Arlena Witt

Marzysz o tym, by bez problemów władać językiem angielskim, ale masz już dość oklepanych przykładów i nudnych formułek? Chcesz w końcu bez problemu rozróżniać czasy, które niejednemu spędzają sen z powiek? W takim razie twórczość Arleny Witt jest właśnie dla Ciebie. Autorka w dwóch tomach książki "Grama to nie drama" z przymrużeniem oka tłumaczy gramatyczne zagadnienia, popierając je nieszablonowymi przykładami.

Arlena Witt jest nauczycielką języka angielskiego, tłumaczką oraz copywriterką. Od 2015 roku prowadzi kanał w serwisie YouTube "Po Cudzemu", gdzie udowadnia swoim odbiorcom, że nauka wcale nie musi być nieprzyjemnym obowiązkiem. W przystępny sposób rozwiewa wszelkie językowe wątpliwości, posługując się przy tym przykładami z piosenek, filmów oraz seriali. Nietuzinkowe poczucie humoru oraz ogromna wiedza kobiety przyczyniły się do tego, że jej kanał zgromadził wokół siebie całkiem pokaźną społeczność.

Działalność Arleny nie kończy się jednak jedynie na świecie wirtualnym, ponieważ w swoim dorobku ma też kilka książek, spośród których największą popularność zyskała "Grama to nie drama". Książka składa się z dwóch tomów, które łącznie mają prawie 600 stron pełnych wiedzy, ćwiczeń oraz ciekawych przykładów. Wszelkie zagadnienia tłumaczone są w prosty sposób, z dawką charakterystycznego dla autorki poczucia humoru. Podawane przykłady są przystosowane do współczesnego odbiorcy, ponieważ często nawiązują do ery Internetu oraz XXI wieku. W książce pojawiają się również cytaty z kultowych filmów czy seriali. Ponadto strony urozmaicone zostały zabawnymi ilustracjami oraz zdjęciami autorki, dzięki czemu nauka języka angielskiego staje się jeszcze bardziej przyjemna.

Jeżeli szukasz pozycji do nauki języka angielskiego, która odmieni Twoje spojrzenie na poznawanie języków obcych i sprawi, że wszelkie zagadnienia gramatyczne przestaną być dla Ciebie czarną magią, zapoznaj się z twórczością Arleny Witt. Jej pełne humoru książki z pewnością trafią w Twoje gusta i sprawią, że język angielski stanie się Twoim najlepszym przyjacielem.