Dziewczyna o perłowych włosach

Autor:

Anna Łacina

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
488
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,20 zł
Nasza cena: 27,54 zł 39,90 zł Taniej o: 31%

Dziewiętnastoletnia Sylwia i szesnastoletnia Zuzanna mieszkają tylko z ojcem i niepełnosprawną babcią. Siostry są jak ogień i woda. Starsza to perfekcjonistka, która lubi mieć porządek we wszystkim. Idealna dziewczyna z idealnym chłopakiem. Młodsza woli chadzać swoimi ścieżkami, nawet nie zauważając wpatrzonych w nią oczu kolegi z klasy.

Pewnego ranka ojciec wychodzi z psem i znika. I wszyscy muszą nagle szybko dorosnąć.

Dziewczyna o perłowych włosach to książka o emocjach i o zamrożeniu uczuć. A także o tym, że nieokazywanie uczuć wcale nie musi świadczyć o nieczułości.

Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Mam wielką słabość do książek Anny Łaciny. Zaczytywałam się w nich jako nastolatka i dziś wracam do niektórych, wybranych lektur z wielkim sentymentem. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że autorka nie zapomina o swoich wiernych czytelnikach i serwuje nam kolejną opowieść pełną - jak zawsze - przygód oraz emocji.

  "Dziewczyna o perłowych włosach" dedykowana jest młodzieży, ale napisana w cudowny sposób i poruszająca wiele ważnych tematów bez najmniejszego problemu trafi do czytelnika w każdym wieku. Lekki styl, łatwość w przedstawianiu konkretnych faktów a także umiejętność przenikliwego ujęcia problemów z jakimi borykają się bohaterowie sprawiają, że akcja ani przez moment nie jest nam obojętna, ponieważ wyobrażamy sobie siebie samych na miejscu Sylwii czy Zuzanny.

  To siostry, nastoletnie, prawie wchodzące w dorosłe życie, ponieważ Sylwia ma dziewiętnaście a Zuzia szesnaście lat. Obie mieszkają tylko z ojcem oraz niepełnosprawną babcią. Obie różnią się jak woda i ogień, ponieważ dzieli ich temperament oraz oczekiwania. Sylwia wiedzie idealne życie u boku idealnego chłopaka i lubi pokazywać się wszystkim dookoła natomiast Zuzanna stara się trzymać na uboczu. Nie wie, że jest obiektem wielu młodzieńczych westchnień, ponieważ interesuje ją coś więcej niż własna osoba. Uwielbiam ją za to, bo Zuzia to dziewczyna z którą każdy może się utożsamić, niezależna i odważna, mimo że stara się nie wchodzić nikomu w drogę. Z Sylwią na początku miałam mały problem, męczy mnie jej egoizm i brak zaangażowania w rodzinne życie, ale im więcej historii sióstr poznałam tym łagodniejszym okiem patrzyłam na obie bohaterki.

  Nie jest to tylko opowieść o młodzieńczych troskach, ponieważ autorka porusza ważne, konkretne tematy. Siostry pewnego dnia muszą stanąć w obliczu ogromnego wyzwania, ponieważ ich ojciec wychodzi na spacer z psem i przepada bez wieści. Pozostawione same sobie szybko muszą zmierzyć się z dorosłym życiem i przewartościować swoje zachowania co wpływa nie tylko na cudownie przedstawioną dynamiczną stronę ich profili psychologicznych, ale przede wszystkim ma swoje odbicie w czytelniku, który zaczyna rozumieć, że nie wszystko jest takie proste i kolorowe.

