Geneva Lee

Geneva Lee tworzy literaturę kobiecą, która cieszy się ogromną popularnością. Autorka jednego z najbardziej poczytnych cykli powieści erotycznych "Royals".

Geneva Lee to amerykańska autorka literatury kobiecej. Jej romanse podbiły serca milionów czytelniczek. Często goszczą na listach bestsellerów "New York Times" i "USA Today". W Polsce najbardziej znana jest jako autorka cyklu "Royals", w którego skład wchodzą, jak do tej pory dwie powieści: "Kochanka księcia" i "Sekret księcia".

Pisarka śmiało przyznaje się do fantazjowania i to w każdej wolnej chwili. Fantazje te przelewa później na papier, by cieszyć i rozbudzać wyobraźnie swoich wielbicielek. Kiedy nie pisze, Geneva Lee uwielbia oglądać telewizję i zajadać się czekoladą. Zanim w pełni poświęciła się karierze pisarskiej, była aktorką, nauczycielką, a nawet kelnerką. Mieszka obecnie wraz z rodziną w Kansas City.

Bohaterami jej powieści często są silni, niebezpieczni, a zarazem bardzo seksowni mężczyźni. Nie brakuje w nich szczegółowych opisów nawet najbardziej poruszających, erotycznych fantazji. Dlatego nic dziwnego, że tak wiele czytelniczek czeka na kolejne książki, które wyjdą spod pióra tej niezwykle popularnej autorki.