Jakub Czarodziej

Jakub Czarodziej to autor poradników dotyczących samorozwoju, psycholog i specjalista w dziedzinie resocjalizacji. Zdobył ogromną popularność w Internecie. Słynie ze stosowania nierzadko kontrowersyjnych metod.

Jakub Łotecki, znany pod pseudonimem "Czarodziej", to psycholog i specjalista w zakresie resocjalizacji. Niegdyś musiał stawić czoła piekłu, jakim są uzależnienia. Dzisiaj stara się pomagać innym. Jego publikowane w Internecie filmy śledzą tysiące fanów. Metody, jakimi posługuje się Jakub Czarodziej, są często bardzo kontrowersyjne, jednak w wielu przypadkach okazują się skuteczne. Swoich pacjentów niejednokrotnie stawia on w bardzo trudnych sytuacjach, wyrywając ich ze strefy komfortu. W ten sposób uczy ich radzić sobie z demonami, które każdy z nas nosi przecież w sobie!

Wielkim sukcesem wydawniczym okazała się publikacja poradnika "Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel". Na jego kartach Jakub Czarodziej dowodzi, że zmieniając samych siebie, mamy realny wpływ na całe nasze otoczenie. Autor uczy tu swoich czytelników, w jaki sposób uwolnić się od szkodliwych i niepotrzebnych nawyków i zostać życiowym fighterem.

W swym kolejnym poradniku zatytułowanym "Magia działania" Czarodziej mówi czytelnikom o tym, jak ważne w naszym życiu są relacje z innymi ludźmi. To właśnie one, zabarwione dawką zdrowego egoizmu, stanowią punkt wyjścia do skutecznego i dającego pełną satysfakcję działania. To kolejna świetnie napisana książka: przystępna, a zarazem pełna inspirujących przemyśleń. Serdecznie polecamy!