Falling fast

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Ilość stron
380
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 28,46 zł
Nasza cena: 33,12 zł 39,90 zł Taniej o: 17%

Hailee DeLuca postanawia zmienić swoje życie.

Koniec z przesiadywaniem w domu i ukrywaniem się przed całym światem. Teraz Hailee chce znów robić wszystkie te rzeczy, których do tej pory się bała. No i właśnie wtedy poznaje Chase’a Whittakera i od pierwszej chwili wie, że ma poważny problem.

Ogarniają ją te emocje, które chciała z siebie wyrzucić na zawsze. Ale każdy uśmiech Chase’a, każdy jego dotyk sprawia, że serce Hailee szaleje coraz bardziej i w końcu zatraca się na dobre. Hailee chciałaby być szczęśliwa jak każda młoda kobieta, chciałaby beztrosko przeżywać miłość, ale nie pozwala jej na to mroczny sekret z przeszłości, który może zniszczyć wszystko, a zwłaszcza to nowe uczucie. Chase jest jej coraz bliższy, jest też jednak coraz bliżej poznania straszliwej tajemnicy.

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Falling fast" jest pierwszym tomem serii "Hailee&Chase". Okładka książki jest cudowna, jak wszystkie od tego wydawnictwa. Piękne pastelowe kolory harmonizują ze złotymi fragmentami.

  Hailee wybrała się w samotną podróż, podczas której wykonuje zadania, których dotąd nigdy by się nie podjęła. Robi to, aby spełnić daną siostrze obietnicę "bądź odważna". Przypadkiem trafia na grób swojego poznanego przez internet przyjaciela - Jaspera. Jest to dla niej trudne przeżycie, ponieważ chłopak nie powiedział jej, że jest chory. Poznaje w mieście jego przyjaciół oraz Chasea. Dziewczyna na nowo poznaje swojego kolegę z opowieści nowo poznanych znajomych. Od pierwszego spojrzenia między nią a byłym najlepszym przyjacielem Jaspera, rodzi się nić porozumienia. Hailee bardzo chce spełnić ostatnią prośbę internetowego przyjaciela, mianowicie przeczytać rękopis jego książki. Nie jest to jednak tak łatwe, jakby się mogło wydawać. Chase bardzo chce zbliżyć się do dziewczyny, lepiej ja poznać. Niestety, nie jest to takie łatwe, ponieważ gonią ją demony przeszłości o których nikt nie wie. Podoba mi się styl pisania Autorki. Ta historia opowiada o przyjaźni, dorastaniu, podejmowaniu życiowych decyzji, stracie, uzależnieniach, braku miłości i zrozumienia ze strony rodziców. Momentami zabawna, wzruszająca zabiera nas w podróż razem z głównymi bohaterami, Książkę czyta się bardzo dobrze i szybko, całość wciąga. Autorka umiejętnie łączy teraźniejszość z przeszłością, zaskakując Czytelnika poprowadzeniem niektórych wątków. Książka bardzo mi się podobała i czekam z niecierpliwością na drugą część.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czasami chcemy wyruszyć w nieznane. Po prostu wsiąść w samochód, zabrać najpotrzebniejsze rzeczy o ruszyć przed siebie. Odkryć nowe miejsca, poznać nowych ludzi bądź wywiązać się z danej komuś obietnicy. Hailee nie miała zamiaru zatrzymać się w Fairwood, ale los przyniósł ją właśnie tutaj, gdzie mieszkał jej przyjaciel, który odszedł. Jeśli już tu trafiła to chce się z nim pożegnać i wykonać zadanie jakie jej powierzył. Jednak nigdy nie chciała tu pozostać dłużej.

  "Nic, co powiemy albo zrobimy, nie może zmienić przeszłości."

  Nigdy nie miała w planie spotkać tutaj tylu ludzi, którzy mają otwarte serce i są chętni, aby nieść pomoc. Nigdy nie spodziewa się, że spotka tu chłopaka, który pomimo wszystko zawróci jej w głowie i pokaże czym jest troska i dbanie o drugiego człowieka. Jednak nic nie wpłynie na jej plany, na jej przyszłe zamiary. Bo jej plan jest doskonały i nie sposób go zmienić.

  "Jest jak orzeźwiająca bryza w tym zdecydowanie zbyt zatłoczonym pomieszczeniu, jak coś nowego i nieznanego w morzu codzienności."

  Chase przyjechał spędzić wakacje w swoim rodzinnym mieście, ale tu zbyt wiele przypomina mu o przeszłości, tu zbyt wiele myśli kumuluje się wśród jego zaplanowanej przez kogoś innego przyszłości. Kiedy dziewczyna niczym barwny ptak wkracza do jego życia, od pierwszej chwili chce ją bliżej poznać. Chce spędzić nią czas i poczuć się wolnym. Jednak kolejne spotkania powodują, że między nimi rodzi się coś więcej, rodzi się miłość i akceptacja. Jednak, gdy skończy się lato, Hailee zniknie, a ON zdecydowanie tego nie chce. Ale czy uda mu się ją zatrzymać i co najważniejsze przejrzeć jej intencje ? Czy odważy się stanąć do walki o dziewczynę do której poczuł coś więcej ?

  Uważam, że jest to najlepsza książka w wykonaniu Biancy, jaka została wydana w Polsce. Pomimo jak dla mnie kilku zbyt nudnych i nic nie wnoszących opisów jest niesamowitą historią z idealnie wykreowanymi bohaterami, którzy nie boją się ryzykować i czerpać z życia ile się da. Bianca stawia tutaj sobie wysoko poprzeczkę, bo porusza tu wiele trudnych aspektów, z którymi ludzie sobie nie radzą. Do tego niesamowita okładka, która zdecydowanie przyciąga uwagę.

  Z niecierpliwością czekam na kontynuację, bo książka zakończyła się spektakularnie i zdecydowanie zaskakująco.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Uciec można chcieć od ludzi, miejsc, wspomnień, emocji, od tak wielu spraw, które wywołują ból, żal, a czasem także wyrzuty sumienia. Jednak zapomnieć się nie da, chociaż człowiek próbuje się i niekiedy udaje mu się to na moment, dłuższy bądź krótszy. Pamięć ludzka bywa krótka, wybiórcza, lecz również zdarza się, że jest najsurowszym sędzią, w niej kryje się to, co daje siłę i jednocześnie oraz odbiera nadzieję na wybaczenie.

  Przypadek sprawił, że w dniu urodzin przyjaciela Hailee i Chase spotykają się, ale nie jest to okazja do zabawy. Nie znają się, a łączy ich człowiek, który zmarł. Każde z nich chciałoby być daleko od Fairwood, uroczego miasteczka w dolinie Shenandoah. Jednak tak nie jest, to miejsce dla niego jest żywym wyrzutem i świadectwem czegoś, co rani go nieustannie. Natomiast dla niej jest punktem na mapie wielomiesięcznej wędrówki, jaka wcale nie dała jej ukojenia. Co może wyniknąć ze spotkania w takich okolicznościach? Hailee stara się zdystansować od Chase`a, ale nie jest to łatwe, zwłaszcza w Fairwood, gdzie niektóre sprawy tracą na znaczeniu, za to zyskują te, o jakich tych dwoje pragnęłoby zapomnieć, lecz nie są w stanie. Przyjaźń z Jesperem była dla niej czymś niezwykłym, dla niego zwyczajnie-niezwyczajnym przeżyciem, wspólny przyjaciel, ale dwóch nieznajomych dla siebie ludzi, mających sekrety. Czasem łatwiej zdradzić te ostatnie komuś kogo dopiero się poznało, lecz niekiedy ten najważniejszy zachowuje się dla siebie, chociaż czy jest to dobry krok? Kiedy pojawia się uczucie, niektórzy robią krok wstecz, a nawet dwa, czy ten błąd da się naprawić? Tak wiele można zepsuć milczeniem dla dobra bliskich ludzi …

