Flying high

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Ilość stron
380
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 29,70 zł
Nasza cena: 28,05 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Romantyczna historia, pełna silnych emocji (czasem bolesnych). Jeśli znasz pierwszą część historii "Falling fast", wiesz, na co możesz liczyć. Jeśli nie, przygotuj się na jedno z najsilniejszych przeżyć miłosnych 2020 roku.

"Flying high" przyciągnie Cię ciekawymi, silnymi bohaterami i zatrzyma piękną historią ich miłości.

Powieść przedstawia czytelnikowi kontynuację przygód Hailee i Chase'a. Hailee jest dziewczyną, która dźwiga na swoich barkach mroczną tajemnicę i dba o to, aby nikt jej nie poznał. Przede wszystkim nie Chase, który nie jest jej obojętny. Jednak zgodnie z przysłowiem "człowiek planuje, a Bóg się śmieje" Hailee wbrew woli wpada coraz głębiej w związek z chłopakiem. Z tego samego powodu nie chce dłużej przed nim udawać.

Czy prawda nie zaszkodzi związkowi? Według dziewczyny, tak. Dlatego nie chciała mieć nic wspólnego z Chase'em, ale słowa chłopaka i jego dotyk stopniowo podbijały jej serce. Może jednak im się uda? Czy naprawdę nie ma żadnej przeszkody, której nie jest w stanie przezwyciężyć prawdziwa miłość?

Na te pytania stara się odpowiedzieć powieść - i robi to znakomicie. Autorka posługuje się żywym językiem, pełnym emocji, który złapie za serce niejednego czytelnika. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz śledzić historię bohaterów z zapartym tchem aż do ostatniej strony "Flying high". Książka na pewno odpłaci się za poświęcony jej czas.


O autorce

Bianca Iosivoni, autorka powieści, potrafi zbudować napięcie w historiach miłosnych. Udowodniła to swoją czterotomową serią "First", która zdobyła niemałą popularność na całym świecie. Nowi bohaterowie, których niektórzy mieli już okazję poznać w powieści "Falling fast", również podbijają serca czytelników.

Recenzje (12)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Flying high autorstwa Bianki Iosivoni przedstawia nam dalsze losy Hailee. Pierwsza część bardzo mnie zauroczyła, ponieważ pod maską szczęścia i beztroski ukryte były prawdziwe dramaty. Rozwiązanie zagadek i podjęte przez bohaterkę decyzje były zaskakujące, a zakończenie w najgorszym możliwym punkcie, pozostawiło czytelnika w osłupieniu i oczekiwaniu na premierę drugiej części.

  Szkoda, że ten tom nie urzekł mnie tak jak pierwszy. Choć bardzo ciekawiły mnie dalsze losy Hailee i Chase’a, jakoś nie mogłam się odnaleźć. Ta książka zdecydowanie różniła się pod względem fabuły od jej poprzedniczki. W pierwszej części dziewczyna tryskała życiem, była otwarta na innych ludzi, a tutaj po prostu wiało depresją. Ja wiem dlaczego, oczywiście był to celowy zabieg autorki, ale tak dramatyczna zmiana zachowania była dla mnie nie do uwierzenia, przez co treść wiała nudą.

  Chase ratował tą fabułę jak mógł, ale jego zachowanie też jest dość niejasne. Zabrakło mi, poznanej w poprzednim tomie, wielkiej miłości. Nie było tego przyciągania i uczucia.

  Flying high okazała się być dość mroczną pozycją. Myślę, że nie na to liczył czytelnik. Na szczęście jest happyend, którego po cichu spodziewam się w każdej książce 😄. Ostatnie strony wywołują jednocześnie radość i smutek. Poruszające zakończenie jest strzałem w dziesiątkę.

  Podsumowując, historia Hailee i Chasea’a była dramatyczna, pełna nostalgii i bólu, ale równocześnie potrafiła wywołać we mnie wzruszenie i uśmiech. 😊

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejne zakończenie serii, które miałam okazje czytać w tym roku.

  Tym razem jest to zakończenie historii Hailee i Chase'a, na które, całe szczęście, nie musieliśmy długo czekać.

  Hailee skrywa ogromną tajemnicę, Mroczną i ponurą, i której nikt nie wiedział i , co jest nikt nie powinien się o niej dowiedzieć. A już na pewno nie Chase. Jednak ona nie chce już dłużej udawać. Ma świadomość, że wpadła po same uszy, co jest wbrew jej wszystkim wcześniejszym planom. K przekonana, że straci Chase'a. Wiedziała to od pierwszej sekundy kiedy go poznała. Ale ON nie dał się sławić. Z każdym uśmiechem, każdym dotykiem i każdą kolejną spędzoną chwilą chłopak coraz bardziej podbijał jej serce.

  Czy mają szansę? A może? oboje muszą zdać sobie sprawę, że sama miłość nie wystarczy, by dwoje ludzi mogło być razem?

  Kontynuacja i jednocześnie zakończenie opowieści o Hailee. Kolejna niezwykle emocjonująca i przepełniona emocjami książka, poruszająca wiele trudnych tematów.

