Christopher Klinsky

Christopher Klinsky jest mało znanym autorem, którego książki mogą wzbudzać kontrowersje. Każda z nich dotyczy bezpośrednio teorii spiskowych, jakie jego zdaniem mają miejsce na świecie.


"W mackach fundacji" to książka, która skupia się na działalności organizacji dobroczynnych, przedstawiając szczegółowo największe fundacje i najpopularniejszych filantropów na całym świecie. Z jej pomocą czytelnik ma okazję zobaczyć, w jaki sposób działają, przyglądając się temu od każdej strony, a także poznając wiele niewygodnych faktów.


"Wielka grabież. Zielony Ład, czyli jak nas okradają pod przykrywką ochrony środowiska" to z kolei pozycja, w której Klinsky porusza wiele tematów i przedstawia szereg ciekawostek związanych z myślą ekologiczną, która, jego zdaniem nie zawsze musi wyjść człowiekowi na zdrowie.


"Szczepionka na koronawirusa – zagrożenie dla ludzkości" to budząca liczne kontrowersje książka, przedstawiająca dość nietypowe poglądy na temat pandemii Covid-19, które wyznaje Christopher Klinsky. Zgodnie z jego przekonaniem, szczepienia przeciw korona wirusowi były zupełnie niepotrzebnym działaniem, a ich celu wcale nie stanowiło zdrowie i dobro jednostki, a korzyść majątkowa dla firm farmaceutycznych, wytwarzających szczepionki.


"Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi" odnosi się z kolei do większej ilości aktualnych wydarzeń na świecie. Zdaniem autora, zniewolenie dokonuje się poprzez technologię, polityczną poprawność, religię, psychoanalizę, psychologię oraz pandemię Covid-19.