Magdalena Bielska

  • Poradnik dla niedawno zmarłych

    "Poradnik dla niedawno zmarłych" to piąta poetycka książka Magdaleny Bielskiej, najdojrzalsza z dotychczas przez nią napisanych. Podstawową materią zebranych w niej wierszy są własne doświadczenia poetki nadrzędnym tematem – sytuacjakogoś, kto w krótkim okresie czasu stracił kilkoro najbliższych i...
    Książka, op. miękka
    Ograniczona dostępność
    21,84 zł
    wysyłka w 48 godzin
  • Miłość w zimie Outlet

    Coś dla miłośników „Małego Księcia”, „Alicji w Krainie Czarów”, obrazów Dalego i filmów Tima Burtona.Opowieść wypełniona zaskakującymi postaciami, obrazami, metafizyką, poezją i finezyjnym humorem. Runda – dziewczynka a może kobieta? – odbywa z babcią podróż do tajemniczej Aronpei. Cóż to za dziwne...
    Książka, op. twarda
    15,00 zł
    wysyłka w 48 godzin
  • Brzydkie zwierzęta

    Tom wierszy Brzydkie zwierzęta jest debiutem Magdaleny Bielskiej młodej krakowskiej poetki ur. w 1980 która wcześniej publikowała swoje utwory w czasopismach literackich m.in. w Odrze i Studium. Jej pierwsza książka potwierdza że autorka bardzo dobrze opanowała sztukę bezpośredniego powściągliwego...
    Książka, op. miękka
    Ograniczona dostępność
    23,00 zł
    wysyłka w 48 godzin