Dzień, w którym powrócił

Autor:

Penelope Ward

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
14.0 cm x 20.8 cm
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
344
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 33,92 zł
Nasza cena: 27,31 zł 39,90 zł Taniej o: 32%

“Dzień, w którym powrócił” to historia o miłości, która nie miała prawa się zdarzyć.

Po latach wspomnienia wracają, a uczucie odżywa. Czy zakazana miłość przezwycięży upływ czasu i rozkwitnie na nowo?

Gavin i Raven to para nastolatków, która zakochała się w sobie bez pamięci mimo różnych pozycji społecznych. Pochodzący z dobrego i zamożnego domu chłopak oraz biedna, ale dobra i kochająca dziewczyna, utrzymywali ze sobą bliską relację aż do niespodziewanego wyjazdu Gavina za ocean, gdzie miał rozpocząć nowe życie. Dziewczyna, mając złamane serce, rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu, już bez ukochanego.

Jednak sytuacja niespodziewanie zmienia się, gdy Raven przyjmuje pracę w domu swojej dawnej miłości, niemal dekadę później, w charakterze opiekunki jego ojca. Dobrze sytuowany człowiek ciężko choruje, a dziewczyna zajmuje się nim i towarzyszy w trudnych chwilach. Gdy tylko dowiaduje się o niespodziewanym powrocie Gavina zza oceanu, dawne, bolesne wspomnienia wracają, a uczucia niespodziewanie dają o sobie znać po długim uśpieniu. Czy upływ czasu nie zdołał doszczętnie zniszczyć gorącego uczucia, a powrót dawnego kochanka pozwoli na odnowienie relacji? Raven nie mogła przypuszczać, jak powrót dawnej miłości wpłynie na jej złamane przed laty serce…

Książka "Dzień, w którym powrócił" autorstwa Penelope Ward to trudna, ale pouczająca historia o złamanym sercu i obietnicach bez pokrycia, które mimo upływu czasu powodują ból i smutek. Pokazuje niezwykłą i niszczycielską siłę uczucia, jakim jest miłość i jego konsekwencje, które mogą prowadzić w bardzo mroczne odmęty naszej duszy i wspomnień.


O autorze

Penelope Ward - poczytna amerykańska autorka dwudziestu bestsellerowych powieści, zajmujących szczytowe miejsca na listach m.in. New York Timesa. Napisała m.in. powieść "Przyrodni brat", która zajęła pierwsze miejsce na liście sprzedaży Amazon w 2014 roku w kategorii niezależnie publikowanych książek.

Recenzje (10)
 1. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Sama chciałabym przeżyć taką historię. Miłość z lat młodzieńczych jest najpiękniejsza i najtrwalsza, co potwierdza ta książka.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  💔💔💔RECENZJA💔💔💔

  Jakie to
  jest przykre kiedy nasze pochodzenie, status społeczny i majątkowy, muszą mieć wpływ na nasze wybory i uczucia.

  Jednak pewne jest jedno, że nawet za miliony nie da się kupić ani zdrowia, ani życia, ani miłości i ani szacunku.

  Dwudziestoletnia Raven, urocza i przebojowa dziewczyna podczas wakacji pomaga mamie, pracującej jako pomoc w rezydencji bardzo bogatej rodziny Mastersonów. Spędzając tam prawie całe dnie, mocno zaprzyjaźnia się z jednym z ich synów - Gavinem. On mimo, że sprawia wrażenie bogatego chłopczyka, korzystającego ze swojego niezaprzeczalnego uroku, bzykającego co i gdzie popadnie, tak na prawdę okazuje się być wspaniałym, uroczym i troskliwym mężczyzną, w którym Raven bez pamięci zakochuje się i to z niezaprzeczalną wzajemnością.

  Oczywiście ich ukrywany przed wszystkimi związek, nie może mieć żadnej przyszłości, toteż wszystkie skradzione-wspólne chwile, są zarówno słodyczą, jak i goryczą.

  W dodatku młodszy Masterson - Weldon, robi wszystko aby ich matka, która jest przeciwna temu mezaliansowi, dowiedziała się o ich potajemnym romansie. I gdy prawie nic ich już nie może rozdzielić okazuje się, że śmiertelna choroba musi wygrać z uczuciem i Raven ku swojej rozpaczy jest zmuszona zerwać z Gavinem wszelkie kontakty.

  Wiele lat smutku i dramatów później, Raven znowu pracuje w rezydencji Mastersonów, opiekując się jego ojcem, kiedy nagle zjawia się Gavin patrząc na nią nieprzyjemnym wzrokiem.

  Dziesięć lat nieobecności nie wymazało krzywdy jaką wyrządziła mu Raven. Nie wie jednak, że ona by ratować swoją matkę - nie miała innego wyjścia. Jak się okazuje, uczucia są silniejsze, od upływu czasu i oboje nie mogą sobie z nimi poradzić. Może wszystko udało by się poukładać, gdyby nie fakt, że Gavin ma narzeczoną....

  Potem wszystko staje się jeszcze trudniejsze i bardziej skomplikowane.

  Książka jest pełna emocji,miłości, bólu,cierpienia, ale także nadziei na szczęście i lepsze jutro. Oprócz trudnej miłości mamy w tej historii chorobę, uzależnienie, ale też nadzieję, że ze wszystkim możemy sobie poradzić, jeśli mamy w sobie wystarczającą wolę walki, kochających przyjaciół i uczucie tak silne, że nic jest w stanie go powstrzymać.

  Uwielbiam pióro Penelpe Ward,- autorka bestselerów „New Jork Times’a” mimo tego, że jej książki nie są wcale proste, w każdej daje czytelnikom wachlarz uczyć i emocji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  #Recenzja

  Tytuł: "Dzień,
  w którym powrócił"

  Autor: Penelope Ward

  Nakład: Editio Red

  "Na powrót tego, który złamał Ci serce, nigdy nie będziesz naprawdę gotowa"

  Mogłoby się wydawać, że dziesięć lat to dużo.

  W końcu dekada powinna wystarczyć, by zapomnieć o swojej pierwszej miłości i wyleczyć złamane serce.

  Gdy jednak po dziesięciu latach Raven spojrzała znów w oczy Gavina, nie może oszukiwać się, bo wie, że nadal coś do niego czuje.

  Dziś są zupełnie innymi ludźmi.

  Ona jest pielęgniarką jego ojca.

  On mieszka za oceanem i tam ma swoje życie.

  Jednak jedynie chwila wystarcza, by przekonali się, że ich serca nigdy tak naprawdę się nie zagoiły.

  Czy Gavin w końcu dowie się, co takiego wydarzyło się lata temu?

  Czy Raven znajdzie w sobie odwagę, by wyznać mu prawdę ?

  Czy mają jeszcze szanse na szczęście?

  Czy może już jest na wszystko za późno?

  ***

  Nie raz już powtarzałam, że uwielbiam książki Penelope Ward. Kolejna przeczytana tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że po jej książki warto sięgnąć w ciemno.

  "Dzień, w którym powrócił" to książka, która kolejny raz udowadnia, że autorka nie boi się trudnych tematów. W swoje historie wplata prawdziwe przeżycia, historie ludzi, które nie raz łamią serce. W tej książce znajdziemy dwie rzeczy, które uwielbiam, czyli motyw spotkania po latach oraz historia podzielona na przed i po co daje nam idealny obraz historii bohaterów.

  Najlepszą rekomendacją dla tej książki, jest fakt, że czytałam ją, póki nie skończyłam. A że była to godzina druga w nocy, to tylko drobny szczegół. Bardzo lubię styl, jakim posługuje się autorka, nie jest ciężki, napisany z lekkością, sprawia, że czytamy książkę, nie zauważając przewracanych stron. Jej książki to zawsze coś więcej. W przypadku tej książki tak właśnie jest. Autorka umiejętnie poruszała tematykę chorób nowotworowych, pokazywała, co pieniądze potrafią robić z ludźmi, oraz to, jak wiele człowiek jest w stanie poświęcić dla bliskich.

  W czasie czytania towarzyszyły mi różne emocje jednak największą, był żal. Żal przez to, co musieli przeżyć i na jak długo się rozstać, zanim prawda wyszła na jaw. Nie wiem, czy też tak macie, ale ja czytając romanse, zawsze liczę na szczęśliwe zakończenie. Czytam z nadzieją, a jednocześnie ze strachem, że jednak na końcu nie dostanę tego, na co liczę. Jak skończyła się ta historia, powiedzieć Wam nie mogę, jednak idealnie będzie pasować tu powiedzenie, że nadzieja umiera ostatnia..

  Cóż, nie pozostaje mi nic innego jak polecić Wam tę książkę.

  Mam nadzieje, że zdecydujecie się ją przeczytać i pokochacie ich historię tak jak i ja!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeden chłopak, jedna dziewczyna i jedno lato, które może wywrócić życie do góry nogami. Raven zakochała się w Gavinie i ON również odwzajemniał, to uczucie. Świetnie się ze sobą dogadywali, ale dzieliły ich pewne różnice, które nie przeszkadzały im w byciu szczęśliwymi. Matka Gavina nie mogła pozwolić na to, by jej syn związał się z dziewczyną, której status społeczny był znacznie niższy niż ich. Jak szybko się w sobie zakochali, tak szybko musieli o sobie zapomnieć, ale dążąc kogoś tak wielkim uczuciem, jest to możliwe?

  Los bywa przewrotny i Raven miała okazję tego doświadczyć, gdy przyjęła ofertę pracy i znów znalazła się w domu Mastersonów. Tym razem to właśnie Gunther potrzebuję pomocy, a dziewczyna pragnie się odwdzięczyć za to, co przed laty robił dla niej.

  Niespodziewanie do domu wraca Gavin i jest zaskoczony widokiem Raven, która dziesięć lat temu była dla niego wszystkim. Od tego czasu zmieniło się bardzo wiele, oni się zmienili. A czy ich uczucia się zmieniły?

  Ależ ja byłam szczęśliwa, zaczynając kolejną powieść Penelope Ward. Od pierwszych stron wiedziałam, że będzie to coś wspaniałego i cieszę się, że pozostało tak do końca.

  Przyznam, że fabuła nie jest oryginalna i każdy z nas zna choć jedną tego typu powieść. Czy mnie to zraziło? Ależ skąd! Tym bardziej byłam ciekawa, jak potoczą się losy bohaterów i wiedziałam, że autorka znajdzie sposób, by mnie zaskoczyć.

  Książka jest podzielona na dwie części i byśmy nie czuli, że coś nam umyka, opowiada o początku znajomości głównych bohaterów, a druga część o ich ponownym spotkaniu po latach. Nie mogłam się oderwać od treści, bo cudownie było mi poznawać bohaterów oraz ich historię od samego początku a ich droga, by stanąć tu, gdzie teraz nie była łatwa. Między nimi wydarzyło się wiele rzeczy, a jeszcze więcej było dopiero przed nimi, ale życie nie jest takie, jakie chcemy, by było. Każdego dnia stawia nas przed trudnymi wyborami, a decyzję musimy podejmować sami, często wybierając szczęście innych nad swoje własne. I wiecie, co jest w tym pięknego? Że nawet jeśli coś ma się zakończyć, to pozostają nam wspomnienia, a każdą z najpiękniejszych chwil powinno się celebrować i dbać o to, by została w naszej pamięci, by na nasze usta wkradł się uśmiech w najmniej spodziewanych momentach, gdy w myślach przywołamy to jedno wspomnienie, gdzie byliśmy wtedy szczęśliwi. A co jeśli dostaniemy drugą szansę od życia, by ziścić to, co dawno już się skończyło, a pozostała tylko nadzieja, która nieświadomie gdzieś się tliła? Nic nie dzieje się dwa razy i ciężko jest odzwierciedlić to, co na czym już dawno położyliśmy kres. Warto jest próbować, ale trzeba wziąć też pod uwagę, że możemy mierzyć się na tej drodze z problemami, które nawet w najmniejszym stopniu nie przypominają tych sprzed lat.

  Uwielbiam czytać powieści Penelope, bo potrafi dobrze wykreować postacie, gdyż każdy ich ruch słowo, pomagają wkraść się do naszego umysłu i pozostać na długo. Przy tym też odnajduje wątki, które potrafi ze sobą połączyć w taki sposób, by krążyły wokół fabuły i za daleko się nie wychylały. W tym wszystkim jest też coś więcej, bo autorka porusza trudne tematy, które są nam dobrze znane, jednym z nich w tej powieści jest różnica społeczeństwa i jest nam dobrze znana w różnych kontekstach. Znajdziemy w niej jeszcze kilka momentów, które potrafią trafić w serce i nadają powieści odpowiedni obrót i chęć czytania do utraty tchu.

  Uwielbiam czytać książki Penelope, bo posiada bardzo przyjemny styl, który potrafi zachwycić, nie przesadza z opisami, które równoważy razem z dialogami, ale także zostawia coś dla naszej wyobraźni. Tak dobrze czytało mi się tę książkę, że rozważałam zarwanie dla niej nocy, ale przeczytać coś tak pięknego na raz to byłby błąd.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ⭐RECENZJA⭐

  Przeszłość. Teraźniejszość.

  Raven
  wraz ze swoją mamą - Renatą, pracuje u bogatej rodziny. Poznaje tam Gavina. Tych dwoje zaczyna coś do siebie czuć. Jednak na drodze staje im matka mężczyzny. Czy rodzące się uczucie przetrwa? Czy skończy się szybciej, niż się zaczęło?

  💕

  @penelopewardauthor zachwyciła mnie po raz kolejny swoim piórem i tym, że potrafiła stworzyć historię, w którą się "wsiąka". Czy młodzieńcza miłość mimo tego, że zerwana, może przetrwać próby czasu? Przekonajcie się sami 😃

  W tej historii pisarka w bardzo świetny i interesujący sposób pokazuje przeszłość naszej dwójki bohaterów - Raven i Gavina, ale również ich teraźniejszość. To, jak różne decyzje z młodzieńczych lat wpływają na tu i teraz. To, jak z powodu miłości do tej drugiej osoby, decydujemy się nieraz na bolesny krok - dla osoby odrzuconej, jak i dla nas samych. Są w życiu takie sytuacje, które nie dają nam wyboru. Ale czy aby na pewno? Niekoniecznie.

  Penelope również pokazuje nam władzę pieniądza oraz wyższy status społeczny. Ale tak naprawdę my wszyscy jesteśmy równi. Pieniądze są ważne, ale czy nie ma czegoś ważniejszego od nich?

  Stworzone postacie są realistyczne i bardzo charakterne. Cały czas czuć od nich bijące emocje, pociąg seksualny. Czytając sceny seksu aż miałam ciarki. Były napisane bardzo namiętnie i z klasą. Nie były wyuzdane ani brutalne. Polecam Wam tę powieść! Porwie Was od pierwszych stron i nie puści do końca. Nie mogę się doczekać sięgnięcia po kolejne książki pisarki!

  💞

  Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję @[Adres usunięty] @wydawnictwohelion 💚💚💚

  💕

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Penelope Ward
 • Wydawnictwo Editio
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 344
 • Format: 14.0 cm x 20.8 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328365940
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The Day He Came Back
 • Tłumacz: Stępkowska Edyta
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328365940
 • EAN: 9788328365940
 • Wymiary: 14x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Dzień, w którym cię straciłam 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzień, w którym cię straciłam

Poruszająca, przepięknie opowiedziana historia o życiu, stracie i więzach, które są niezniszczalne Życie Jess zmienia się na zawsze, kiedy otrzymuje najgorsze wieści, jakie może dostać matka. Jej córka Anna zaginęła w lawinie podczas jazdy na nartach. Mimo wielkiego żalu i cierpienia Jess musi...
Dzień, w którym Cię poznałam 5/5 Nasza cena:
30,26 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzień, w którym Cię poznałam

Maja ma pracę, za którą nie przepada, i męża, którego nawet nie lubi. Ma też marzenia i za mało odwagi, aby je spełniać. Kiedy jednak wygrywa w konkursie na najciekawszy pomysł na reportaż, a wydawnictwo wiąże duże nadzieje z jej książką, łapie wiatr w żagle i zaczyna wierzyć w to, że chcieć to...
Dzień w którym lwy zaczną jeść sałatę 4/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzień w którym lwy zaczną jeść sałatę

Druga książka autorki „Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno”, bestsellera w Polsce i fenomenu wydawniczego we Francji. W rok sprzedało się ponad pół miliona egzemplarzy książki. Romane Gardener prowadzi terapeutyczne szkolenia dla osób odbieranych przez...
Lato, które się zaczyna 5/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lato, które się zaczyna

Czy tylko jedna miłość może być przeznaczona na całe życie? Rodziny Reigów i Balartów przyjaźnią się od lat. Roser i Elvira będąc w ciąży ustalają, że ich dzieci połączy wielka miłość. Na świat przychodzą Júlia i Andreu, których łączy przyjaźń ich matek oraz doroczna tradycja wspólnego spędzania...
Ślepnąc od świateł 5/5 Nasza cena:
27,84 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ślepnąc od świateł

Zawsze chodzi wyłącznie o pieniądze. O nic innego. Ktoś może powiedzieć ci, że to niska pobudka. To nieprawda - oświadcza bohater powieści Jakuba Żulczyka. Ten młody człowiek przyjechał z Olsztyna do Warszawy, gdzie prawie skończył ASP. By uniknąć powielania egzystencjalnych schematów swoich...
Gwiazdy, które spłonęły 4/5 Nasza cena:
29,37 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiazdy, które spłonęły

Gdy rutyna i szara codzienność popychają ku zdradzie – czym może się skończyć skok w bok? Claire Spruce jest idealną żoną, dobrą matką i przykładną kobietą z przedmieścia. Mogłoby się wydawać, że niczego więcej jej do szczęścia nie potrzeba. Jednak kobieta ma swoje problemy, które nie dają jej...
Pięć osób które spotykamy w niebie 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pięć osób które spotykamy w niebie

Optymistyczna i poruszająca opowieść o przebaczeniu, zgodzie i miłości. Bohater książki Eddie ginie ratując małą dziewczynkę i dostaje się do nieba. Spotyka tam pięć osób, które w różnych okresach wpłynęły na jego życie. Każda z nich nauczy go jednej rzeczy, która pomoże mu zrozumieć sens jego...
Kolejna osoba którą spotkamy w niebie 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kolejna osoba którą spotkamy w niebie

Kolejna osoba, którą spotykamy w niebie opowiada historię Annie - dziewczynki, którą bohater pierwszej powieści, Eddie, uratował, poświęcając swoje życie, co rozpoczęło jego niesamowitą podróż w niebie.
Dziewczyna, która czytała w metrze 5/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna, która czytała w metrze

Powieść "feel-good" prosto z Paryża. Prawa sprzedane do 19 krajów! Juliette codziennie o tej samej porze wsiada do wagonu metra i pokonuje tę samą drogę do pracy w agencji nieruchomości. Jej ulubionym zajęciem jest obserwowanie pasażerów zatopionych w lekturze: starszej pani, kolekcjonera białych...
U stóp bogini 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

U stóp bogini

W tej powieści feeria barw i zapachów Indii oraz szybkie tempo życia w amerykańskim Houston są tłem do perypetii wyjątkowego klanu kobiet. Rodziny, która w paradoksalny sposób jest zjednoczona i równocześnie rozdarta próbami losu, bezkompromisowym dążeniem do celu i pragnieniem miłości. Sabitri,...
Ten dzień 4/5 Nasza cena:
24,83 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten dzień

Dalsza część opowieści o relacji Laury i Massimo. Czy Ojciec Chrzestny mafii będzie potrafił być czułym tatą? Czy Laura zaryzykuje wychowywanie dziecka w świecie pełnym zagrożeń? Jak ukryje ciążę przed najbliższymi? I najważniejsze - czy wytrzyma u boku apodyktycznego Dona, który niczego na świecie...
Dzień kobiet 5/5 Nasza cena:
24,49 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzień kobiet

Trzy kobiety, co roku 8 marca, spotykają się w kawiarni u Róży, aby porozmawiać, o swojej kobiecości, błędach, które popełniły, radościach, które się im przydarzyły. Są od siebie tak różne, a jednak połączone ze sobą nie tylko więzami krwi, a także splotami zdarzeń. Cecylia, seniorka rodu, mama i...
Wybrane bestsellery
Oblicza epok 2.1. Język polski. Podręcznik. Klasa 2. Część 1. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
39,59 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza epok 2.1. Język polski. Podręcznik. Klasa 2. Część 1. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

W podręczniku Oblicza epok dla klasy 2, część 1 znajdują się teksty wczesnego romantyzmu, m.in. wiersze poetów jezior (zakres rozszerzony), Giaur Byrona, Cierpienia młodego Wertera oraz Faust Goethego, opowiadania Edgara Allana Poego (zakres rozszerzony), a także twórczość dwóch największych poetów...
Dom stu szeptów 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom stu szeptów

Najnowsza powieść grozy brytyjskiego mistrza horroru, Grahama Mastertona. Autorska interpretacja opowieści o nawiedzonym domu. Na smaganych wiatrem wrzosowiskach stare domostwo strzeże swych sekretów… Allhallows Hall jest rozległą rezydencją w stylu Tudorów, położoną na ponurych i mglistych...
Odmęty grozy 0/5 Nasza cena:
287,58 zł 299,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odmęty grozy

Parowiec Atlantica płynie do Bostonu, ale za statkiem podąża mroczny cień, skrywający się pod falami. Twoi współpracownicy wydają się dziwnie zagubieni i wpatrują się w morze z cichą, rozpaczliwą tęsknotą. Gdy zasypiasz, nękają Cię niepokojące koszmary o mrocznych głębinach. Budzi Cię krzyk - na...
Sztuka wyrazu 1. Część 1. Starożytność, średniowiecze. Język polski. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
32,13 zł 37,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sztuka wyrazu 1. Część 1. Starożytność, średniowiecze. Język polski. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

Podręcznik przygotowany do podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku. Sztuka wyrazu to seria podręczników do nauki języka polskiego w liceum i technikum. Składa się z siedmiu tomów obejmujących oba zakresy nauczania – podstawowy i rozszerzony. Podręczniki z serii "Sztuka wyrazu"...
Odkryć fizykę 2. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
44,56 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkryć fizykę 2. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa

"Odkryć fizykę" dla klasy 2. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego. Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy,...
Gwiazdkowy Prosiaczek 0/5 Nasza cena:
33,58 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiazdkowy Prosiaczek

Jack jest bardzo przywiązany do swojej przytulanki, Daj Prosia. DP jest z nim zawsze, na dobre i na złe. Nagle w Wigilię staje się coś strasznego – DP ginie. Na szczęście Wigilia to noc cudów i przegranych spraw. W tę noc życie wstępuje nawet w zabawki. Gwiazdkowy Prosiaczek, nowa przytulanka Jacka...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Panna z Bajki 0/5 Nasza cena:
31,70 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panna z Bajki

Taką Katarzynę Michalak pokochały Polki! „Panna z bajki” to uroczy, zaskakujący i romantyczny powrót autorki! Hania Ruczaj ma dwie wielkie miłości: pisanie scenariuszy filmowych oraz uroczy, wtulony w zieleń lasu domek, który nazwała Bajką. To w nim chroni się przed światem. I w nim stara się...
Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do E-testów. Szkoły ponadgimnazjalne 5/5 Nasza cena:
46,46 zł 48,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do E-testów. Szkoły ponadgimnazjalne

Zawiera treści dotyczące genetyki, biotechnologii, ewolucjonizmu, ochrony przyrody oraz ekologii z elementami ochrony przyrody. Zastosowano w nim szereg rozwiązań umożliwiających skuteczne przygotowanie do matury. Dzięki interaktywnej aplikacji Matura-ROM wspomaga samodzielne przygotowanie do...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 5/5 Nasza cena:
17,43 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Ring 5/5 Nasza cena:
26,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Podpalaczka 5/5 Nasza cena:
38,17 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Podpalaczka

Charlie McGee jest dzieckiem wyjątkowym, obdarzonym nadludzkim darem, zdolnością pirokinezy: potrafi siłą woli zdalnie rozniecić ogień. Rodzice dziewczynki, Vicky i Andy, uczestniczyli kiedyś jako ochotnicy w tajemniczym eksperymencie sponsorowanym przez tajną amerykańską agencję rządową,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula