Phil Stamper

  • Afterglow

    Po wakacjach, które odmieniły ich życie, czwórka przyjaciół jest wreszcie gotowa na ostatnią klasę. Gabriel jest podekscytowany założeniem w szkole pierwszej grupy wparcia dla osób LGBTQ+, a jego wakacyjna miłość zaczyna zmieniać się w coś innego… Heath po raz pierwszy od lat czuje się bezpiecznie,...
    Książka, op. miękka
    30,88 zł
    w magazynie
  • Golden Boys. Tom 1

    Autor bestsellerowej książki The Gravity of Us powraca z wakacyjną opowieścią o przyjaźni czterech wyjątkowych queerowych chłopaków  o wielkich sercach i jeszcze większych marzeniach. Ciepła i wciągająca historia o dojrzewaniu, która skupia się na ważnych wątkach tożsamości, roli przyjaciół w życiu...
    Książka, op. miękka
    29,60 zł
    wysyłka w 48 godzin
  • The Gravity of Us

    Cal myślał, że ma wszystko pod kontrolą – już dawno zaplanował swoją przyszłość w najdrobniejszych szczegółach. Chce zostać dziennikarzem. Jego vlog na FlashFame śledzi niemal pół miliona ludzi. Ma zapewniony staż w BuzzFeed. Wszystko układa się po jego myśli… Do dnia, w którym ojciec Cala zostaje...
    Książka, op. miękka
    25,45 zł
    wysyłka w 48 godzin
  • eBook Golden Boys mobi epub

    Autor bestsellerowej książki „The Gravity of Us” powraca z wakacyjną opowieścią o przyjaźni czterech wyjątkowych queerowych chłopaków  o wielkich sercach i jeszcze większych marzeniach. Ciepła i wciągająca historia o dojrzewaniu, która skupia się na ważnych wątkach tożsamości, roli przyjaciół w...
    eBook, mobi, epub
    23,14 zł
    Plik do pobrania
  • eBook Afterglow mobi epub

    Uniwersalna opowieść o rozterkach dorastania, obieraniu ścieżki życiowej i wątpliwościach, które towarzyszą każdej młodej osobie, która zadaje sobie pytania o to, kim jest i co chce w życiu robić. Po wakacjach, które odmieniły ich życie, czwórka przyjaciół jest wreszcie gotowa na ostatnią klasę!...
    eBook, mobi, epub
    29,95 zł
    Plik do pobrania
  • eBook The Gravity of Us mobi epub

    Inteligentny, podnoszący na duchu debiut Young Adult,  idealny dla fanów Becky Albertalli i Adama Silvery.To nie jest kolejna rozprawka w szkolnym stylu, to czuła i mądra opowieść o miłości między dwoma młodymi chłopakami. Cal chce być dziennikarzem. Jest już w połowie drogi do sukcesu, dzięki...
    eBook, mobi, epub
    19,84 zł
    Plik do pobrania