  "Dziewczyna o perłowych włosach" to wielowymiarowa książka, która zaskoczy Was podjętymi tematami oraz ich rozwiązaniami. Jest cudowna, ponieważ prosty przekaz niesie ze sobą potężny nakład emocjonalny. Autorka nie zawiodła moich oczekiwań a właściwie spełniła je z nawiązką, ponieważ zaserwowała mi historię, która zmieniała się pod wpływem wydarzeń, podobnie jak główne bohaterki. To opowieść o trudach życia, codziennych wyzwaniach oraz sile rodziny, która ujawnia się w najmniej oczekiwanym momencie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,Dziewczyna o perłowych włosach’’ to najnowsza książka Anny Łaciny, która już 3 listopada trafi na półki księgarni. Autorka tym razem kreuje przed czytelnikami pełną emocji historię dwóch sióstr, które stają przed niezwykle trudną i nietypową sytuacją. Jeżeli poczuliście się zaintrygowani z przyjemnością zapraszamy Was do lektury przedpremierowej recenzji!

  W życiu nie wszystko da się przewidzieć, a już na pewno nie zaginięcie własnego ojca. Dwie siostry – Sylwia i Zuzanna, zmuszone są nie tylko do wszczęcia poszukiwań, ale także zajęcia się domem, sobą nawzajem i niepełnosprawną babcią. Dla każdej z nich będzie to niezwykle trudna próba, która zrzuci przybrane przez nie maski, a rzeczywistość i one same okażą się nie tak idealne jakby sobie tego życzyły.

  Anna Łacina zabiera czytelnika w głąb historii o dwóch siostrach – dziewiętnastoletniej Sylwii, uchodzącej za prawdziwy wzór, dobrej uczennicy, uczynnej córki, prawdziwej perfekcjonistki pod każdym względem, oraz szesnastoletniej Zuzanny – chodzącej własnymi drogami, nieco zdystansowanej i zbuntowanej dziewczyny. Jak widać bohaterki różnią się od siebie niczym przysłowiowe ogień i woda, trudna sytuacja w której się znajdą zmusi je jednak nie tylko do wspólnego wysiłku dla dobra całej rodziny, ale także ujawni, że pierwsze wrażenie bywa często bardzo mylące. Życie Sylwii, a także ona sama okażą się pełne wad, a wypowiedziane w gniewie słowa i próby spełnienia oczekiwań bliskich niezwykle będą dziewczynie ciążyć. Z kolei zdystansowana Zuza okaże się skrywać w sobie spore pokłady wrażliwości i zwracać dużo większą uwagę na otoczenie niż można by ją o to posądzać.

  Trzeba przyznać, że autorka stworzyła historie, która choć rozpędza się powoli, w pewnym momencie zaczyna wciągać na tyle, że naprawdę ciężko się od niej oderwać. Niezależnie od tego, którą z sióstr polubicie, to trudno zaprzeczyć, że obie stanowią interesujące postacie, a obserwując ich losy i niecodzienną sytuację w jakiej się znalazły, dowiadujemy się nie tylko sporo o nich samych, ale także przekonujemy się iż żyjemy w społeczeństwie, które równie skore jest do nagłych zrywów pomocy, co wydania osądu i napiętnowania drugiej osoby. Bo choć sytuacje w której znalazły się obie dziewczyny trudno nazwać normalną, to podczas lektury napotkamy sporo wydarzeń, które możemy znać z codziennego życia, a które nie raz pokazują nam, że życie nie zawsze jest tak kolorowe jak byśmy sobie tego życzyli i nawet usilne starania nie zawsze są w stanie odmienić rzeczywistość.

  Oczywiście losy Sylwii i Zuzanny nie stanowią wyłącznie pasma niefortunnych zdarzeń, nie zabraknie także wątków o charakterze romantycznym, jednak nie będą to puste nastoletnie miłostki. Więcej zdradzać nie będę, powiem jedynie, że książkę czyta się naprawdę bardzo przyjemnie i nie raz potrafi ona zaskoczyć podczas lektury, a najważniejsze w niej są emocje – uświadamianie sobie ich obecności i odkrywanie tego co tak naprawdę znaczą.

  ,,Dziewczyna o perłowych włosach’’ to historia pełna uczuć, skomplikowanych relacji rodzinnych i decyzji – takich których podejmujemy każdego dnia, ocen których dokonujemy, a o których konsekwencjach zazwyczaj zdajemy sobie sprawę gdy jest już za późno by coś zmienić. Niezwykle wciągająca lektura, która daje do myślenia, z bohaterkami, które zostają z czytelnikiem na dłużej.

