Hanni Munzer

Hanni Munzer to niemiecka pisarka, autorka licznych bestsellerów. Powieści, które wyszły spod jej pióra, docierają do czytelników na całym świecie. Największą sławę przyniosła jej jednak bez wątpienia książka "Miłość w czasach zagłady".

Munzer urodziła się 10 czerwca 1965 roku w Wolfratshausen, na południu Niemiec. Pisarka dała się poznać jako dziecko o bujnej wyobraźni, przez którą niejednokrotnie wpadała w kłopoty. Od najmłodszych lat poświęcała się też czytaniu. Jej debiutem literackim okazała się powieść stanowiąca hybrydę thrillera i romansu "Poławiacze dusz". Aktualnie Munzer mieszka z rodziną w Bawarii, choć przez pewien czas zatrzymała się we Włoszech, a także w Stanach Zjednoczonych. Zajmuje się przede wszystkim pisaniem i wciąż bardzo chętnie czyta.

"Poławiacze dusz" to książka otwierająca serię "Rybak dusz". Kolejną powieścią Munzer, na którą koniecznie trzeba zwrócić uwagę, jest "Miłość w czasach zagłady". To zachwycająca, a zarazem wciągająca od pierwszej strony historia Felicity, która wyrusza do Rzymu, by odnaleźć matkę. Kobieta nie spodziewa się jednak, jak mroczne sekrety skrywa jej rodzina. Tym sposobem dowiaduje się więcej o własnej prababce, znanej śpiewaczce operowej Elizabeth Malpran, a także jej córce Deborah. To właśnie pierwsza z nich, mając na względzie dobro rodziny, decyduje się na związek z SS Obertsturmbannfuhrerem Albrechtem Brunnmannem. Jakie miało to konsekwencje?

W polskiej wersji językowej dostępna jest też kontynuacja "Miłości w czasach zagłady", powieści zatytułowanej "Marlene".
 • eBook Poławiacze dusz mobi epub

  Thriller Hanni Münzer, autorki niezapomnianych powieści: ?Miłość w czasach zagłady? i ?Marlene? Poławiacze dusz rozpoczynają czteroksiąg, w którym czytelnicy zakochają się jak w poprzednich książkach Hanni Münzer. W trakcie prac remontowych w willi norymberskiego przedsiębiorcy znaleziono skarb...
  eBook, mobi, epub
  17,99 zł
  Plik do pobrania
 • Poławiacze dusz

  Thriller Hanni Münzer, autorki niezapomnianych powieści: „Miłość w czasach zagłady” i „Marlene” Poławiacze dusz rozpoczynają czteroksiąg, w którym czytelnicy zakochają się jak w poprzednich książkach Hanni Münzer. W trakcie prac remontowych w willi norymberskiego przedsiębiorcy znaleziono skarb...
  Książka, op. miękka
  30,85 zł
  wysyłka w 48 godzin