Czego uczą nas zwierzęta? Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi

Średnia: 3.7 Ilość ocen: 6
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
14.5 cm x 20.5 cm
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
232
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 25,14 zł 39,90 zł Taniej o: 37%

"Czego uczą nas zwierzęta?" pozwoli Wam lepiej rozumieć to, co chcą Wam przekazać Wasi czworonożni (i nie tylko) przyjaciele.

Poradnik napisany przez specjalistkę od komunikacji i zachowań zwierząt, Danielle MacKinnon.

Od tysięcy lat ludzie udomawiają zwierzęta. Służy to różnym celom. Jedne, na przykład konie czy osły, wykorzystywane są jako zwierzęta pociągowe. Psy lub koty to często towarzysze zabaw, a na przykład pawie, kanarki czy rybki akwariowe to ni mniej, ni więcej tylko dekoracja. W pewnym momencie zauważono też, jak pozytywny wpływ na samopoczucie ma kontakt ze zwierzętami. Wykorzystuje się to szeroko w ramach rozmaitych zajęć z hipoterapii, dogoterapii itp. Danielle MacKinnon dowodzi, że zwierzęta wiedzą o wiele więcej, niż nam się wydaje.

"Czego uczą nas zwierzęta? Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi" to książka, która ucieszy wszystkich właścicieli psów, kotów i nie tylko. Bazując na swoim dwudziestoletnim doświadczeniu w intuicyjnej pracy ze zwierzętami, Danielle MacKinnon pokazuje, jak dobroczynny wpływ mają one na swoich opiekunów. Pewnie nie raz zauważyliście, że kot momentalnie zauważa Wasz smutek. Psy są za to niezwykle wrażliwe na wiszące w powietrzu podniecenie. Dzikie ptaki z kolei nieomylnie wyczuwają niebezpieczeństwo. Cała sztuka polega na tym, aby nauczyć się rozumieć to, co zwierzęta mają nam do powiedzenia.

Książka niniejsza zawiera szereg praktycznych porad, opis technik i narzędzi, które pozwolą nam lepiej zrozumieć naszych czworonożnych i skrzydlatych przyjaciół. Możemy tę wiedzę wykorzystać do zmiany własnego życia na lepsze. Zwierzęta to niesamowite barometry emocji, nastrojów, nieuświadomionych pragnień...

Dzięki książce Danielle MacKinnon nauczycie się odczytywać zachowania Waszych pupilów. Podając przykłady osobistych historii, które przytrafiły się jej klientom, autorka pokazuje nam, w jaki sposób korzystać z kontaktu ze zwierzętami i dowiedzieć się, co chcą nam przekazać.

Pobierz darmowy fragment

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Relacja między zwierzęciem i człowiekiem bywa tak silna, że po odejściu jednego życie drugiego zmienia się diametralnie. Ile razy czytałam, czy słyszałam o tym, że np. pies po śmierci właściciela nie mógł sobie poradzić z jego stratą i zaczął stronić od wszystkich, był osowiały, niechętny do nawiązywania relacji. Podobnie jest z ludźmi, których przyjaciele odchodzą za Tęczowy Most. Bowiem pies, królik, świnka morska to nie przypadkowy kompan przygód, to ktoś więcej. Ktoś, po śmierci kogoś jest nam bardzo smutno/

  Danielle MacKinnon, która od kilkudziesięciu lat zajmuje się behawiorystką i porozumiewaniem się ze zwierzętami oraz ich opiekunami pokazuje zupełnie nowe podejście do niepoprawnego zachowania naszych pupili. Nie jest bowiem oczywiste, że jeżeli np. pies gryzie nam meble, robi nam to na złość. Przykładem może być pitbull, który niszczył rzeczy właściciela, bo chciał, żeby jego pan w końcu rzucił pracę, której nie cierpiał i zajął się malowaniem, które sprawiało mu przyjemność. Inną przytoczoną historią jest los chichuahui, która sikała do doniczki, by jej pani zajęła się sobą i swoimi decyzjami, nie pozostając bierną wobec zdarzeń i ludzi, którzy stanęli na jej drodze.