  Recenzja dostępna na stronie Kosz z Książkami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  „Nie można być z kimś ze strachu. Miłość zakłada wolność.”

  Dziewiętnastoletnia Sylwia i szesnastoletnia Zuzanna są siostrami, mieszkają z ojcem i niepełnosprawną, wiecznie ze wszystkiego niezadowoloną babcią. Matka, przed laty bez słowa wyjaśnienia opuściła je i ich ojca. Dziewczyny nie potrafią się dogadać ze sobą, są jak ogień i woda, różnią się kompletnie wszystkim. Sylwia jej perfekcjonistką lubi porządek. Ma chłopaka, wydaje się, że tworzą idealną parę. A jak jest w rzeczywistości? Zuzanna to jej całkowite przeciwieństwo, do wszystkiego podchodzi z lekkością i dystansem, ma pieska, którego bardzo kocha, chadza własnymi ścieżkami. Pewnego ranka, tuż przed świętami Bożego Narodzenia ojciec wychodzi na spacer z pieskiem i wszelki ślad po nich znika. Dziewczyny pozostawione same sobie z zagubioną babcią przechodzą szybkie dorastanie. Ta trudna sytuacja pozwoli wszystkim zajrzeć w głąb siebie.

  Czy brak okazywania uczuć świadczy o znieczulicy, nieczułości, oschłości, obojętności? Wielowątkowa akcja powieści toczy się swoim rytmem, niesie sporą dawkę przeróżnych emocji. Fabuła ciekawie poprowadzona, dotyka pokomplikowanych relacji rodzinnych, a w tle ból i niepewność które narastają po zaginięciu ojca. Czuć ogromne emocje, niepokój, strach, zagubienie, niepewność jutra, wewnętrzne rozterki jakie dotykają naszych bohaterów. Sylwia i Zuzanna – polubiłam je, stoją u progu dorosłości, młode, piękne, ciekawe życia, pełne beztroski i nagle los zsyła na nie dotkliwy cios. Zuzka całkowicie skradła moje serce. To wrażliwa, poukładana, samotna introwertyczka. Michał, który dość niespodziewanie zwraca na siebie jej uwagę staje się iskrzącym płomykiem nadziei w jej trudnej codzienności. I bohaterowie drugoplanowi, tak bardzo ważni, każdy coś istotnego wnosi do całości.

  Ustabilizowana, dość spokojna codzienność całkowicie się wali. Czy poradzą sobie? Czy w końcu tragedia jaka je dotyka spowoduje, że zbliżą się do siebie, czy będzie zupełnie przeciwnie? Początkowo nic nie jest takie jak nam się wydaje. Przeszłość niespodziewanie daje o sobie znać, czy przewinienia i winy zostaną wybaczone? Szukanie wsparcia, zrozumienia, ciepła, pocieszania w tej trudnej sytuacji. Ogromny smutek, ból, bezradność. Złe myśli, które przyczajone czekają by ponownie uderzyć. Tak trudno czasami rozeznać się we własnych uczuciach. Wewnętrzna blokada, brak kontroli, wręcz kontaktu z własnymi uczuciami – zamrożenie uczuć – to wszystko w wyniku traumatycznych przeżyć. Stopniowy rozpad rodziny, który ma bardzo negatywny wpływ na jej wszystkich członków, poczucie porzucenia, niesprawiedliwości losu. Piękno prawdziwej przyjaźni, pierwsze młodzieńcze porywy serca, wzajemna fascynacja i zauroczenie. Kynofobia – strach przed psami. Dzieci rodziców DDA. Ludzka bezinteresowna pomoc, która tak bardzo cieszy i dodaje otuchy.

  Złożona, przejmująca, zaskakująca opowieść. O uczuciach, które głęboko ukryte ujrzą w końcu światło dzienne. Serdecznie polecam, Tatiasza i jej książki:)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Perłowa dama. Circus Lumos. Tom 2 4/5 Nasza cena:
32,10 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perłowa dama. Circus Lumos. Tom 2

„PERŁOWA DAMA” WCIĄGNIE CIĘ W ŚWIAT GWIAZD I DEMONÓW, CYRKOWYCH SZTUCZEK I MIŁOŚCI. Magiczny cyrk powraca. Ciemność znów atakuje. Takiego obrotu wydarzeń nikt się nie spodziewał! Alicja walczy o przetrwanie w mrocznych podziemiach Hadesu, gdzie brat Hadriana, Tristan, staje się jej jedynym...
Zadzwoń, kocham cię 0/5 Nasza cena:
27,12 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadzwoń, kocham cię

Weronika i Wawrzyniec poznali się podczas szalejącej burzy. Nic więc dziwnego, że miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Szybko jednak zrozumieli, że związek to nie tylko konfitury z płatków dzikiej róży serwowane na śniadanie. To także tęsknota, niepewność i lęk o życie drugiej osoby....
Telefony do przyjaciela 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Telefony do przyjaciela

Jedna nie wyobraża sobie życia bez sportu, świetnie pływa i żegluje, druga woli szachy i komputer. Jedna flirtuje i łamie serca, druga nieśmiało czeka na wielką miłość. Jedna lubi pisać listy, druga wstydzi się swojej dysleksji. Dwie siostry, dwa charaktery… jeden chłopak. I nic nie jest takie,...
Kradzione róże 5/5 Nasza cena:
27,12 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kradzione róże

Studentka medycyny wyjeżdża na wymarzone wakacje do Grecji. Tymczasem jej młodsza siostra jak co roku wyrusza do Częstochowy. Po raz pierwszy nie towarzyszy jej nikt z rodziny. Tej pielgrzymki nigdy nie zapomni... Co może się przytrafić wśród starożytnych ruin i zapierających dech w piersiach...
Ostatnie wakacje 0/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnie wakacje

Życie siedemnastoletniej Ośki zostaje wywrócone do góry nogami. Dziewczyna musi opuścić przyjaciół i przeprowadzić się na drugi koniec Polski, chociaż nie ma ochoty mieszkać z macochą, trojgiem przyrodniego rodzeństwa i nieznanym dotąd ojcem. Nie rozumie, dlaczego ten ją zaprosił, a teraz ignoruje....
Dzika jabłoń 0/5 Nasza cena:
27,51 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzika jabłoń

Wyrwała kartkę z zeszytu i napisała dużymi literami: Muszę wyjechać na jakiś czas. Wszystko w porządku. Nie szukajcie mnie. Nikt mnie nie porwał, nie uciekłam z domu, nie jestem w ciąży. Zawahała się, zanim dodała: Wrócę. Do tego sylwestra Wiktoria przygotowywała się wyjątkowo starannie. Właśnie...
eBook Miłość pod Psią Gwiazdą mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,72 zł 27,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Miłość pod Psią Gwiazdą mobi epub

Czy pełna kompleksów licealistka może zaimponować najbardziej interesującemu chłopakowi w szkole? Jak nie przegapić prawdziwej miłości, która kryje się nie tam, gdzie jej szukamy? Magda i Andrzej – oboje niepewni własnej wartości. Ich drogi krzyżują się przypadkiem. Czy to, co się między nimi...
eBook Ostatnie wakacje mobi epub 0/5 Nasza cena:
30,52 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Ostatnie wakacje mobi epub

Życie siedemnastoletniej Ośki zostaje wywrócone do góry nogami. Dziewczyna musi opuścić przyjaciół i przeprowadzić się na drugi koniec Polski, chociaż nie ma ochoty mieszkać z macochą, trojgiem przyrodniego rodzeństwa i nieznanym dotąd ojcem. Nie rozumie, dlaczego ten ją zaprosił, a teraz ignoruje....
Audiobook Niebo nad pustynią mp3 0/5 Nasza cena:
19,79 zł 27,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Niebo nad pustynią mp3

