Rafał Wicijowski

Rafał Wicijowski jest polskim blogerem i pisarzem. Znany przede wszystkim z prowadzenia popularnego i kultowego już bloga pod nazwą “Oczami Mężczyzny”.

Blog Rafała Wicijowskiego zdobył tytuł “Męski Blog Roku 2017”. To miejsce, gdzie można przeczytać i zapoznać się bliżej z przemyśleniami autora na temat miłości, życia codziennego, realizacji marzeń. Nie owija w bawełnę, nie koloryzuje i z prawdziwą szczerością opisuje dzisiejszych mężczyzn. Jacy oni są? Jedni bardzo zagubieni, którzy nie mogą odnaleźć się w męskiej roli. Inni nadmierne emanują swoim testosteronem lub uważają, że samo bycie mężczyzną czyni z nich panów.

Jaki powinien być mężczyzna, aby móc pokazać swojej rodzinie i kobiecie, że mogą na nim polegać? Na te i wiele innych pytań Rafał Wicijowski stara się odpowiadać na bieżąco. Na jego blogu znaleźć możemy wiele cytatów, zdjęć i filmów, które zdecydowanie powinniśmy głębiej przemyśleć. Pomogą przetrwać słabsze momenty, chwile toksycznej miłości lub jej braku, beznamiętność szarej codzienności. Podpowiedzą również, jak się z tego wydostać.

Bloger wydał również książki: “Oczami Mężczyzny (nie) idealnego” oraz “Oczami Mężczyzny. Kobiety, które mają klasę”. Opisują one zarówno kobiety, jak i mężczyzn, ich relacje i skomplikowane nieraz kłótnie. Wszystko to z punktu widzenia Rafała Wicijowskiego.

A jeśli potrzebujesz porad w hurtowej ilości, połknij od razu cały pakiet "Oczami mężczyzny"!

 • BestsellerPolecane

  Oczami mężczyzny. Żyjesz tylko raz

  Najnowsza część z serii Oczami Mężczyzny. W środku znajdziesz zupełnie nowe 50 lekcji. Słowa w nich zawarte będą drogowskazem, który wskaże Ci właściwą drogę. Pomogą nawet wtedy, gdy przechodzisz przez najgorszy okres w swoim życiu. Niczym latarnia, która rozświetla mrok i pomaga uniknąć...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 59,90 zł
  w magazynie
 • -5%
  Oczami mężczyzny (nie) idealnego
  BestsellerPolecane

  Oczami mężczyzny (nie) idealnego

  Książka "Oczami Mężczyzny (NIE) idealnego” opowiada o życiu każdego z nas: O miłości lub jej braku, O wielkich uczuciach i jeszcze większych zawodach, O pasji i marzeniach, O problemach i kłopotach, z którymi musimy radzić sobie każdego dnia. Pomoże Ci przetrwać słabsze momenty oraz podpowie jak...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 59,90 zł 62,90 zł
  w magazynie
 • -5%
  Oczami Mężczyzny. Kobiety, które mają klasę

  Oczami Mężczyzny. Kobiety, które mają klasę

  "Oczami Mężczyzny: Kobiety, które mają klasę." to druga część bestsellerowej serii mającej pomóc nam przetrwać i nie pogubić się w szarej codzienności dnia. Niczym światło w tunelu rozjaśnia nam i przypomina o tym co powinno być naprawdę ważne. Prosto i dobitnie odpowiada na pytania, które zadajemy...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 59,90 zł 62,90 zł
  w magazynie
 • -3%
  Pakiet: Oczami mężczyzny. Część 1, 2 i 3

  Pakiet: Oczami mężczyzny. Część 1, 2 i 3

  Pakiet dwóch książek bestsellerowej serii mającej pomóc nam przetrwać i nie pogubić się w szarej codzienności dnia. Niczym światło w tunelu rozjaśnia nam i przypomina o tym co powinno być naprawdę ważne. Prosto i dobitnie odpowiada na pytania, które zadajemy sobie każdego dnia.
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 179,70 zł 185,70 zł
  w magazynie

Bestsellery - psychologia mężczyzn

Nowości

więcej