  Autorka podaje sposoby na to, by okiełznać swojego pupila i, przede wszystkim, nauczyć się czytać jego zachowanie. Bo nie jest to zła wola psa, kota, czy chomika, że nie zachowuje się tak, jak my byśmy tego chcieli. Wielokrotnie był podawany przykład, kiedy to np. zwierzak wyrządzał szkody, ponieważ wtedy jego właściciel odrywał się od swoich obowiązków, czy kłótni i dawał sobie czas na przemyślenie decyzji przy okazji zajmowania się podopiecznym.

  Na końcu pisarka dołączyła także dodatek - Powszechne lekcje udzielane przez zwierzęta z kilkudziesięcioma gatunkami, do których zostały dopisane przekonanie negatywne, uosobienie i lekcja. Można z nich wyciągnąć cechy, które możemy też przenieść na ludzki gatunek. Najważniejsze przesłanie z tego poradnika jest następujące - nie staraj się na siłę zmienić swojego pupila. Zastanów się lepiej, jakie uczucia wywołuje w Tobie jego zachowanie oraz na jaki ,,problem" w Twoim życiu próbuje zwrócić Ci uwagę. Może jesteś zbyt mało pewny siebie, za dużo pracujesz albo unikasz kontaktów z innymi ludźmi? Zwierzęta są o wiele mądrzejsze niż moglibyśmy przypuszczać. Jestem pewna, że już o tym wiesz.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Uwielbiam zwierzęta. Odkąd pamiętam zawsze w moim domu były zwierzęta, którymi się opiekowałam, które były dla nas jak członkowie rodziny. Po prostu temat zwierząt był mi zawsze bardzo bliski, dlatego bardzo zaciekawiła mnie książka, która w ostatnim czasie trafiła do mojej domowej biblioteczki. Kilka dni temu skończyłam czytać "Czego uczą nas zwierzęta? Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi", autorstwa Danielle MacKinnon. Muszę przyznać, że temat, jaki został przedstawiony w tej książce, bardzo mnie zaskoczył, ale dał mi także pewne nowe doświadczenia i nową wiedzę. Nie wiedziałam, że zwierzęta mają aż taki wpływ na nasze zachowania i życie. Jeśli ten temat Was interesuje, to ta książka będzie idealna.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  ⭐RECENZJA⭐

  "Czy wiesz,
  że zwierzęta mogą działać na ciebie terapeutycznie? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że pozazmysłowa komunikacja z ukochanym czworonogien może przynieść takie same korzyści jak praca z psychologiem i mentorami?"

  🐕🐁🐈🐀🐇

  Spodziewałam się po tej lekturze czegoś innego. Chyba tak naprawdę myślałam, że to będzie historia o psie, który wspomógł człowieka, a nie poradnik jak stać się lepszym człowiekiem dzięki zwierzętom. Jednak to nie znaczy, że ta książka była zła, wręcz przeciwnie. Powieść daje dużo do myślenia. Jest bardzo pozytywna i dobrze się ją czyta. Pokazane są zachowania i jak z nimi walczyć, ale również to jak można stworzyć genialną relację z naszym zwierzęciem. Poradnik ma bardzo prosty język, co powoduje, że nie czuć uciekających stron. Otrzymujemy tutaj konkretne wskazówki i to jak działać. Czy zwierzęta mogą odczuwać nasze dobre i złe emocje? Jasne, że tak! Mam pięć kotów (Cwaniak, Szczęściarka, Ptyś, Felix, Stich) i uwierzcie mi, są one bardzo mądre, a nasze emocje czują od razu. Mimo, że mnóstwo ludzi twierdzi, że kot jest głupi, nic nie rozumie, to powiem tak - te osoby gówno wiedzą. Koty są bardzo mądrymi i inteligentnymi zwierzętami. Mogę pokusić się nawet o stwierdzenie, że swoją mądrością czasami przewyższają ludzi. Są niesamowite i przywiązują się zarówno do człowieka, jak i do miejsca, w którym żyją. Fakt faktem, że robią to, co chcą i rządzą nami, ale to jest właśnie urocze. Autorka w swojej książce pokazuje jak pracuje z różnymi zwierzętami i to jest świetne. Do każdego zwierzęcia trzeba mieć indywidualne podejście i umieć się zachować w pewnej sytuacji. A najlepsze jest to, że nasze pupile działają terapeutycznie i to właśnie dzięki nim, możemy wyjść z jakiegoś „bagna”. Polecam tę książkę miłośnikom zwierząt! 😉