Młodzi ludzie i egipski raj: wczasy all inclusive. Idylla? Nie całkiem. Każde z nich bowiem przywiozło taki bagaż, że i dorosłemu trudno byłoby się z nim uporać. Anastazja skrywa rany, nie tylko na nadgarstkach. Klara nie zdejmuje czarnych ubrań nawet na plaży. Jednemu z bohaterów rzeczywistość...
Audiobook Miłość pod Psią Gwiazdą mp3 0/5 Nasza cena:
22,81 zł 27,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Miłość pod Psią Gwiazdą mp3

Czy pełna kompleksów licealistka może zaimponować najbardziej interesującemu chłopakowi w szkole? Jak nie przegapić prawdziwej miłości, która kryje się nie tam, gdzie jej szukamy? Magda i Andrzej – oboje niepewni własnej wartości. Ich drogi krzyżują się przypadkiem. Czy to, co się między nimi...
eBook Zadzwoń, kocham cię mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,12 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zadzwoń, kocham cię mobi epub

Weronika i Wawrzyniec poznali się podczas szalejącej burzy. Nic więc dziwnego, że miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Szybko jednak zrozumieli, że związek to nie tylko konfitury z płatków dzikiej róży serwowane na śniadanie. To także tęsknota, niepewność i lęk o życie drugiej osoby....
Audiobook CD MP3 Kradzione róże 0/5 Nasza cena:
27,11 zł 27,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD MP3 Kradzione róże

Studentka medycyny wyjeżdża na wymarzone wakacje do Grecji. Tymczasem jej młodsza siostra jak co roku wyrusza do Częstochowy. Po raz pierwszy nie towarzyszy jej nikt z rodziny. Tej pielgrzymki nigdy nie zapomni...Co może się przytrafić wśród starożytnych ruin i zapierających dech w piersiach...
Wybrane bestsellery
Mexx Woman Woda perfumowana 40 ml 0/5 Nasza cena:
63,71 zł 74,42 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mexx Woman Woda perfumowana 40 ml

Perfumy Mexx Woman to zapach przeznaczony dla zdecydowanych i rozrywkowych kobiet, pewnych swojego stylu życia i inspirujących otoczenie. Zapach idealny dla pewnych siebie, spontanicznych kobiet, które umieją smakować każdą chwilę swojego życia i ciągle szukają czegoś wyjątkowego, ale zarazem nie...
Top Trumps. Piotruś. Harry Potter 5/5 Nasza cena:
6,27 zł 6,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Top Trumps. Piotruś. Harry Potter

Gra karciana Top Trumps Piotruś Harry Potter to pozycja obowiązkowa dla każdego fana magicznego świata Harrego Pottera! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego - nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek bohaterów książkowej sagi J.K....
Krwawnik, mniszek, ułudka 5/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
39,88 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
Diuna. Imperium 4/5 Nasza cena:
172,46 zł 229,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Imperium

Diuna. Imperium to gra strategiczna, która łączy w sobie mechaniki budowani talii i rozmieszczania sił na planszy (worker placement).  To od ciebie zależy, jak rozbudujesz swoją potęgę. Poszukasz politycznych sojuszy czy stworzysz militarną przewagę? Siła ekonomii czy subtelne intrygi? Miejsce w...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 5/5 Nasza cena:
42,73 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Diuna F. Herberta z obrazem i rysunkami Wojciecha Siudmaka, w tłumaczeniu Marka Marszała. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu - substancji przedłużającej życie, umożliwiającej odbywanie podróży kosmicznych i przewidywanie przyszłości. Z rozkazu Padyszacha Imperatora...
Znów to zrobiliśmy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znów to zrobiliśmy

„Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
33,96 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Kim jestem? 5/5 Nasza cena:
32,15 zł 49,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kim jestem?

Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób. Każdy z graczy losuje po jednej karcie ze stosu i umieszcza ją na opasce osoby z prawej strony. Zadaniem każdego z graczy jest odgadnięcie KIM SIĘ JEST, na podstawie zadawanych pytań i odpowiedzi reszty graczy. Podczas zabawy można udzielać jedynie odpowiedzi TAK...
Almond 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Almond

Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
27,06 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula