Klaudyna Hebda

Klaudyna Hebda to blogerka i autorka poradników dotyczących ziołoznawstwa i ziołolecznictwa. Pisze o tym, jak w domowych warunkach sporządzać własne kosmetyki. Propaguje wiedzę o zdrowotnych właściwościach roślin.

Klaudyna Hebda jest uznaną blogerką i autorką poradników dotyczących ziołolecznictwa. Popularyzuje wiedzę dotyczącą domowego zastosowania darów przyrody i to nie tylko w zwalczaniu czy profilaktyce chorób, ale również w zakresie dbania o urodę. Jest autorką popularnego bloga Ziołowy Zakątek.

Z wykształcenia jest socjologiem i kulturoznawcą. Ukończyła też studia z zakresu zielarstwa i ziołoznawstwa. W trakcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie Jagiellońskim zajmowała się etnobiologią (konkretnie etnofarmacją). W ramach działalności naukowej badała związki między ludźmi a roślinami leczniczymi. Klaudyna Hebda jest również fotografem i to jej własne zdjęcia można podziwiać zarówno na blogu, jak i w poniższej książce.

Nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia ukazał się w roku 2014 poradnik Klaudyny Hebdy "Ziołowy Zakątek. Kosmetyki, które zrobisz w domu". To książka pełna przepisów na własnoręcznie sporządzane maści, kremy, żele, maseczki. Składniki do ich przygotowania znajdziecie na półce z przyprawami, w lesie lub na łące, ewentualnie łatwo można zamówić je przez internet. To zarówno tradycyjne receptury, jak i autorskie pomysły Klaudyny Hebdy.
 • -31%
  Ziołowy Zakątek. Kosmetyki, które zrobisz w domu

  Ziołowy Zakątek. Kosmetyki, które zrobisz w domu

  Aby mieć piękną i zdrową skórę, wcale nie potrzeba drogich kosmetyków ani specjalistycznych zabiegów! Wystarczy ukręcić własny krem, przygotować maseczkę z przypraw i owoców bądź zrobić leczniczą maść ziołową. To naprawdę proste! Składniki można wyszperać w kuchennej szafce, zebrać na łące lub w...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 44,63 zł 64,90 zł
  w magazynie

Bestsellery - książki o urodzie i kosmetologii

Nowości

więcej