  🐕🐁🐈🐀🐇

  Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję @[Adres usunięty]ce 🖤

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Dziś opowiem Wam trochę o książce "Czego uczą nas zwierzęta?" Danielle MacKinnon (dziękuję @[Adres usunięty]ce za egzemplarz recenzyjny!)

  Macie zwierzęta w domu?

  Potraficie z nimi rozmawiać? Albo Was denerwują? :D

  Na zdjęciu jest jedna z moich dwóch kotek - Kiara. Zrobić zdjęcie moim kotom graniczy z cudem...zatem to jest jakie jest🙈 Jak robię zdjęcia książkom to potrafią mi wchodzić przed obiektyw, ale żeby zrobić jakieś zdjęcie im...zapomnij🙈

  Także poznajcie księżniczkę Kiarę😻

  "Zwierzęta posiadają nie tylko zdolność zrozumienia pełnego zakresu ludzkich emocji, ale też doświadczenia pełnego wachlarzu własnych - równie głębokich i burzliwych jak nasze. Tak dobrze przeczytałeś. Zwierzęta odczuwają takie same emocje jak ludzie..."

  Książka, którą miałam możliwość przeczytać jest świetna!

  Autorka ukazuje w niej swoja pracę z różnymi zwierzętami. Zaczynając od chomika a kończąc na delfinie. Dowiedziałam się wielu ciekawych faktów z życia zwierząt... A najważniejsze to chyba jak do nich podchodzić ;) Zwierzęta potrafią bardzo dobrze wyczuć nasze samopoczucie. Muszę się z tym zgodzić, bo gdy mam gorszy dzień to moje koty wtedy przychodzą obok mnie i dotrzymują mi towarzystwa😁

  Poza tym zwierzęta działają na ludzi TERAPEUTYCZNIE.

  Odpowiednia komunikacja z Waszym czworonogiem może przynieść takie same korzyści jak praca z psychologiem czy mentorem.

  Jak tego wszystkiego dokonać?

  Odpowiedzi znajdziecie w książce. Są w niej opisane wszystkie kroki pracy ze swoim pupilem:)

  Książka jest naprawdę bardzo wartościowa!

  Uważam, że powinien przeczytać ją każdy kto kocha zwierzęta i chce je jeszcze bardziej zrozumieć ;)

  Na końcu znajdziecie różne zwierzęta i opisy tego czego możecie się od NICH nauczyć.

  Z czystym sumieniem polecam! :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Żeby nie zacząć z grubej rury, a może i od jakiegoś brzydkiego słowa, zacznę tak... SPODZIEWAŁAM SIĘ CZEGOŚ INNEGO PO TEJ LEKTURZE. Ładnie? A przynajmniej dyplomatycznie.

  Kocham swoje koty miłością wielką. Żyjemy razem tyle lat, że mniej więcej wiem co chcą mi "powiedzieć" ale też wielkich teorii nie śmię do tego dopisywać. Nie oszukujmy się, znaczna większość stanowi ich tajemnicę, i ich tajemnicą pozostanie.

  A Pani MacKinnon jest właśnie innego zdania. Baaa, Ona nawet nie tylko rozumie perfect zwierzęta, co tak z nimi rozmawia, że leczy na podstawie tego, co one jej POWIEDZĄ, właścicieli tych zwierząt. Tak, tak. Ona pyta, one odpowiadają. Takie medium. I nie, nie martwcie się, że nic z tego nie rozumiecie. Np piesek siusia do donicy w kuchni, ona ma go tego oduczyć, ale ON jej mówi, że będzie tak długo lał do kwiata aż jego właściciele nie przestaną się lać po gębach w tej kuchni. I czego nie rozumiecie? Życie przecież.

  I ok, ja wierzę w behawiorystykę. Wierzę, że ludzie są w tym zakresie bardzo wykształceni a wyuczenie i świadomość pewnych zachowań czyni cuda. Wierzę oczywiście również w to, że zwierzęta wyczuwają nasze stany emocjonalne czy pomagają nam w wielu życiowych momentach. Jednak teorii z tej książki nie kupuję. Są dla mnie totalnym fantasy, a nawet martwi mnie stan psychiczny autorki. Serio, chciałam przestać po 20 stronach ale byłam tak oniemiała, że brnęłam dalej. Ale to było bardziej "rzucanie okiem" niż czytanie. Zwyczajnie szkoda było mi czasu. I Moi Drodzy, to jest autorka szanowana, znana, zapraszana tu i ówdzie. Płacą jej też za te porady, serio! Wyczytałam, że bardzo wykształcona. Nie wiem nawet co mam napisać 🤔 Za tym wszystkim chyba przemawia tylko fakt, że żyje w Ameryce.

  Książka jest napisana lekkim, prostym językiem ale treść mnie tak irytowała, że to małe pocieszenie. Ma formę poradnika z krokami postępowania rozpisanymi na rozdziały. Całość, według mnie, jest tak pełna niedorzeczności, że nic z niej nie wyniosłam. Dodatek pt. "powszechne lekcje udzielana przez zwierzęta" to SZTOS. Autorka wymienia w nim różne gatunki, ucieleśniające różne motywy, którymi przyciągają uwagę ludzi, aby zaczęli oni świadomie pracować nad swoim rozwojem. Kot czy pies to pikuś, można przeczytać jaką lekcję ma dla nas bakterie, morświn czy wapiti.

  Z uwagi na powyższe książkę bardzo szybko przekartkowałam, miłych wrażenie nie odnotowałam ale na pewno miałam oczy szeroko otwarte ze zdumienia i ironiczny uśmieszek, który czasami przeradzał się w parsknięcia. Ale serio, zupełnie niekontrolowane, bo kto by się z takich poważnych spraw śmiał.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Danielle MacKinnon
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 232
 • Format: 14.5 cm x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366654822
 • Język: polski
 • Podtytuł: Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi
 • Oryginalny tytuł: Animal Lessons: Discovering Your Spiritual Connection with Animals
 • Tłumacz: Ischim Odorowicz-Śliwa
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366654822
 • EAN: 9788366654822
 • Wymiary: 14.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
eBook Czego uczą nas zwierzęta? Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Czego uczą nas zwierzęta? Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi mobi epub

Stań się najlepszą wersją siebie dzięki mądrości zwierząt Koty wiedzą, kiedy ich opiekunowie się smucą, psy wyczuwają podniecenie wiszące w powietrzu, a dzikie ptaki – zbliżające się niebezpieczeństwo. Zwierzęta wiedzą o wiele więcej, niż nam się wydaje! Jeśli tylko wsłuchamy się w ich głos, będą w...
Duchowe życie psów 3/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Duchowe życie psów

Dlaczego psy są naszymi najlepszymi przyjaciółmi? O czym myślą, gdy nas widzą? Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Co jednak kryje się w zakamarkach jego duszy? Doktor Andrew Root w swojej książce w przejmujący sposób tłumaczy, jak we wzajemnej ewolucji człowiek i pies nawiązali wyjątkową...
Tęczowy Most. Opowieści czworonożnych przyjaciół z Nieba 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tęczowy Most. Opowieści czworonożnych przyjaciół z Nieba

Śmierć zwierzęcia wywołuje jeden z najsilniejszych rodzajów bólu. Nawet jeśli wiemy, że nadszedł już jego czas, aby odejść, nie przestajemy cierpieć i tęsknić. Ta książka jest jak kojący kompres na złamane serce – przypomina nam, że nawet po opuszczeniu ciał fizycznych zwierzęta dalej żyją w formie...
Sekret grzecznego psa. Jak rozwiązać dziesięć najczęstszych problemów w wychowaniu pupila 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret grzecznego psa. Jak rozwiązać dziesięć najczęstszych problemów w wychowaniu pupila

