Hot Wheels - samochody i tory wyścigowe

Bestsellery - Modele aut

Nowości - zabawki

Hot Wheels to jedna z największych i najpopularniejszych marek produkujących zabawkowe autka dla dzieci. Ma już miliony fanów na całym świecie - co roku wypuszczane są nowe zabawkowe samochody Hot Wheels. W asortymencie znajdują się też różnego rodzaju tory wyścigowe, pętle, skocznie czy wyrzutnie.

Zabawkowe samochodziki Hot Wheels - kultowe resoraki

Autka Hot Wheels zna praktycznie każdy, łącznie z osobami, które nigdy nie bawiły się nimi same. Zapewniają świetną rozrywkę przede wszystkim najmłodszym, lecz nie tylko. Zestaw Hot Wheels 5-pak samochodzików zmieniających kolor to świetna propozycja dla osób, którzy chcą zakupić kilka resoraków w cenie niższej, niż gdyby kupowały je pojedynczo. Samochodziki mogą szusować po stole, podłodze czy nawet parkowej ławce.

Wyścigowe tory Hot Wheels City - łącz i rozbudowuj 

Tory samochodowe Hot Wheels pozwolą fanom tych zabawek organizować wyścigi. Hot Wheels City Tory Zestaw do rozbudowy jest wielofunkcyjny, umożliwia ulepszanie istniejących konstrukcji i budowanie nowych. Ten tor samochodowy to zestaw złożony z 10 elementów. Hot Wheels Tor samochodowy Action Potrójna pętla gwarantuje potrójnie epicką zabawę. Poszczególne elementy mogą być używane w nieskończonej ilości kombinacji i łączone z innymi zabawkami. Zestaw Hot Wheels Monster Trucks Tor wyścigowy Turniej Tytanów pozwoli przekonać się, kim jest nieustraszony Monster Truck na arenie.

Kaskaderskie pętle, wyrzutnie, skocznie, strome zjazdy i inne

Fani marki mogą kupić nie tylko samochód czy tor wyścigowy. Hot Wheels Track Builder Kaskaderska pętla ognia podgrzewa atmosferę wyścigów i pokazów kaskaderskich dzięki obecności 16 elementów z motywem ognia. Osoby kupujące auto zainteresuje również pewnie wyrzutnia tej samej marki. Szeroki asortyment obejmuje również skocznie, strome zjazdy i wiele innych elementów, które zagwarantują świetną zabawę. Nie ma chyba lepszych prezentów dla młodych fanów i fanek motoryzacji niż produkty Hot Wheels!

Zbieraj zestawy Hot Wheels i twórz skomplikowane tory przeszkód

Zestawy torów Hot Wheels da się dowolnie rozbudowywać, co sprawia jeszcze większą frajdę kreatywnym młodym ludziom. Najlepsze zabawki to takie, które dają im duże pole do manewru i dokonywania samodzielnych decyzji. Zestaw Hot Wheels City Miejski port. Zestaw Atak rekina zmusza do zachowania czujności i uważności. Opakowanie zawiera jeden samochodzik, by każdy mógł zacząć zabawę od razu. Hot Wheels City Wyścigowa wieża z transformacją to innowacyjny zestaw, który da się przekształcić z dwóch osobnych torów w jeden. Zawiera samochodzik i elementy zachęcające do wymyślania kreatywnych przygód. Nadaje się do łączenia z innymi zestawami w celu rozszerzenia funkcjonalności. 


Oczywiście wspomniane zabawki Hot Wheels to jedynie kilka spośród bardzo wielu propozycji. Każdy powinien znaleźć idealną opcję dla siebie, która zagwarantuje mu długie godziny świetnej zabawy. Producent zadbał o to, by zestawy były dopracowane w każdym detalu.