Robert Rutkowski

Robert Rutkowski - psychoterapeuta, pedagog i trener umiejętności psychologicznych. Codziennie pomaga wielu ludziom w walce z nałogami, depresją, nerwicą lękową i problemami życia codziennego. Prowadzi własny Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Warszawie. Jest również wykładowcą akademickim. Z jego usług korzysta wielu sportowców.

Robert Rutkowski pomaga zwiększyć efektywność pracy osobom zarządzającym, organizatorom, przewodnikom, menadżerom i tym, którzy na co dzień zajmują się motywowaniem innych ludzi do działania. Prowadzi także warsztaty dla osób z predyspozycją do uzależnień. W przeszłości sam zmagał się z ciężkim uzależnieniem od heroiny, udało mu się jednak wyjść z tego starcia obronną ręką. Dziś sam pragnie pomagać innym.

W 2016 roku wydał książkę pod tytułem "Oswoić narkomana", w której opisuje przebytą przez siebie drogę. Tytuł wydany został w formie zapisu szczerej rozmowy, którą Robert Rutkowski przeprowadził z dziennikarką Ireną Stanisławską. To pozycja, którą powinien przeczytać każdy, aby uświadomić sobie, że nawet największe trudności i przeciwności losu można pokonać dzięki naszej wewnętrznej sile. W 2017 r., również we współpracy ze Stanisławską, wydał książkę “Pułapki przyjemności”.