Gra o wszystko

Autor:

Molly Bloom

Średnia: 4.0 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
320
Rok wydania
2018
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 17,99 zł
Nasza cena: 29,37 zł 37,99 zł Taniej o: 23%

"Gra o wszystko" to fascynująca książka napisana przez kobietę, która organizowała największe gry pokerowe oraz poznała podziemny świat hazardu jak nikt inny.

Każdy z nas słyszał z pewnością o świecie hazardu. Nie każdy jednak może wejść do niego lub sprawdzić, jak wygląda od środka. Nieliczni, którym się to udaje przepadają bez końca i nie mogą oderwać się od pieniędzy i prestiżu, jaki zdobyli. Molly Bloom udało się dokonać tego, a o swoich wspomnieniach i przemyśleniach opowiada Czytelnikom w książce "Gra o wszystko".

Molly pochodzi z małego miasta w Kolorado. Wychowała się w kochającej rodzinie z rodzicami i braćmi. Od małego zachęcano ją do uprawiania sportów i uczenia się. Niestety, przez kontuzję i długą rehabilitację dziewczyna musiała zrezygnować z kariery sportowej. Nie wiedząc, co innego może robić postanowiła wyjechać do Los Angeles i poczuć jak smakuje prawdziwe życie. Chwytała się różnych prac, jednocześnie marząc o wielkich pieniądzach i zmianie swojego losu. Kiedy przypadkowo zetknęła się z hazardem i pokerem nie wiedziała, że na długie lata stanie się to jej głównym źródłem utrzymania. Organizowała nielegalne rozgrywki dla największych gwiazd Hollywood, jak Leonardo DiCaprio czy Ben Affleck oraz bardzo szybko odnalazła się w nowym biznesie. Zaczęła zarabiać fortunę, poznając coraz więcej sław i bogatych biznesmenów. Chociaż sama nie grała, potrafiła tak sprawnie manipulować wszystkim, że każdy, kto przegrał wszystko w jedną noc, zawsze wracał. Brzmi jak marzenie? Dla Molly właśnie tym to było. Oczywiście jak to w życiu bywa, tutaj również odbywa się gra i nie zawsze możemy wygrywać bez konsekwencji. Nadszedł czas, że dobra passa minęła, a na drodze kobiety stanął potężny i wymagający przeciwnik, czyli rząd Stanów Zjednoczonych. Mimo tego, że była pewna, że nie robi niczego złego, nie mogła od tej chwili spać spokojnie.

"Gra o wszystko" to wciągająca historia, która zdarzyła się naprawdę. Może wydawać się to nieprawdopodobne, ale świat, o jakim będziemy czytać, istnieje naprawdę. Ludzie przegrywający miliony, jednak nie poddający się i uparcie wracający do gry. Świat pełen sprzeczności, niedomówień, ale przede wszystkim ogromnego ryzyka. Nigdy nie wiesz, co spotka Cię tym razem i tak właśnie stało się w przypadku Molly. Dziewczyna z małego miasta okazała się być niepokonana i nie dała się uciszyć ani zostać zmuszoną do rezygnacji z marzeń.

Molly Bloom była amerykańską organizatorką gier pokerowych za najwyższe stawki, które przyciągały wielu celebrytów i znane postacie. Swoje doświadczenia i wspomnienia pokerowe opisała w książce "Gra o wszystko". W 2017 roku na ekrany kin wszedł film w reżyserii Aarona Sorkina o tym samym tytule.
Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeśli interesujecie się filmem to prawidłowo kojarzycie tytuł. Przewinął się podczas ostatniej Gali Złotych Globów, zgarniając dwie statuetki. Ale również i w tym przypadku najpierw była książka, która jest dość specyficzna.

  Gdybym miała ocenić książkę po okładce to obok amerykańskiej wersji przeszłabym obojętnie, sądząc, że jest to poradnik jak uprawiać hazard i do czego ON prowadzi. I cóż... Oceniłabym prawidłowo. Nie neguję faktu, że historia nadaje się na film, bo faktycznie da się zrobić tego hollywoodzki cud świata, ale książka niestety mnie nie urzekła.

  Molly Bloom to dziewczyna z prowincji, która w wielkim mieście, jakim jest LA, szuka swojego szczęścia. Zatrudnia się początkowo jako kelnerka, szybko z pracy wylatuje, bowiem bar, w którym pracuje jest typowym pubem i bynajmniej gwiazdy tam nie zaglądają. W końcu urzekła swoimi zdolnościami właściciela jednego z najlepiej prosperujących klubów hazardowych. Szybko awansuje na jego asystentkę i uczy się jak taki klub powinien funkcjonować. Duże pieniądze, które zarabia nie wydaje na ciuchy, a sama postanawia zainwestować w podobny klub, który dzięki znajomościom staje się sporą konkurencją dla jej byłego pracodawcy. Oprócz wyścigu o splendor, Molly zaczyna nieświadomie mieć poważne problemy z prawem...

  Molly Bloom może i jest mistrzynią w prowadzeniu gier hazardowych, ale na pewno nie jest mistrzynią w pisaniu. Niestety książka okazała się dla mnie totalną grafomanią. Rzadko zdarza się mi nie trafić po opisie książki, ale tym razem tak było. Cała historia z pewnością jest interesująca, ale ujęta jest z subiektywnego punktu widzenia Molly, która umówmy się, że nie widzi za wiele złego w spłukiwaniu ludzi z pieniędzy i udzielaniu im niebotycznych pożyczek, których nigdy nie spłacą. Jedynym plusem tej całe historii jest to, że pokazuje, co z człowiekiem potrafi zrobić hazard.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Jak to często w takich sytuacjach bywa, niedawana premiera filmu „Gra o wszystko” okazała się być dobrym pretekstem do ukazania się w naszym kraju również pierwowzoru historii, czyli książki pod tym samym tytułem. Jak możemy przeczytać w wielu materiałach reklamowych, bohaterką jest Molly Bloom, kobieta znana w showbiznesie jako „Księżniczka Pokera”. Jednak zanim do tego doszło wiele rzeczy musiało po sobie nastąpić.

  Molly miała szczęście urodzić się w bardzo dobrej rodzinie, gdzie ciężka praca i mocny kręgosłup moralny nikomu nie były obce. Gdy każdy z jej braci odniósł znaczący sukces, czy to sportowy czy naukowy, pochodzenie Molly stało się być jednocześnie jej przekleństwem. Presja jaką odczuwała, nakazała jej opuścić rodzinne gniazdo i szukać własnej drogi na szczyt. Takim sposobem przyszła „księżniczka” trafiła do Los Angeles.

  Miasto Aniołów - pewnie nie ma na świecie drugiego miejsca, które jednocześnie dawałoby taką nadzieję, a z drugiej strony było tak bezlitosne. Molly wiedziała, że zasada „win OR die” tyczy się również jej i tylko ciężka praca może ją do czegoś doprowadzić. Tym sposobem zaczynając jako kelnerka w ekskluzywnych restauracjach, zdobywała kolejne znajomości i pięła się po szczeblach kariery. Mimo wyczerpania i ciągłego poniżania, zaciskała zęby i parła przed siebie, nie zapominając jednak o zasadach jakie wpoili jej do głowy rodzice. Osobisty urok i pracowitość, sprawiły, że została dopuszczona do współorganizowania ekskluzywnych, zamkniętych spotkań pokerowych.

  Uczestnikami tych spotkań były najważniejsze postacie showbiznesu jak Tobey Maguire czy Leonardo DiCaprio. Zadaniem Molly było przede wszystkim maksymalnie udobruchać każdego z graczy. Nikt nie mógł za dużo stracić (dlatego nie zapraszano zawodowców), liczyła się natomiast dyskrecja, prestiż (znane osobistości) i ekskluzywna obsługa (hotele, jedzenie, dziewczyny, szybka wypłata). Okazało się, że Molly do organizowania tego typu imprez oraz poruszania się w świecie sławy, pieniędzy, jak i na granicy prawa, jest po prostu stworzona, a specyficzni klienci mogą stać się źródłem niesamowitych dochodów. Jej życie zaczęło przypominać jedną wielką partię pokera, w której najtrudniejszą decyzją bywa ta o odejściu od stołu.

  "Pragnęłam lepszego życia, wielkiej przygody, lecz nikt ot tak by mi tego nie podarował. Nie miałam tyle szczęścia co moi bracia. Czekałam na swoją szansę i coś mi mówiło, że w końcu ją dostanę. Przez myśl przemknęły mi proste, lecz głębokie słowa Alicji z książki Lewisa Carrolla:

  „Mogłabym powiedzieć, kim byłam wczoraj, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy”

  Wiedziałam, że po dzisiejszym wieczorze już nigdy nie będę tą samą osobą co kiedyś."

  Historia pokerowej księżniczki przypomina wiele innych historii z cyklu „od zera do milionera”, ale mimo to wzbudziła we mnie ciekawość. W dużej mierze dlatego, że to właśnie Molly Bloom jest autorką książki oraz głównym narratorem tej powieści. Jak sądzę dzięki temu dużo miejsca w książce poświęcone zostało różnym refleksjom i głębszym przemyśleniom. Dotyczą one podejmowanych przez Molly decyzji, oraz sposobu działania i myślenia gwiazd, które gościła przy swoim stole. Dostrzega ich ułomność, bawi się nią i wykorzystuję. Jednocześnie z perspektywy czasu zauważa, że również ją nie ominęło uzależnienie od gry, mimo że nie uczestniczyła w niej osobiście. Zasady, którymi się kierowała, empatia, gdzieś powoli zanikają, za to pojawiają niepokój i ciągły brak spełnienia. Po raz kolejny możemy się przekonać, że wszystko ma swoją cenę.

  Większość książki poświęcona jest kolejnym pokerowym spotkaniom, wyjazdom i imprezom. Poznajemy nowych graczy, nowe miejscówki, doświadczamy kolejnych luksusów, w których główna bohaterka się pławi. Miałem nadzieję na bardziej rozbudowany wątek kryminalno-policyjny, (wszystko przez te trailery do filmu ;) dlatego też trochę się rozczarowałem, że został ON potraktowany po macoszemu. Tym bardziej, że w sumie do tej pory nie rozumiem powodów „prawnych”, dla których cała historia skończyła się tak jak się skończyła.

  To wszystko jest napisane, może nie w rewelacyjnym i trzymającym w napięciu, ale bardzo przystępnym stylu, tak że nawet laicy pokera powinni połapać się w wszelkiego rodzaju niuansach. Po lekturze nadal mam ochotę na zapoznanie się z wersją kinową i to chyba najlepiej świadczy o tej publikacji.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Uwielbiam książki i filmy, które pokazują siłę kobiet. A ta książka opowiada o kobiecie, która mimo przeciwności losu, mimo wielu kłód rzucanych pod jej nogi, które nie pozwoliły na sukces na jednym polu, postawiła sobie za cel sukces gdzieś indziej i go osiągnęła.

  Molly Bloom jest postacią, z którą można się identyfikować. A właściwie tak jest na początku książki. Jest dzieckiem, który odczuwa dość dużą presję narzuconą przez jej rodziców. Wszystko co robi, ma robić najlepiej. I robiła. Była świetna w jeździe na nartach. Ale kontuzja sprawiła, że nie była w stanie tego profesjonalnie kontynuować. Całą swoją ambicję przeniosła na naukę. I tu właściwie kończy się normalność.