  Morze emocji zalewa czytelnika już na samym początku lektury najnowszej książki Bianki Iosivoni, nawet więcej to prawdziwa powódź, w jakiej równocześnie jest rozpacz, nadzieja, ból i miłość. W swoich poprzednich książkach pisarka nie unikała silnych uczuć, jednak w „Falling fast” są one odczuwalne nieustannie, a z uwagi na ich czasem wagę gatunkową trzeba się przygotować, że ten konkretny tytuł nie przejdzie bez echa. Jednak to nie tylko one stanowią siłę tej powieści, lecz również lub raczej przede wszystkim bohaterowie, bo oni właśnie są źródłem tej emocjonalnej kolejki górskiej, w jednej chwili jest się wraz nimi na szczycie świata, a zaraz potem spada się w czarną czeluść smutku, z jakiej mknie się w nieznane, może znowu w górę albo wprost przeciwnie. Autorka postawiła na wyraziste emocje, tajemnice i przede wszystkim na opowiedzenie historii ludzi, jacy w samotności mierzą się z ogromną stratą i nie jedynie nią. „Falling Fast” jest opowieścią o utraconych szansach i tych, które wydają się przychodzić w nie porę, sekretach, jakie nikomu nie pomagają, a jedynie ranią, dopasowywaniu się do wymagań innych i godzeniu się na utratę własnych marzeń za cenę zadowolenia bliskich oraz przyjaźni, mającej w sobie siłę zmieniania czyjegoś życia. Każdy rozdział to odsłonięcie kawałka serc i umysłów postaci, poranionych, próbujących odnaleźć się w nowej sytuacji życiowej i jednocześnie nie zaprzepaścić okazji by wreszcie poczuć się szczęśliwym. Niezwykle plastycznie oddaje Bianca Iosivoni uczucia, tak głównej bohaterki jak i bohatera, nie ma w tym sztuczności, nadmiernej przesady, za to widzi się ich autentyczność i po prostu ludzi, stojących na granicy, pytanie tylko czy do zatracenia czy do ratunku. Ważnym elementem jest również to, iż ich przeszłość i teraźniejszość poznajemy w skrawkach, powoli układających się w dramatyczną panoramę, niezauważaną przez rodzinę i przyjaciół. Tak naprawdę o tej książce można by jeszcze wiele napisać, lecz nie zastąpi to jej przeczytania, na które warto poświęcić czas, a później jeszcze raz wrócić i pewnie nie będzie to jednorazowa lektura. Niekiedy tam gdzie wydaje się, że jest wszystko w największym porządku bywa całkowicie odwrotnie, a ludzie cierpią w milczeniu dla dobra tych, których kochają.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejna książka z wydawnictwa, wydana w krótkim czasie, któa przywróciła mi wiarę w dobre historie.

  Hailee chce coś zmienić w swoim życiu i wyrusza w podróż w nieznane. Trafia do Fairwood, na grób swojego przyjaciela w bardzo zaskakującym czasie. Niestety jej auto odmawia posłuszeńśtwa, a dziewczyna zmuszona jest zostać tu dłużej.

  Szereg niespodziewanych i zaskakujących wydarzeń być może sprawi, że dziewczyna wykorzysta swoją szansę na szczęście.

  To moje pierwsze spotkanie z piórem autorki, o której słyszałam wieeeele, naprawdę wiele dobrego. Nie raz zastanawiałam się, czy jest to "ten czas" aby sięgnąć po jakąś jej książkę, jednak nie wydarzyło się to do teraz.

  Kiedy pojawiła się możliwość recenzji "Falling fast" nie zastanawiałam się długo. Nie czytając opisu zgodziłam się wziąć książkę pod swoje skrzydła i właściwie się nią zaopiekować. Oczywiście, jak na okładkową srokę przystało, przekupiła mnie okładka i wcześniej słyszane nazwisko autorki.