Co zrobić, jeśli twój pies ciągnie na smyczy, skacze na ludzi, zachowuje się agresywnie lub – przeciwnie – lękliwie ucieka i nie reaguje na przywołania, brudzi w domu, przejawia nadmierną ekscytację na twój widok czy uporczywie szczeka? Marcin Konefał, polski zaklinacz psów, dzieli się z...
Perversion. Perwersja. Tom 1 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perversion. Perwersja. Tom 1

Pierwsza część mrocznej i zniewalającej trylogii T.M. Frazier W tej historii księżniczka nie zakochuje się w księciu, ale w oprawcy. Miłość powinna być jak romantyczna bajka. Nasza jest jak śmiertelna klątwa. Jestem zabójcą Bractwa Bedlam, ona złodziejką pracującą dla mojego największego wroga....
Biblia CBD. Jak stosować konopie, aby wzmocnić odporność i żyć dłużej 5/5 Nasza cena:
31,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biblia CBD. Jak stosować konopie, aby wzmocnić odporność i żyć dłużej

Bezpieczne praktyczne porady, jak skutecznie stosować CBD pochodzący od wiodącej kanadyjskiej lekarki i międzynarodowego autorytetu w dziedzinie konopi indyjskich. Doktor Dani Gordon, certyfikowana lekarka, międzynarodowej sławy ekspertka w dziedzinie CBD, konopi i medycyny naturalnej, wyjaśnia, w...
Mroczne kłamstwa 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mroczne kłamstwa

Czy tam, gdzie wszystko jest kłamstwem, może istnieć miłość? Lana kocha dwóch mężczyzn. Nie potrafi wybrać. Nie może żyć bez nich obu. Brant to geniusz branży technologicznej. Zawsze opanowany, pewny siebie i zabójczo przystojny. Jest również zdeterminowany, aby Lana zgodziła się zostać jego żoną....
Pakiet Bracia Slater. Tomy 1-2: Dominic, Alec 0/5 Nasza cena:
40,60 zł 73,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Bracia Slater. Tomy 1-2: Dominic, Alec

Dominic. Bracia Slater. Tom 1 Jeśli nie tolerujesz dominujących i zaborczych mężczyzn, Dominic NIE jest dla ciebie. Jeśli nie lubisz pewnych siebie kobiet, które są zimnymi sukami, Dominic NIE jest dla ciebie. Jeśli nie lubisz postaci, które nie potrafią utrzymać nerwów na wodzy, Dominic NIE jest...
Pakiet Niegrzeczne opowiadania: Lista niegrzecznych prezentów, Niegrzeczne święta, Niegrzeczna miłość 0/5 Nasza cena:
53,94 zł 89,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Niegrzeczne opowiadania: Lista niegrzecznych prezentów, Niegrzeczne święta, Niegrzeczna miłość

Wszystkie zasłużyłyśmy na prezent! Niech te święta będą niegrzeczne! Odkryj pakiet trzech antologii gorących opowiadań, a w nim aż 30 magicznych historii! Wszystkim nam należy się  wieczór tylko dla nas, chwila wytchnienia i… niezapomniane doznania! Może właśnie teraz jest dobry czas, aby zrobić...
MMA fighter. Szansa 5/5 Nasza cena:
19,76 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

MMA fighter. Szansa

Druga część bestsellerowej serii "MMA Fighter" Vi Keeland. Piorunująca powieść, w której królują skrajne emocje i zwierzęce instynkty. Liv Michaels jest na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu. Ta młoda, bystra i zdeterminowana kobieta ma zacząć pracę, o której od dawna marzyła...
Anti-stepbrother 4/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Anti-stepbrother

Wspaniały polski debiut bestsellerowej autorki new adult i dark romance Gdy ojciec Summer bierze ślub, w życie dziewczyny wkracza Kevin, syn jej macochy. Choć w praktyce chłopak jest jej przybranym bratem, dziewczyna nie może oprzeć się chemii, która rodzi się między nimi niemal natychmiast. Nie...
Srebrny łabędź. Elite Kings Club. Tom 1 4/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Srebrny łabędź. Elite Kings Club. Tom 1

Pierwszy tom mrocznej i porywającej serii Elite Kings Club Madison Montgomery to typowa dziewczyna z bogatego domu. W życiu nastolatki wszystko się zmienia, kiedy jej matka dopuszcza się zbrodni, a potem popełnia samobójstwo. Wybucha skandal, przez który dziewczyna znajduje się na językach...
Wybrane bestsellery
Tajemniczy ogród 5/5 Nasza cena:
8,91 zł 14,85 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemniczy ogród

Wydanie Tajemniczego ogrodu kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w...
Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów 5/5 Nasza cena:
27,58 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów

PRL w latach osiemdziesiątych chwieje się w posadach. Najlepszym narzędziem do utrzymania kontroli jest zburzenie poczucia bezpieczeństwa i znalezienie wspólnego wroga, przeciwko któremu zwróci się społeczeństwo. Tak narodziła się akcja „Hiacynt” – trzy operacje milicji wymierzone w homoseksualnych...
Mala M. Tom 2 3/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M. Tom 2

Pogłoski, że w tym tomie wszystko się wyjaśni, okazały się grubo przesadzone. Na szczęście. Wielka miłość to wspaniała rzecz, ale czasem wiążą się z nią wielkie kłopoty, zwłaszcza jeśli bóg seksu okazuje się także być bogiem wojny… Mala może i znalazła mężczyznę marzeń – a raczej to ON ją znalazł –...
Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
135,58 zł 199,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe

Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1 Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat…Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar. Sprawę prowadzi Joanna...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Ikon 0/5 Nasza cena:
27,48 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ikon

Co łączy zakończony właśnie kryzys kubański, politykę braci Kennedych i ich związek z Marylin Monroe? Odpowiedź podsuwa jeden z najpoczytniejszych thrillerów Grahama Mastertona! Daniel jest właścicielem małego pubu w spokojnym miasteczku w Arizonie. Gdy dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel...
Śmierć frajerom. Tom 1 0/5 Nasza cena:
36,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć frajerom. Tom 1

Powieść łotrzykowska dziejąca się w latach 1905–1925. Pasjonująca historia miasta, świetne wątki polityczne, i zawiłe relacje w warszawskim półświatku. Grzegorz Kalinowski zabiera nas do warszawskiego świata z początku lat dwudziestych budując swoich bohaterów na tle Warszawy z niezwykłą dbałością...
Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4 0/5 Nasza cena:
29,26 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4

Rosnące siły Mrocznej Puszczy zaciągają do swoich szeregów coraz więcej wojowników. Bluszczowa Sadzawka, której powierzone zostało szpiegowanie członków Bezgwiezdnej Ziemi, ryzykuje własne życie i bierze udział w brutalnych treningach, w nadziei na ocalenie bliskich. Lwi Płomień i Sójcze Pióro...
Klątwiarze 5/5 Nasza cena:
38,30 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klątwiarze

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny Klątwiarzy – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc...
Prawdziwa historia Królowej Życia 5/5 Nasza cena:
22,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawdziwa historia Królowej Życia

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też...
Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1

Kiedy nie możesz mieć tego, czego pragniesz, pragniesz tego jeszcze bardziej... „Kusicielka” to pełna sprzecznych emocji, elektryzująca powieść Emilii Szelest. Michael Banks jest nowym zawodnikiem sławnej drużyny hokejowej Ventura Devils. To utalentowany outsider, który całkowicie koncentruje się...
Eiger wyśniony 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eiger wyśniony

Zdobywcy najwyższych gór – to bohaterowie? Egoiści? Wariaci? Co sprawia, że człowiek jest gotowy zaryzykować wszystko, żeby zdobyć niedostępny szczyt? Kto to rozumie, temu nie trzeba tłumaczyć, a kto nigdy nie usłyszał wezwania gór, i tak tego nie pojmie – zdaje się mówić Jon Krakauer, doskonały...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula