Dorota Wróblewska

Dorota Wróblewska to polska promotorka mody oraz producentka pokazów. Z dziedziną mody jest związana od dłuższego czasu, a jej porady dotyczące stylu ubierania się ceni sobie wiele osób.

Wróblewska zajmuje się między innymi przygotowywaniem programów telewizyjnych skupiających się na zagadnieniu stylu. Jest też wykładowczynią w Artystycznej Szkole Projektowania Ubioru w Krakowie. Za wydarzenie modowe Warsaw Fashion Street promotorka otrzymała nagrodę Doskonałość Mody "Twojego Stylu".

Wielokrotnie organizowała konkursy, w których udział brali projektanci mody. Sprawdziła się także w roli jurora. Na portalu internetowym Plejada zajmuje się prowadzeniem cyklu zatytułowanego "Pod lupą". Ocenia tam stylizacje, jakie stworzyli w konkretnej sytuacji polscy celebryci. Wróblewska jest jedną z właścicielek firmy producenckiej Media Sukces.

Na swoim koncie ma wiele książek o tematyce modowej, w tym chociażby "Torebki Vintage" czy "Fashion People Poland". Na uwagę zasługuje również pozycja "Drzwi do stylu", która zawiera w sobie rozmowę Wróblewskiej z inną znawczynią modowych trendów ? Agnieszką Janas. Obie zdradzają czytelnikowi, w jaki sposób warto robić zakupy i jak należy dobierać ubrania, by do siebie pasowały. W książce znajduje się wiele informacji na temat budowania stylu, a także wskazówek, jak unikać ewentualnych błędów.

Po "Fashion People Poland" powstała także "Fashion People Colors". Ta publikacja skupia się na kolorach w modzie i poszukiwaniu osób, które używają ich w interesujący sposób.
  • Drzwi do stylu

    "Drzwi do stylu” to pierwszy poradnik Doroty Wróblewskiej dotyczący świadomego kształtowania stylu oraz dobrego gustu. W rozmowie z Agnieszką Janas odsłania kulisy świata mody i funkcjonowania w nim celebrytów, a także porusza ważne sprawy związane  m.in. z: dyktatem sieciowych marek modowych,...
    Książka, op. miękka
    38,51 zł
    wysyłka w 48 godzin