  Jedna decyzja, z początku błaha, prowadzi do tego, że zostaje księżniczką podziemnego świata pokera. Nikt tak jak ona nie potrafi organizować rozgrywek. Spotkania są niezwykle elitarne, żeby tam się dostać trzeba być znaczącą osobą. Wokalistą, sportowcem, reżyserem czy aktorem (tak, Leo DiCaprio też brał w tym udział).

  I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że nagle na jej drodze stanął taki przeciwnik, którego nie da się kupić partyjką pokera w elitarnym gronie. Rząd Stanów Zjednoczonych. Goniąc za szczęściem i bogactwem, Molly zapomniała, że dobra passa nie trwa wiecznie. Upadki z samego szczytu, przynoszą najwięcej obrażeń.

  Jeżeli nie wiecie, na podstawie książki, całkiem niedawno zresztą, na ekrany kin wszedł film o tym samym tytule. Rolę Molly Bloom zagrała zjawiskowa Jessica Chastain. I jest to naprawdę dobry film. W moim odczuciu lepszy od książki. Może po prostu rozgrywki pokerowe i świat hazardu lepiej wygląda na ekranie niż w opisany w książce? Może moim błędem jest to, że za dużo oczekiwałam po obejrzeniu filmu? Tylko nie zrozumcie mnie źle. Książka jest naprawdę dobra. I w sumie nic więcej.

  Wracając do książki, muszę koniecznie poruszyć sprawy stylu autorki. Książkę czyta się bardzo szybko. Cieszę się, że nie zostałam wrzucona w nieznany mi świat hazardu, tylko wszystko miałam wytłumaczone. Jest to pomocne zwłaszcza, kiedy używane są pokerowe określenia. Z drugiej strony brak tu licznych, epitetów, porównań czy metafor, tak licznych u zawodowych pisarzy. To wcale nie jest minusem. To tylko podkreśla, że ta historia to samo życie. To potwierdzenie powiedzenia, że życie pisze najlepsze scenariusze.

  Niezwykle trafnym zabiegiem było to, że byliśmy z Molly od początku jej drogi życiowej. Poznaliśmy ją jako małą dziewczynkę w Kolorado, następnie obserwujemy jej drogę na szczyt, życie "pokerowej księżniczki", aż wreszcie odczuwamy problemy z rządem. Dlaczego to takie ważne? Bo mamy okazję poznać Bloom w zarówno najgorszych, jak i najlepszych momentach jej życia. Poznajemy jej pobudki, uczucia i motywacje. Sprawia, że lepiej ją rozumiemy jako człowieka.

  Molly jest niezwykle silną i ambitną kobietą. Już od najmłodszych lat, miała obsesję na punkcie udowodnienia innym jej wartości. I to się przekłada na jej późniejsze życie. Mam wrażenie, że pokazała jeszcze wszystkiego i jeszcze będzie o niej głośno po raz kolejny.

  Muszę przyznać, że nie znałam wcześniej historii Molly Bloom. Jest to niesamowite, że jako osoba nie biorąca udziału grze, można odgrywać tak znaczącą rolę. Jest ona organizatorką gier, w trakcie których na stole pojawiają się ogromne pieniądze, liczone w milionach.

  Jeżeli jesteście fanami wielkich gwiazd i interesujecie się Hollywood, to znajdziecie tu sporo rozrywki. Pojawia się, wspomniany już wcześniej, Leo DiCaprio, ale również Bena Afflecka czy Tobey'a Maguire'a.

  Polecam przeczytanie wszystkim tym, którzy mają cele i dążą do nich. Jest to niezwykła opowieść o sile człowieka, który bardzo czegoś chce i robi wszystko, żeby to zdobyć. Jeżeli wasze marzenia są legalne, to śmiało możecie brać przykład z postawy Molly :)

  Życie Molly to świat, w którym gra się po to, żeby wygrać. Albo stawiasz duże pieniądze albo nie grasz. Rozgrywki pokera, przeplatają się z odpoczynkiem w jacuzzi najdroższych hoteli w LA. Czy jesteś na to gotowy? To jak, wchodzisz czy pasujesz?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Książkę czyta się bardzo szybko i sprawnie. Napisana jest w lekki i przystępny sposób. Jednak jak dla mnie zabrakło tutaj ciut więcej szczegółów, takich smaczków, które by dodały więcej pikanterii całej opowieści. Książkę Molly Bloom z powodzeniem można przeczytać w jeden wieczór. Będzie to mile spędzony czas z lekką opowieścią idealną do czytania przed snem.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Molly Bloom to organizatorka gier pokerowych na najwyższe stawki, założycielka najbardziej ekskluzywnego, działającego nielegalnie klubu pokerowego w Stanach Zjednoczonych. Na własne oczy widziała, jak jeden z graczy w ciągu tylko jednej nocy przegrał milion dolarów i zapłacił następnego dnia. W grach, które organizowała w Los Angeles, a później również w Nowym Jorku brali udział najsłynniejsi, najbogatsi i najbardziej wpływowi ludzie z całego świata.

  O swoich doświadczeniach opowiada w książce „Gra o wszystko”. 5 stycznia w polskich kinach premierę miał film o tym samym tytule. Oczywiście filmu nie widziałam, ale zaintrygowana historią Molly, postanowiłam przeczytać jej opowieść.

  Molly dorastała w cieniu swoich braci w niedużym mieście w Kolorado. Jej rodzice przywiązywali ogromną wagę do aktywności fizycznej swoich pociech oraz kładli duży nacisk na ich wykształcenie. Niestety los chciał, że Molly w wyniku problemów ze zdrowiem nie mogła kontynuować kariery sportowej. Jej marzenia prysły jak bańka mydlana. Po długiej rekonwalescencji przyglądała się braciom, którzy osiągali coraz większy sukces w sporcie. Dziewczyna pragnęła poznać świat, chciała żyć pełnią życia, bez żadnych ograniczeń. Wyjechała do Los Angeles, aby zacząć wszystko od początku. Miasto Aniołów nie było dla niej zbyt przyjazne. Molly nie była ani początkującą aktorką, ani modelką, która stawia pierwsze kroki na wybiegu. Z trudem znalazła pracę i robiła wszystko, aby tylko nie zostać zwolnioną. Szybko została wciągnięta w niebezpieczny podziemny świat pokera, gdzie milionerzy przegrywali niebotyczne sumy w ciągu jednego wieczora, a i jej portfel sporo na tym zyskiwał. I choć nigdy nie zasiadła przy stole jako gracz, wkrótce została okrzyknięta „księżniczką pokera”. Niestety dobra passa nie trwa wiecznie, a panna Bloom wzbudziła zainteresowanie FBI.

  „Gra o wszystko” to niesamowity zbiór wspomnień właścicielki elitarnych klubów pokerowych, kobiety, która obracała milionami dolarów. Przy jej stołach zasiadali tacy celebryci, jak Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire, Ben Affleck, czy Macaulay Carson Culkin znany z roli Kevina w filmie „Kevin sam w domu”. Niesamowite jest to, jak bez cienia skrupułów Molly Bloom wkręciła się w nielegalny biznes. Choć miewała wątpliwości, co do swojej działalności, jej prawnik zapewniał ją, że choć balansuje na cienkiej linii między przestępstwem, to jednak działa w sposób dozwolony prawem, nie łamiąc go. Te zapewnienia były wystarczające, aby nasza bohaterka poczuła się pewnie i bezpiecznie. Marzenia o życiu pełnym luksusu, możliwości obracania się wokół sław wreszcie się ziściły.

  Dalsza część recenzji na blogu: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala 5/5 Nasza cena:
21,08 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala

Osiedlowy duet znów w akcji, tym razem w terenie! Malwina i Eliza, dwie przyjaciółki z Kraśnika, postanawiają spędzić Wielkanoc z dala od domu. Zbieg okoliczności sprawia, że trafiają do małej wioski w okolicach Giżycka, a spotkanie z ogrodowym krasnalem zmusza je do zmiany kwatery. Pensjonat...
Gra w morderstwo 5/5 Nasza cena:
30,16 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra w morderstwo

Żal może się zmienić w truciznę. Zrobi się zbyt mroczny, zbyt ciężki i już cię nie wypuści. Rok temu o tej porze wszyscy przyjechaliśmy na ślub Lucasa do położonej nad samym morzem, imponującej rezydencji w Kornwalii. Tego dnia nie doszło jednak do żadnego ślubu. Teraz Lucas zaprosił nas ponownie,...
Dam ci to wszystko 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dam ci to wszystko

Mroczny kryminał nagrodzony najważniejszą hiszpańską nagrodą literacką Premio Planeta 2016 Najpopularniejsza powieść w Hiszpanii w 2017 roku Kiedy Manuel, wzięty pisarz, dowiaduje się, że jego mąż Álvaro zginął w tragicznym wypadku samochodowym, przeżywa szok. Przybywa do Galicji, gdzie umarł...
Odbiorę Ci wszystko 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odbiorę Ci wszystko

Jeśli odbierasz życie komuś, kto krzywdzi innych, to czy można to usprawiedliwić? Kim wolałbyś być, gdybyś musiał wybrać: ofiarą czy mordercą? Fenomenalny thriller psychologiczny, prosto z Norwegii. Clara jest ambitną i utalentowaną urzędniczką w Ministerstwie Sprawiedliwości, specjalizującą się w...
Coś tu nie gra 5/5 Nasza cena:
26,52 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Coś tu nie gra

Teatr w Lipówce? Tego jeszcze nie grali! Gdy Zojka zabiera się do pisania artykułu o amatorskiej grupie teatralnej, to musi oznaczać kłopoty. Już podczas castingu dochodzi do awantury, a wkrótce potem aktorka obsadzona w głównej roli ulega wypadkowi. Komu zależało na tym, żeby wykluczyć ją z...
Gra w oczko 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra w oczko

Wyjątkowa książka Grzegorza Kalinowskiego, który telewizję zna od podszewki i w „Grze w oczko” odsłania jej kulisy. Polskie piekło w świecie celebrytów. Zakłady bukmacherskie i ustawiane mecze. Kradzieże samochodów i szantaże. Podejrzane agencje modelek i lewe interesy. Hazard i polityka. Stare...
Ryzykowna gra 4/5 Nasza cena:
26,39 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ryzykowna gra

Piątego czerwca 1916 roku brytyjski okręt wojenny HMS „Hampshire” tonie u wybrzeży archipelagu Orkady, a wraz z nim cała załoga i ówczesny brytyjski minister wojny lord Kitchener. Panuje opinia, że jednostka przewoziła niezwykle cenny ładunek. W kolejnych latach wielu nurków, ryzykując życiem,...
Pakiet: Zmuszona by zabić, Gra w morderstwo 0/5 Nasza cena:
57,32 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Zmuszona by zabić, Gra w morderstwo

Mistrzyni thrillerów psychologicznych. „Gra w morderstwo” i „Zmuszona, by zabić” to mroczne thrillery psychologiczne z charakterystycznym dla Abbott stawianiem czytelnika przed koniecznością trudnego wyboru moralnego i mistrzowską charakterystyką postaci. Bestsellerowa seria z sierżant Stephanie...
Gra cieni T. 1 5/5 Nasza cena:
38,30 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra cieni T. 1

Świat, w którym nie ma reguł.Dziewczyna, która igra z ogniem.Mężczyzna, który nie cofnie się przed niczym.Sześć lat po katastrofie nuklearnej. USA podnosi się z upadku po tragicznych wydarzeniach. Samozwańczy gubernator Stanford, chcąc osiągnąć swoje podłe cele, musi wyeliminować z gry byłego szefa...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula