Rafał Wicijowski

Rafał Wicijowski jest polskim blogerem i pisarzem. Znany przede wszystkim z prowadzenia popularnego i kultowego już bloga pod nazwą “Oczami Mężczyzny”.

Blog Rafała Wicijowskiego zdobył tytuł “Męski Blog Roku 2017”. To miejsce, gdzie można przeczytać i zapoznać się bliżej z przemyśleniami autora na temat miłości, życia codziennego, realizacji marzeń. Nie owija w bawełnę, nie koloryzuje i z prawdziwą szczerością opisuje dzisiejszych mężczyzn. Jacy oni są? Jedni bardzo zagubieni, którzy nie mogą odnaleźć się w męskiej roli. Inni nadmierne emanują swoim testosteronem lub uważają, że samo bycie mężczyzną czyni z nich panów.

Jaki powinien być mężczyzna, aby móc pokazać swojej rodzinie i kobiecie, że mogą na nim polegać? Na te i wiele innych pytań Rafał Wicijowski stara się odpowiadać na bieżąco. Na jego blogu znaleźć możemy wiele cytatów, zdjęć i filmów, które zdecydowanie powinniśmy głębiej przemyśleć. Pomogą przetrwać słabsze momenty, chwile toksycznej miłości lub jej braku, beznamiętność szarej codzienności. Podpowiedzą również, jak się z tego wydostać.

Bloger wydał również książki: “Oczami Mężczyzny (nie) idealnego” oraz “Oczami Mężczyzny. Kobiety, które mają klasę”. Opisują one zarówno kobiety, jak i mężczyzn, ich relacje i skomplikowane nieraz kłótnie. Wszystko to z punktu widzenia Rafała Wicijowskiego.

A jeśli potrzebujesz porad w hurtowej ilości, połknij od razu cały pakiet "Oczami mężczyzny"!