Michelle Hercules

Michelle Hercules to autorka książek z gatunku literatury obyczajowej, romansu i erotyki. Rozpoznawalność na rynku polskim zapewniły jej bestsellerowe serie "Buntownicy z Rushmore" oraz "Blueblood Vampires".


Michelle Hercules, zanim napisała swoją pierwszą książkę, wiązała przyszłość ze sztuką, a konkretnie projektowaniem mody. Pomysł na książkę pojawił się w jej głowie niespodziewanie, otwierając przed nią nową ścieżkę kariery. Jej debiutem literackim była książka The Prophecy of Arcadia z gatunku sci-fi fantasy, którą wydała w styczniu 2014 roku. Swoje pierwsze powieści publikowała pod pseudonimem M.H. Soars. Aktualnie mieszka w Holandii ze swoim mężem i córką, gdzie pracuje nad kolejnymi powieściami. 


Zyskała uznanie na rynku światowym dzięki serii "Buntownicy z Rushmore" z gatunku literatura obyczajowa i romans. Ukazały się w niej trzy książki: "Heart stopper", "Heart breaker" i "Heart starter", które jako pierwsze książki autorki dotarły na rynek polski. Kolejną popularną serią Michelle Hercules jest "Blueblood Vampires", która łączy romans z fantastyką, erotyką oraz kultowymi opowieściami o wampirach.


Książki Michelle Hercules cieszą się dużą popularnością wśród miłośników literatury obyczajowej i romansu. Znana ze swojego prostego, acz barwnego stylu, który przyciąga fanów niewymagającej literatury. Również w Polsce posiada szerokie grono wiernych fanów, którzy wyczekują kolejnych książek w publikowanych przez nią seriach. O jej sukcesie świadczy między innymi fakt, że znalazła się na liście bestsellerowych autorów USA Today. W Polsce książki Michelle Hercules są wydawane przez Wydawnictwo Niegrzeczne Książki.