  Kiedy zaczęłam czytaćksiążkę po prostu w nią wpadłam. Oczywiście chwilami było mi naprawdę ciężko przestać wpatrywać się w przepiekne wydanie tej książki, ale ostatecznie zmuszałam swój wzrok aby podążył w innym kierunku.

  "Falling fast" to bardzo lekka i dość życiowa powieść. Autorka świetnie wykreowała głównych bohaterów, a ja nie miałam najmniejszego problemu, aby od razu złapać z nimi głęboką więź. Właśnie z ego powodu też przedłużałam czytanie na tak długo jak to tylko możliwe, aby móc się z nimi nie rozstawać. Pech chciał, że książka się skończyła, a moja czytelnicza dusza została nasycona i zaspokojona, ale też smutna. Smutna dlatego, że dotarłam do ostatnich zdań i muszę czekać na kolejną część.

  "Falling fast" to z pewnością historia, która zawładnęła moim sercem. Bardzo, ale to bardzo będę chciała do niej wrócić - i to niejednokrotnie! Polecam Wam tę książkę z całego serca, poniważ nie jest to również bardzo wartościowa pozycja, które podejmuje ważne i trudne tematy. Choć okładka książki wydaje się być cukierkowa, to jej wnętrze nie do końca takie jest. Myślę, że to pozycja obowiązkowa dla każdego książkoholika.

  Polecam!!!!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zastanawialiście się kiedyś, jakby to było wsiąść do swojego ukochanego samochodu i wyruszyć w nieznane? W podróż, która może odmienić wasze dotychczasowe życie ?

  Hailee DeLuca ma 21 lat i od dwóch miesięcy jest właśnie w takiej podróży. Tylko ona, jej stara, czerwona honda i droga, która prowadzi ją przed siebie. Hailee przypadkowo trafia do Fairwood, małego miasteczka w Wirginii, w którym oprócz pięknych krajobrazów, znajduje się też grób jej najlepszego przyjaciela. Dziewczyna nie spodziewała się, że los nagle pokrzyżuje jej plany, a ona sama będzie zmuszona zostać w mieście na dłużej. Na pewno nie przypuszczała też, że pozna w tym miejscu wielu wspaniałych ludzi, przyjaciół jej przyjaciela, którzy sprawią, że wyjazd z Fairwood może się okazać o wiele trudniejszy, niż na początku zakładała. Na drodze Hailee staje również Chase. Chłopak, który od razu wzbudza w niej uczucia, których ona nie chce czuć... Bo to właśnie one mogą się okazać największą przeszkodą we wszystkim, co zaplanowała na koniec lata i swojej podróży... Jak potoczą się losy Hailee i Chase'a? Czy ta historia może mieć szczęśliwe zakończenie?

  "Falling fast" to książka, która na zawsze zostanie w moim sercu! 💜 Skończyłam ją czytać kilka dni temu, a nadal szaleje we mnie burza emocji. Huragan emocji! Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale jeżeli każda powieść, która wychodzi spod pióra pani Bianci, jest tak silnie emocjonalna i piękna, to muszę poznać wszystkie jej pozostałe tytuły. Przyznaję, że początek książki mi się lekko dłużył. Było bardzo dużo opisów wewnętrznych rozterek i przemyśleń głównej bohaterki, zdarzały się też opisy miejsc i trochę się przeraziłam, że tak będzie przez większą część książki. Co się okazało na koniec? Że to wszystko, co ja uważałam za niepotrzebne, tak naprawdę stanowi niesamowicie ważną część całej historii! Jest konieczne, aby dobrze zrozumieć myślenie i postępowanie Hailee. Zarówno ona, jak i Chase to bardzo złożone postacie. Oboje próbują poradzić sobie ze stratą wspólnego przyjaciela, z żałobą. Dodatkowo Hailee codziennie walczy sama ze sobą, ze swoją nieśmiałością i lękiem społecznym. Walczy o to, by być odważną oraz próbuje robić rzeczy, o których wcześniej bała się choćby pomyśleć. W tym wszystkim dużą rolę odgrywa Chase. Chłopak, który również ma swoje problemy, swoje tajemnice. Jego życie, studia i kariera zostało zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, ale niestety bez jego udziału.

  Zaczynając lekturę, pomyślałam sobie, że będzie to powieść jakich wiele. Zwykła, lekka i niewiele znacząca młodzieżówka. Pomyliłam się. Bardzo się pomyliłam! Bo ta książka sięga o wiele głębiej, chwyta za serce i nie puszcza, tylko po to, aby na końcu rozerwać to samo serce na strzępy i zostawić czytelnika w stanie zawieszenia.... Musicie mi uwierzyć, że ja teraz, pisząc to wszystko, mam łzy w oczach. 😭 Nie wiem co mam Wam powiedzieć, oprócz tego, że ta opowieść mnie złamała, po prostu mnie emocjonalnie zmiażdżyła. Nie jestem w stanie ubrać w słowa tego wszystkiego, co czułam, czytając ostatnie strony. Szczerze powiedziawszy, to czytałam je jak przez mgłę, ponieważ tak bardzo płakałam. Zdarza mi się wzruszać podczas lektury, ale "Falling fast" wyzwoliło we mnie tak silne i skrajne emocje, jak chyba nigdy dotąd żadna książka. Nie przypuszczałam, że to wszystko potoczy się w takim kierunku. Nie myślałam głębiej nad zachowaniem Hailee, nad tym, co mówiła, a to wszystko miało ogromne znaczenie. I tego właśnie uczy ta książka! Trzeba dobrze słuchać drugiego człowieka, czytać z jego ust, ale też z czynów i zachowań. Ta historia jest lekka tylko z zewnątrz, z opisu, natomiast wewnątrz w swojej treści porusza ciężkie tematy. Temat choroby, która nie pozwala w pełni cieszyć się życiem, temat śmierci, temat żałoby, temat rodziców narzucających swoje marzenia i próbujących na siłę kierować życiem swoich dzieci. Temat narkotyków i kilka innych, których nie mogę Wam zdradzić, aby nie zasugerować czegoś za dużo. Historia Hailee i Chase jest przepiękna i choć mogłoby się wydawać, że trochę niemożliwa, to jednak prawdziwa i pełna silnych uczuć. Mogłabym powiedzieć, że nie wierzę, iż w prawdziwym życiu taka miłość mogłaby się wydarzyć. Dodatkowo w tak krótkim czasie, ale tutaj, w tej opowieści, autorka przedstawiła to tak realnie, w tak idealny sposób, że ja w to uwierzyłam. Naprawdę uwierzyłam w historię Chase i Hailee! Co mogę więcej powiedzieć? Lektura wartościowa, którą Wam z całego serca polecam! Czekam na listopad i drugi tom, bo na razie moje serce krwawi i jest złamane na milion malutkich kawałeczków...💔 Sięgnijcie po tę książkę! Nie dajcie się zwieść, że to kolejna, banalna i prosta historia. Nie. NIE! Ona jest cudownie wzruszająca, niesie ze sobą mnóstwo różnych emocji. Uczy i ukazuje wiele istotnych problemów! Zdecydowanie nie jest banalna!

  Moja ocena nie mogłaby być inna, jak tylko 10/10!💜

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Bianca Iosivoni
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Jaguar
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 380
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788376869001
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Falling fast
 • Tłumacz: Słowikowska Joanna
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788376869001
 • EAN: 9788376869001
 • Wymiary: 13.5x21.5x3 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Emocjonalny fast food 0/5 Nasza cena:
22,09 zł 25,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Emocjonalny fast food

Ile zaryzykujesz, by spełnić wszystkie swoje fantazje?Kiedy jesteś menadżerem w międzynarodowej korporacji i na co dzień obracasz się w typowo męskim środowisku, pojawienie się w twojej załodze seksownej, zgrabnej kobiety może zwiastować tylko jedno – poważne kłopoty. Przez pewien czas starasz się...
First last look 4/5 Nasza cena:
31,46 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

First last look

Kiedy Emery Lance zaczyna swoje studia w Wirginii Zachodniej, jedynym czego sobie życzy jest nowy początek. Chce po prostu studiować: bez plotek na jej temat i potępiających spojrzeń nieprzyjaznych jej ludzi. Za to jest gotowa znieść naprawdę dużo, choćby wytrzymać w jednym pokoju z najbardziej...
First last night. First last. Tom 3 4/5 Nasza cena:
31,46 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

First last night. First last. Tom 3

Tate to młoda, arogancka kujonka, która udaje, że interesuje ją tylko nauka. Trevor, wysoki, czarnowłosy i czarnooki chłopak, traktuje ją jak młodszą siostrę i cały czas próbuje się nią opiekować. Odkąd pewnego chłodnego listopadowego wieczoru Tate i Trevor lądują w łóżku w akademiku, okazuje się,...
First last kiss 5/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

First last kiss

Elle Winthrop i Luke McAdams są najlepszymi przyjaciółmi. I nic ponadto. Oboje nie chcą tego zmieniać, mimo że ich znajomi od dawna obstawiają zakłady, czy i kiedy nierozłączna skądinąd para wyląduje wreszcie w łóżku. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy Elle zostaje zaproszona na przyjęcie...
eBook First last kiss mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,46 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook First last kiss mobi epub

Elle Winthrop i Luke McAdams są najlepszymi przyjaciółmi. I nic ponadto. Oboje nie chcą tego zmieniać, mimo że ich znajomi od dawna obstawiają zakłady, czy i kiedy nierozłączna skądinąd para wyląduje wreszcie w łóżku. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy Elle zostaje zaproszona na przyjęcie...
eBook First last night mobi epub 5/5 Nasza cena:
27,62 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook First last night mobi epub

Tate to młoda, arogancka kujonka, która udaje, że interesuje ją tylko nauka. Trevor, wysoki, czarnowłosy i czarnooki chłopak, traktuje ją jak młodszą siostrę i cały czas próbuje się nią opiekować. Odkąd  pewnego chłodnego listopadowego wieczoru Tate i Trevor lądują w łóżku w akademiku, okazuje się,...
eBook First last song mobi epub 4/5 Nasza cena:
22,78 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook First last song mobi epub

Kolejna książka z cyklu First autorstwa Bianki Iosivoni, która obok Mony Kasten i Laury Kneidl należy do ścisłej czołówki niemieckich pisarek, kierujących swoje przepełnione emocjami powieści obyczajowe do młodych kobiet! Mason i Grace studiują na tej samej uczelni, ale nie pozostają w żadnych...
eBook First last look mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,09 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook First last look mobi epub

Kiedy Emery Lance zaczyna swoje studia w Wirginii Zachodniej, jedynym czego sobie życzy jest nowy początek. Chce po prostu studiować: bez plotek na jej temat i potępiających spojrzeń nieprzyjaznych jej ludzi. Za to jest gotowa znieść naprawdę dużo, choćby wytrzymać w jednym pokoju z najbardziej...
Trylogia mocy i szału. Tom 3. Moc 4/5 Nasza cena:
31,46 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trylogia mocy i szału. Tom 3. Moc

Złowieszczy cień pada na rodzinę sióstr Olszańskich. Zdesperowana Sówka postanawia wziąć sprawy we własne ręce, by uwolnić Igę spod władzy złego ducha, a także dowiedzieć się, jakie siły stoją za ostatnimi wydarzeniami. Pomimo swoich uprzedzeń musi wyciągnąć rękę po pomoc do tych, których obawia...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula