Kanae Vujicic

Kanae Vujicic, a własciwie Kanae Miyahara, wspólnie z mężem, znanym mówcą motywacyjnym, Nickiem Vujicic’em, napisała książkę o historii ich pięknej i niewiarygodnej miłości. Poznała Nicka w 2008 roku na jednym z jego przemówień w Teksasie. Przyjechała tam wraz ze swoją siostrą na zaproszenie przyjaciółki Nicka - Tammy. Kanae i jej siostra Yoshie wielokrotnie pracowały jako nianie w rodzinie Tammy i jej męża i z czasem ta relacja przerodziła się w przyjaźń. 

Kanae jest z pochodzenia w połowie Meksykanką i w połowie Japonką. Wspólnie z Nickiem wychowują dwójkę dzieci i podkreślają, że każdy ma szansę na prawdziwą miłość i szczęśliwą rodzinę nawet, kiedy życie zsyła na niego ograniczenia pozornie nie do pokonania.

 • -39%
  Miłość bez granic

  Miłość bez granic

  Nie trzeba być ideałem, żeby znaleźć prawdziwą miłość. Urodzony bez rąk i nóg Nick Vujicic przezwyciężył ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i prowadzi aktywne życie, które sam określa jako "obłędnie szczęśliwe". Jednak w sprawach sercowych doznał wielu zawodów i rozczarowań. Jako...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,48 zł 44,90 zł
  w magazynie

Bestsellery - pamiętniki, wspomnienia

Nowości

więcej