Consolation. Consolation duet. Tom 1

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 26
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
Ilość stron
400
Nasza cena: 29,95 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

Strata najbliższej osoby, potrafi złamać najtwardsze serce. "Consolation" to wzruszająca do łez powieść romantyczna autorstwa amerykańskiej pisarki - Corinne Michaels.

Natalie i Aaron to szczęśliwe małżeństwo, które oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Mężczyzna pracuje jako wojskowy. Niespodziewanie na jednej ze swoich misji zostaje postrzelony i mimo reanimacji nie daje się go uratować.

Poukładane dotychczas życie kobiety sypie się niczym domek z kart. Natalie nie potrafi pogodzić się ze śmiercią ukochanego męża i wciąż nie może uwierzyć, że nigdy już go nie zobaczy. Pomimo, że ma dla kogo żyć, każdy dzień bez Aarona jest dla niej bolesną przeprawą.

W tym trudnym dla Natalie czasie wspiera ją Liam - przyjaciel jej zmarłego męża. Mężczyzna nigdy nie patrzył na nią, jak na kobietę z którą mogłoby go połączyć coś więcej niż tylko przyjaźń. Była żoną jego najlepszego kumpla, a on obiecał mu, że zaopiekuje się zarówno nią, jak również ich córeczką, najlepiej jak tylko potrafi - nie oczekując przy tym nic w zamian. Niespodziewanie pojawia się uczucie, które dla obojga jest niedozwolone. Para spędza jednak wspólną noc. Czy Liamowi uda się obudzić w niej chęć do życia? Czy Natalie pogodzi się ze śmiercią męża? Odpowiedź znajdziecie czytając "Consolation".

Corinne Michaels jest autorką wielu bestsellerowych tytułów z gatunku literatury romantycznej. Napisała między innymi powieści, takie jak: "We Own Tonight" (2017), "Say You Want Me" (2016), " Say You'll Stay" (2016).
Recenzje (26)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka pisana rozdziałowo na zmianę z perspektywy Natalii oraz Liama. Powiem wprost, czytając tą książkę zaopatrzcie się w paczkę chusteczek… A najlepiej od razu dwie. Po samym opisie książki stwierdziłam, że jest to książka idealna dla mnie gdyż uwielbiam romanse. Jestem osobą raczej niepłaczącą, lecz tu już na drugiej stronie prologu nie potrafiłam się powstrzymać i poleciały mi łzy. Chodziłam z nią wszędzie byle tylko móc czytać ją dalej i wiedzieć co się stanie. Książka trzymająca w napięciu do samego końca. Myślę, że powinna ją przeczytać kobieta, ta młodsza, jak i ta starsza. Każda znajdzie w niej coś dla siebie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Szczerze mówiąc romanse nie są moim ulubionym gatunkiem, podchodziłam do niej więc z mieszanymi uczuciami. Na pierwszej stronie widząc tekst o malowaniu pokoju dziecięcego na różowo zrobiło mi się słabo, moja wewnętrzna feministka podniosła alarm "co to do cholery jest?". Później jednak nie było wcale tak źle, mimo, że nie obeszło się bez kilku seksistowskich i stereotypowych zdań. Dużym plusem tej powieści jest szybka zmiana wywoływanych emocji, od śmiechu po płacz ze wzruszenia. Tak, polało się kilka łez. Opowieść wciąga, jest lekka i bardzo szybko się ją czyta, szczególnie ze względu na bardzo przystępny język. Kolejnym pozytywnym elementem jest dogłębna analiza emocji bohaterów, ich lęków, trosk, radości. Jak przystało na romans, w treści pojawiają się również sceny erotyczne, jednak ich opis nie zrobił na mnie zbyt wielkiego wrażenia. Przedstawiona historia może nie złapała mnie za serce ale na pewno zaintrygowała, i chętnie przeczytała bym drugą jej część.

  Pełną treść recenzji znajdziecie tutaj:

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone.

  Jako, że w moim przypadku doskonale sprawdza się powiedzenie iż za mundurem panny sznurem, nie mogłam odpuścić sobie przyjemności dodania kolejnego PANA W MUNDURZE do listy swoich miłosnych podbojów :) Na wstępie zaznaczam iż mężczyzną tym jest oczywiście Liam a nie Aaron :P

  ,,Consolation" Corinne Michaels to nie jest typowy romans. A bynajmniej nie dla mnie. Ja dostrzegłam w tej książce dużo więcej. Żałobę po śmierci ukochanej osoby, uzmysławianie sobie że być może prowadzone do tej pory życie wcale nie było tak idealne jak próbowałam sobie wmawiać, wyrzuty sumienia spowodowane rodzącym się uczuciem, pustkę i zagubienie, ale także nadzieję. Bo to ona umiera ostatnia.

  Jak wiele razy w ciągu dnia podchodzicie do drzwi słysząc dzwonek lub pukanie? Podejrzewam, iż wielokrotnie. Lecz czy kiedykolwiek w czasie tej czynności drżały Wam ręce, serce waliło a zawroty głowy mogły spowodować omdlenie? Pewnie nie, bo w końcu to tylko zwyczajne pukanie do drzwi prawda?

  Dla większości ludzi tym właśnie jest to zjawisko, nie przywiązuje się do niego żadnej wagi. Lecz nie Natalie, żona żołnierza, która czeka na powrót męża z misji. Dla niej każde podejście do wejścia opatrzone jest ogromnym stresem i lękiem. Lękiem, który w końcu niestety się spełnia.

  Mąż już nigdy nie wróci do domu, nigdy nie weźmie na ręce swojej córeczki, nie przytuli żony. Ale jego śmierć nie poszła na marne prawda? Zginął chwalebnie, w walce, w obronie niewinnych ludzi. Czy może być coś piękniejszego? Otóż może... ŻYCIE.

  Śmierć to po prostu śmierć...

  Natalie żyje jedynie dla swojej córeczki, nie sądzi aby słońce kiedykolwiek jeszcze zaświeciło. Ale nieoczekiwanie materializuje się ono w postaci Liama, najlepszego przyjaciela męża.

  Początkowo to jedynie pomoc przyjaciółce, opieka nad żoną i córką tragicznie zmarłego przyjaciela. Ale z czasem uczucia zaczynają ewoluować. A może zawsze czaiły się gdzieś pod powierzchnią lecz kodeks męskiej przyjaźni i ślubowanie wierności mężowi nie pozwalały wydostać się im na powierzchnie?

  Czy to uczucie ma rację bytu? Czy nie zniszczy go poczucie winy?

  Nadejdzie moment gdy Natalie będzie musiała pochować męża po raz drugi... tym razem tego ,,prawdziwego", a nie jego złudzenie i iluzję w którą przez lata wierzyła. Czy będzie potrafiła powiedzieć mu ,,Żegnaj"?

  Natalie i Liam to bohaterowie, których nie da się nie pokochać. On jak na prawdziwego żołnierza przystało - ratuje i pokazuje nowe, tak inne oblicze życia. Ona pomimo tego co przeszła i z czym jeszcze będzie musiała się zmierzyć nie użala się nad sobą. Trzyma się dla córki, stara się poskładać swoje życie na nowo. Osobno są niesamowici. Lecz dopiero razem tworzą coś absolutnie magicznego.

  Ogromnym plusem jest wyważony sposób prowadzenia fabuły. Znalezienie idealnej równowagi pomiędzy opłakiwaniem ukochanej osoby, żałobą, a rodzącym się uczuciem i szansą na szczęście. Cieszę się, iż żaden z elementów nie przewyższał pozostałych.

  Wątek romantyczny i erotyczny poprowadzony z dużą dozą wyczucia i delikatności. Dzięki czemu odnieść można wrażenie iż jego pojawienie się jest tak naturalne jak oddychanie.

  No i oczywiście zakończenie... wiele możliwych koncepcji rodziło mi się w głowie: wyjazd Liama na misję, rozstanie, kłótnia, wypadek. To jedynie nieliczne z nich. Jednak z całą pewnością nie spodziewałam się tego co zastałam na ostatnich kartach powieści. Po prostu szok.

  Podsumowując ,,Consolation" to piękna powieść, pokazująca że czasami to co uważamy za koniec... może okazać się zupełnie nowym początkiem.

  (Ligeria)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Snieznooka

  Pod szyldem
  Wydawnictwa Szósty Zmysł możemy się spodziewać powieści emocjonalnych, pełnych uczuć niejednokrotnie łamiących serca skierowanych do kobiet. Mam niewątpliwa przyjemność recenzować pierwszy tom dylogii napisanej przez Corinne Michaels „Consolation”, co uczyniłam z ogromna przyjemnością nie żałując nawet przez chwilę. Spędziłam z ta książką niezwykle emocjonujący czas niejednokrotnie zastanawiając się nad tym jak ja bym się zachowała w takiej sytuacji, bez wątpienia życie podsuwa nam różne scenariusze.

  „Ból przeszywa moje ciało, zabiera wszystko, co dobre, i pochłania bez reszty”.

  Dwudziestosiedmioletnia Natalie została wdową, tak poznajemy główną bohaterkę, która będąc w ciąży, zamiast przezywać tak doniosłych chwil w szczęściu, tkwi pogrążona w bólu i żałobie. Z jednej strony cierpi podwójnie, z drugiej musi pamiętać o nienarodzonej córeczce, o którą musi dbać i się troszczyć. Mąż Natalie Aaron był komandosem Seal, zdając sobie sprawę z zagrożenia spowodowanego pracą zawsze brał pod uwagę taki scenariusz, że może go zabraknąć, dlatego nakazywał kobiecie, aby po jego śmierci zaczęła normalnie żyć. Razem z kobietą odczuwamy ogrom bólu, który ukrywa głęboko w sobie przed znajomymi i przyjaciółmi. Obserwujemy jak zapada się w rozpaczy, zamyka na świat, który ma do zaoferowania znacznie więcej. Wydaje się być na to niewzruszona, jakby jej świat właśnie się skończył, a ona musiała w nim trwać i oddychać. Odcięła się zmieniając priorytety, świat zamieniła na cztery ściany, a przyjemności na rutynę, która była dla niej córeczka i stagnacja. Natalie stworzyła bańkę, w której ukryła się przed wszystkim. Chroniła się i zapewniała bezpieczeństwo, chciała uniknąć kolejnych rozczarowań zmieniając życie i emocje na stagnacje.

  „Mój umysł wyłącza się. Przez chwilę znów udaje mi się żyć chwilą. Stojąc z nim na polu, nie mam wrażenia, że tonę. Liam wtłacza mi powietrze do płuc. Życie, które opuściło moją duszę wiele miesięcy temu, gdy zostało mi brutalnie odebrane, zaczyna rodzić się na nowo. W jego ramionach czuję, że żyję. Jego dotyk budzi we mnie tą część, którą zamknęłam przed wszystkimi.”

  Na pierwszych stronach książki się wzruszyłam za sprawą niezwykłych umiejętności pisarskich autorki Corine Michaels, sposób, w jaki opisywała emocje sprawił, że nie byłam w stanie zachować kamiennej twarzy. Och, nie pamiętam, czy czytałam wcześniej książkę, która od samego początku przysporzyłaby mi takiego rozchwiania emocjonalnego, zrobiła miazgę, zmieniła w rozlazłą papkę. Z całego serca współczujemy kobiecie, chcąc zrobić coś dla niej miłego, pomóc przejść przez żałobę, nawet, jeśli nie mamy takiej możliwości.

  Aaron przygotował dla niej jednak niespodziankę, której się nie spodziewała, prosił swojego przyjaciela Liama, aby zaopiekował się jego żoną, kiedy go zabraknie. Liam jest przystojnym mięśniakiem, jego ego jest wielkie, ale wiele go wyróżnia jak na bohatera powszechnie znanych romansideł. Jest facetem z krwi i kości, zabawnym, szarmanckim, nie jest idealny, przez co czujemy realizm, przecież każda z nas może znać podobnego faceta.

  "Nie można zaznać prawdziwej miłości, jeśli nie poznało się prawdziwego bólu."

  Natalie, jako żona komandosa musiała liczyć się z tym, że jej maż może kiedyś nie wrócić do domu, jednak nie mogła wiedzieć, że te wydarzenia się urzeczywistnią, co gorsza stanie się to tak szybko. Byli przecież tacy młodzi, mieli całe życie przed sobą, tymczasem los tak okrutnie z nich zadrwił. Aaron okazał się kłamcą, obiecał, że niedługo wróci, niestety danego słowa nie dotrzymał. Liam chce wesprzeć przyjaciółkę w tak trudnych chwilach, pomóc jej uporządkować wszystkie sprawy po zmarłym mężu. Dla Nat jego obecność przynosi wiele dobrego, ulgę, a przede wszystkim oderwanie od stagnacji, którą uparcie prowadziła.

  „Czasami nasze problemy wydają się nam tak wielkie, że zapominamy o pokorze”.

  Z czasem Natalie zaczyna się uśmiechać pozwalając sobie na odrobinę szaleństwa i uczucia, które delikatnie zaczęło rozpalać jej serce.

  „Consolation” to książka o miłości, wszystkich jej odcieniach i trudnych wyborach, przed którymi przyjdzie stanąć naszym bohaterom. To przede wszystkim historia o przyjaźni, walce o lepsze jutro i miłości matki do nienarodzonego dziecka, która jest tak silna, że nie pozwala się Natalie w pełni załamać. To opowieść o akceptacji tego, co nas spotyka, a także samotności, która bywa destrukcyjna i podstępna. Mam nadzieję, ze przyniesie ukojenie ludziom, którzy także borykają się z tak bolesną stratą, nie powinni zamykać się na to, co dobrego może przynieść im los.

  "- Nie jesteś sama - (...) - Bez względu na to, co się stanie, zawsze możesz na mnie polegać. Jak na przyjacielu lub kimś, kim mogę, ale nie muszę, się dla ciebie stać".

  Zarówno Liam, jak i Natalie zaczynają do siebie czuć coś wyjątkowego, jednak uważają, że to pewnego rodzaju zdrada Aarona. Dręczą ich wątpliwości, czy powinna tak szybko ułożyć sobie życie na nowo? Czy to faktycznie prawdziwe uczucie, czy jedynie silna potrzeba ciepła, które zostało jej odebrane? Czy powinni pozwolić sobie na to coś więcej? Czy jest to właściwe, kiedy wszystko w domu przypomina jej o Aaronie? Pusty dom i łóżko, jego samochód, jeszcze pachnące mężem ubrania, w każdym kącie czuje jego obecność. Czy można bezustannie żyć przeszłością? Jakie decyzje zostaną podjęte? Powinniście sprawdzić sami, bo jest warto.

  Narratorką powieści jest Natalie, ale autorka pokazała nam także głos Liama, w kilku rozdziałach, co dodało jego postaci wyrazu i autentyczności. Dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej poznać nie tylko kobietę, jej uczucia i emocje, ale także jak postrzega ją przyjaciel męża. Jestem ta pozycją książkową zachwycona, zarówno kreacją bohaterów, jak i sposobem, w jaki została ona opisana przez autorkę. Liam oczarował mnie swoją wrażliwością i troską, którą skrupulatnie ukrywaną pod szorstką skórą odważnego żołnierza.

  Corine Michaels jest nieprzewidywalna, mogłoby się wydawać, że da się rozszyfrować zakończenie tej książki, jednak autorka sprawiła, że gdybym się założyła, byłaby to moja ogromna porażka. Tutaj nie ma miejsca na nudę, szok, który przeżyłam na długo pozostawał w mojej głowie potęgując silną potrzebę natychmiastowego sięgnięcia po kontynuację. Gdzie jest drugi tom? Leży na półeczce i zerka zachęcająco, abym doczytała faktyczny finał tej historii. W takim momencie kończyć książki się nie powinno. Autorka nie ma litości nad czytelnikiem, jednak jestem w o tyle dobrej sytuacji, że Szósty Zmysł zadbał o mnie na tyle, że podarował mi także drugi tom. Tak bardzo kibicuje tym dwóm zranionym duszom, że mam nadzieję, że kolejny tom rozwieje wszystkie niedopowiedzenia. Wrażliwsi czytelnicy powinni zaopatrzyć w pokaźną paczkę chusteczek higienicznych, bo z całą pewnością będą im potrzebne.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Od kilku miesięcy zbierałam się do lektury pierwszej książki z duetu "Consolation" Corinne Michaels. Sądziłam, że będziemy mięli do czynienia z trudną i jednocześnie nietuzinkową historią.

  Główną bohaterkę poznajemy, kiedy okazuje się, że straciła męża, który wykonywał misję za granicą. Aaron był wojskowym i kiedy rozbrzmiewa złowrogie pukanie do drzwi, kobieta wie, że jej życie już nigdy nie będzie takie samo. Dwudziestoośmiolatka, w dodatku jest w ciąży, więc musi próbować pozbierać się, chociażby dla swojej córki. Jakiś czas po pogrzebie w jej drzwiach staje Liam, najlepszy przyjaciel jej męża, który chce pomóc Natalie w tym trudnym okresie. Powoli zawiązuje się między nimi bardzo skomplikowane uczucie. Żałoba i pamięć o zmarłym nie pozwala im do końca zanurzyć się w nowej znajomości i szczęściu. Po drodze występuje również kilka wybojów.

  Czytało mi się bardzo szybko i w pewnym sensie rozumiałam, rozdarcie dwójki głównych bohaterów. Pamięć o mężu i przyjacielu nie zniknie, a świadomość, że być może niewłaściwie zachowują się w kontekście żałoby po nim, zdecydowanie nie ułatwiała sprawy. Wewnętrzne burze i przemyślenia są opisane w rozdziałach z perspektywy zarówno Liama, jak i Natalie. Rozdziały nie są zbyt długie, a sceny zbliżeń raczej słodkie i przyjemne, a nie ordynarne jak to czasem bywa w podobnych powieściach.

  Historia mnie urzekła i mówiąc szczerze, miałam sobie zrobić przerwę na jakiś kryminał, ale po przeczytaniu końcówki, zdecydowanie stwierdzam, że teraz, zaraz, muszę wiedzieć, co będzie dalej. Druga część zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco, więc szczerze polecam :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 21 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Bracia Slater. Tom 1. Dominic 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bracia Slater. Tom 1. Dominic

Kiedy Bronagh była mała, jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Od tej pory trzyma ludzi na dystans. Wychodzi z prostego założenia - jeśli nie będzie rozmawiać z innymi, wdawać się z nimi w jakiekolwiek relacje, nie mówiąc już o przyjaźni, zostawią ją w spokoju. Nie będzie musiała cierpieć....
Bracia Slater. Tom 1.5. Bronagh 4/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bracia Slater. Tom 1.5. Bronagh

Kontynuacja elektryzującej serii Bracia Slater, na którą czekały rzesze fanek w Polsce! Bronagh Murphy nigdy nie miała lekko. Ostatnie lata dostarczyły jej wielu wrażeń, zatem kiedy zbliżają się jej dwudzieste pierwsze urodziny, jedyne, o czym marzy, to relaks z rodziną. Na spokojnie. Jej ukochany,...
Pokusa. Uwikłani. Tom 1 4/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokusa. Uwikłani. Tom 1

Elektryzująca… hipnotyzująca… fascynująca… książka, o której mówią wszyscy! Ona zatraca się w swoich chorobliwych obsesjach. On skrywa mroczne tajemnice z przeszłości. Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w...
Dotyk Crossa. Tom 1 4/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dotyk Crossa. Tom 1

„Dotyk Crossa” jest jedną z najgłośniejszych powieści romantyczno-erotycznych ostatnich lat. Amerykańska pisarka japońskiego pochodzenia Sylvia Day stworzyła poruszającą serce i wyobraźnię historię żarliwego romansu młodej pracownicy agencji reklamowej Evy Tramell z biznesmenem Gideonem Crossem.
To ty mnie pokochasz tom 1 0/5 Nasza cena:
14,90 zł 29,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To ty mnie pokochasz tom 1

Nazywam się Colton Calloway. Znacie już część mojej historii, ale jest ciąg dalszy. Moja mała córeczka, Kylie, ma już siedemnaście lat, jest piękna i utalentowana, tak jak jej matka. I tak jak Nell ma słabość do niegrzecznych chłopców, mrocznych i pełnych tajemnic. Wiem, że nie mogę jej chronić...
Trylogia Stark International. Tom 1. Wołasz mnie 0/5 Nasza cena:
18,90 zł 37,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trylogia Stark International. Tom 1. Wołasz mnie

Tom 1 Trylogii Stark International Kontynuacja bestsellerowej Trylogii Starka Szalona namiętność może być grą, dopóki nie obudzi prawdziwej miłości… Sylvia Brooks – asystentka Damiena Starka z Trylogii Starka i Jackson Steele – młody architekt światowej sławy. Kiedyś się już spotkali. Dwoje...
Adieu. Przypadki Księdza Grosera 0/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Adieu. Przypadki Księdza Grosera

Akcja tej wyjątkowej powieści z kluczem rozgrywa się na tle wydarzeń z lat 2001-2002, ataku terrorystycznego na Nowy Jork, sprawy arcybiskupa Paetza czy sporów o Radio Maryja. Bohater powieści, ksiądz-pisarz wierny swojemu podwójnemu powołaniu, na własnej skórze doświadcza prawdy przysłowia: "Słowo...
Wszystkimi zmysłami Odważmy się kochać Tom 1 0/5 Nasza cena:
17,90 zł 35,81 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkimi zmysłami Odważmy się kochać Tom 1

Początek serii wysoko ocenianej przez czytelniczki GoodreadsGdy stracisz wszystko, zawsze zostanie ci miłość"Mama wiedziała. Dlatego nie poszła otworzyć. Kiedy tylko zapukali do drzwi, wiedziała, że tata nie żyje"Dwudziestoletnia Ember też wiedziała. Wizyta dwóch oficerów oznaczała, że jej tata nie...
Jesień. Kwartet przyjemności. Tom 1 0/5 Nasza cena:
18,90 zł 37,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesień. Kwartet przyjemności. Tom 1

Kontynuacja wypełnionej akcją i muzyką serii Osiemdziesiąt Dni, uznanej za „Bardziej pikantny i wysublimowany odcień Pięćdziesięciu twarzy Greya”. „PUBLISHERS WEEKLY” Seria Osiemdziesiąt Dni sprzedana na świecie w 2 000 000 egzemplarzy, w Polsce w 100 000. „To następna generacja powieści...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula