Czas na nową miłość

Autor:

Kinga Gąska

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
368
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,02 zł
Nasza cena: 27,31 zł 39,90 zł Taniej o: 32%

Stało się. Na horyzoncie zamajaczyło widmo rozwodu. Czas rzucić się w wir randek i wreszcie wziąć los w swoje ręce!

Trzy kobiety i jeden mężczyzna.

Ewelina stawia coraz śmielsze kroki na drodze do samodzielności, ale nieprzyzwyczajona do samotnych wieczorów zaczyna poszukiwać szczęścia na własną rękę.

Pomóc w tym próbuje jej sąsiadka, a potem… Tinder.

Joanna powoli dochodzi do siebie po nieudanym związku. Zaczyna osiągać równowagę życiową, oddycha pełną piersią, ale wszystko psuje pewien list. Na szczęście u jej boku pojawia się przystojny adwokat.

Jadwiga wreszcie zaczyna odcinać się od tych, którzy ją ranią. Podejmuje decyzje wyzwalające od toksycznych relacji.

Tylko czy jej wrażliwe serce to wytrzyma?

Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cześć Wam! 😉

  Dziś wpadam do Was z pytaniem: Czy macie swoją miłość życia? A może jeszcze na nią czekacie? Jak to u Was było? Zakochanie od pierwszego wejrzenia, czy inna piękna historia? Dajcie znać! 😃

  🤩

  Przyznam się Wam, że ja jeszcze nie zakochałam się tak na zabój. Owszem, byłam zauroczona dwa razy i to tak mocno, ale jak to w życiu bywa - los miał dla mnie inny plan i nic z tego nie wyszło. Cierpliwie czekam na tę jedyną osobę 😃

  ⭐RECENZJA⭐

  Ewelina staje się kobietą, która stawia coraz pewniejsze kroki w byciu samodzielną, jednak dokuczają jej samotne wieczory, które musi spędzać sama. Czy aplikacja Tinder pozwoli jej poczuć się lepiej?

  Joanna po nieudanym związku dochodzi do siebie, jednak nie wszystko jest takie, jakie się wydaje. Na szczęście na drodze kobiety staje pewien adwokat.

  Jadwiga w końcu zaczęła walczyć o siebie i odcinać się od tych, którzy ją ranią. Zrywa toksyczne relacje, które ją niszczyły. Ale czy kobieta wytrzyma to wszystko?

  🤩

  Z autorką @kinga_gaska miałam do czynienia przy jej powieści "Miłość aż po rozwód". Pamiętam, że spędziłam dobrze z nią czas. Z tą było tak samo. Literatura obyczajowa jest świetnym przerywnikiem pomiędzy thrillerami, literaturą faktu, czy kryminałami 😃 To jest taka odskocznia dla mnie. Pisarka ma świetne pióro! Jej lektura jest lekko i przyjemnie napisana. Nie czuć uciekających stron. Historia zawarta w ów powieści podobała mi się i powodowała uśmiech na twarzy. Fabuła jakby na to nie patrzeć była banalna, ale mi to kompletnie nie przeszkadzało. Potrzebowałam takiej lektury. Bohaterów polubiłam, chociaż momentami denerwowali mnie swoimi zachowaniami i tym, co wyrabiali, no ale tak miało być. Absolutnie nie wpłynęło to na moją ocenę książki. Uważam, że pisarka w tej powieści dała nam kawałek siebie, kawałek swojego serca, za co dziękuję 😁 W sumie tak myślę teraz, że ta historia jest nader realna i taka życiowa. Przez to jeszcze lepiej się ją odbiera. Polecam każdemu, kto lubi lekkie fabuły i bohaterów, którzy momentami wkurzają, a monetami nie 😉

  🤩

  Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję @wydawnictwofilia 💚

  🤩

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W tej powieści ponownie spotykamy się z Eweliną, Joanną oraz Jadwigą, bohaterkami "Miłości aż po rozwód". Wszystkie łączy jeden mężczyzna, żadnej nie udało ułożyć sobie życia uczuciowego tak, jakby chciały.

  Ewelina znajduje się w separacji z Sebastianem. Samotnie wychowuje Zuzię, pracuje w salonie fryzjerskim, gdzie realizuje się zawodowo. Nadal prowadzi media społecznościowe, jednak nie w takim stopniu, jak poprzednio. Tym razem poszukuje miłości na Tinderze. 

  Joasia, oszukana przez byłego męża Pawła, staje na nogi i próbuje zapomnieć o porażce. Angażuje się w pomoc innym kobietom, przebywającym w Domu Samotnej Matki. Działa jako wolontariuszka, wciągając do pomocy Ewelinę i Jadwigę. Sama jednak ma kłopoty przez pewien list. W rozwiązaniu problemu pomaga jej wpatrzony w nią Wiktor.

  Empatyczna Jadwiga, miłośniczka kwiatów, przyrody i książek, ma każdego serce na dłoni. Odnajduje swoje szczęście w opiece nad wnuczką.  Nie potrafi zostawić najbliższych na pastwę losu, jednak przychodzi dzień,kiedy Jadwiga mówi DOŚĆ!

  Trzy różne, silne kobiety, które zostały oszukane przez mężczyzn. Każda pragnie miłości i każda radzi sobie z samotnością na swój sposób. Połączyła je wspólna historia i osoba Pawła - brata, męża i syna. Książka niesie jednak optymistyczne treści: podnosi na duchu i pokazuje, że można poradzić sobie w niejednej zagmatwanej sytuacji, trzeba tylko zmienić nastawienie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Każdy przynależy do jakiegoś miejsca. Do jakiejś historii. Czasami nie warto mieszać bajek.”

  Trzy kobiety: Jadwiga, Joanna i Ewelina, łączy je mężczyzna, który w życiu każdej z nich wyrządził wiele zła. To syn, były mąż i brat, zmanipulowane i oszukane próbują odciąć się od tej toksycznej relacji. Czy im się uda?

  Ewelina ma dwadzieścia pięć lat, właśnie rozstała się mężem, mają pięcioletnią córeczkę Zuzię. Pracuje jako fryzjerka, ma coraz liczniejsze grono stałych klientek. Udziela się na Instagramie, coraz mocniej zaczynają przeszkadzać jej samotne wieczory, przez media społecznościowe zaczyna szukać swojego szczęścia. Joanna została mocno zraniona przez swojego byłego męża, próbuje się pozbierać, zacząć ponownie żyć. To inteligentna bizneswoman, nie jest od nikogo zależna i bardzo to sobie ceni. Niespodziewanie przeszłość wraca w postaci listu, który bardzo narusza tak trudno wypracowany spokój i normalność. Jadwiga jest bibliotekarką, nigdy nie miała łatwo. Z ojcem swoich dzieci rozstała się dawno temu, kolejny związek też nie należy do udanych. Przez całe życie była wykorzystywana i raniona przez bliskich, znosiła to w ciszy i spokoju. W końcu zaczyna do niej docierać, że dłużej tak nie może.

  Różne oblicza miłości… Jadwiga, Joanna i Ewelina bardzo różnią się między sobą, każda ma zupełnie inne życiowe doświadczenia, każda z nich chce być niezależna. Między nimi rodzi się swoista więź, oparta na zrozumieniu, akceptacji i wzajemnym wsparciu. Moje serce całkowicie skradła mała Zuzia, rezolutna, fajna dziewczynka.

  Autorka porusza szereg ważnych i trudnych problemów, często obecnych w naszym życiu. Życie jest bardzo nieprzewidywalne, przytłaczające, boli i niesie rozgoryczenie. Ale są też dobre, szczęśliwe chwile, które cieszą, umacniają i dają siły do walki. Samotne, trudne rodzicielstwo, wyręczenie dzieci na każdym kroku nie prowadzi do niczego dobrego. Utarte stereotypy wciąż wszechobecne w naszym życiu, o roli kobiet i ich powinnościach, powielanie pseudo wzorców. Siła i wiara we własne możliwości, dążenie do spełnienia marzeń, samorealizacji. Pomoc innym, mocno pokrzywdzonym przez los kobietom, czasami tak niewiele potrzeba, aby nieść dobro.

  Niebanalna, bardzo życiowa, mądra opowieść. O silnych kobietach, które napotykają na różne przeciwności losu. Całkowicie skradła moje serce, niesie nadzieję, motywuje do działania i pozwala uwierzyć we własne możliwości. Czekam na kolejne książki Autorki, tę z całego serca polecam. Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Człowiek nauczony doświadczeniem omija zasieki, wilcze doły i miny przeciwpiechotne. Wystarczy postawić krok na odpowiednim ścieżce. Nie oglądać się przez ramię"

  "Gdybym miała doradzić komuś, w jaki sposób szybko otrząsnąć się po rozwodzie, powiedziałaby z całkowitym przekonaniem: - Rób to, co lubiłeś, zanim to ci się przytrafiło"

  "Wystarczy (...) skupiać się na dobrych rzeczach. Życie oferuje je za każdym zakrętem, nie można jedynie z niego wypaść. A gdy raz wróci się na właściwy tor, utrzymanie prawidłowego kursu nie powinno stanowić problemu"

  Czy lubicie książki, w których główne bohaterki przechodzą wewnętrzną przemianę? Ja bardzo!

  "Czas na nową miłość" to kontynuacja książki " Miłość, aż po rozwód". Po drugą część sięgnęłam z ogromną przyjemnością. Bardzo podobał mi się debiut Kingi Gąski i byłam ciekawa, co tym razem wydarzyło się w życiu kobiet? "Czas na nową miłość" to historia o trzech kobietach oraz jednym mężczyźnie. Głównymi bohaterami są: Ewelina, Joanna oraz Jadwiga. Każda postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Kobiety łączy jeden mężczyzna- Paweł, który był synem Jadwigi, bratem Eweliny oraz już byłym mężem Joanny.

  Ewelina to bardzo ambitna fryzjerka, która swoją kreatywnością sprawiała, że każda klientka wychodząca z salonu, zachwycała się swoimi nowym wyglądem. Ponadto rozwijała się w mediach społecznościowych i prowadziła konto na Instagramie, które rozwijało się w szybkim tempie. Czy osiągnie sukces?

  Joanna to kobieta sukcesu. Jest twardą bizneswoman. Zakończyła swój beznadziejny związek, ale na horyzoncie pojawił się przystojny adwokat. Co wyniknie z tej relacji?

  Jadwiga to najstarsza z kobiet. Jest bardzo delikatną osobą, a jej życie zatruwa relacja z alkoholikiem. Kobieta postanawia wyrwać się z toksycznej relacji. Czy kobieta odzyska swój wewnętrzny spokój?

  Cieszę się, że sięgnęłam po tę książkę. Była lekka i przyjemna w odbiorze. Przyjemnie było dostrzec wewnętrzną przemianę bohaterek. Dojrzewały do podejmowania trudnych decyzji. Cieszyły się swoimi sukcesami. Budują nową przyszłość, stawiając czoła swojej przeszłości. Myślę, że ta książka jest bardzo życiowa. Osadzona we współczesnym świecie randek przez Internet, blogerów, ambitnych rekinów biznesu. Po przeczytaniu skłania się refleksji. Cieszy mnie to, że autorka zawarła fajne, ciepłe zakończenie historii, które dawało nadzieję na lepsze jutro oraz na to, że zmiany w życiu wychodzą na dobre. Czytałam ją z przyjemnością. Warto po nią sięgnąć, gdy chcecie odprężyć się przy lekturze oraz, gdy macie ochotę na książkę, która dostarczy poczucia nadziei.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jakiś czas temu czytałam książkę "Miłość aż po rozwód". Książka bardzo mi się podobała, dlatego postanowiłam kontynuować przygodę z bohaterkami.

  "Czas na miłość" to dalsze losy trzech zaradnych kobiet, z problemami i rozterkami. Ewelina, Joanna i Jadwiga starają się poukładać swoje życie, niestety nie jest to takie proste. Ewelina samotnie wychowuje córkę, jest wspaniałą matką, a do tego ma talent fryzjerski. Joanna powoli układa życie po rozwodzie, jednak przeszłość nie da tak łatwo o sobie zapomnieć. Jadwiga to starsza kobieta, która pracuje w bibliotece i czuje, że tam jest właśnie jej miejsce.

  I właśnie wątek z ostatnią z kobiet wydał mi się najbardziej nostalgiczny. O ile Ewelina z Joanną jakoś sobie radzą, raz jest lepiej, raz gorzej, o tyle Joanna cały czas myśli tylko o innych, a chyba najwyższą pora w końcu zadbać o siebie i odciąć się od toksycznych relacji.

  W książce pojawia się wątek Instagrama. Każda z pań udziela się aktywnie i czerpie z tego ogromną satysfakcję. Dzięki temu mogą podzielić się z innymi swoją pasją i oderwać się trochę od szarej rzeczywistości.

  Bohaterki książki pokazują, że czasami można wpaść z deszczu pod rynnę, grunt żeby umieć się w porę otrząsnąć i zacząć czerpać z życia pełnymi garściami, bo szkoda czasu na zamartwianie się.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Miłość aż po rozwód 4/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość aż po rozwód

Trzy kobiety, które łączy ten sam mężczyzna. Dla jednej był mężem, dla drugiej jest synem, dla trzeciej bratem. Ale nie to jest najważniejsze. Każda z nich przeżywa rozpad swojego związku i staje w obliczu złowieszczego słowa na „r”, często podawanego jako główny powód niechęci do zawierania...
eBook Miłość aż po rozwód mobi epub 4/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Miłość aż po rozwód mobi epub

Trzy kobiety, które łączy ten sam mężczyzna. Dla jednej był mężem, dla drugiej jest synem, dla trzeciej bratem. Ale nie to jest najważniejsze. Każda z nich przeżywa rozpad swojego związku i staje w obliczu złowieszczego słowa na „r”, często podawanego jako główny powód niechęci do zawierania...
Audiobook Miłość aż po rozwód mp3 0/5 Nasza cena:
21,20 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Miłość aż po rozwód mp3

  Trzy kobiety, które łączy ten sam mężczyzna. Dla jednej był mężem, dla drugiej jest synem, dla trzeciej bratem. Ale nie to jest najważniejsze. Każda z nich przeżywa rozpad swojego związku i staje w obliczu złowieszczego słowa na "r". Młoda, ambitna bizneswoman, starsza bibliotekarka, instamama z...
Miłość i wojna 5/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość i wojna

Łódź. Ziemia Obiecana. 1938 rok. Świat rodzących się fortun i okrutnej biedy. W życiu Franciszka Brilke, człowieka wielu kultur i narodowości, pojawia się tajemnicza kobieta, Ewa. Za jej sprawą odmienia się życie wielu pozornie niezwiązanych ze sobą osób. Wkrótce świat opanowuje wojenne szaleństwo,...
Wspomnienia w kolorze sepii 0/5 Nasza cena:
23,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wspomnienia w kolorze sepii

Mimo wielu życiowych kłopotów oraz tragicznej śmierci ojca, Joanna stara się nie poddawać smutkowi. Nie jest to jednak łatwe. Każdego dnia na nowo musi szukać w sobie siły, by wspierać siostrę oraz matkę i radzić sobie z codziennością małego miasteczka nad Czarnym Potokiem. Żeby zapomnieć o...
Pakiet: Najmilszy prezent, Zawsze w porę, Marzenia, które się spełniają 0/5 Nasza cena:
54,65 zł 94,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Najmilszy prezent, Zawsze w porę, Marzenia, które się spełniają

Pełne uczuć i wzruszeń opowieści o tym, że świat nas kocha, wystarczy tylko przystanąć i wsłuchać się w jego głos. Otworzyć się na emocje i odważyć się czerpać z życia pełnymi garściami, nie oglądając się za siebie. Wciągające opowieści o ludziach, którzy walczą o swoje szczęście i wierzą, że życie...
Kobierce tkane z pajęczyny 5/5 Nasza cena:
24,98 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kobierce tkane z pajęczyny

Historia o tym, że od więzów krwi ważniejsze bywają te biorące się z serca. Duch Arachny nie opuszcza Przytuliska i bez przerwy czuwa nad potomkami rodu Śmiałowskich. Ci z kolei żyją wspomnieniami lepszych dla nich czasów i usiłują nie zagubić się w powojennej rzeczywistości. Szukają dla siebie...
Awaria małżeńska 5/5 Nasza cena:
22,97 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Awaria małżeńska

Jak wygląda dom bez żon? Pewnego dnia Mateusz i Sebastian, dwaj obcy sobie faceci, stają się bliźniakami syjamskimi złączonymi wspólnym losem tymczasowych samotnych ojców. Tylko czy dadzą radę sprostać wyzwaniom? – Śpisz już? – No, zasypiam. – Musisz mi pomóc – szepnął konspiracyjnie. – Czy ja mogę...
Kawiarenka na Różanej 5/5 Nasza cena:
23,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kawiarenka na Różanej

Kawiarenka to miejsce, w którym pośród zapachu wanilii, słodkich wypieków i kolorowych kwiatów można znaleźć szczęście i miłość. Na ulicy Różanej w Groszkowicach, życie toczy się swoim rytmem. Eliza, trzydziestoletnia kobieta samotnie wychowuje sześcioletnią Julkę. Poświęciła całe swoje serce...
Nasz kawałek świata 4/5 Nasza cena:
23,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nasz kawałek świata

Dla mnie odwrotu już nie było. Obiecałem, że będę czekał i czekałem. Tylko tam gdzie była ona, był nasz kawałek świata. Kuba uważa, że wszystko w życiu jest transakcją. Niezależnie czy w życiu prywatnym, czy zawodowym, każdy czegoś chce i jest za to gotowy zapłacić. Lubi jasne sytuacje, pozbawione...
Rodzinne sekrety. Jabłoniowy Sad. Tom 2 0/5 Nasza cena:
24,81 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzinne sekrety. Jabłoniowy Sad. Tom 2

Otoczony jabłoniowym sadem dom rodziny Zagórskich znajduje się w niebezpieczeństwie. Kłopoty finansowe zmuszą Jana seniora rodu i właściciela księgarni do podjęcia dramatycznych decyzji. To zapoczątkuje rodzinną rewolucję. Jego córki bowiem zainspirowane jego postawą postanowią również zawalczyć o...
Spotkajmy się nad morzem 5/5 Nasza cena:
24,98 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spotkajmy się nad morzem

Piękna opowieść o trudnych wyborach, emocjach i miłości, za którą wszyscy tęsknią. Nadmorskie Dąbki żyją swoim rytmem, wkomponowanym w zmieniające się pory roku. Coś wisi w powietrzu. Już niedługo niespieszny rytm nadmorskiego miasteczka zostanie zachwiany przez nadchodzące wydarzenia. Morze to...
Wybrane bestsellery
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
28,52 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Odejdziesz ze mną? 0/5 Nasza cena:
32,87 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odejdziesz ze mną?

Finał bestsellerowej kryminalnej serii o duecie, w którym aż iskrzy. – Słyszałaś o seryjnym zabójcy ze Szczecina? – spytał Krystian. – Media nazwały go Krwawym Jastrzębiem. – Śledziłam sprawę. Pięć ofiar, dwie kobiety i trzech mężczyzn. Złapany, skazany na dożywocie, nawet nie apelował. – Od...
Święto ognia 4/5 Nasza cena:
30,68 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święto ognia

Tata tańczy  za szybą. Podnosi rozmazane  przez deszcz ręce  i kołysze  rozmazaną przez deszcz głową, ma zamknięte oczy i ja w końcu też zamykam swoje, i śpię, i budzę się rano, i znowu jesteśmy razem. Łucja  wierzy,  że  przed  wspomnieniami  uratuje  ją  balet.  Nastka  obserwuje  świat  przez ...
Tylko ty mnie zrozumiesz 0/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ty mnie zrozumiesz

Czy można zostawić kogoś, kogo tak bardzo się kocha? Po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley, znani czytelniczkom z książki „Żyj szybko, kochaj głęboko”, ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
41,00 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Metro 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metro

Wybuchowa mieszanka tajemnicy z przeszłości i politycznej korupcji Nowy thriller autora powieści: Zabawka i Lockdown Podczas otwarcia budowy trzeciej linii warszawskiego metra dochodzi do serii eksplozji. Zapada się strop tunelu, a gruzy grzebią pasażerów. Ci, którym udało się przeżyć, robią...
Diabeł stróż 0/5 Nasza cena:
30,63 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
Uwikłana 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 0/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5 0/5 Nasza cena:
41,56 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5

Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne. Na...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula