Matthew J. Gilbert


  • Outlet
    -50%
    Księga pamiątkowa Gimnazjum/Liceum Hawkins 1985

    Księga pamiątkowa Gimnazjum/Liceum Hawkins 1985 Outlet

    Kolejny must have dla fanów kultowego serialu produkcji Netflixa - Stranger Things! Ta dwustronna książka ma dwie okładki i zawiera dwie księgi pamiątkowe - Mike a i Nancy Wheelerów. Daj im się porwać w podróż w czasie!Teleportuj się do Gimnazjum Hawkins za czasów Mikea Wheelera. Zgadnij, kto...
    Ocena: 0/5
    Książka, op. twarda
    Ograniczona dostępność
    Cena: Nasza cena: 13,95 zł 27,90 zł
    w magazynie
  • -28%
    Księga pamiątkowa Gimnazjum/Liceum Hawkins 1985

    Księga pamiątkowa Gimnazjum/Liceum Hawkins 1985

    Kolejny must have dla fanów kultowego serialu produkcji Netflixa ? Stranger Things! Ta dwustronna książka zawiera dwie księgi pamiątkowe ? Mike?a i Nancy Wheelerów. Daj im się porwać w podróż w czasie!Teleportuj się do Gimnazjum Hawkins za czasów Mike'a Wheelera. Zgadnij, kto został okrzyknięty...
    Ocena: 4/5
    Książka, op. twarda
    Oprawa:twarda
    Cena: Nasza cena: 20,17 zł 27,90 zł
    produkt niedostępny
    chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostępności
  • Outlet
    -50%
    Pechowa klasa numer 13. Przegrane wygrane.

    Pechowa klasa numer 13. Przegrane wygrane. Outlet

    Nauczycielka Jolanta Szczęsna to wyjątkowo pechowa osoba. Pewnego dnia, gdy seria nieszczęśliwych wypadków zmusza ją do tego, kupuje kupon loteryjny. Nie wierzy w wygraną, ale obiecuje, że gdyby jednak szczęście jej dopisało, podzieli się pieniędzmi ze swoimi uczniami. Wygrywa, dotrzymuje słowa i...
    Ocena: 0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 9,95 zł 19,90 zł
    wysyłka w 4 dni
  • Outlet
    -50%
    Pechowa klasa nr 13. Sława słaba sprawa. Tom 3

    Pechowa klasa nr 13. Sława słaba sprawa. Tom 3 Outlet

    Ilość stron: 128 / Okładka: Miękka / Format: 13x20 cm / Rok wyd: 2018Trzeci tom opowieści o przygodach uczniów pewnej bardzo pechowej klasy Zabawna i mądra seria, zarówno dla fanów Kapitana Majtasa i Dzienników cwaniaczka, jak i dla dzieci, które nie przepadają za czytaniem. Sławna agentka Lucy...
    Ocena: 0/5
    Książka, op. miękka
    Ograniczona dostępność
    Cena: Nasza cena: 9,95 zł 19,90 zł
    wysyłka w 48 godzin
  • -23%
    Pechowa klasa numer 13. Przegrane wygrane.

    Pechowa klasa numer 13. Przegrane wygrane.

    Nauczycielka Jolanta Szczęsna to wyjątkowo pechowa osoba. Pewnego dnia, gdy seria nieszczęśliwych wypadków zmusza ją do tego, kupuje kupon loteryjny. Nie wierzy w wygraną, ale obiecuje, że gdyby jednak szczęście jej dopisało, podzieli się pieniędzmi ze swoimi uczniami. Wygrywa, dotrzymuje słowa i...
    Ocena: 0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 15,32 zł 19,90 zł
    wysyłka w 24 godziny
  • Outlet
    -50%
    Jak przetrwać w świecie Stranger Things

    Jak przetrwać w świecie Stranger Things Outlet

    Must have dla fanów kultowego serialu "Stranger Things" produkcji Netflixa! Chcesz wiedzieć, jak przetrwać w mrocznym świecie Willa, Mike’a, Lucasa, Dustina, Jedenastki i innych? A może masz czasem wrażenie, że twoje życie także przypomina serię dziwnych zdarzeń? Jeśli tak, to ta książka jest dla...
    Ocena: 0/5
    Książka, op. twarda
    Ograniczona dostępność
    Cena: Nasza cena: 16,45 zł 32,90 zł
    wysyłka w 48 godzin