  Większość książki jest opowieścią o radzeniu sobie ze stratą i z pustką po starcie bliskiej osoby. kto nie czytał poprzedniej części, uwaga , mogą się zdarzyć spoilery.

  Hailee była tą spokojniejszą siostrą, która nigdy się nie wyróżniała i postanowiła to zmienić.

  Ale ci się będzie działo dalej, kiedy skończą się zadania do odhaczenia? Jak zacząć żyć na nowo? Dla siebie?

  Pobyt w Fairhood okazuje się być dla niej lekarstwem, o którym nie zdaje sobie sprawy, dopóki z niego nie wyjeżdża.

  więcej na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Flying high" to kontynuacja "Falling fast", czekałam na tę książkę od czasu gdy przeczytałam ostatnia stronę pierwszej części.

  Pierwsza część to była piękna opowieść, pełna przygód, wzruszeń i emocji. Drugą część tej powieści określiłabym jako dojrzalszą, ale jednocześnie nie straciła nic swoim pięknie, oraz przekazie.

  Bianca Iosivoni po raz kolejny pokazuje nam co znaczą emocje, oraz przeżywanie ich wraz z bohaterami. Żadna z wcześniej czytanych serii nie wzbudziła we mnie tak dużo, pozostawiła już na zawsze w ślad w mojej duszy.

  W pierwszej części Haile poznaliśmy jako odważną, wydawać by się mogło szczęśliwą dziewczynę. W tej odkrywamy jej prawdziwe oblicze, poznajmy ból jakiego doświadczyła, ale również wraz z nią próbujemy go przepracować, chociaż niestety nie będzie łatwo i pięknie.

  Pióro autorki jest bardzo realne, sięgające dużo dalej kartki papieru. Sięga aż do duszy i serca czytelnika. Każde zmagania się Haille jest opisywane bardzo rzeczywiście, nie ma nic zbędnego, wszystko jest wykreowane tak jak powinno być.

  Mimo iż, czytamy tutaj przygody i przeżycia głównej bohaterki i Chase, autorka przemyca nam w tekście bardzo ważne i trudne tematy, żałoba i strata bliskich zawsze jest dla nas wyzwaniem, któremu musimy sprostać, nie możemy cofnąć czasu, spędzić inaczej czasu z osobą której już z nami, nie będzie dane nam przeżyć już ani sekundy dłużej z nią u swojego boku. Depresja to stan, który nie leczy się zakupami, to potrzeba wyleczyć i właśnie tak postępuje Haille, poddaje się, upada na dno, ale wstaje próbuje od nowa.

  Jeśli chcecie sięgnąć po tę serię, to potrzebne wam będą chusteczki, bo jestem całkowicie tego pewna że z waszych oczu nie raz popłyną łzy, zarówno ze wzruszenia jak i ze smutku.

  Wraz z tym tomem kończy się przygoda Haille i Chasea, ale również wszystkich z Fairwood.

  Zarówno "Falling fast" jaki i "Flying high" mają specjalne miejsce w mojej biblioteczce jak i w moim sercu. Jestem pewna że wrócę kiedyś w ten świat, i myślę że za każdym razem będę odkrywać w nim coś nowego i coś wartościowego.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Ten, kto na zewnątrz wydaję się najszczęśliwszą osobą na ziemi, może być tym, kto wylał najwięcej łez. Najbardziej beztroska osoba mogła ponieść w swoim życiu najwięcej strat. I dziewczyna z promiennym uśmiechem może być tą, która straciła wszelką wolę życia. Każdy z nas musi walczyć z wewnętrznymi demonami, o których inni może niegdy się nie dowiedzą."

  Podobało mi się i to bardzo, ta dylogia to niby klasyczne new adult, szczególnie pierwsza część, ale styl autorki i sposób kreowania bohaterów jest bardzo dojrzały. Ustalmy więc, że to bardzo dojrzałe new adult, a co za tym idzie nie każdemu może one przypaść do gustu, szczególnie druga część, bo o ile w "Fallen fast" fabuła przebiegała dosyć schematyczne jak przystało na tego typu książki, tak w "Flying high" akcja toczy się bardzo powoli, skupiając się głównie na bohaterach. Po traumatycznych przeżyciach z pierwszego tomu Hailee i Chase muszą odnaleźć nie tylko drogę do siebie, ale też samych siebie, a to będzie długi i bolesny proces, dlatego jeśli liczycie, że będzie lekko i przyjemnie, to raczej będziecie rozczarowani. Bianca Iosivoni porusza niezwykle ważne i trudne tematy (nie chce pisać jakie żeby nie spoilerować) w bardzo mądry, wnikliwy i poruszający sposób, ta historia łamie serce, ale pozwala też spojrzeć na wiele spraw z innej strony. Jak dla mnie jedna z ciekawszych serii new adult, jakie czytałam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Jak żyć dalej, kiedy przez ostatnie trzy miesiące żyło się tak, jakby nie było jutra? Jak żyć dalej, kiedy straciło się najważniejszych ludzi w swoim życiu?”

  Byłam zauroczona pierwszą częścią cyklu Hailee & Chase Biancy Iosivoni dlatego z niecierpliwością czekałam na Flying High.

  W tej części autorka rozwiązuje wszystkie zagadki i odkrywa tajemnicę głównych bohaterów. Hailee cały czas skrywa swoją mroczną i ponurą stronę, o której nikt nie wie. Sama się jej boi, więc uważa, że nikt nie powinien się o niej dowiedzieć, nawet Chase. Jednak dziewczyna ma dość udawania. Jej wszystkie plany legły w gruzach.

  Boi się, że straci chłopaka, do którego poczuła coś więcej. Czy ta dwójka ma szansę?

  Pierwsza część czyli “Falling fast” była zaskakująca, urocza, nieprzewidywalna, pełna miłości, przyjaźni i smutku. Niestety “Flying high” bardzo mnie wynudziło. Historia od samego początku była bardzo przewidywalna i nie czułam już uczuć i emocji, które towarzyszyły bohaterom. Brakowało mi rozwinięcia kilku wątków. Miałam nadzieję, że autorka czymś mnie zaskoczy. Bardzo się na niej zawiodłam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Falling fast 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Falling fast

Hailee DeLuca postanawia zmienić swoje życie. Koniec z przesiadywaniem w domu i ukrywaniem się przed całym światem. Teraz Hailee chce znów robić wszystkie te rzeczy, których do tej pory się bała. No i właśnie wtedy poznaje Chase’a Whittakera i od pierwszej chwili wie, że ma poważny problem....
First last look 4/5 Nasza cena:
29,30 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

First last look

Kiedy Emery Lance zaczyna swoje studia w Wirginii Zachodniej, jedynym czego sobie życzy jest nowy początek. Chce po prostu studiować: bez plotek na jej temat i potępiających spojrzeń nieprzyjaznych jej ludzi. Za to jest gotowa znieść naprawdę dużo, choćby wytrzymać w jednym pokoju z najbardziej...
First last night. First last. Tom 3 4/5 Nasza cena:
29,30 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

First last night. First last. Tom 3

Tate to młoda, arogancka kujonka, która udaje, że interesuje ją tylko nauka. Trevor, wysoki, czarnowłosy i czarnooki chłopak, traktuje ją jak młodszą siostrę i cały czas próbuje się nią opiekować. Odkąd pewnego chłodnego listopadowego wieczoru Tate i Trevor lądują w łóżku w akademiku, okazuje się,...
First last kiss 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

First last kiss

Elle Winthrop i Luke McAdams są najlepszymi przyjaciółmi. I nic ponadto. Oboje nie chcą tego zmieniać, mimo że ich znajomi od dawna obstawiają zakłady, czy i kiedy nierozłączna skądinąd para wyląduje wreszcie w łóżku. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy Elle zostaje zaproszona na przyjęcie...
eBook First last kiss mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,36 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook First last kiss mobi epub

Elle Winthrop i Luke McAdams są najlepszymi przyjaciółmi. I nic ponadto. Oboje nie chcą tego zmieniać, mimo że ich znajomi od dawna obstawiają zakłady, czy i kiedy nierozłączna skądinąd para wyląduje wreszcie w łóżku. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy Elle zostaje zaproszona na przyjęcie...
eBook First last night mobi epub 5/5 Nasza cena:
22,66 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook First last night mobi epub

Tate to młoda, arogancka kujonka, która udaje, że interesuje ją tylko nauka. Trevor, wysoki, czarnowłosy i czarnooki chłopak, traktuje ją jak młodszą siostrę i cały czas próbuje się nią opiekować. Odkąd  pewnego chłodnego listopadowego wieczoru Tate i Trevor lądują w łóżku w akademiku, okazuje się,...
eBook Falling fast mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,36 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Falling fast mobi epub

Hailee DeLuca postanawia zmienić swoje życie. Koniec z przesiadywaniem w domu i ukrywaniem się przed całym światem. Teraz Hailee chce znów robić wszystkie te rzeczy, których do tej pory się bała. No i właśnie wtedy poznaje Chase’a Whittakera i od pierwszej chwili wie, że ma poważny problem....
eBook First last song mobi epub 4/5 Nasza cena:
23,36 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook First last song mobi epub

Kolejna książka z cyklu First autorstwa Bianki Iosivoni, która obok Mony Kasten i Laury Kneidl należy do ścisłej czołówki niemieckich pisarek, kierujących swoje przepełnione emocjami powieści obyczajowe do młodych kobiet! Mason i Grace studiują na tej samej uczelni, ale nie pozostają w żadnych...
eBook First last look mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,66 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook First last look mobi epub

Kiedy Emery Lance zaczyna swoje studia w Wirginii Zachodniej, jedynym czego sobie życzy jest nowy początek. Chce po prostu studiować: bez plotek na jej temat i potępiających spojrzeń nieprzyjaznych jej ludzi. Za to jest gotowa znieść naprawdę dużo, choćby wytrzymać w jednym pokoju z najbardziej...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula