmusza do refleksji nad swoim życiem i naprawdę wiele uświadamia. Warto czasem zagłębić się w taką właśnie lekturę, by zatrzymać się na chwilę i rozejrzeć dookoła. Codzienność bywa często tak bardzo niedoceniana, a to ona buduje szczęście i wspomnienia. I gdyby tak przyszło ją stracić...

  Otóż to. Ja też sobie tego nie wyobrażam. I dziękuję, że są takie książki, które tak wiele uświadamiają.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Z twórczością Reginy Brett nie miałam nigdy styczności, a to autorka, która ma swoją rzeszę fanów. Napisała do tej pory kilka bestsellerów między innymi „Bóg nigdy nie mruga”, „Jesteś cudem” oraz „Twój dziennik”. Gdy w propozycji do recenzji dostałam jej najnowszą powieść, na samym początku nie wiedziałam co zrobić, bo choć lubię poznawać twórczość nowych autorów, to nie zawsze opis książki do mnie przemawia, a tym bardziej nie przepadam za poradnikami. Jednak koniec końców postanowiłam dać szansę twórczości tej autorki i była to bardzo dobra decyzja. Książka od samego początku niesamowicie mnie wciągnęła i przepadłam z kretesem. Zapraszam na recenzję „Kochaj”.

  „50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół”

  To podobno najbardziej osobista książka autorki, a sama Regina Brett tak zachęca do sięgnięcia po nią…

  "Ta książka nie jest dla każdego. Napisałam ją z myślą o tych, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych, ale i dla tych, którzy są nieświadomi własnych ran, chociaż innym wydają się one oczywiste.

  No dobrze, wygląda na to, że ta książka jest dla każdego.

  Głodna miłości – tak czułam się przez wiele lat mojego życia. I wiem, że nie jestem w tym odosobniona.

  Przeżyłam wiele trudnych chwil. Dziś potrafię spojrzeć wstecz i dostrzec dar w każdym z moich doświadczeń. Gdybym mogła wybierać z menu życia, nigdy nie zdecydowałabym się na większość sytuacji, które mi się przytrafiły – a mimo to żadnej nie żałuję. Każde doznanie i każdy związek uczyniły mnie tą osobą, którą jestem. Dziś wreszcie mogę powiedzieć, że kocham ją całym sercem.

  Pragnę, żebyś i ty ze wszystkich sił pokochał siebie, swoje życie i otaczających cię ludzi.***"

  REGINA BRETT

  „Kochaj” to powieść, do której byłam nastawiona sceptycznie, a która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. To książka, którą naprawdę powinien przeczytać każdy bez wyjątku, bo każdy z nas posiada w duszy oraz sercu jakieś rany, a dzięki tej książce może spojrzeć na to wszystko z zupełnie innej strony, można wyciągnąć wnioski. To powieść, dzięki której naprawdę można zajrzeć w głąb siebie i pokochać siebie tak prawdziwie, ze wszystkimi wadami, ranami i bliznami. Poza tym dzięki tej książce można spojrzeć na swoje życie z zupełnie innej strony i przekonać się, że nie tylko my mamy, bądź mieliśmy źle w życiu, takich ludzi są miliony na całym świecie, a ta książka pozwala nam dostrzec pozytywy każdej sytuacji. Podziwiam autorkę za szczerość, za realizm i za prawdę, którą przelała na karty swojej powieści. Myślałam, że będę tę książkę męczyć i że nie uda mi się jej skończyć, a okazało się, że przeczytałam ją w kilka godzin, które były dla mnie czystą przyjemnością, a sama autorka stała się dla mnie bliską przyjaciółką.

  Książka składa się z pięćdziesięciu rozdziałów, a każdy z nich jest dla nas lekcją, z której naprawdę warto skorzystać. Niewątpliwie jest to powieść bardzo odważna, mądra, dzięki której otrzymujemy wiele odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące życia. Książka do bólu szczera i prawdziwa, bo autorka zdradza nam naprawdę wiele ze swojego prywatnego życia. Są to tematy trudne i bolesne i czasami zastanawiałam się, czy Regina Brett nie przekroczyła jakiejś granicy prywatności i doszłam do wniosku, że zdecydowanie jej nie przekroczyła, bo o wielu sprawach trzeba mówić głośno, a ja naprawdę momentami czułam się tak, jakby tę historię opowiadała mi bliska sercu przyjaciółka.

  Książka porusza, złości, ale daje olbrzymią nadzieję i naprawdę uważam, że powinien przeczytać ją każdy, to wspaniała lekcja wybaczania, bo świat pełen miłości jest o niebo lepszy od świata pełnego nienawiści.

  Gorąco polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Po raz kolejny sięgnęłam po książkę Reginy Brett i nie zawiodłam się! 😍

  Autorka bardzo sprawnie włada piórem. Mogę czytać felieton za felietonem i nie czuję zmęczenia. Pragnę coraz więcej i więcej...

  Co ja mogę Wam powiedzieć o tej książce... 🤔

  Na pewno po przeczytaniu jej nie zapomnicie zbyt szybko o wszystkim, co autorka chciała Wam przekazać. Wpływa na nasze poczucie wartości, uświadamia, że nie ma problemu, którego nie dałoby się rozwiązać. Jednak niektóre z nich wymagają nakładu pracy i wielu lat.

  "Kochaj" jest dla wszystkich, którzy z jakiegoś powodu zostali skrzywdzeni. Felietony Reginy Brett prowadzą przez trudny, czasami niebezpieczny i drwiący z nas świat. I zarazem przedstawiają, jak należy go doceniać i zachwycać się każdym danym nam dniem. 💋

  Wszelkie opisy tej książki niestety bardzo ją spłycają. Nie da się w kilku zdaniach oddać kunsztu pisarki i wartości, jaka płynie z każdego napisanego przez nią tekstu. 🤓

  Właśnie dlatego zachęcam do przeczytania "Kochaj". ❣️❣️

  Nie pożałujesz! ❣️

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Pełna recenzja: [Adres usunięty]

  W tej książce poruszyły mnie już pierwsze zdania wstępu:

  Ta książka nie jest dla każdego.

  Napisałam ją z myślą o tych, którzy zostali zranieni, albo kochają zranionych ludzi, ale i dla tych, którzy są niewiadomi swoich własnych ran, chociaż innym wydają się one oczywiste.

  No dobrze, wygląda na to, że ta książka jest dla każdego.No i jak tu nie kochać Reginy Brett? Jest to autorka, która potrafi w jednym momencie rozśmieszyć nas, a chwilę później doprowadzić do łez. W swojej trzeciej, najbardziej osobistej książce, otwiera się przed nami i na podstawie swojej historii pokazuje, że każdy zasługuje na miłość, zrozumienie, szacunek i ciepło.Czytając o tym, przez co przechodziła ta kobieta, czułam dreszcze... Regina Brett jest niesamowicie silną i mądrą osobą. Większość z nas pewnie poddałaby się w połowie jej drogi, ale ona, mimo, że została wielokrotnie doświadczana przez los, szła dalej przez życie. Dała radę wyrwać się z toksycznego związku, wyleczyła się z uzależnienia alkoholowego. Teraz ma kochającą rodzinę i jej pasją jest pokazywanie ludziom, że każdy z nas jest wartościowy. Coś niesamowitego!

  W książce Kochaj przechodzimy przez kolejne etapy z życia Reginy - od lat dziecięcych, kiedy to w akcie desperacji postanawia odebrać sobie życie, przez lata młodzieńcze, aż po dorosłość. W każdej lekcji znajdowałam coś dla siebie. Byłam tym zaskoczona, bo mnie i autorkę dzieli spora różnica wieku. Doszłam jednak do wniosku, że sposób pisania autorki i to, o czym pisze jest na tyle "ludzkie", że do każdego odbiorcy trafi jej twórczość.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Oddech w związkach. Oddychaj świadomie, kochaj pełniej 5/5 Nasza cena:
32,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oddech w związkach. Oddychaj świadomie, kochaj pełniej

Oddychaj i… kochaj. Świadomy oddech może poprawić jakość naszego życia. Również w sferze związków. Oddech to wspaniałe narzędzie terapeutyczne, w dodatku takie, które możemy wykorzystać w każdej chwili. Coraz większa jest świadomość, że oddech wspomaga zdrowie, poprawia kondycję, niweluje stres i...
Kochaj wystarczająco dobrze 5/5 Nasza cena:
30,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochaj wystarczająco dobrze

Autorzy tym razem rozmawiają o współczesnych związkach z najlepszymi psychologami, terapeutami i psychoterapeutami - Bogdan de Barbaro, Andrzej Depko, Alicja Długołęcka, Wojciech Eichelberger, Danuta Golec, Agnieszka Iwaszkiewicz, Stanley Ruszczynski, Anna Tanalska-Dulęba i Bogdan Wojciszke....
Kochaj najlepiej, jak potrafisz! O sztuce bycia razem 4/5 Nasza cena:
29,37 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochaj najlepiej, jak potrafisz! O sztuce bycia razem

Dzięki temu poradnikowi osiągniesz wymarzony cel! Nie wahaj się, kochaj najlepiej, jak potrafisz! Nie czekaj, aż ta jedyna właściwa osoba zapuka do twoich drzwi albo obecny partner zmieni się i nagle spełni wszystkie twoje oczekiwania. To się nie wydarzy. Nieważne, czy już jesteś z kimś, czy...
Codziennie kochaj siebie dzięki przesłaniom Louise Hay. 365 życiowych mądrości 0/5 Nasza cena:
28,39 zł 49,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Codziennie kochaj siebie dzięki przesłaniom Louise Hay. 365 życiowych mądrości

Publikacja stanowi kompilację najbardziej inspirujących nauk Louise Hay. Znajdziesz w niej 365 wpisów, po jednym na każdy dzień, a dodatkowo jeden na każdy rok przestępny. Korzystając z ponadczasowych nauk Autorki przekonasz się, że wszystko, co dajesz, wraca do Ciebie. Kiedy kreujesz pozytywne...
Oddychaj Kreuj Kochaj Bądź 5/5 Nasza cena:
44,25 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oddychaj Kreuj Kochaj Bądź

Myślałam, że życie to niekończące się pasmo problemów i rozczarowań. Wciąż brakowało mi czasu, a pieniądze rozpływały się w powietrzu. Żyłam zniewolona w poczuciu silnego stresu i depresji. Rozpaczliwie szukałam sensu. Nie ufałam nikomu. Emocje targały mną, nie miałam nad nimi żadnej kontroli....
Kochaj i pomóż dorosnąć 0/5 Nasza cena:
31,52 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochaj i pomóż dorosnąć

Zapewnij dziecku ze spektrum autyzmu bezpieczny start w dorosłość. W życiu jest kilka pewnych rzeczy, na przykład to, że dzieci ze spektrum autyzmu kiedyś dorosną, a rodzice nie zawsze będą im towarzyszyć. Opiekunowie, nauczyciele, terapeuci oraz wszyscy, którym dobro dziecka lub nastolatka ze...
Kochaj mnie, mamo 0/5 Nasza cena:
36,62 zł 39,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochaj mnie, mamo

Przejmujący bestseller Casey Watson prowadzącej dom zastępczy dla krzywdzonych dzieci i opisującej ich przerażające historie w bestsellerach z Top 10 brytyjskich list.To dziecko zostało skrzywdzone zanim się urodziło, a tak bardzo pragnęło kochać i być kochane…Mamusiu, czy jestem brzydka?–zapytała...
Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym 0/5 Nasza cena:
20,23 zł 21,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym

Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym to pierwsza na polskim rynku wydawniczym książka opisująca codzienne ludzkie sprawy w perspektywie doświadczenia wiary i psychologii pozytywnej. Tym, co łączy te dwa rożne wymiary, jest człowiek oraz jego odwieczna tęsknota za dobrem i szczęściem. Autor...
Wybacz pojednaj się i kochaj 0/5 Nasza cena:
27,55 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybacz pojednaj się i kochaj

W sposób pogodny i szczęśliwy żyją ci, którzy rozliczają się ze swoją bolesną przeszłością, by kochać oraz by wiązać się z tymi, którzy najbardziej kochają. Kluczem do odzyskania utraconej miłości jest miłosierdzie, a jej owocem przebaczenie i pojednanie.Książka przeznaczona jest dla tych, którzy...
Żyj lepiej, kochaj mądrzej 0/5 Nasza cena:
51,92 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyj lepiej, kochaj mądrzej

Wyobraź sobie, że możesz wyzwolić się od całego zła, jakie spotkało cię w życiu. Masz możliwość zostawić za sobą toksyczne związki, tragiczne sytuacje, lęk przed utratą partnera i złamanym sercem czy ból fizyczny, psychiczny i emocjonalny? Co robisz? Zastanów się, jak by to było, poczuć się...
Kochaj i stawiaj granice 0/5 Nasza cena:
32,11 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochaj i stawiaj granice

Nie wiesz, jak poradzić sobie z najtrudniejszymi rodzicielskimi wyzwaniami? Wprowadź w życie ten prosty program wychowawczy, odpowiedni dla dzieci w każdym wieku - zarówno dla przedszkolaka, jak i nastolatka! Wszyscy rodzice zmagający się z kolejnymi falami buntu swojego dziecka, poirytowani jego...
Kochając osobę z demencją. Jak znaleźć nadzieję... 0/5 Nasza cena:
37,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochając osobę z demencją. Jak znaleźć nadzieję...

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto cierpi razem ze swoim bliskim dotkniętym demencją. Książka jest pełna mądrości naukowca i ciepła terapeuty rodzinnego. Dr Vern L. Bengtson, były prezes Amerykańskiego Towarzystwa Gerontologicznego Ta książka wyraża uczucia i przeżycia opiekunów. Za ich sprawą...
Wybrane bestsellery
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
26,02 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Boginie 4/5 Nasza cena:
33,09 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
30,44 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
28,52 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Święto ognia 4/5 Nasza cena:
30,68 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święto ognia

Tata tańczy  za szybą. Podnosi rozmazane  przez deszcz ręce  i kołysze  rozmazaną przez deszcz głową, ma zamknięte oczy i ja w końcu też zamykam swoje, i śpię, i budzę się rano, i znowu jesteśmy razem. Łucja  wierzy,  że  przed  wspomnieniami  uratuje  ją  balet.  Nastka  obserwuje  świat  przez ...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Rzeźniczka z Małej Birmy 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2 0/5 Nasza cena:
106,46 zł 146,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2

Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje...
Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5 0/5 Nasza cena:
41,56 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5

Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne. Na...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula