Lucy Score

Lucy Score wychowała się w Pensylwanii, a jej rodzina ma tradycje literackie. Jej książki, pełne humoru, napięcia i emocji, mieszczą się w gatunku romansu współczesnego, oferując czytelnikom nie tylko fascynujące historie miłosne, ale również interesujące postacie i dynamiczną akcję. Przyciągają czytelników w różnym wieku oraz o odmiennych doświadczeniach życiowych.


W świecie wykreowanym w książkach Lucy Score znaleźć możemy silne, niezależne i pełne pasji kobiety. Na drugim biegunie prezentowani są męscy bohaterowie, zazwyczaj uroczy i przystojni, wykazujący się empatią i dużą wrażliwością. Autorka nie unika trudnych tematów w relacjach międzyludzkich, a także poświęceń dla kochanej osoby. Zawsze jednak podkreśla siłę miłości i pozytywne przesłanie dla swoich czytelników.


Książki Lucy Score, m.in. "By a Thread. Komedia (nie)romantyczna", charakteryzują się inteligentnym humorem, który sprawia, że podczas lektury doznamy zarówno wzruszeń, jak i chwil pełnych radości i uśmiechu. Autorka potrafi zgrabnie połączyć romantyczne napięcie z zabawnymi sytuacjami, tworząc opowieści, które angażują od pierwszej do ostatniej strony. 


Największą sławę przyniósł Lucy Score cykl pikantnych romansów dla dorosłych “Knockemout”. Pierwszy tom serii, “To, co zostaje w nas na zawsze”, stał się viralem na TikToku i trafił na listę bestsellerów “New York Timesa”.


Z pewnością książki Lucy Score stanowią doskonałą rozrywkę, zwłaszcza dla wszystkich miłośników i miłośniczek romansów z głębią emocjonalną oraz odrobiną humoru. Twórczość Lucy Score to doskonały wybór dla czytelniczek i czytelników ceniących sobie opowieści, które bawią, wzruszają i inspirują.