Heartstopper. Tom 1

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 31
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Ilość stron
288
Nasza cena: 25,04 zł 39,90 zł Taniej o: 37%

Sięgnij po "Heartstopper" - zachwycający komiks wyczekiwany przez polskiego bookstagrama! Poznaj historię dwóch nietuzinkowych chłopców, którzy razem mierzą się z wyzwaniami młodości...

Charliego i Nicka łączy ta sama szkoła, różni za to niemal wszystko. Charlie nie ukrywa, że jest gejem, Nick tymczasem ma za sobą już związek z dziewczyną i wolny czas poświęca grze w rugby. Ku swojemu zdziwieniu oboje odkrywają, że świetnie spędza im się razem czas. Rodzi się między nimi przyjaźń, która budzi obawy u ich bliskich. Znajomi Nicka nie potrafią zrozumieć, co widzi ON w chłopaku, który z rugby niewiele ma wspólnego. Bliscy Charliego niepokoją się, że chłopak mógł zakochać się w sportowcu, i boją się, że może zostać zraniony i odrzucony. Nick tymczasem nie wie, dlaczego tak bardzo lubi Charliego - wie za to, że nigdy wcześniej z nikim nie czuł się tak swobodnie.

Wszystko zmienia się podczas jednej imprezy. Gdy chłopcy się całują, Charlie zupełnie nie wie, co o tym myśleć. Nick zostawił go samego, gdy usłyszał wołanie znajomego. Co właściwie miało miejsce? Czy jest możliwe, że ten twardy sportowiec coś do niego czuje?


O autorce

Alice Oseman jest cenioną autorką powieści dla młodzieży, która zdobyła serca czytelników inspirującymi opowieściami o odkrywaniu własnej tożsamości. Znana jest m.in. z książki "Radio Silence" - historii młodej dziewczyny, która mierzy się ze swoimi wyobrażeniami o przyszłości. W 2022 roku ma zadebiutować na Netflixie serial będący ekranizacją popularnej serii "Heartstopper".

Recenzje (31)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Ciepła opowieść o niezwykłej przyjaźni z niespodziewanym zakończeniem. Poznajcie tytuł “Heartstopper”, którego ekranizację będziemy mogli obejrzeć na Netflixie!

  👉 Kiedy Charlie spotyka Nicka

  Charlie Spring ma za sobą trudny rok. Odkąd postanowił się wyoutować, stał się numerem jeden szkolnych plotek i wytykania palcami. Niektórzy podziwiali go za odwagę, inni zaś trzymali się na dystans. Kiedy więc chłopak poznaje Nicka Nelsona, szkolnego sportowca, znajomi obojgu z nich odradzają dalsze kontynuowanie znajomości. No bo co takiego może łączyć dwójkę tak różnych sobie osób?

  Nick jednak nie zważa na szkolne plotki o swoim kumplu, a Charlie widzi Nicka nie przez pryzmat szkolnej reputacji, ale takim, jakim jest. Dlatego też chłopcy szybko zaprzyjaźniają się ze sobą. Kiedy jednak Charlie zaczyna czuć do Nicka coś więcej, sprawy się komplikują. No bo czy ten do tej pory nie umawiał się jedynie z dziewczynami? A poza tym co to za pomysł, żeby był nim zainteresowany w ten sposób…

  Jednak wraz z upływem czasu Charlie zaczyna się zastanawiać, czy to, co obserwuje, jest jedynie beznadziejnie nierealistycznym marzeniem, czy może oznaką czegoś głębszego? Będzie to podróż trudna zarówno dla niego, jak i dla jego nowego przyjaciela. No bo czy to może się w ogóle udać?

  👉 “Heartstopper tom 1.” - recenzja komiksu

  “Heartstopper” to niezwykle ciepła i urzekająca w swojej prostocie powieść. Z jednej strony mamy tutaj pewien romansowy stereotyp: umięśniony szkolny sportowiec i niedostępny muzyk. Z drugiej zaś lekkość powieści, która dzieje się w szkolnej przestrzeni.

  Jest to historia tak wciągająca, że mimo niespełna 300 stron, pochłonęłam ją w 40 minut i zostałam z ogromnym niedosytem! Stąd też mam nadzieję, że wydawnictwo Jaguar nie będzie kazało nam długo czekać na kontynuację.

  Pierwszy tom kończy się bowiem w momencie przełomu w relacji między chłopakami i pozostawia wiele znaków zapytania. Ja chłopców niezwykle polubiłam i kibicuję ich relacji, nie mogąc doczekać się kolejnych tomów!

  Polecam ją wszystkim fanom romansów, ciepłych powieści i historii wydarzających się na szkolnym korytarzu. Choć osobiście nie jestem fanką tytułów z wątkiem romantycznym na pierwszym planie, dla “Heartstoppera” robię wyjątek.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Seria "Heartstopper" Alice Oseman

  Dotychczas Nicka i Charliego, uczniów szkoły średniej Truham, nie łączyło zupełnie nic. Aż pewnego dnia nauczyciel posadził chłopców w jednej ławce. Pomiędzy nimi zaczyna się zawiązywać pewna, szczególna relacja, która jest większa nawet od przyjaźni...

  "Heartstopper" jest serią komiksów, jaka wyszła spod ręki utalentowanej autorki czterech powieści young adult, a mowa tu oczywiście o Alice Oseman. Historia miłości rodzącej się pomiędzy dwoma chłopcami podbiła serca tysięcy, setek tysięcy czytelników już na długo przed oficjalną polską premierą! Świadczy to o pięknie tej opowieści, jej ważnym przekazie oraz niecodziennych umiejętnościach ilustratorskich, oraz pisarskich autorki.

  Postaci wykreowane na potrzeby opowieści są wprost niesamowite. Oseman prowadzi wszystko w takim kierunku, że czytelnik od razu zaczyna pałać sympatią do głównych bohaterów, kibicuje im, trzyma kciuki z całej siły. Z narastającym zainteresowaniem, które tylko przybiera na sile im dalej w las, obserwujemy rozwój relacji Nicka i Charliego, układamy w myślach własne scenariusze, próbujemy przewidzieć, jak potoczą się dalej wydarzenia.

  Olbrzymim atutem historii skonstruowanej przez Alice Oseman jest właśnie to, że od książek nie można się oderwać! Czytamy zachłannie, z fascynacją i wypiekami na twarzy. Wciąż chcemy więcej i więcej, pozostajemy nienasyceni. A gdy zbliżamy się do ostatnich stron, przyświeca nam pytanie: "To naprawdę koniec?". Są to jedne z tych pozycji, których długo nie wyrzucę z pamięci.

  Seria "Heartstopper" cechuje się idealnym niemal wyważeniem proporcji. Autorka umiejętnie przeplata sielankę, błogostan i swego rodzaju beztroskę z problemami w przyjaźni, homofobią i jej konsekwencjami, uczuciami osoby dyskryminowanej, zagubieniem i niezrozumieniem. Z pozoru komiksy te wydają się czymś lekkim, przesłodzonym do granic możliwości, a do tego z wyolbrzymionym wątkiem romantycznym - nic bardziej mylnego bowiem Oseman między wierszami, a w zasadzie między kolejnymi ilustracjami, przemyca mnóstwo ważnych dla pozyskania świadomości społecznej kwestii, porusza multum problemów dzisiejszego świata jak np. mowa nienawiści, kultura gwałtu, okaleczanie się i wiele innych.

  Bardzo przyjemna dla oka jest kreska autorki, która dodatkowo uprzyjemnia i tak rewelacyjną lekturę, pomaga dogłębniej zanurzyć się w opowieści o Nicku i Charliem, poczuć się, jakbyśmy byli tuż obok nich. Świetnie ukazana na ilustracjach jest mimika twarzy bohaterów, dzięki czemu możemy z łatwością odkryć emocje i uczucia im towarzyszące.

  Podsumowując, sam nie spodziewałem się, że "Heartstopper" aż tak zachwyci mnie i oczaruje! Ta historia idealnie nada się dla młodszych nastolatków, wchodzących w okres odkrywania siebie, własnej tożsamości. Pomoże także zrozumieć im pewne kwestie, ustabilizować punkt patrzenia na nie, będzie idealnym drogowskazem na drodze do bycia człowiekiem świadomym i tolerancyjnym, akceptującym innych ludzi bez względu na wszystko. Alice Oseman dowodzi, że prawdziwa miłość istnieje, a czasami jest bliżej, niż może się wydawać. Jestem pewien, że Nick i Charlie rozkochają w sobie, zapiszą się w sercu niejednego czytelnika. Polecam!

  ⭐10/10

  Za serię książek dziękuję Wydawnictwu Jaguar.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie sądziłam, że w tak niewielkiej ilości tekstu i w historii obrazkowej można zmieścić tak wiele. Morze emocji, mnóstwo młodzieńczych rozterek, istotne dla młodych ludzi problemy. Nawet nie pamiętam, kiedy po raz pierwszy przeczytałam tę książkę, bo zrobiłam to w jakimś „międzyczasie”, dosłownie w pół godziny. Pochłania się ją w mig. Wróciłam potem do niej znów, żeby po pierwsze wyciągnąć z niej jeszcze więcej, po drugie po ukojenie, które już za pierwszym razem mi przyniosła. I zrobiła to znowu. Bo to taka książka jest, po przeczytaniu której czytelnikowi robi się ciepło na sercu. Niezwykle ciepła, poprawiająca nastrój, dająca nadzieję, podnosząca na duchu. Nie sądziłam też, że ta prosta w zamyśle fabuła będzie w stanie tak mną potrząsnąć. Bo fabuła naprawdę nie jest skomplikowana, opiera się na prostym pomyśle, w którym chłopak spotyka chłopaka. I coś się między nimi zaczyna dziać. Są oni, jest ich otoczenie, które reaguje różnie i teoretycznie właściwie to wszystko. I gdyby to nie zostało opisane i narysowane tak, jak to zrobiła Oseman, myślę, że ta książka straciłaby cały swój urok. Bo musicie wiedzieć, że autorka sama zilustrowała cały cykl o Nicku i Charliem oraz, że zrobiła to bardzo dobrze. Jej kreska, mimo że prosta, jest nie tylko bardzo przyjemna w odbiorze, jej rysunki wyrażają emocje, a to już jest sztuka sama w sobie. Tak naprawdę nie potrzeba tego tekstu zbyt wiele, aby odczytać, co autorka chciała czytelnikowi przekazać. Czułam więź z emocjami, które Oseman wprowadziła w swojej pracy, a to naprawdę bardzo dużo. Emocje te są silne i długo pozostaje się pod ich wpływem. Mistrzostwo!

  Myślę, że na temat tego komiksu nie ma co się zbyt dużo rozgadywać, trzeba go po prostu sprawdzić. Niewielu potrafi za pomocą rysunków i niewielkiej ilości tekstu tak bardzo trafić do odbiorców. Trzeba mieć bardzo głęboką wrażliwość obserwacji i warsztat rzecz jasna. Autorka to ma i dlatego jej komiks stał się hitem w Polsce na długo przed jego polską premierą. W książce znajdziecie naprawdę ważne sprawy. To nie jest tylko historia nastoletniej miłości, to nie tylko solidna reprezentacja LGBTQ+, to powieść o życiu, o jego blaskach i cieniach, o tym, co trapi przede wszystkim młodych, wkraczających w dorosłość, poszukujących swojej tożsamości ludzi. Przez to, że tekstu jest niewiele, dialogi są skąpe, a akcja biegnie szybko i nie zawsze, z powodu przeskoków czasowych, można doszukać się ciągu przyczynowo – skutkowego wydaje się, że istotne tematy poruszone w powieści, zostały tu zaledwie liźnięte. Jednak to błąd. Dużo da się wyczytać „pomiędzy wierszami”, wystarczy dobrze się przyjrzeć. Bo w tej powieści jest dużo więcej niż się na pierwszy rzut oka wydaje.

  Można się zakochać w tej książce, na co jestem najlepszym przykładem. Moje serce poruszyła, mam nadzieję, że poruszy również Wasze. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Mieliście już okazję poznać Nicka i Charliego?

  🌸

  Heartstopper to komiks opisujący początki znajomości tych dwóch nastolatków uczących się w brytyjskiej szkole dla chłopców.

  Jest to niezwykle ciepła i nastrojowa powieść graficzna, przez którą z przyjemnością się płynie. Urzeka swoją prostotą i delikatnością oraz wrażliwością głównych bohaterów.

  Jako fanka dobrze skonstruowanych wątków romantycznych nie ukrywam, że chciałabym poznać Charliego i Nicka trochę bliżej, wsłuchać się w ich codzienne rozmowy, których miałam lekki niedosyt. Jest to jednak dopiero pierwszy z kilku tomów, więc nie mogę się doczekać tego, co Alice Oseman przygotowała dla nas w kolejnych, zwłaszcza po tym, jak zdecydowała się zakończyć tę część.

  Heartstopper przypominał mi tę magiczną iskierkę charakterystyczną dla początków romantycznej relacji. Wierzę, że każdy może z tej historii wyciągnąć coś dla siebie. Dla niektórych może to być właśnie miłe wspomnienie nastoletnich lat, dla innych zaś poczucie zrozumienia wynikające z reprezentacji bohaterów nieheteronormatywnych.

  Serdecznie polecam Wam ten komiks, jeżeli szukacie czegoś lekkiego i kojącego 🌸

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  O „Heartstopper” Alice Oseman słyszałam już dawno i to same dobre opinie, a, że bardzo lubię komiksy, to z chęcią zabrałam się za czytanie. Zapraszam do poznania pierwszych dwóch tomów tej nietypowej historii miłosnej.

  Historia „Heartstopper” opowiada o Nicku i Charliem. Dwóch nastolatkach, którzy z czasem się w sobie zakochują. Jednak ich związek nie należy do najłatwiejszych. Charlie całkiem niedawno padł ofiarą prześladowania, gdy wyszło na jaw, że jest osobą homoseksualną. Cała ta sytuacja wpłynęła na jego psychikę i do tej pory nie może sobie ze wszystkim poradzić. Nick natomiast jest bardzo lubiany, należy do szkolnej drużyny rugby i dopiero zaczyna zdawać sobie sprawę ze swojej orientacji.

  Do tej pory pojawiły się dwa tomy i mam nadzieję, że wkrótce pojawią się kolejne (za granicą z tego co kojarzę, są już 4 części). W tej historii bardzo podoba mi się to, że wszystko dzieje się tak naturalnie. Bohaterowie, żeby coś do siebie poczuć, muszę trochę ze sobą pobyć, musi minąć trochę czasu, zanim zdadzą sobie sprawę ze swoich uczuć. Tak jak w prawdziwym życiu, a nie, że raz się zobaczą i od razu wielka miłość. „Heartstopper” to nie tylko historia Charlie i Nicka, ale też ich znajomych, którzy również zmagają się z różnymi problemami, autorka w swojej pracy porusza wiele ważnych tematów z którymi mają do czynienia młode osoby.

  Skoro „Heartstopper” to komiks, to trzeba również napisać coś o kresce, która niestety aż tak mnie, nie zachwyciła. Na ilustracjach nie ma wielu szczegółów. Autorka stawia raczej na prostotę i minimalizm. Co w pewien sposób pasuje do całości, ponieważ pozwala to na skupienie się na samej fabule, a nie na niepotrzebnych detalach. Sam tekst jest odpowiedniej wielkości, dobrze się go czyta, nie ma problemu z zorientowaniem się, czyja kwestia do kogo należy. Fajnym dodatkiem na końcu każdego tomu, są dodatkowe informacje o bohaterach.

  „Heartstopper” jest pełną ciepła historią, z budzącymi sympatię czytelnika bohaterami, którym z przyjemnością towarzyszy się w ich miłosnych perypetiach. To seria którą polecam fanom komiksów i wszystkim szukającym chwytających za serce historii.

  Recenzja dostępna na stronie Kosz z Książkami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 26 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Heartstopper
 • Autor: Alice Oseman
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Jaguar
 • Seria Heartstopper
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 288
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788382660074
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Heartstopper
 • Tłumacz: Mętrak Natalia
 • ISBN: 9788382660074
 • EAN: 9788382660074
 • Wymiary: 15.0x23.0cm
Najczęściej kupowane razem
 • -38%
  Heartstopper. Tom 2

  Heartstopper. Tom 2

  Drugi tom znakomicie przyjętego komiksu HEARTSTOPPER autorstwa Alice Oseman! Powieść graficzna LGBTQ+ o życiu, miłości i wszystkim, co dzieje się pomiędzy - gratka dla fanów filmu Twój Simon i książek Holly Bourne. Prawa do komiksu sprzedane do 20 krajów na świecie! Nick i Charlie są najlepszymi...
  Ocena: 5/5
  Komiks, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,69 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Heartstopper. Tom 3

  Heartstopper. Tom 3

  Charlie i Nick tworzą szczęśliwą parę, ale wciąż boją się o to, co powiedzą inni. Bo każda miłość potrzebuje wsparcia, żeby rozkwitnąć. Trzeci tom cyklu Heartstopper opowiada o skomplikowanym procesie „wychodzenia z szafy". Charlie i Nick są ze sobą szczęśliwi, ale nie potrafią cieszyć się sobą tak...
  Ocena: 5/5
  Komiks, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,79 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Heartstopper. Tom 4

  Heartstopper. Tom 4

  Charlie i Nick są gotowi, żeby powiedzieć te dwa wyjątkowe słowa. Ale życie to nie bajka – tych dwoje musi się jeszcze wiele nauczyć o miłości. Charlie nie wierzył, by Nick mógł odwzajemnić jego uczucie, ale teraz są już oficjalnie parą. Charlie jest coraz bliżej wypowiedzenia dwóch magicznych...
  Ocena: 5/5
  Komiks, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,79 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata

  Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata

  Zdobywca Pen/Faulkner Award za najlepszą amerykańską książkę prozatorską. Niezwykła opowieść o rodzinie i przyjaźni! Arystoteles jest krnąbrnym nastolatkiem, którego brat siedzi w więzieniu. Dante to wszystkowiedzący chłopak patrzący na świat w niezwykły sposób. Kiedy spotykają się na basenie,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,85 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  It Ends with Us

  It Ends with Us

  Czasem te osoby, które najmocniej nas kochają, potrafią też najmocniej ranić. Lily Bloom zawsze płynie pod prąd. Nic dziwnego, że otworzyła kwiaciarnię dla osób, które… nie lubią kwiatów, i prowadzi ją z pasją i sukcesami. Gdy poznaje przystojnego lekarza Ryle’a Kincaida i rodzi się między nimi...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,50 zł 45,00 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -38%
  Okrutny książę. Tom 1

  Okrutny książę. Tom 1

  Krwawa zbrodnia na zawsze odmienia los trzech sióstr. Zostają porwane do świata elfów, bajecznego Elysium. Upływa dziesięć lat; Jude pragnie za wszelką cenę odnaleźć swoje miejsce w krainie elfów – lecz dumni elfowie gardzą śmiertelniczką, a wzgardliwszy od innych jest książę Cardan, najmłodszy i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,69 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Almond. Ten, który nie czuł

  Almond. Ten, który nie czuł

  Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 25,14 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -43%
  Nasz ostatni dzień

  Nasz ostatni dzień

  Bestsellerowy autor Raczej szczęśliwego niż nie i Zostawiłeś mi tylko przeszłość zachwyca nową poruszającą powieścią.Piątego września, krótko po północy, Mateo Torrez i Rufus Emeterio otrzymują wiadomość telefoniczną: dzisiaj bezpowrotnie odejdą z tego świata. Mogą jednak odpowiednio przygotować...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,07 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -34%
  Red, White & Royal Blue

  Red, White & Royal Blue

  Co się stanie, gdy Pierwszy Syn Ameryki zakocha się w księciu Walii? Podczas wesela na brytyjskim dworze królewskim wybucha kłótnia. W jej wyniku książę Henry i Alex - syn prezydentki USA - lądują w torcie weselnym, co wywołuje kryzys dyplomatyczny między państwami. Żeby go zażegnać, PR-owcy...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,35 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -43%
  Siedmiu mężów Evelyn Hugo

  Siedmiu mężów Evelyn Hugo

  Powieść, którą pokochały setki tysięcy Amerykanek! To spotkanie zmieni życie Monique. Młoda dziennikarka dostaje propozycję przeprowadzenia wywiadu z Evelyn Hugo – aktorką, która ma za sobą imponującą karierę w Hollywood. Warunek jest jeden: ta rozmowa nie może zostać opublikowana przed śmiercią...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,79 zł 39,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Pakiet Heartstopper. Tomy 1-2 0/5 Nasza cena:
49,73 zł 79,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Heartstopper. Tomy 1-2

Heartstopper. Tom 1 Charlie i Nick chodzą do liceum dla chłopców. Charlie jest wyoutowanym gejem, Nick gra w rugby i jeszcze chwilę wcześniej był zakochany w dziewczynie. Zaprzyjaźniają się ze sobą, dzielą pasjami, odwiedzają w domu. Przyjaciele Charliego nie rozumieją: co ON widzi w tym potężnym...
Pakiet Heartstopper. Tomy 1-3 5/5 Nasza cena:
77,52 zł 124,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Heartstopper. Tomy 1-3

Heartstopper. Tom 1 Charlie i Nick chodzą do liceum dla chłopców. Charlie jest wyoutowanym gejem, Nick gra w rugby i jeszcze chwilę wcześniej był zakochany w dziewczynie. Zaprzyjaźniają się ze sobą, dzielą pasjami, odwiedzają w domu. Przyjaciele Charliego nie rozumieją: co ON widzi w tym potężnym...
Pakiet Heartstopper. Tomy 1-4 0/5 Nasza cena:
105,31 zł 169,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Heartstopper. Tomy 1-4

Heartstopper. Tom 1 Charlie i Nick chodzą do liceum dla chłopców. Charlie jest wyoutowanym gejem, Nick gra w rugby i jeszcze chwilę wcześniej był zakochany w dziewczynie. Zaprzyjaźniają się ze sobą, dzielą pasjami, odwiedzają w domu. Przyjaciele Charliego nie rozumieją: co ON widzi w tym potężnym...
Heartstopper. Tom 3 5/5 Nasza cena:
27,79 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Heartstopper. Tom 3

Charlie i Nick tworzą szczęśliwą parę, ale wciąż boją się o to, co powiedzą inni. Bo każda miłość potrzebuje wsparcia, żeby rozkwitnąć. Trzeci tom cyklu Heartstopper opowiada o skomplikowanym procesie „wychodzenia z szafy". Charlie i Nick są ze sobą szczęśliwi, ale nie potrafią cieszyć się sobą tak...
Heartstopper. Tom 4 5/5 Nasza cena:
27,79 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Heartstopper. Tom 4

Charlie i Nick są gotowi, żeby powiedzieć te dwa wyjątkowe słowa. Ale życie to nie bajka – tych dwoje musi się jeszcze wiele nauczyć o miłości. Charlie nie wierzył, by Nick mógł odwzajemnić jego uczucie, ale teraz są już oficjalnie parą. Charlie jest coraz bliżej wypowiedzenia dwóch magicznych...
Heartstopper. Tom 2 5/5 Nasza cena:
24,69 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Heartstopper. Tom 2

Drugi tom znakomicie przyjętego komiksu HEARTSTOPPER autorstwa Alice Oseman! Powieść graficzna LGBTQ+ o życiu, miłości i wszystkim, co dzieje się pomiędzy - gratka dla fanów filmu Twój Simon i książek Holly Bourne. Prawa do komiksu sprzedane do 20 krajów na świecie! Nick i Charlie są najlepszymi...
Radio Silence 0/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Radio Silence

Frances dobrze wie, kim jest i co chce w życiu osiągnąć. Rozpoczęcie dorosłego życia oraz nauka na wymarzonej uczelni to pierwszy krok do realizacji idealnego planu. Nic i nikt nie może tego zniweczyć - ani znajomi, ani ciężar wydarzeń z przeszłości, ani tym bardziej ona sama! Niespodziewanie...
eBook Heartstopper. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
21,24 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Heartstopper. Tom 1 mobi epub

Charlie i Nick poznają się w szkole. Charlie był tam prześladowany, ale wreszcie może otwarcie mówić o swojej orientacji. Nick gra w szkolnej drużynie rugby i słyszał trochę o Charliem – chłopaku, który został wyoutowany rok wcześniej – choć nigdy nie miał okazji z nim porozmawiać. Nick i Charlie...
eBook Heartstopper. Tom 3 mobi epub 0/5 Nasza cena:
19,12 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Heartstopper. Tom 3 mobi epub

Trzeci tom cyklu powieści graficznych o miłości Charliego i Nicka.Komiks, który wielu młodym ludziom pozwala pokonać  rozterki i zaakceptować siebie. Charlie i Nick tworzą szczęśliwą parę, ale wciąż boją się o to,  co powiedzą inni.Bo każda miłość potrzebuje wsparcia, żeby rozkwitnąć. Trzeci tom...
eBook Heartstopper. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
21,24 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Heartstopper. Tom 2 mobi epub

  Drugi tom znakomicie przyjętego komiksu HEARTSTOPPER autorstwa Alice Oseman! Powieść graficzna LGBTQ+ o życiu, miłości i wszystkim, co dzieje się pomiędzy gratka dla fanów filmu Twój Simon i książek Holly Bourne. Prawa do komiksu sprzedane do 20 krajów na świecie! Nick i Charlie są najlepszymi...
Loveless 5/5 Nasza cena:
28,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Loveless

Wszystko to zaczęło do mnie docierać. Nigdy w nikim się nie kochałam. Ani w chłopcach, ani w dziewczynach, ani w żadnej osobie, którą kiedykolwiek poznałam. Co to znaczy? Georgia nigdy nie była zakochana, nigdy się z nikim nie całowała, nikt nigdy jej się nie podobał. Jednak jest pewna, że pewnego...
Bierz go! Dogman. Tom 2 5/5 Nasza cena:
21,57 zł 27,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bierz go! Dogman. Tom 2

Dogman, gończy ogar z psiarni twórcy Kapitana Majtasa, wytrwale podąża śladem występku. Gdy Kot Pet wydostaje się z pudła i znów spada na cztery łapy, chwyta miasto w pazury zła. Przysłowie głosi, że ryba psuje się od głowy... Czy za sprawą Dogmana Pet znów paradować będzie w mamrrrrowym try-kocie,...
Wybrane bestsellery
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel 0/5 Nasza cena:
105,90 zł 121,03 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel

Z obracającą się betoniarką Cat® możesz zbudować własny świat zabawy! Mali budowniczowie mogą zabrać się do pracy, obracając bęben oraz wrzucając, wyrzucając i układając klocki – ta żółta betoniarka jest idealna do zabawy dla małych rączek. Przewoź klocki na plac budowy pojazdem z żółtą kabiną i...
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
58,69 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Karetka kliniki dla zwierzątek 41694 0/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Karetka kliniki dla zwierzątek 41694

Zabawkowa karetka weterynaryjna do nauki budowania dla dzieci Zestaw LEGO® Friends Karetka kliniki dla zwierzątek (41694) pomoże czterolatkom i starszym dzieciom w nauce budowania z klocków podczas zabawy w ratowanie zwierzaka. Dzieci pomogą choremu pieskowi i dowiedzą się, że przyjaciele zawsze...
Feluś i Gucio świętują 0/5 Nasza cena:
33,70 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Feluś i Gucio świętują

Jakie mamy pory roku? W jakiej kolejności następują po sobie miesiące? Kiedy obchodzimy różne święta? Dziecko uczy się tego wszystkiego dzięki obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie oraz przeżywaniu wyjątkowych okazji i świąt. Dlatego w najnowszym tomie Feluś i Gucio uczestniczą w rozmaitych...
Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5 5/5 Nasza cena:
27,13 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5

Ostatni tom serii „Jedyne takie miejsce”! Autorka miłosnych opowieści zabierze was w kolejną śmiałą podroż! Adrian pracuje jako barman w bardzo znanym sopockim klubie. Wyrwał się z małej mieściny i ułożył sobie życie na własnych zasadach: nie chciał studiować ani godzić się na to, by ktoś decydował...
Agla. Alef 0/5 Nasza cena:
39,60 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Agla. Alef

Długo wyczekiwana książka Radka Raka – laureata Nagrody Literackiej Nike Agla to brawurowa historia przygodowa, ale też wnikliwa i wzruszająca powieść psychologiczna o dojrzewaniu i przemianie, o miłości i odkrywaniu swej cielesności, o zawiedzionych przyjaźniach, wykluczeniu i samotności, o...
Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
86,33 zł 89,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
The Outrage 0/5 Nasza cena:
26,17 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Outrage

Witajcie w Protektoracie, miejscu, gdzie miłość może być przestępstwem. Nieodległa przyszłość, małe miasteczko w Protektoracie (niegdyś Wielka Brytania), totalitarnym, zamkniętym państwie rządzonym przez Lorda Protektora, w którym zakazane jest wszystko, co odstaje od ogólnie uznanej przez państwo...
Super Robot 31124 5/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Super Robot 31124

Futurystyczna zabawa trzema zabawkami w jednej — Super Robotem do przebudowywania Fani LEGO® w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, odgrywając futurystyczne historie z zestawem Creator 3 w 1 Super Robot (31124). Model ma ruchomą głowę, nogi, stopy, ramiona i ręce, a na jego plecach...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
24,18 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
51,28 zł 52,87 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Wiedza o społeczeństwie 2. Zakres podstawowy" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja w zakresie podstawowym zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na ten poziom. Znany już zespól...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula