Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest polską prezenterką telewizyjną, a także autorką wielu bestsellerowych poradników książkowych.

Jest córką ekonomisty, Stanisława Kostrzewskiego oraz Zofii Kostrzewskiej. Jej brat, Michał Kostrzewski zajmuje się zawodowo tańcem baletowym.

Pod koniec roku 2013 wydała swój pierwszy poradnik "Perfekcyjna Pani domu", rok później do sprzedaży trafiła jej druga książka: "Perfekcyjny ogród". Oba tytuły zawierają cenne wskazówki, w jaki sposób uporać się z trudami życia codziennego: praniem, zmywaniem, sprzątaniem, dzięki lekturze dowiesz się także, jak zaprojektować swój ogród, taras, balkon oraz urządzić perfekcyjne garden party.

W 2014 roku wydała "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu", a w kolejnych latach do kolekcji perfekcyjnych poradników dołączyły jeszcze "Perfekcyjny organizer", "Perfekcyjne maniery" oraz "Perfekcyjny ślub". Wszystkie te pozycje mają za zadanie ułatwić Czytelnikowi życie codzienne i jeden z najważniejszych momentów w życiu, jakim jest ślub. W 2019 r. ukazał się również książka, w której Małgorzata Rozenek-Majdan odważnie mówi o swoich doświadczeniach z in vitro (“In vitro. Rozmowy intymne”), a w 2020 r. ukazał się jej poradnik dla przyszłym mam - “Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady”.

Małgorzata Rozenek-Majdan prowadziła takie programy jak: "Perfekcyjna pani domu" transmitowany w telewizji TVN, który przyniósł jej ogromną popularność. Kolejne programy, których była gospodynią to "Piekielny Hotel", "Projekt Lady" czy "W dobrym stylu", gdzie Małgosia zdradza widzom, nawet tym najbardziej zapracowanym, jak dobrze radzić sobie w domu. W odcinkach porusza tematy związane z ekologią, gospodarstwem domowym, zdrowiem czy życiem towarzyskim. Była również jurorką programu "Bitwa o dom" oraz gościem "Projectu Runway" u boku Anny Rubik. Małgorzata lubi się dzielić swoim życiem zawodowym oraz prywatnym na portalach społecznościowych, takich jak: Instagram czy Facebook.

W roku 2013 została nominowana do Telekamery za program "Perfekcyjna pani domu" w kategorii rozrywka. Telekamery to nagroda przyznawana za szczególne osiągnięcia telewizyjne. Otrzymała także nagrodę Plejada Top Ten za debiut roku. Rok później nominowana została do nagrody Plejada Top Ten w kategorii: Wydarzenie roku. Natomiast w 2015 roku otrzymała nominację do nagrody Klaps w plebiscycie "Niegrzeczni" w kategorii: Osobowość TV.

Była trzykrotnie zamężna, jej pierwszym mężem był prawnik, Łukasz Bukaczewski, następnie związała się z aktorem, Jackiem Rozenkiem, z którym ma dwóch synów: Staszka i Tadzia. Obecny mąż Małgorzaty to Radosław Majdan, były polski piłkarz, z którym wzięła udział w programie telewizyjnym "Azja Express".