Piotr Krysiak

Piotr Krysiak to dziennikarz śledczy. W swoich reportażach szczegółowo przygląda się sprawom, które wstrząsnęły polską opinią publiczną.

Piotr Krysiak jest dziennikarzem prasowym i telewizyjnym. Był szefem, wydawcą i producentem serwisów informacyjnych w TVP Info. Publikował w "Życiu Warszawy", tygodniku "Wprost" i "Super Expressie".

Jest autorem m.in. książki "Wyspa ślepców", w której porusza temat jednej z najgłośniejszych afer pedofilskich w Kościele - wykorzystywania dzieci na Dominikanie przez polskich duchownych.  Próbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nikt nie chronił dzieci i  jednocześnie zdradza kulisy pracy reportera śledczego.

Jego reportaż "Dziewczyny z Dubaju" bardzo długo utrzymywał się na listach bestsellerów. Piotr Krysiak ujawnia w nim kulisy zorganizowanej prostytucji Polek. Opisuje proceder werbowania i stręczenia celebrytek i modelek.

W najnowszym reportażu "Diler gwiazd" Krysiak ponownie mierzy się z głośną sprawą. Proces Cezarego P. toczy się od 2017 roku, a jego szczegóły trzymane są w tajemnicy. Dziennikarz jako pierwszy dotarł do stenogramów rozmów przestępcy z klientami wśród których są m.in.: politycy, artyści, prawnicy.

Czytelnicy książek Piotra Krysiaka mogą mieć pewność, że dostaną w nich dawkę rzetelnych i niezwykle ciekawych informacji.

 • -28%
  Diler gwiazd
  BestsellerPolecane

  Diler gwiazd

  Sprawa dilera gwiazd rozpala wyobraźnię. Kto jest na jego liście? Politycy. Dziennikarze. Artyści. Prawnicy. I ich dzieci. O Cezarym P. krążą już legendy. Głównie o jego tajemniczym, zaszyfrowanym notesie, w którym podobno roi się od nazwisk ludzi z pierwszych stron gazet, ale również o tym, kto...
  Ocena:0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  wysyłka do 72 godzin
  Cena: Nasza cena: 28,01 zł 38,90 zł
 • -28%
  Dziewczyny z Dubaju

  Dziewczyny z Dubaju

  Cały świat należał do nich. Luksusowe jachty, najdroższe hotele, popularne plaże w Dubaju, Cannes czy Saint Tropez. Kolorowe drinki, narkotyki i seks. Tak wyglądało życie ekskluzywnych prostytutek z Polski. Były wśród nich modelki, celebrytki, finalistki konkursów piękności, artystki. Podczas...
  Ocena:3/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  wysyłka do 72 godzin
  Cena: Nasza cena: 26,57 zł 36,90 zł
 • -25%
  Wyspa Ślepców

  Wyspa Ślepców

  Ta, afera pedofilska wstrząsnęła nie tylko polskim Kościołem, ale także Watykanem i całym katolickim światem. W połowie 2013 roku dwóch polskich księży pracujących na Dominikanie - misjonarza Wojciecha G. oraz nuncjusza apostolskiego arcybiskupa Józefa Wesołowskiego - oskarżono o seksualne...
  Ocena:0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  wysyłka do 72 godzin
  Cena: Nasza cena: 24,75 zł 33,00 zł
 • -18%
  Dzieci świata

  Dzieci świata

  Przygotowany przez dwójkę podróżników album ze zdjęciami dzieci z wielu, często bardzo egzotycznych zakątków świata, spodoba się wszystkim, niezależnie od wieku. Każdy portret czy uwieczniona w kadrze scenka to pewna historia, czasem pogodna i wywołująca uśmiech, a czasem pobudzająca do refleksji,...
  Ocena:0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  wysyłka do 72 godzin
  Cena: Nasza cena: 36,90 zł 45,00 zł

Bestsellery - książki na temat używek i uzależnień

Nowości - książki na temat używek i uzależnień