Artur Jabłoński

Artur Jabłoński jest autorem książek, dziennikarzem, konsultantem do spraw e-marketingu i szkoleniowcem. Specjalizuje się przede wszystkim w projektowaniu i prowadzeniu efektywnych kampanii reklamowych w internecie.

Od pięciu lat autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu, na którym dzieli się swoją wiedzą, jak skutecznie reklamować się w sieci. Wykładowca na studiach podyplomowych Wyższych Szkół Bankowych w Toruniu, Bydgoszczy Poznaniu i Gdańsku, WSAiB w Gdyni oraz Politechniki Białostockiej. Uczestniczy w licznych konferencjach w całej Polsce. Prowadzi kampanie e-marketingowe dla małych, średnich i dużych firm. Kampanią zajmuje się od początku do końca: zaczynając od planowania działań, przez reklamy w mediach społecznościowych, pisanie tekstów, aż po testy i optymalizację konwersji. Ukierunkowany jest na dwa obszary: reklamę płatną oraz content marketing. Firmy z którymi realizował projekty to między innymi: restauracje Sphinx, Viessmann, Instytut Matki i Dziecka, BOŚ Bank, NEUCA, Polskie Radio, Ista Shared Services, Przyjazny Dietetyk, Giacomini Polska. Jego publikacje można przeczytać na łamach branżowej prasy.

Autor książki pod tytułem "Jak pisać, żeby chcieli czytać", w której umieścił całą swoją wiedzę oraz doświadczenie w zawodzie dziennikarza i copywritera. Książka okazała się bestsellerem.

Kolejną pozycją rozchwytywaną przez Czytelników okazała się książka zatytułowana " Jak pisać żeby chcieli czytać i kupować. Copywriting & Webwriting". Prywatnie muzykalna dusza. W wolnych chwilach gra na gitarze lub pianinie lubi również śpiewać. Uzależniony od gier Playstation. Jego ulubionym klubem piłkarskim jest Arsenal FC.