Filip Chajzer


Filip Aleksander Chajzer to polski prezenter radiowy oraz telewizyjny, urodzony w 1984 roku w Warszawie. Jego ojcem jest dziennikarz Zygmunt Chajzer. Początki kariery Filipa Chajzera to teksty dla "Super Expressu", "Życia Warszawy" oraz "Newsweeka." W latach 2009-2011 był reporterem serwisu informacyjnego "Stolica" emitowanego w TVN Warszawa. Filip Chajzer pracuje jako reporter w "Dzień Dobry TVN", współpracę z tym programem rozpoczął w maju 2011 r. Od sierpnia 2016 prowadził razem Urszulą Chincz program "Dom Marzeń."

Chajzer obecnie związany jest z Małgorzatą Walczak, która również jest dziennikarką. W 2013 roku rozstał się ze swoją poprzednią żoną Julią, z którą miał syna. Ich dziecko, Maksymilian, zginął 16 lipca 2015 w wypadku samochodowym.

Filip Chajzer razem ze swoim ojcem, Zygmuntem Chajzerem wydali książkę "Chajzerów Dwóch". To publikacja opowiadająca o tym, jak wielką wartością jest rodzina, jak bardzo bliscy kształtują nasze charaktery i wpływają na to, jaki mamy sposób patrzenia na otaczający nas świat.